logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 04.02.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.02.2014 - 04.02.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4384
2.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3184
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2792
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2784
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2160
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2144
7.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2040
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1904
10.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1880
11.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1864
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1760
13.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1520
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1416
15.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
16.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1286
17.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1186
19.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1120
21.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
22.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1056
23.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1008
24.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha952
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.952
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci938
27.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno920
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
29.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice878
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.869
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň863
32.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha840
33.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha796
34.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice793
35.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže781
36.Bláha Václav1980 Hamr Praha 772
37.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
38.Segeč Jan1978 USK Plzeň720
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha700
40.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha699
41.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové688
42.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška671
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška643
44.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem642
45.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice623
46.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně616
47.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně604
48.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec566
49.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha558
50.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec514
51.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov503
52.Vodička Václav1992 Hamr Praha 490
53.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
54.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha469
55.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka458
56.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové436
57.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov410
58.Repiar Samuel1994 Super Stars Most406
59.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín394
60.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec390
61.Port Jan1972 TJ Proboštov378
62.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek369
63.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín365
64.Slabý Otto1984 USK Plzeň363
65.Schmied Martin1982 TJ Chropyně346
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška346
67.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha341
68.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice340
69.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná330
70.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera328
71.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové326
72.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové314
73.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
74.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
75.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice308
76.Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
77.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha296
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava296
79.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice291
80.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže289
81.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
82.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.280
Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice280
85.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno277
86.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
87.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most268
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha268
89.Šot Michal1988 SK BC Premiera266
90.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně262
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň262
92.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov260
93.Panoš Martin1974 TJ Proboštov259
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
95.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice254
96.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.245
97.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 244
98.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec242
99.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha234
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava234
101.Drudík Ota1992 USK Plzeň228
102.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 226
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň226
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc224
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně224
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
107.Pistulka Radek1997 USK Plzeň222
108.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr220
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
110.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
111.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec216
112.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka208
113.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek205
114.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka202
Motejl Jakub1995 Super Stars Most202
116.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
118.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter188
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice188
120.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most186
121.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice184
122.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové182
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice182
124.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně180
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň180
126.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice178
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 178
128.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
130.Látal Petr1975 TJ Proboštov174
131.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška173
132.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha170
133.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka168
134.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové166
135.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci165
136.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 164
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov164
139.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
140.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci160
141.Týc Filip1971 BaC Kladno158
142.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
144.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
Sklář David1993 Hamr Praha 154
146.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun153
147.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
148.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most150
149.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.148
Poříz Leoš1974 Start Jihlava148
Vítek Radek1985 Hamr Praha 148
152.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 144
153.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška143
154.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň142
155.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň140
157.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter139
158.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
160.Louda Jan1999 USK Plzeň136
161.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha133
162.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha130
163.Čapek Jiří1975 Super Stars Most128
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci128
165.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha126
166.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
168.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha118
169.Helar Ondřej1995 Start Jihlava116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně116
172.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Král Martin1994 BK TJ Baník Most114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 114
176.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha112
Schoř Marek1972 BaC Kladno112
178.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
179.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška109
180.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha108
181.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc104
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice104
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr104
184.Dupák Jan1993 SK BC Premiera102
185.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice99
186.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
187.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
188.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín95
189.Helar Jakub1992 Start Jihlava92
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice92
191.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno88
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně88
193.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň86
195.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec85
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice85
197.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 82
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
199.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice80
202.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
204.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
205.Filz Jan1975 SK Prosek Praha76
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha76
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
208.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
209.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice66
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
211.Konečný Jiří1977 SK Jupiter64
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové64
213.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
214.Stehno Petr1977 Hamr Praha 60
215.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
216.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha58
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice58
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
220.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
221.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
222.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem54
228.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
229.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha52
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
232.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
234.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha48
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
236.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
246.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
247.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA42
258.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice41
259.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
260.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň39
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
262.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
264.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně36
274.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
276.Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
279.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
281.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška30
284.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň28
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
287.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
290.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
291.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
294.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
297.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha21
298.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
300.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice19
301.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most18
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava18
Vild Petr1974 SK Jupiter18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
315.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
323.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
325.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany13
330.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
335.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
342.Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
345.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov6
1.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
2.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3640
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3584
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3584
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3536
6.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3448
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3448
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3056
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2848
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2664
12.Rubáš Josef1982 USK Plzeň2656
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2656
14.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2480
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
16.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2373
17.Louda Jiří1995 USK Plzeň2312
18.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2298
19.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2216
20.Segeč Jan1978 USK Plzeň2192
21.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2120
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1984
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1955
24.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1891
25.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1869
Ptáček David1993 BK Kopřivnice1869
27.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
28.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1741
29.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1696
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1573
31.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
32.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1445
33.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1390
34.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1328
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1328
36.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1310
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1222
38.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1213
39.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1186
40.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
41.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1085
42.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
43.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha968
44.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.952
45.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice931
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr931
47.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most922
48.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka915
49.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha890
50.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov855
51.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně832
52.Slabý Otto1984 USK Plzeň819
53.Šot Michal1988 SK BC Premiera792
54.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka774
55.Panoš Martin1974 TJ Proboštov770
56.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice734
57.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
58.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha694
59.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha690
60.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice685
61.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha682
62.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov677
63.Port Jan1972 TJ Proboštov672
64.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec646
65.Repiar Samuel1994 Super Stars Most638
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera615
67.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha608
68.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín600
69.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně592
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně592
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška589
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové568
73.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
74.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec530
75.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
76.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
77.Bláha Václav1980 Hamr Praha 504
78.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci500
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov496
81.Drudík Ota1992 USK Plzeň493
82.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec488
84.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice464
85.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice458
86.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec454
87.Pistulka Radek1997 USK Plzeň446
88.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno438
89.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
Rombald Martin1987 Hamr Praha 432
91.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové430
92.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice428
93.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 416
94.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem412
95.Dupák Jan1993 SK BC Premiera407
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava407
97.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná400
98.Konupka Jiří1965 BaC Kladno392
99.Filz Jan1975 SK Prosek Praha388
100.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
101.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem380
102.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně374
103.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice369
104.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 360
105.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
106.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec355
107.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice353
108.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
109.Schoř Marek1972 BaC Kladno344
110.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
111.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové334
112.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň322
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci322
114.Klíma Petr1980 Hamr Praha 318
115.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 316
116.Schmied Martin1982 TJ Chropyně314
117.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek308
Motejl Jakub1995 Super Stars Most308
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek308
120.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň304
121.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
124.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc298
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most298
126.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha296
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška296
128.Sklář David1993 Hamr Praha 292
129.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást290
131.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha288
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha288
133.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové280
Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha280
Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
136.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka278
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
138.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice270
139.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně268
140.Ondrášek David1996 Super Stars Most266
141.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno264
Vodička Václav1992 Hamr Praha 264
143.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.262
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha262
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter262
146.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška257
147.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná254
148.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 252
149.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně248
150.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
151.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
Látal Petr1975 TJ Proboštov242
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka242
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA242
155.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.240
156.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec239
157.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most238
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
159.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
160.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové232
161.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice230
162.Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
163.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
165.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.221
166.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň220
167.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška218
168.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška216
170.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka214
171.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice208
Vítek Radek1985 Hamr Praha 208
173.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice206
Fridrich Václav1977 BaC Kladno206
175.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
177.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
180.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha192
181.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov190
182.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín182
183.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter180
185.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr179
186.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice178
187.Komarovský Petr1965 ABC Brno176
188.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha170
189.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
191.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
192.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
195.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice160
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha160
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň160
199.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti158
Týc Filip1971 BaC Kladno158
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
202.Jerman Pavel1964 BaC Kladno156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
205.Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
206.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Helar Jakub1992 Start Jihlava152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.152
210.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha150
214.Stehno Petr1977 Hamr Praha 146
215.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové140
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
217.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže138
218.Čapek Jiří1975 Super Stars Most132
219.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň130
220.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice125
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň125
225.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín124
226.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava120
Vild Petr1974 SK Jupiter120
230.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno114
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 114
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha114
236.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice112
237.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
238.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
239.Helar Ondřej1995 Start Jihlava104
240.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
241.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha96
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice96
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov96
244.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
246.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
247.David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Kural Martin1999 USK Plzeň86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem86
253.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové84
256.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha82
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 82
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun82
259.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
264.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 78
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
282.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
284.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Král Martin1994 BK TJ Baník Most72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
288.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka68
291.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
292.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
294.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka56
295.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
302.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
304.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
307.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň48
311.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně46
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
321.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň44
322.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov42
333.Sanches Alan1993 USK Plzeň40
334.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
337.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
343.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.34
344.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
345.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
348.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
350.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Konečný Jiří1977 SK Jupiter22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
356.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice12
357.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3136
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2944
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2824
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2656
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2592
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2504
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2360
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2320
11.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2200
12.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1904
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň1896
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1786
15.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1676
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1544
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1359
18.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1308
19.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1285
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1189
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
22.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
23.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1048
24.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr939
25.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.920
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha920
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci870
29.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice805
30.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha794
31.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové792
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha744
33.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín638
34.Rombald Martin1987 Hamr Praha 624
35.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice586
36.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci575
37.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera550
38.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška546
39.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha525
40.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně508
41.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
42.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice491
43.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
44.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha464
45.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice462
46.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha461
47.Vodička Václav1992 Hamr Praha 450
48.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha438
50.Repiar Samuel1994 Super Stars Most432
51.Pistulka Radek1997 USK Plzeň429
52.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň422
53.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
54.Bláha Václav1980 Hamr Praha 402
55.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov396
56.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
57.Port Jan1972 TJ Proboštov386
58.Slabý Otto1984 USK Plzeň385
59.Motejl Jakub1995 Super Stars Most384
60.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha376
61.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice360
62.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton352
63.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec338
64.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha328
65.Poříz Leoš1974 Start Jihlava322
66.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno305
67.Šot Michal1988 SK BC Premiera302
68.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
69.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
70.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň280
75.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
76.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.275
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
78.Klíma Petr1980 Hamr Praha 274
79.Fridrich Václav1977 BaC Kladno272
80.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže261
81.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň258
82.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice256
83.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno254
84.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška250
85.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín247
86.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
87.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava242
88.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.238
89.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek236
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most236
91.Drudík Ota1992 USK Plzeň232
92.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov225
93.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
94.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha222
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
96.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
97.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást214
98.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem210
99.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
100.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice198
101.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci196
102.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice192
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA192
104.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec189
105.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter180
106.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr174
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
108.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
109.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka166
110.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
111.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
112.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
114.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 156
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 156
116.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most154
117.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
119.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové146
120.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha140
121.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
125.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
126.Schoř Marek1972 BaC Kladno128
127.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha126
128.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
132.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov120
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín120
136.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha118
137.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.116
138.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Konupka Jiří1965 BaC Kladno114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
142.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
143.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
145.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
146.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany102
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
149.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
151.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
152.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
154.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec86
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 86
Stehno Petr1977 Hamr Praha 86
161.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň82
162.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
165.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Helar Ondřej1995 Start Jihlava78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
171.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno74
172.Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice72
174.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka68
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
178.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
179.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
181.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
182.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Jirásek Jan1972 BaC Kladno54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
188.Látal Petr1975 TJ Proboštov52
189.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
Ondrášek David1996 Super Stars Most50
191.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
194.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
203.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
211.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha40
212.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
222.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
226.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
227.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
232.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové20
233.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
234.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
236.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
239.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 12
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3872
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3344
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2776
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2704
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2416
9.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1964
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1776
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1616
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1488
14.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1440
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1269
16.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1211
17.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1149
19.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
20.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1142
21.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1120
23.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
24.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most882
27.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice879
28.Panochová Jana1997 Super Stars Most829
29.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha776
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
31.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov712
32.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka680
33.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška644
34.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice621
35.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň554
37.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov541
38.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno524
39.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
40.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí512
41.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň477
42.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka472
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín472
44.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška456
45.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno432
46.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek425
47.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most411
48.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice404
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera398
Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha392
52.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most384
53.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice370
55.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha368
56.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.360
57.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice356
Černá Martina1987 Hamr Praha 356
59.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice351
60.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 331
61.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha326
62.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň324
63.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové319
64.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška313
65.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov308
66.Erbenová Monika1986 BaC Kladno280
67.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
68.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
69.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice268
70.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
71.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 262
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka262
73.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice250
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec250
76.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
77.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
78.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno234
80.Vítková Adéla1992 Start Jihlava229
81.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 228
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton226
84.Paurová Lucie1999 Super Stars Most224
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
86.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
87.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha210
88.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín206
Pořízová Radka1977 Start Jihlava206
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice206
91.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha200
Kokošková Radka1991 Super Stars Most200
93.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
94.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 194
95.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové192
96.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha182
97.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
98.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
99.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov160
100.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
101.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA154
102.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno152
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice150
108.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec149
109.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno140
111.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
112.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
113.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
116.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
119.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
122.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha94
123.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
124.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice88
125.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
129.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové80
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín80
132.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
138.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 72
140.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
141.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
142.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
143.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
144.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
148.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
150.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
151.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
155.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice40
156.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
159.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
161.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
162.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4544
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3224
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3184
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3136
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2989
9.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2824
10.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2728
11.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2584
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2416
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2384
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2344
16.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2200
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
18.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
19.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
Fartágová Martina1988 Super Stars Most1960
21.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1952
22.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
24.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
25.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1624
26.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1568
27.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1320
28.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1288
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1270
30.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1245
31.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1230
32.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1218
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1198
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1197
35.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1175
36.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1174
37.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1031
38.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1029
39.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň960
41.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové912
42.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most825
43.Panochová Jana1997 Super Stars Most811
44.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov800
45.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
46.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 777
47.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
48.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 751
49.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 747
50.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška717
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice705
52.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha697
53.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov696
54.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice680
55.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové631
56.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA583
57.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha582
58.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most575
59.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha558
60.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 556
61.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov540
62.Černá Martina1987 Hamr Praha 536
63.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most530
64.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
65.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice506
66.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice504
67.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov490
68.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové488
69.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha478
70.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
71.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek465
72.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov458
73.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška454
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín454
75.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
76.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška447
77.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha436
78.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice429
79.Pořízová Radka1977 Start Jihlava420
80.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice401
81.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec398
82.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka386
83.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov383
84.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
85.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
86.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
87.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha320
88.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
90.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň312
91.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha302
92.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí290
93.Benešová Hana1985 Hamr Praha 286
94.Kokošková Radka1991 Super Stars Most284
95.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
100.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
101.Vítková Adéla1992 Start Jihlava275
102.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera272
103.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.271
104.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
105.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
Toncarová Věra1969 BaC Kladno264
107.Hončíková Hana1979 BaC Kladno258
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
109.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
110.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
111.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice243
112.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Paurová Lucie1999 Super Stars Most239
114.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
115.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
116.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter232
117.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha230
118.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
119.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha222
120.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
121.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
122.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno208
123.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno207
124.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
125.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice194
126.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno179
127.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice164
129.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
130.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň160
131.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
136.Kedlesová Erika1996 SK Děčín147
137.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
138.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice142
139.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 132
140.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
141.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
143.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha124
144.Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
147.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
153.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov100
154.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
156.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
160.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno83
Schořová Sonja2000 BaC Kladno83
162.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
163.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Srbová Karolína1998 SK Děčín78
167.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.76
169.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
170.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
175.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
176.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
178.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
180.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
182.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
183.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
184.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka34
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3992
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3544
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2944
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
5.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2720
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2656
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2432
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2360
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2320
10.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2000
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1896
12.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1856
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1368
15.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1336
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1308
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
18.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1192
19.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
20.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1048
21.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov1030
22.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1013
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice962
25.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr939
26.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha920
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most875
28.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
29.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové768
30.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň762
31.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno759
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň753
33.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška696
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha682
35.Černá Martina1987 Hamr Praha 624
36.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA622
37.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
38.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
39.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka541
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov541
41.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice540
42.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 532
43.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most512
44.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně508
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška508
46.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín492
47.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most466
48.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové455
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera452
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň441
51.Panochová Jana1997 Super Stars Most406
52.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha405
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha402
54.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha400
55.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha395
56.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha392
57.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno388
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha386
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek386
60.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška370
61.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 366
62.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice364
63.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most354
64.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice352
65.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov336
66.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice332
67.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha328
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava322
69.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
70.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha296
71.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha294
72.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
73.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
74.Benešová Hana1985 Hamr Praha 274
75.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice266
76.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň262
77.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice257
78.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí256
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice254
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno254
81.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha252
82.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha248
84.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 238
85.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci230
Vítková Adéla1992 Start Jihlava230
87.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
88.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice224
89.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
90.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň208
91.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
93.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
94.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.202
95.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka190
97.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov188
98.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice186
99.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter180
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
102.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno179
103.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov176
104.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
105.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
107.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha164
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
111.Hončíková Hana1979 BaC Kladno162
112.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
114.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
115.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
116.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec153
117.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
119.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka134
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno134
121.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
122.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
123.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.125
126.Kokošková Radka1991 Super Stars Most124
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov124
128.Kedlesová Erika1996 SK Děčín120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice116
132.Fričová Anna1993 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
136.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 110
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec110
138.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha100
140.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha96
142.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín90
143.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha86
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
149.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň82
150.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
154.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Stárková Milada1978 BaC Kladno78
158.Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
161.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
162.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
163.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha60
164.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
167.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové52
168.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
169.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice46
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
177.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
178.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Srbová Karolína1998 SK Děčín42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
182.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
184.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
185.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most36
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
193.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
194.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
195.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
198.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
200.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
201.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
1JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
2GPC dospělých - MostC15.02.2014
3GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
4VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
53. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
6GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
7GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
8GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
9GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
10Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
11KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
12KP dopělých - MostD05.04.2014
13GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
14Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
15JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
16Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
1723. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
18GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
19GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
20GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
21VC Teplic - TepliceC17.05.2014
22GPB - MostB25.05.2014
23VC Kladna - KladnoC07.06.2014
24GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
25Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
26GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
27GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
28GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
29GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
30GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
31GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
32GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
33GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
34GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
35GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
36GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
37GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
38GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
39GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
40GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
41Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
42GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
43GPC dospělých - MostC06.12.2014
44GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
45GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
46GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
47GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
48OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
49OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
50Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
51OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
52OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
53OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
54OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
55OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
56OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
57MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading