logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 17.02.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
17.02.2014 - 17.02.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4384
2.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3184
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2792
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2784
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2336
6.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2160
7.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2040
8.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1992
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1920
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
11.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1864
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1760
13.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1416
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1376
16.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
17.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1286
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1216
19.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
20.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1186
21.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
22.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1168
23.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
24.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha984
25.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.952
26.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno920
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci884
29.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice878
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň863
32.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha840
33.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha796
34.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice793
35.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže781
36.Bláha Václav1980 Hamr Praha 772
37.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
38.Segeč Jan1978 USK Plzeň720
39.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové688
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška671
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška643
42.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem642
43.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha630
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha627
45.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice623
46.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně616
47.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně604
48.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec562
49.Vodička Václav1992 Hamr Praha 560
50.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha558
51.Repiar Samuel1994 Super Stars Most542
52.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec514
53.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov503
54.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek481
55.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
56.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha469
57.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka458
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové436
59.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov414
60.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín394
61.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec390
62.Port Jan1972 TJ Proboštov378
63.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha373
64.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín365
65.Slabý Otto1984 USK Plzeň363
66.Schmied Martin1982 TJ Chropyně346
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška346
68.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice340
69.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná330
70.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera328
71.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové326
72.Drudík Ota1992 USK Plzeň318
73.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové314
74.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
75.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
76.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno309
77.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice308
78.Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
79.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha296
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava296
81.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže289
82.Šot Michal1988 SK BC Premiera286
83.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
84.Panoš Martin1974 TJ Proboštov278
85.Klíma Petr1980 Hamr Praha 276
86.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec274
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň274
88.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice272
90.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha268
91.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně262
92.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov260
93.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
94.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice254
95.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
96.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 244
97.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.242
98.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice235
99.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha234
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava234
101.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 226
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň226
103.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc224
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně224
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
106.Pistulka Radek1997 USK Plzeň222
107.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek221
108.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr220
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton220
110.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
111.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec216
112.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
113.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka200
114.Motejl Jakub1995 Super Stars Most196
115.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
117.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha188
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice188
119.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice184
120.Látal Petr1975 TJ Proboštov182
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové182
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice182
123.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most180
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně180
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň180
126.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice178
127.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
129.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška173
130.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter172
131.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové166
132.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci165
133.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 164
Ondrášek David1996 Super Stars Most164
137.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
138.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci160
139.Týc Filip1971 BaC Kladno158
140.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
141.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
142.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
143.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun153
144.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
145.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most150
146.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.148
Poříz Leoš1974 Start Jihlava148
148.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška143
149.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň142
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka142
151.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň140
153.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
155.Louda Jan1999 USK Plzeň136
Sklář David1993 Hamr Praha 136
157.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 132
158.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter131
159.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha130
160.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci128
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov128
Vítek Radek1985 Hamr Praha 128
163.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha127
164.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha126
165.Čapek Jiří1975 Super Stars Most122
166.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
168.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha118
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín118
170.Helar Ondřej1995 Start Jihlava116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně116
173.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 114
176.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha112
Schoř Marek1972 BaC Kladno112
178.Král Martin1994 BK TJ Baník Most110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
180.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška109
181.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
182.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc104
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice104
184.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha98
186.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
187.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín95
188.Helar Jakub1992 Start Jihlava92
189.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha90
Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
191.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno88
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně88
193.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
196.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice85
197.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
198.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice80
201.Dupák Jan1993 SK BC Premiera78
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
204.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
205.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
206.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec73
207.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
208.Stehno Petr1977 Hamr Praha 70
209.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
210.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové64
211.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice63
212.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
213.Iltis Radek1979 Hamr Praha 60
214.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
215.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice58
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
218.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
219.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
220.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
221.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
226.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
227.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
229.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
231.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
232.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
243.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
244.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA42
257.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice41
258.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
259.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
260.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
263.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně36
274.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
276.Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
279.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
281.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška30
284.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň28
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
287.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
290.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
291.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
294.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
297.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha21
298.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
300.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice19
301.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava18
Vild Petr1974 SK Jupiter18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
311.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
319.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
321.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany13
326.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
331.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
337.Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
340.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov6
345.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
2.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3640
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3600
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3584
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3584
6.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3448
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3448
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3176
9.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2848
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2664
12.Rubáš Josef1982 USK Plzeň2656
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2656
14.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2480
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
16.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2373
17.Louda Jiří1995 USK Plzeň2312
18.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2298
19.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2216
20.Segeč Jan1978 USK Plzeň2192
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2160
22.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2120
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2109
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1965
25.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1891
26.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1869
Ptáček David1993 BK Kopřivnice1869
28.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
29.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1720
30.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1605
31.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1573
32.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
33.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1390
34.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1328
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1328
36.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1310
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1286
38.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1213
39.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1186
40.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
41.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1085
42.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1064
43.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha1002
44.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
45.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice989
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr989
47.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha962
48.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
49.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most922
50.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka915
51.Šot Michal1988 SK BC Premiera850
52.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně832
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň819
54.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha818
55.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov801
56.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka774
57.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov771
58.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice734
59.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
60.Repiar Samuel1994 Super Stars Most696
61.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha694
62.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice685
63.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha648
64.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec646
65.Port Jan1972 TJ Proboštov618
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera615
67.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha610
68.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín600
69.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně592
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně592
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška589
72.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha568
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové568
74.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
75.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec530
76.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
77.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
78.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
79.Bláha Václav1980 Hamr Praha 504
80.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
82.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov496
83.Drudík Ota1992 USK Plzeň495
84.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci492
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem492
87.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec488
88.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno470
89.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice464
90.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice458
91.Pistulka Radek1997 USK Plzeň446
92.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
Rombald Martin1987 Hamr Praha 432
94.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové430
95.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice428
96.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava407
97.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná400
98.Konupka Jiří1965 BaC Kladno392
99.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně374
100.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.370
101.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice369
102.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 360
103.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
104.Dupák Jan1993 SK BC Premiera353
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice353
106.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter346
108.Schoř Marek1972 BaC Kladno344
109.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek340
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek340
111.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec334
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové334
113.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň322
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci322
115.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 316
116.Schmied Martin1982 TJ Chropyně314
117.Motejl Jakub1995 Super Stars Most308
118.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň304
119.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
122.Klíma Petr1980 Hamr Praha 300
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc298
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most298
125.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha296
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška296
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 296
128.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást290
130.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha288
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha288
132.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec283
133.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha282
134.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové280
Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
136.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
137.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně268
138.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka266
139.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno264
140.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha262
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter262
143.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška257
144.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná254
145.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně248
146.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
147.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
Látal Petr1975 TJ Proboštov242
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka242
Vodička Václav1992 Hamr Praha 242
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA242
152.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec239
153.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
Sklář David1993 Hamr Praha 238
155.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
156.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové232
157.Ondrášek David1996 Super Stars Most230
158.Poříz Leoš1974 Start Jihlava228
159.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha226
160.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
162.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
163.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň220
164.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška218
165.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice216
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška216
168.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice208
Vítek Radek1985 Hamr Praha 208
170.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice206
Fridrich Václav1977 BaC Kladno206
172.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
174.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.202
175.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
178.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka198
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
180.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice194
181.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha192
182.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter188
183.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín182
184.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
185.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice178
186.Komarovský Petr1965 ABC Brno176
187.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
190.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
191.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
194.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň160
196.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti158
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín158
Týc Filip1971 BaC Kladno158
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
200.Jerman Pavel1964 BaC Kladno156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
203.Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov154
205.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Helar Jakub1992 Start Jihlava152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
209.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Vild Petr1974 SK Jupiter150
213.Stehno Petr1977 Hamr Praha 146
214.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové140
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
216.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže138
217.Čapek Jiří1975 Super Stars Most130
218.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
219.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice125
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
225.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice124
226.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava120
229.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno114
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 114
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
234.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice112
235.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
236.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
237.Helar Ondřej1995 Start Jihlava104
238.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
239.Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov96
240.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
242.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
244.David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Kural Martin1999 USK Plzeň86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem86
251.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové84
254.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun82
255.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
260.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
278.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
280.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
283.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
285.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
286.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
288.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
289.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
296.Iltis Radek1979 Hamr Praha 52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
299.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
301.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň48
305.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně46
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
317.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
318.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov42
331.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
333.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
336.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
340.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
342.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
343.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
346.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov26
348.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
354.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice12
355.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3136
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2944
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2824
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2720
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2592
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2504
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2360
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2320
11.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2200
12.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1904
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň1896
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1786
15.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1676
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1576
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1359
18.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1308
19.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1285
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1189
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
22.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
23.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1048
24.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci940
26.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha920
29.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha810
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice805
31.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové792
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha776
33.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci645
34.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín638
35.Rombald Martin1987 Hamr Praha 624
36.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice586
37.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera550
38.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška546
39.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha525
40.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně508
41.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
42.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
43.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice462
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha461
45.Slabý Otto1984 USK Plzeň443
46.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha438
48.Pistulka Radek1997 USK Plzeň429
49.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň422
50.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice421
51.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
52.Bláha Václav1980 Hamr Praha 402
53.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha392
54.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
55.Motejl Jakub1995 Super Stars Most384
56.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha376
57.Port Jan1972 TJ Proboštov368
58.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
59.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice360
Repiar Samuel1994 Super Stars Most360
61.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton352
62.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha344
63.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec338
64.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek334
65.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha328
66.Poříz Leoš1974 Start Jihlava322
67.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno305
68.Šot Michal1988 SK BC Premiera302
69.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
70.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec294
71.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
72.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně280
Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň280
77.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
78.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov275
81.Fridrich Václav1977 BaC Kladno272
82.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň262
83.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže261
84.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice258
85.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno254
86.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška250
87.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín247
88.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov246
90.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava242
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem242
92.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek236
93.Klíma Petr1980 Hamr Praha 234
94.Drudík Ota1992 USK Plzeň232
95.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice230
96.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
97.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha222
98.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
99.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.210
100.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást206
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
102.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most200
103.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci196
104.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice192
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA192
106.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec189
107.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter180
108.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 174
109.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
110.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
111.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka166
112.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
113.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
114.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
116.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha154
117.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
119.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové146
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov146
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
122.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
127.Schoř Marek1972 BaC Kladno128
128.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha126
129.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
133.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
135.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha118
136.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany116
137.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Konupka Jiří1965 BaC Kladno114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
141.Stehno Petr1977 Hamr Praha 112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
143.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
145.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno106
146.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
147.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
150.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
151.Čapek Jiří1975 Super Stars Most98
152.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
154.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
155.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
156.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
158.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha86
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 86
164.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
167.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Helar Ondřej1995 Start Jihlava78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
173.Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice72
175.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.70
176.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň68
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka68
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
181.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
182.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
184.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
185.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Jirásek Jan1972 BaC Kladno54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
190.Látal Petr1975 TJ Proboštov52
191.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
Ondrášek David1996 Super Stars Most50
193.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
196.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
205.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
212.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
218.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
220.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
221.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
225.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové20
226.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
227.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
229.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
232.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 12
233.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3872
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3344
4.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2840
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2704
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2416
9.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1964
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1776
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1696
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1616
14.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1440
15.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1269
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1269
17.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1184
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1149
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
21.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1142
22.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
23.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
24.Panochová Jana1997 Super Stars Most1101
25.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1080
26.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
27.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most940
28.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
29.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice879
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most715
32.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov712
33.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka680
34.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška644
35.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice621
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň580
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
38.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov541
39.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek537
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno524
41.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
42.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí512
43.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň477
44.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka472
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín472
46.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška456
47.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most442
48.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno432
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice400
50.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera398
Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
52.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha392
53.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice370
55.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha368
56.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec362
57.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.360
58.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice356
Černá Martina1987 Hamr Praha 356
60.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice351
61.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha326
62.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň324
63.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové319
64.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška313
65.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov308
66.Erbenová Monika1986 BaC Kladno280
67.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
69.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
70.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice268
71.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
72.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka262
73.Paurová Lucie1999 Super Stars Most256
74.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
75.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
76.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
77.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno234
79.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton232
81.Vítková Adéla1992 Start Jihlava229
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
83.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
84.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
85.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha210
86.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
87.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín206
Pořízová Radka1977 Start Jihlava206
89.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové192
90.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice188
91.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
92.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice178
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
94.Polívková Eliška1998 USK Plzeň165
95.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov160
96.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
97.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 156
98.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA154
99.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice152
101.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
105.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec149
106.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno140
108.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
109.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
110.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha128
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
Kokošková Radka1991 Super Stars Most128
113.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
116.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
119.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
122.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
124.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha94
125.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
129.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové80
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín80
132.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
137.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
138.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
139.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
140.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
141.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice58
142.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
143.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
146.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
148.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
149.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
153.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice40
154.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
155.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
158.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
161.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
162.Benešová Hana1985 Hamr Praha 22
Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4544
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3136
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2989
9.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2824
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2824
11.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2584
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2416
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2384
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2344
16.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2200
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
18.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1984
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
21.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1952
22.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1936
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
25.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
26.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1656
27.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1624
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1405
29.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
31.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1320
32.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1230
33.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1218
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1198
35.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1175
36.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1174
37.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1031
38.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1029
39.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
40.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most979
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň960
42.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové912
43.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most879
44.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 865
45.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 839
46.Panochová Jana1997 Super Stars Most811
47.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov800
48.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
49.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek769
50.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
51.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 747
52.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška717
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice705
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha697
55.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov696
56.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice680
57.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most642
58.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové631
59.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA583
60.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha582
61.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha558
62.Černá Martina1987 Hamr Praha 536
63.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
64.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec510
65.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice506
66.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice504
67.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov490
68.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové488
69.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
70.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov458
72.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška454
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín454
74.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
75.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška447
76.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice429
77.Pořízová Radka1977 Start Jihlava420
78.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha406
79.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice401
80.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov390
81.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka386
82.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov383
83.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha364
84.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
85.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
86.Paurová Lucie1999 Super Stars Most351
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
88.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha320
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno320
90.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
92.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň312
93.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha302
94.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí290
95.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
100.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
101.Vítková Adéla1992 Start Jihlava275
102.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera272
103.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
104.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
Toncarová Věra1969 BaC Kladno264
106.Hončíková Hana1979 BaC Kladno258
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
108.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
109.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
110.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice239
112.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
113.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha236
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
115.Benešová Hana1985 Hamr Praha 232
116.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha230
117.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
118.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter224
119.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha222
120.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.221
121.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
122.Kokošková Radka1991 Super Stars Most212
123.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno207
124.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
125.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
126.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
127.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno179
128.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
129.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
130.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.161
132.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha158
133.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
137.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
138.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice140
139.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
141.Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
144.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
145.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
151.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
152.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice110
153.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
155.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice88
156.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
160.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno83
Schořová Sonja2000 BaC Kladno83
162.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
163.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
168.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
170.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
171.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
175.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
176.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
178.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha54
179.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
182.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
184.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
185.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
186.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3992
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3544
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2944
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
5.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2720
Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2720
7.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2432
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2360
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2320
10.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2000
11.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1896
12.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1856
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
14.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1368
15.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1336
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1308
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
18.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1192
19.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1160
20.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
21.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov1030
22.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1013
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
24.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
25.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice962
26.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha920
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most875
28.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň769
30.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové768
31.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň762
32.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno759
33.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha714
34.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška696
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most640
36.Černá Martina1987 Hamr Praha 624
37.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA622
38.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
39.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha600
40.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
41.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most586
42.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka541
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov541
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice540
45.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně508
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška508
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň499
48.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek498
49.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín492
50.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové455
51.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
52.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera452
53.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
54.Panochová Jana1997 Super Stars Most406
55.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha405
56.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha402
57.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha400
58.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha395
59.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha392
60.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno388
61.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška370
62.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice364
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň354
64.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice352
65.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov344
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
67.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha328
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice324
69.Pořízová Radka1977 Start Jihlava322
70.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec318
71.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha314
72.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
73.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha294
74.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
75.Benešová Hana1985 Hamr Praha 262
Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň262
77.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí256
78.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice254
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno254
80.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
81.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci230
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice230
Vítková Adéla1992 Start Jihlava230
84.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň228
85.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice221
86.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton218
87.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 214
88.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha208
89.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň206
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
92.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
93.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha198
94.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha196
95.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka190
97.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice188
98.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter180
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
101.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno179
102.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha176
103.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
104.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
106.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno166
107.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
110.Hončíková Hana1979 BaC Kladno162
111.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
113.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
114.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
116.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec153
117.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
118.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
120.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka134
121.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
122.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
123.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
126.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov124
127.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov122
128.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
130.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.118
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice116
132.Fričová Anna1993 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
136.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 112
137.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice104
138.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha100
139.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha96
141.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň94
142.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín90
143.Kokošková Radka1991 Super Stars Most88
144.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
149.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
154.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Stárková Milada1978 BaC Kladno78
157.Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
160.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
161.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
162.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha60
163.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
164.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
166.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové52
167.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
168.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice46
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
176.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
177.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
181.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
183.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov38
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
185.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
191.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
192.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
193.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
194.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
195.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
198.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
201.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
202.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
1VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
23. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
3GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
4GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
5GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
6GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
7Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
8KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
9KP dopělých - MostD05.04.2014
10GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
11Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
12JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
13Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
1423. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
15GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
16GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
17GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
18VC Teplic - TepliceC17.05.2014
19GPB - MostB25.05.2014
20VC Kladna - KladnoC07.06.2014
21GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
22Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
23GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
24GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
25GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
26GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
27GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
28GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
29GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
30GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
31GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
32GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
33GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
34GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
35GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
36GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
37GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
38Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
39GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
40GPC dospělých - MostC06.12.2014
41GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
42GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
43GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
44GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
45OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
46OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
47Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
48OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
49OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
50OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
51OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
52OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
53OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
54GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
55MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
56GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
57GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading