logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 23.02.2015

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 23.02.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2920
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2680
3.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2430
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1800
5.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1680
6.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1470
7.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1230
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1230
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1230
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1100
11.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1040
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice990
13.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.950
14.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou860
15.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice848
16.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha826
17.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha812
18.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín718
19.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín706
20.Cach Jakub2001 Super Stars Most688
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha688
22.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně670
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka610
24.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc540
25.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek534
26.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most522
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.480
28.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice474
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš474
30.Herzán David2002 Slavoj Podivín450
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice444
32.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín414
33.Kozel Václav2001 Badminton School Brno398
34.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice378
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov378
36.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci372
37.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most354
38.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
39.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha342
40.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
41.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
42.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.283
43.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín282
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové282
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov282
46.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
Prek Šimon2002 Badminton School Brno276
48.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice258
Morávek Michal2002 BaC Kladno258
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek258
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov258
52.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
54.Cach David2002 Super Stars Most248
55.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice244
56.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška240
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc240
58.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most234
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha234
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov234
61.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín228
62.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava216
63.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka210
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun210
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno210
Seifert David2000 BK TJ Baník Most210
67.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš204
68.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov198
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň198
70.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice196
71.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice192
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška192
73.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov190
74.Hájek David2000 Super Stars Most188
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec188
76.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice186
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava186
78.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno183
79.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně180
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov180
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec180
83.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky176
84.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek174
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci174
86.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec164
87.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha162
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc162
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
Ziman Jan2000 BKV Plzeň162
91.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice160
92.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha156
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
94.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most152
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec152
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
97.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice150
Soukup Václav2001 BKV Plzeň150
99.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most148
100.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava144
101.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš138
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary138
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha138
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha138
106.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice134
107.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice132
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
109.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice129
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton129
111.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA126
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Janošov Radek2003 BaC Kladno126
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
115.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem120
118.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
119.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice112
120.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
121.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem104
122.Linda Martin2000 TJ Dobřany102
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 102
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka102
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno102
126.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice98
127.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha97
128.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek96
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha96
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava96
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
134.Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové93
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín93
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno93
137.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
138.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec86
139.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha84
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná84
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice84
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun84
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha84
149.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek81
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.81
151.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň78
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík78
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha78
158.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov76
159.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Hoda Filip2002 SK Podolí72
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
163.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem67
164.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha60
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice60
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha60
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.60
168.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov56
169.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava54
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice54
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Psota Ondřej2003 Super Stars Most54
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
176.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci52
Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky52
179.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
Marek Filip2001 BK TU v Liberci50
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most50
182.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Paulík Jan2000 SK Podolí48
184.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice45
185.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec44
186.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Voldřich Martin2001 USK Plzeň42
199.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci40
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci40
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci40
202.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice38
203.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub36
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka36
206.Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná33
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm33
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná33
209.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem32
210.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.30
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Lutsak Viktor2000 Jiskra Nejdek30
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek30
215.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem29
216.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha27
217.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci24
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most24
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná24
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub24
221.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice22
222.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice21
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice21
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
225.Rieger Karel2003 TJ Proboštov20
226.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav18
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary18
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary18
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 18
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha18
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA18
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno18
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha18
Rigl Tomáš2001 SK Podolí18
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Špíz Petr2001 TJ Dobřany18
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany18
Straka Jakub2000 Super Stars Most18
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka18
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 18
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
250.Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec14
255.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov12
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové12
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
262.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary9
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA9
Neradilek Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha9
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA9
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 9
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav9
277.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov7
278.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná6
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně6
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm6
281.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov4
Port Jan2003 TJ Proboštov4
284.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2760
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2760
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2680
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2350
5.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka2338
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1950
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1710
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1710
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha1710
10.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1680
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1680
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1560
13.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1470
Cach Jakub2001 Super Stars Most1470
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1470
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1470
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1470
18.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1350
19.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1230
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou1230
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1230
23.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1218
24.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha1100
25.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava994
26.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek990
27.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně860
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín860
29.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice836
30.Herzán David2002 Slavoj Podivín706
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha706
32.Seifert David2000 BK TJ Baník Most682
33.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci658
34.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.622
35.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek610
36.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň568
37.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
38.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice480
39.Kozel Václav2001 Badminton School Brno468
40.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha450
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice420
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice420
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
44.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové414
45.Prek Šimon2002 Badminton School Brno408
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno408
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.408
48.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most390
49.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov388
50.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc384
Soukup Václav2001 BKV Plzeň384
52.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov366
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most366
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov366
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov366
56.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most356
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec352
58.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška348
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc348
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun348
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice348
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno348
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška348
Morávek Michal2002 BaC Kladno348
65.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci342
66.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín336
67.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice330
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice330
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice330
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava330
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov330
72.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec320
73.Hájek David2000 Super Stars Most312
74.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm306
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka306
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka306
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm306
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš306
Ziman Jan2000 BKV Plzeň306
80.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov298
81.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín294
82.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice288
83.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec284
84.Cach David2002 Super Stars Most280
85.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
86.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice272
87.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA270
Gunther Michal2001 SK Podolí270
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha270
90.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most268
91.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
92.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek258
93.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most256
94.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice252
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov252
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
99.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec248
100.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky244
101.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš234
Janošov Radek2003 BaC Kladno234
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava234
Paulík Jan2000 SK Podolí234
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc234
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
108.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš228
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha228
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha228
111.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice206
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice206
113.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem200
114.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek198
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha198
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice198
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary198
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha198
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín198
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové198
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice198
124.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha192
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha192
127.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice170
128.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek162
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha162
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno162
131.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice156
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun156
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš156
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha156
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka156
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín156
144.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice152
145.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha150
Linda Martin2000 TJ Dobřany150
147.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
148.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice126
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 126
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
151.Hoda Filip2002 SK Podolí120
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň120
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
155.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov116
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov116
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.116
158.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
160.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem106
161.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec102
162.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná96
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem96
164.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice92
165.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most90
166.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha88
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci88
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec88
169.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub84
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava84
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha84
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná84
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA84
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná84
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná84
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 84
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc84
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
185.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem80
186.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.78
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice78
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Lutsak Viktor2000 Jiskra Nejdek78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové78
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most78
212.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci76
213.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
216.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci64
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci64
Psota Ondřej2003 Super Stars Most64
Straka Jakub2000 Super Stars Most64
221.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně54
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná54
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně54
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
226.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec52
227.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
Marek Filip2001 BK TU v Liberci50
230.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 42
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha42
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno42
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov42
Špíz Petr2001 TJ Dobřany42
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
262.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice38
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha38
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec38
266.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov28
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Rieger Karel2003 TJ Proboštov28
269.Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci26
Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky26
273.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov14
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Port Jan2003 TJ Proboštov14
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
280.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2840
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2430
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2280
4.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha1834
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1560
6.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1320
8.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1280
9.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek1230
10.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín1076
11.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1040
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín990
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov990
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
Palán Václav2001 SK Prosek Praha860
16.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha828
17.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou730
18.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice706
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně682
21.Cach Jakub2001 Super Stars Most660
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka660
23.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín622
24.Seifert David2000 BK TJ Baník Most586
25.Kozel Václav2001 Badminton School Brno494
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
27.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha480
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most470
29.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha390
30.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava386
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice384
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice384
Hájek David2000 Super Stars Most384
34.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most366
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň356
36.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín354
37.Herzán David2002 Slavoj Podivín350
38.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci348
39.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov330
40.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
42.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov306
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš306
44.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice294
45.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno276
46.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice270
Janošov Radek2003 BaC Kladno270
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov270
49.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška240
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc240
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška240
53.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice236
54.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov234
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín234
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most234
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha234
Morávek Michal2002 BaC Kladno234
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
Ziman Jan2000 BKV Plzeň234
61.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno228
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
63.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice206
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice206
65.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun204
Prek Šimon2002 Badminton School Brno204
67.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice198
Gunther Michal2001 SK Podolí198
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci198
70.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
72.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec176
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
74.Cach David2002 Super Stars Most172
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice172
76.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most168
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš168
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň168
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec168
80.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most164
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov164
82.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka162
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha162
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice162
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava162
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha162
88.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš156
90.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky152
91.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové150
92.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc144
93.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
94.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most134
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov134
96.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice132
97.Psota Ondřej2003 Super Stars Most130
98.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně126
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek126
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha126
105.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec122
106.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek120
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava120
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun120
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš120
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek120
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha120
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha120
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
116.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Linda Martin2000 TJ Dobřany114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
120.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha108
121.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem100
122.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary96
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín96
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice96
127.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín90
128.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice88
129.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha84
Hoda Filip2002 SK Podolí84
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha84
Paulík Jan2000 SK Podolí84
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice84
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha84
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka84
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno84
141.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov80
142.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA78
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice78
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
145.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci76
146.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.68
147.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice66
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
151.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
153.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA60
154.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek54
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové54
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno54
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci52
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci52
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
162.Marek Filip2001 BK TU v Liberci50
163.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice46
164.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
190.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci40
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Rieger Karel2003 TJ Proboštov40
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
195.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
198.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava36
200.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most32
201.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov28
Straka Jakub2000 Super Stars Most28
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
205.Černý Jan2001 TJ Proboštov26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice26
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice26
210.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub24
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně24
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně24
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice24
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc24
215.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA18
217.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
220.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice12
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice12
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná12
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 12
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná12
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň12
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
238.Port Jan2003 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3150
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2600
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2440
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2040
5.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1560
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1470
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1280
8.Janošová Petra2000 BaC Kladno1230
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1230
10.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1218
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1100
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice990
Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice950
15.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha860
16.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně848
17.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice718
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice688
19.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice640
20.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha598
21.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice576
22.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň570
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec546
24.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice496
25.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha450
26.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice444
27.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
28.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most426
29.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most420
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
31.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most396
32.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov390
33.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň366
Sejková Patricie2001 SK Podolí366
35.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava348
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín336
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov336
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary336
Zachová Adéla2001 Start Jihlava336
41.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha330
42.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov326
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň324
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice324
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka324
46.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice318
47.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
48.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha306
49.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most276
50.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha270
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov270
52.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš258
53.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno252
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov252
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
56.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most248
57.Schořová Sonja2000 BaC Kladno246
58.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí240
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška234
Srbová Adéla2000 BaC Kladno234
62.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno228
63.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci224
64.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka222
65.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek216
66.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha210
67.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice208
68.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.204
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové204
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
72.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec198
73.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice192
74.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha186
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice186
77.Dítětová Eliška2000 SK Děčín184
78.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov180
79.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most178
80.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci176
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci176
82.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno174
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 174
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha174
85.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice172
86.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most164
87.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže162
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice162
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
91.Černá Tereza2002 TJ Dobřany156
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha156
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci156
95.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice150
96.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice148
97.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most138
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec138
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň138
101.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci134
102.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně132
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun132
Schořová Adéla2003 BaC Kladno132
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice132
107.Homolková Klára2001 Sokol Jílové126
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš126
109.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava120
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha120
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně120
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice120
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně120
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun120
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary120
117.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha117
118.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek114
120.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec110
121.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov108
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice108
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov108
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov108
125.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně102
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice102
128.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov100
129.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň96
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava96
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice96
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice96
133.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci91
134.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov90
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov90
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš90
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně90
138.Pálková Tereza2002 Super Stars Most86
139.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně84
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava84
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně84
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice84
147.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice82
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec82
150.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha81
151.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci80
152.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most78
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha78
159.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci74
160.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov72
163.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
164.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany64
165.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
168.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava54
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí54
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most54
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha54
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
174.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov52
176.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice51
177.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice42
Plachá Petra2000 BKV Plzeň42
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
190.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci38
192.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc36
194.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci31
195.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí30
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
200.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most28
201.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
202.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc24
203.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany22
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice22
205.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav18
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka18
210.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec14
Votíková Sára2001 TJ Proboštov14
217.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín12
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA12
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka12
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava12
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy12
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
230.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové9
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA9
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav9
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav9
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary9
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka9
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav9
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové9
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav9
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka9
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA9
241.Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3150
2.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha3000
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2590
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2440
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2360
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2360
7.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1710
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1710
11.Janošová Petra2000 BaC Kladno1470
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1470
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1470
14.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice1304
15.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1280
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1268
17.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1230
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec1100
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1100
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1100
21.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
22.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň934
23.Schořová Sonja2000 BaC Kladno922
24.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most860
Sejková Patricie2001 SK Podolí860
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most860
27.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka784
28.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary760
29.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže718
30.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha706
Srbová Adéla2000 BaC Kladno706
32.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
33.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice670
Homolková Klára2001 Sokol Jílové670
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
37.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov658
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.658
39.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice586
40.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň568
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek568
42.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň540
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice540
44.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín480
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most480
46.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.456
47.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha426
48.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci420
49.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov390
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov390
51.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno384
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun384
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno384
54.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov378
55.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most366
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov366
57.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice348
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha348
60.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka342
61.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže334
62.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most330
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno330
64.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci320
65.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové312
67.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice306
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 306
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha306
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha306
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice306
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice306
74.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most284
75.Černá Tereza2002 TJ Dobřany276
76.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec270
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha270
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha270
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava270
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek270
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha270
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň270
83.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice264
84.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí258
85.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice252
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice252
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov252
89.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci248
90.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most240
91.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov234
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška234
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš234
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha234
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně234
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš234
98.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most232
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice232
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci232
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice232
102.Schořová Adéla2003 BaC Kladno228
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
105.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně222
106.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
107.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov206
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci206
Pálková Tereza2002 Super Stars Most206
110.Jeřábková Petra2001 SK Podolí198
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně198
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice198
113.Dítětová Eliška2000 SK Děčín194
114.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín192
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň192
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň192
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava192
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice192
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun192
121.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice174
122.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov170
123.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov164
124.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně162
128.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín156
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov156
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava156
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha156
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice156
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín156
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně156
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci156
136.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice150
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
138.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice142
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most142
140.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
141.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec134
142.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha126
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha126
144.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec124
145.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci122
146.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava120
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava120
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA120
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové120
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov120
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov120
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
158.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci118
159.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice116
160.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň114
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice114
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA114
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha114
166.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most110
167.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
168.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci88
169.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice84
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně84
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice84
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice84
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
175.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice78
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA78
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice78
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice78
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí78
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov78
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka78
Plachá Petra2000 BKV Plzeň78
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA78
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek78
Svobodová Eliška2001 SK Podolí78
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
201.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most64
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most64
203.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec50
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci50
206.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové42
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
221.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany38
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci38
227.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Votíková Sára2001 TJ Proboštov26
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2840
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2430
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1800
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1720
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
6.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1698
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1394
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1360
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1076
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1040
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže980
13.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice938
14.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň922
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha910
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha860
18.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice848
19.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně824
20.Janošová Petra2000 BaC Kladno730
21.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov694
22.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice660
23.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně646
24.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary532
25.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň518
26.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
27.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha480
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most470
Srbová Adéla2000 BaC Kladno470
30.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha422
31.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most408
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice408
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec386
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most386
35.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
36.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice352
Sejková Patricie2001 SK Podolí352
38.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most348
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
40.Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava344
41.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov336
42.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň312
Zachová Adéla2001 Start Jihlava312
45.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov306
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov306
47.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín282
48.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
49.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci272
50.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice270
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno270
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most270
53.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci248
54.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno246
55.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí240
57.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha234
58.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice228
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
60.Schořová Sonja2000 BaC Kladno216
61.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice212
62.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun204
63.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice200
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška198
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš198
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava198
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
71.Černá Tereza2002 TJ Dobřany192
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
74.Dítětová Eliška2000 SK Děčín182
75.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov170
76.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice168
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.168
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš168
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň168
80.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most164
81.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně162
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno162
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice162
85.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most160
86.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov158
87.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň156
88.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov152
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci152
90.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice146
91.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec142
92.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice140
93.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most138
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové138
95.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci134
96.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha132
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 132
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha132
99.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec126
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka126
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov126
Jeřábková Petra2001 SK Podolí126
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš126
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek126
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha126
106.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec122
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec122
108.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice120
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek120
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha120
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice120
Schořová Adéla2003 BaC Kladno120
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice120
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun120
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka120
122.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín114
123.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most112
124.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci110
125.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci106
126.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov96
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha96
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice96
129.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže92
130.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice90
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov90
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš90
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci90
135.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most86
136.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice84
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín84
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava84
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice84
142.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov78
Homolková Klára2001 Sokol Jílové78
Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň78
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov78
147.Pálková Tereza2002 Super Stars Most68
148.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně66
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice66
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice66
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice66
154.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice64
155.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci56
156.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc54
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA54
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary54
163.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci52
165.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most44
166.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA42
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí42
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí42
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Plachá Petra2000 BKV Plzeň42
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Svobodová Eliška2001 SK Podolí42
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA42
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
192.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
193.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany38
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
196.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava36
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně36
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně36
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
201.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most28
202.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
210.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava24
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice24
212.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
215.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice12
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav12
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové12
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek12
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka12
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha12
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
231.Votíková Sára2001 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - Ústí nad LabemD13.09.2014
21. GPD U15 - Liberec - VesecD13.09.2014
31. GPC U15 - Podolí u BrnaC14.09.2014
41. GPC U15 - KladnoC14.09.2014
51. GPC U15 - PrahaC20.09.2014
61. GPC U15 - PřerovC20.09.2014
71. GPC U15 - PlzeňC20.09.2014
81. GPC U15 - MostC21.09.2014
91. GPC U15 - Hradec KrálovéC21.09.2014
101. GPC U15 - Český KrumlovC28.09.2014
111. GPA U15 - HustopečeA05.10.2014
121. GPD U15 - České BudějoviceD11.10.2014
13GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC18.10.2014
14GPC U15 - BřeclavC01.11.2014
152. GPC U15 - České BudějoviceC01.11.2014
162. GPD U15 - MostD15.11.2014
172. GPD U15 - LiberecD15.11.2014
182. GPC U15 - TepliceC22.11.2014
192. GPC U15 - PodivínC22.11.2014
202. GPC U15 - Karlovy VaryC22.11.2014
212. GPC U15 - Benátky nad JizerouC22.11.2014
222. GPC U15 - DobruškaC22.11.2014
232. GPC U15 - Orlová - LutyněC23.11.2014
242. GPC U15 - Kralupy nad VltavouC23.11.2014
252. GPA U15 - Hradec KrálovéA07.12.2014
262. GPD U15 - České BudějoviceD13.12.2014
27GPC U15 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
28GPC U15 - Open - Hradec KrálovéC20.12.2014
293. GPD U15 - Liberec - VesecD10.01.2015
303. GPD U15 - TepliceD10.01.2015
313. GPC U15 - OsíkC17.01.2015
323. GPC U15 - Český KrumlovC18.01.2015
333. GPC U15 - MostC25.01.2015
343. GPC U15 - IvančiceC31.01.2015
353. GPC U15 - OlomoucC07.02.2015
363. GPC U15 - AšC07.02.2015
373. GPC U15 - PrahaC08.02.2015
383. GPC U15 - Benátky nad JizerouC08.02.2015
393. GPA U15 - Orlová - LutyněA22.02.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading