logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 09.02.2015

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 09.02.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2464
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2432
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2200
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2144
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2144
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1837
7.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1528
8.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1421
9.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1376
10.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1288
11.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1236
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1183
13.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1136
14.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1099
15.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1093
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1061
17.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1021
18.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha944
19.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha841
20.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec821
21.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové760
22.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška732
23.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec712
24.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec697
25.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha631
26.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice619
27.Kural Martin1999 USK Plzeň608
28.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice601
29.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov594
30.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové566
31.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice560
32.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice542
33.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most536
34.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha524
35.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha517
36.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno509
37.Paseka Daniel1998 SK Podolí493
38.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice472
39.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň457
40.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec446
41.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava404
42.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha368
43.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha362
44.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov342
45.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec338
46.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška326
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná326
48.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška320
49.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha318
50.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška316
51.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem302
52.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha293
53.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice274
54.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava272
55.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno265
56.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové239
57.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně236
58.Zrza Bronislav1998 SK Podolí231
59.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice204
60.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem194
61.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice190
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice190
63.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec180
64.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem178
65.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně174
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně174
67.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
68.Slavík Martin1998 Hamr Praha 160
69.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové156
71.Ondrášek David1996 Super Stars Most154
72.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.152
73.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně150
74.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice148
75.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most142
76.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka138
77.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice126
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
79.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík125
80.Cach Jakub2001 Super Stars Most124
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice124
82.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
83.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň112
84.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most106
85.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.102
86.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň99
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň99
88.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice91
89.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
90.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice88
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice88
92.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 87
93.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice84
95.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
99.Hájek David2000 Super Stars Most76
100.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy73
101.Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové72
102.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín66
103.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most63
104.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
105.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice54
Macák Jan1999 Hamr Praha 54
107.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň48
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
109.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně46
110.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
111.Králíček Petr1998 Hamr Praha 33
112.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 30
Mutl Filip1998 Hamr Praha 30
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice30
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3200
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3200
3.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha2784
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2784
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2424
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2424
7.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2352
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2352
9.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2069
10.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín2005
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1829
12.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1816
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1746
14.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1701
15.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1640
16.Louda Jan1999 USK Plzeň1549
17.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha1477
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1477
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1302
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1288
21.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1153
22.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno1107
23.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1093
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1093
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže986
26.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně957
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně957
28.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice952
29.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov906
30.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha880
31.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice850
32.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška838
33.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec806
34.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha802
35.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice792
36.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice768
37.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha700
38.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec685
39.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice680
40.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice613
41.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha575
42.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha551
43.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec536
44.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška532
45.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška505
46.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška472
47.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň458
48.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov450
49.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most448
50.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava431
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava431
52.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno419
53.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem401
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem401
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha401
56.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha398
57.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice374
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice374
59.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice355
60.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most353
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec353
62.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná314
63.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
64.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice308
65.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
66.Ondrášek David1996 Super Stars Most278
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
68.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové266
69.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha263
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most242
71.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně236
72.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
73.Hájek David2000 Super Stars Most200
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice200
75.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most192
77.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
Paseka Daniel1998 SK Podolí168
Zrza Bronislav1998 SK Podolí168
80.Cach Jakub2001 Super Stars Most164
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 164
Slavík Martin1998 Hamr Praha 164
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice164
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice164
85.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové156
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové156
87.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík152
88.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka150
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka150
91.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy139
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň139
93.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice114
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
101.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň112
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
103.Králíček Petr1998 Hamr Praha 86
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 86
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně86
106.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice78
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 78
Macák Jan1999 Hamr Praha 78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
110.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.76
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice76
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2960
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2672
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2064
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2056
5.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2016
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1877
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1424
8.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1384
9.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1302
10.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1251
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1120
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1048
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1021
14.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec925
15.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice854
16.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha853
17.Kural Martin1999 USK Plzeň849
18.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín829
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín824
20.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec788
21.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové781
22.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha744
23.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha713
24.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec708
25.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové691
26.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice685
27.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice672
28.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov666
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha656
30.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové611
31.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha575
32.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška564
33.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice560
34.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice552
35.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno541
36.Paseka Daniel1998 SK Podolí505
37.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha496
38.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice475
39.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno429
40.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška408
41.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice405
42.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha398
43.Zrza Bronislav1998 SK Podolí351
44.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň318
45.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha306
46.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně280
47.Ondrášek David1996 Super Stars Most278
48.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice239
49.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava236
50.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha224
51.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška216
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha200
53.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice192
54.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno181
55.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most166
56.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha158
57.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem156
58.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.152
59.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice150
60.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka138
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice138
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
64.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem130
66.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 128
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice128
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec128
69.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
70.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most125
71.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně124
Cach Jakub2001 Super Stars Most124
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice124
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná124
76.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha122
77.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most120
78.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava114
83.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice112
84.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice88
85.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice86
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně86
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem86
88.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
89.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice78
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
96.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
97.Hájek David2000 Super Stars Most46
Králíček Petr1998 Hamr Praha 46
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 46
Slavík Martin1998 Hamr Praha 46
101.Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice42
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2269
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2176
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2134
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2117
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2096
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1856
7.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1589
8.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1296
9.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
10.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1136
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1136
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1112
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1083
14.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno985
15.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí981
16.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno928
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha912
18.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov902
19.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška896
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most867
21.Psotová Barbora1999 Super Stars Most830
22.Panochová Jana1997 Super Stars Most808
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
24.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.784
25.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov763
26.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška743
27.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most734
28.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice732
29.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice696
30.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice672
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most622
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most550
33.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha546
34.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha534
35.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha482
36.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha474
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha469
38.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí407
39.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most398
40.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice391
41.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov366
42.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov360
43.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice343
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín338
45.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice336
46.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha308
47.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže303
48.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška285
49.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice280
50.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice278
51.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice264
52.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha263
53.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice246
54.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín242
55.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice230
56.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice208
57.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most202
58.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 173
59.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice172
60.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín164
61.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most160
62.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
63.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha140
64.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno139
65.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most132
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec132
68.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná124
69.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
71.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže112
Schořová Sonja2000 BaC Kladno112
73.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
76.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka96
77.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.90
78.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha89
79.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Hašková Jana1999 BaC Kladno86
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec86
82.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
83.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně80
84.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
87.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně66
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.66
89.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha63
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha63
91.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec46
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice46
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec46
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci46
96.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
98.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice30
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice30
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2757
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2328
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2200
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2192
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2144
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2144
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2144
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2144
10.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1987
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1789
12.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1762
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1762
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1672
15.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1541
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1541
17.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1530
18.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1421
19.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1408
20.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1366
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1366
22.Panochová Jana1997 Super Stars Most1301
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1301
24.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1237
25.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1200
26.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1139
27.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1127
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha975
29.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice952
30.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice926
31.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov800
32.Psotová Barbora1999 Super Stars Most770
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most770
34.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha714
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha714
36.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most713
37.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha689
38.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov672
39.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most590
40.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice576
41.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí570
42.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
43.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice520
44.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno488
45.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka486
46.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.437
47.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice431
48.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice426
49.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
50.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín401
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín401
52.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice386
53.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice364
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice364
55.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most341
56.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
57.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha263
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha263
59.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška252
60.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice236
61.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice233
62.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
63.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice228
64.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most224
65.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná203
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
67.Schořová Sonja2000 BaC Kladno165
68.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha164
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
70.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem156
72.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
Dufková Monika1999 BaC Kladno152
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec152
75.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice150
Polívková Eliška1998 USK Plzeň150
78.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha138
79.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná125
Hašková Jana1999 BaC Kladno125
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice125
82.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc114
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.114
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové114
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice114
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc114
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 114
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín114
92.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně102
93.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec86
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec86
95.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice78
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
101.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže76
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže76
103.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2672
2.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2102
3.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1877
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1856
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1606
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1544
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
8.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1384
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1376
11.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1331
12.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1143
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1104
15.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1103
16.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška936
17.Paurová Lucie1999 Super Stars Most900
18.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha895
19.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec821
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most734
21.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno692
22.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice662
23.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí651
24.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice646
25.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha642
26.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška624
27.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most622
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška611
29.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha610
30.Panochová Jana1997 Super Stars Most606
31.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov600
32.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška542
33.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha512
34.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka462
35.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha446
36.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha436
37.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha405
38.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha400
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.400
40.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice386
41.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín380
42.Psotová Barbora1999 Super Stars Most370
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most370
44.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha360
45.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice351
46.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
47.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most317
48.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
49.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice282
50.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně280
Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice280
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí280
53.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice263
54.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno261
55.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec252
56.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno248
57.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže243
58.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha236
59.Polívková Eliška1998 USK Plzeň233
60.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice216
61.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice208
62.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín200
63.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
64.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary168
65.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín164
66.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec152
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže152
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice152
69.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice139
Schořová Sonja2000 BaC Kladno139
71.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka138
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně138
73.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most128
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 128
75.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec125
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov125
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha125
78.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná124
79.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov114
82.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
83.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha88
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
85.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice86
86.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
87.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
93.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
94.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice46
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec46
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci46
98.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc42
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice42
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice42
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading