logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 03.03.2015

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 03.03.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2920
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2840
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně2190
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2190
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1950
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1698
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1398
9.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1100
10.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška990
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno860
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice848
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice848
14.Herzán David2002 Slavoj Podivín836
15.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov718
16.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška706
17.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky700
18.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice694
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš694
20.Janošov Radek2003 BaC Kladno682
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice682
22.Cach David2002 Super Stars Most670
23.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava610
24.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov592
25.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun576
26.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice552
27.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov528
28.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek510
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava510
30.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha504
31.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun492
32.Prek Šimon2002 Badminton School Brno462
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha462
34.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha450
35.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno438
36.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most430
37.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov414
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc410
39.Altera Jan2004 BaC Kladno408
40.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha402
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice402
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš402
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec396
44.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA366
45.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci360
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno360
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno354
48.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
49.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek336
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha336
51.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice332
52.Port Jan2003 TJ Proboštov328
53.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
54.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec312
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
56.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary306
57.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava300
58.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha294
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun276
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice276
61.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha264
62.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice258
63.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov252
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov252
65.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín240
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec240
67.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík234
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka234
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka234
70.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha224
71.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov222
72.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice220
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci220
74.Rieger Karel2003 TJ Proboštov216
75.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec212
Psota Ondřej2003 Super Stars Most212
77.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm210
78.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
79.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek198
80.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice194
81.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín192
83.Šimek David2003 Jiskra Nejdek186
84.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec180
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
86.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou172
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
88.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice168
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice168
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava168
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha168
93.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany164
94.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava162
95.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci156
97.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most152
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most152
99.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík150
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm150
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice150
102.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha148
103.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka144
104.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem142
105.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem140
106.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka138
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav138
108.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže136
109.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka135
110.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava132
112.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha131
113.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha129
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice129
115.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
116.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
117.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.122
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice122
119.Buček Jan2003 BK Kopřivnice120
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha120
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže120
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha120
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary120
127.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice116
128.Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov114
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
130.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín111
131.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice108
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha108
133.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice105
134.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
135.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš96
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka96
137.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice94
138.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice93
139.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
140.Hoda Filip2002 SK Podolí90
141.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci86
142.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš84
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec84
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
147.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem82
148.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky80
149.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec78
153.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno75
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov75
155.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA73
156.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška72
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.72
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná72
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín72
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš72
161.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno69
162.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany66
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice66
Krsek Tomáš2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.66
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha66
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
167.Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice64
171.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm63
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton63
173.Hora Aleš2003 Super Stars Most62
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha62
175.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha60
Kocián Šimon2002 BC DDM Olomouc60
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most60
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary60
179.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany56
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice56
181.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany55
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 55
183.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice54
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná54
Havelka František2003 TJ Lanškroun54
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice54
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně54
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka54
191.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 53
192.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice51
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice51
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha51
195.Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí48
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany48
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice48
198.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most47
199.Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
200.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže44
201.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha43
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov43
203.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hykš Sebastian2002 Hamr Praha 42
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno42
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš42
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň42
Míza Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Szczurek Petr2002 TJ Slavoj Český Těšín42
214.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice40
215.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun39
216.Seidl Michal2004 Super Stars Most38
217.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov36
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun36
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov36
220.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice34
221.Tymeš Michal2002 Hamr Praha 33
222.Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA31
223.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Kopecký Nikolas2002 BK DDM Holice30
Mašát Jan2006 TJ Dobřany30
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany30
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA30
229.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha29
230.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov28
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice28
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most28
234.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš27
Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha27
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha27
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice27
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava27
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
240.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec26
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
243.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha25
Zrza Vilém2004 SK Podolí25
245.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov24
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná24
249.Huslík Martin2004 Badminton School Brno21
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice21
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav21
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš21
253.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha18
Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice18
Dvořák David2005 TJ Sokol Vodňany18
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav18
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha18
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav18
261.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín17
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice17
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA17
264.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice16
266.Turyna Adam2002 Hamr Praha 15
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha15
268.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
270.Vlasák David2004 Super Stars Most13
271.Březina Jan2002 Hamr Praha 12
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA12
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice12
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava12
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc12
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha12
Svoboda Michal2002 Hamr Praha 12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno12
285.Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice10
Martan Matyáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha10
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pergl Jiří2005 Super Stars Most10
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže10
291.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Bojanovský Martin2005 Start Jihlava9
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek9
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava9
Číp Dominik2002 Badminton School Brno9
Diviš David2005 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Griger Samuel2003 SK Podolí9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno9
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary9
Ungrád Filip2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most9
308.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 6
Hájek Šimon2002 Hamr Praha 6
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava6
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice6
Neuwerth Jáchym2003 Hamr Praha 6
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 6
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Průcha Michal2002 Hamr Praha 6
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha6
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha6
Simon Václav2007 BK Junior Benátky nad Jizerou6
322.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno5
Musil Martin2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
324.Beran František2004 BK TU v Liberci4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou4
327.Bartoš Martin2003 Hamr Praha 3
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany3
Hůďa Jakub2002 Super Stars Most3
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Mařan Ondřej2003 SK Děčín3
Stejskal Václav2003 Super Stars Most3
333.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha2
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
335.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha1
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3000
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3000
3.Herzán David2002 Slavoj Podivín2750
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2750
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2590
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2590
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno2430
8.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava2418
9.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška1470
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1470
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1470
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1470
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava1470
14.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc1458
15.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1328
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1328
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1320
18.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1230
19.Cach David2002 Super Stars Most1100
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška1100
21.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno1076
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA990
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice990
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov990
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš990
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš990
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov990
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha990
30.Janošov Radek2003 BaC Kladno978
31.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun934
32.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.886
33.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky824
34.Altera Jan2004 BaC Kladno773
35.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec718
36.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec706
Prek Šimon2002 Badminton School Brno706
38.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice694
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno574
40.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun552
41.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice492
42.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava468
43.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava456
44.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice420
45.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov412
46.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice392
47.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava390
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha390
49.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava384
50.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec380
51.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem376
52.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka366
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka366
54.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík354
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík354
56.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm348
Port Jan2003 TJ Proboštov348
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci348
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice348
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec348
61.Psota Ondřej2003 Super Stars Most344
62.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice342
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha342
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary342
65.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
66.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice328
67.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci320
68.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha318
69.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek312
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín312
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín312
73.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha306
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha306
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš306
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha306
77.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha294
78.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice288
79.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
80.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
81.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka276
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav276
83.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha270
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary270
85.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice266
86.Rieger Karel2003 TJ Proboštov260
87.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice252
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
89.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice248
90.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka246
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka246
92.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci244
93.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov242
94.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek234
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek234
Šimek David2003 Jiskra Nejdek234
100.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most232
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most232
102.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš228
103.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec217
104.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
105.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
106.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice204
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín204
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno204
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín204
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice204
111.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže200
112.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary198
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun198
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov198
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun198
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha198
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov198
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava198
121.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice196
122.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.195
Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou195
124.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm192
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha192
126.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most180
127.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice176
128.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice168
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice168
131.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany166
132.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha162
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno162
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice162
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha162
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary162
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
141.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
142.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice156
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně156
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany156
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná156
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka156
150.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most144
151.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec143
152.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže142
153.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov126
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov126
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno126
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov126
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA126
159.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná120
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš120
Hoda Filip2002 SK Podolí120
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš120
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí120
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice120
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná120
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš120
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš120
172.Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
174.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka114
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec114
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka114
177.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha96
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha96
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice96
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 96
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 96
182.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky92
183.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany90
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.90
Seidl Michal2004 Super Stars Most90
186.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice84
Buček Jan2003 BK Kopřivnice84
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha84
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže84
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov84
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA84
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava84
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav84
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA84
202.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně78
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Krsek Tomáš2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mašát Jan2006 TJ Dobřany78
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc78
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany78
Ungrád Filip2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zrza Vilém2004 SK Podolí78
218.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno69
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci69
220.Hora Aleš2003 Super Stars Most68
221.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha66
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice66
223.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.64
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most64
225.Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha54
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 54
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha54
229.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany50
230.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice46
231.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bojanovský Martin2005 Start Jihlava42
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Číp Dominik2002 Badminton School Brno42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Griger Samuel2003 SK Podolí42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havelka František2003 TJ Lanškroun42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno42
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Huslík Martin2004 Badminton School Brno42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno42
Kocián Šimon2002 BC DDM Olomouc42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun42
Míza Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Szczurek Petr2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno42
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
268.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov40
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
273.Dvořák David2005 TJ Sokol Vodňany38
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec38
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany38
276.Vlasák David2004 Super Stars Most28
277.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.26
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice26
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže26
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice26
285.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 24
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha24
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha24
288.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci23
289.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany14
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Hůďa Jakub2002 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Stejskal Václav2003 Super Stars Most14
297.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Hykš Sebastian2002 Hamr Praha 12
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava12
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava12
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Průcha Michal2002 Hamr Praha 12
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha12
Svoboda Michal2002 Hamr Praha 12
Turyna Adam2002 Hamr Praha 12
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3000
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2760
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně2280
4.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
5.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun1710
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1710
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1458
8.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc1434
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1398
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1080
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
12.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha860
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec860
14.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice836
15.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice828
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín790
17.Herzán David2002 Slavoj Podivín718
18.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš660
19.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno648
20.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava646
21.Janošov Radek2003 BaC Kladno518
22.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha514
23.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov506
24.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava480
25.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice468
26.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov460
27.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA436
28.Cach David2002 Super Stars Most422
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš422
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov422
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha422
32.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most418
33.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci408
34.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška390
35.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.378
36.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek354
37.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha350
38.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun348
39.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary342
40.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice330
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava330
42.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
43.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
44.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha306
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice306
46.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno294
47.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec284
48.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava282
49.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
50.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava276
51.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš270
Prek Šimon2002 Badminton School Brno270
54.Altera Jan2004 BaC Kladno252
55.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov244
56.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov234
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm234
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek234
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka234
60.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice228
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno228
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška228
63.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek222
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
65.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem210
66.Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice204
67.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec198
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha198
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec198
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka198
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav198
73.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov194
74.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou192
76.Psota Ondřej2003 Super Stars Most176
77.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky168
79.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice162
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha162
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary162
82.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice156
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice156
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže156
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
87.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci155
88.Port Jan2003 TJ Proboštov146
89.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem142
90.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci141
91.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice138
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice138
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš138
94.Rieger Karel2003 TJ Proboštov136
95.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most132
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha132
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín132
98.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec130
99.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín126
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov126
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín126
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most126
104.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov124
105.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
110.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice110
111.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
112.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary96
114.Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem92
115.Šimek David2003 Jiskra Nejdek90
116.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš84
Chomát Adam2002 Badminton VK Aš84
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha84
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most84
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci84
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno84
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany84
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov84
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha84
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava84
129.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice80
130.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška78
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka78
137.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice70
138.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha66
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.66
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže66
141.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.60
142.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem58
143.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 54
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš54
150.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže52
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most52
152.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice50
153.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun42
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec42
Havelka František2003 TJ Lanškroun42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno42
Hora Aleš2003 Super Stars Most42
Huslík Martin2004 Badminton School Brno42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Mašát Jan2006 TJ Dobřany42
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc42
Míza Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
184.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice40
185.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice38
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice38
187.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 36
188.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
195.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš24
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně24
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha24
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA24
200.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka18
201.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany14
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
207.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov12
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš12
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Szczurek Petr2002 TJ Slavoj Český Těšín12
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA12
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha12
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3000
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2750
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2590
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2280
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1560
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1470
7.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1230
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1230
9.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha1088
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně1088
11.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice990
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha958
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most898
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most860
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun848
16.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně838
17.Schořová Adéla2003 BaC Kladno836
18.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov730
19.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín718
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň700
21.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec688
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice682
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 682
24.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov676
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně676
26.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče570
27.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
28.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň534
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun480
30.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí474
31.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary462
32.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava456
33.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice444
34.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha432
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče432
36.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci402
37.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.384
38.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice372
39.Černá Tereza2002 TJ Dobřany360
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci360
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci360
42.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže354
43.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš348
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem336
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava336
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice336
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
48.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice330
49.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha324
50.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice318
51.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
52.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice304
53.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha300
54.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.289
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice276
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín276
59.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha272
60.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice264
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka264
62.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín258
63.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm252
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci252
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec252
66.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice232
67.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice228
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava228
69.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně222
70.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice216
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš216
73.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most212
74.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha210
75.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha204
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín204
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice204
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.204
79.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov198
80.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice188
81.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec186
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm186
83.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov182
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha182
85.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci180
86.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín174
89.Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
90.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
91.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice164
92.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.160
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha160
94.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov158
95.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou156
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci156
97.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.148
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha144
99.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov140
100.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
101.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
102.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany136
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha136
104.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš135
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci135
106.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci133
107.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň132
108.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice128
109.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava126
111.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most124
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice124
113.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice122
114.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most120
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín120
117.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov118
118.Nováková Michaela2002 Badminton School Brno108
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
120.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha102
122.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou97
123.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice96
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň96
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice96
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav96
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub96
128.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky92
129.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha91
130.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice90
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav90
132.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka87
133.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň81
134.Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 78
135.Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka75
136.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín73
137.Gross Sára2003 Badminton VK Aš72
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav72
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň72
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary72
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 72
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno72
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov72
144.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem71
145.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky68
147.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc66
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně66
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun66
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové66
Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
152.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava65
153.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 63
154.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha61
155.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany60
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha60
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka60
159.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov57
160.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most56
161.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno54
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun54
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany54
167.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
169.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice48
170.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov46
171.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno42
Matoušková Tereza2002 Keramika Chlumčany42
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek42
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
182.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany39
183.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
184.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov35
185.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov32
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
187.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové30
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav30
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav30
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
192.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha27
193.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže24
194.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice22
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha22
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov22
198.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most21
199.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice20
200.Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek18
203.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice17
204.Soukupová Olga2004 Sokol Radotín Meteor Praha16
205.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov14
Kovaříková Sára2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
207.Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha13
208.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice12
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno12
210.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice11
211.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary9
Nová Adéla2004 TJ Dobřany9
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha9
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci9
215.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha6
Nachtmannová Karolína2005 SK Prosek Praha6
217.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc5
219.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice3
220.Hartmannová Alžběta2005 BC DDM Olomouc2
Kláskova Vanessa2004 BK Omega Olomouc2
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA2
225.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA1
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha1
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha1
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3070
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2920
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2840
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2840
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1950
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha1950
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1950
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1950
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1950
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1950
11.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1914
12.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1800
13.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun1710
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1710
15.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1470
16.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně1328
17.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně1304
18.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín1230
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov1230
20.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče990
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.990
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň990
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí990
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
25.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci886
26.Černá Tereza2002 TJ Dobřany860
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov860
28.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 848
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha848
30.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň836
31.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka800
32.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava730
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava730
34.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary622
35.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice528
36.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče516
37.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci480
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice480
39.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň468
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice468
41.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice444
42.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most436
43.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov430
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov430
45.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice426
46.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci420
47.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most390
48.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice380
49.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.378
50.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže366
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
52.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
54.Pálková Tereza2002 Super Stars Most352
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem348
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava348
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín348
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci348
59.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha342
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice342
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha342
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín342
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně330
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.330
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš330
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.330
67.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
68.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice312
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec312
70.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm306
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm306
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka306
73.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice294
74.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice284
75.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice280
76.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice276
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci276
78.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín270
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín270
81.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice266
82.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci257
83.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš240
Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš240
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín240
87.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha234
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice234
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha234
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha234
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha234
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín234
95.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary228
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice228
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice228
98.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most216
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš216
100.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
101.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most208
102.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci204
103.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov202
104.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha198
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha198
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 198
107.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka192
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka192
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub192
113.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov184
114.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec181
115.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice176
116.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci168
117.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 162
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice162
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
120.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň156
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava156
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně156
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně156
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno156
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno156
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň156
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
129.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.146
130.Suchánková Martina2003 BaC Kladno138
131.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov126
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice126
133.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.122
134.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš120
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín120
Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany120
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno120
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň120
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany120
Gross Sára2003 Badminton VK Aš120
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav120
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov120
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň120
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno120
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav120
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav120
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha120
149.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky116
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky116
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky116
152.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany114
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
157.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha84
Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 84
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha84
160.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav78
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno78
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun78
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno78
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci78
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek78
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany78
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov78
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava78
182.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov68
183.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most64
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice64
185.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.52
186.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov46
187.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA42
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Matoušková Tereza2002 Keramika Chlumčany42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
198.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice38
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice38
Kovaříková Sára2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
202.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3000
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2910
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2280
4.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1950
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1710
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1710
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1470
8.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1458
9.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1320
10.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1080
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
12.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun954
13.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec860
14.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice836
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň730
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most682
17.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov680
18.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha658
19.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava646
20.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka560
21.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín508
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně508
23.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov506
24.Černá Tereza2002 TJ Dobřany492
25.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava480
26.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí458
27.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 456
28.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice446
29.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha436
30.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov424
31.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče410
32.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci408
33.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice402
34.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
35.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary384
36.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín366
37.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín354
39.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče336
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň314
41.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš312
42.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice282
43.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci276
45.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže270
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci270
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
49.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice264
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov264
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice260
52.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most258
53.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice252
54.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
55.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
56.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm234
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice234
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně234
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha234
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka234
63.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice228
64.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava210
65.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice204
66.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha198
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec198
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha198
70.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice194
71.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou192
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno192
73.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice176
74.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
75.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov164
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov164
77.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany162
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice162
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha162
81.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci160
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky160
83.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci159
84.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice156
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka156
86.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice152
87.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice148
88.Pálková Tereza2002 Super Stars Most146
89.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most142
90.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci141
91.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec138
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín138
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš138
94.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most132
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci132
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš132
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha132
98.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice126
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně126
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň126
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha126
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín126
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci126
104.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice120
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň120
106.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Suchánková Martina2003 BaC Kladno114
108.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.110
109.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice106
110.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín96
113.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov92
114.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most90
115.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín84
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno84
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany84
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň84
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš84
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav84
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno84
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov84
125.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov82
126.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov80
127.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek78
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
134.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha66
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava66
137.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov64
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže64
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice64
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
142.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky56
143.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc54
Gross Sára2003 Badminton VK Aš54
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka54
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.54
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov54
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně54
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub54
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
154.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice52
155.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
156.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno42
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 42
Matoušková Tereza2002 Keramika Chlumčany42
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun42
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci42
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun42
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava42
178.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most40
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice40
180.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 36
182.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
184.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš24
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha24
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 24
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně24
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha24
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 24
191.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov14
Kovaříková Sára2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.14
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov14
196.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most12
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek12
Nová Adéla2004 TJ Dobřany12
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - LiberecD06.09.2014
21. GPD U13 - MostD06.09.2014
31. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC14.09.2014
41. GPC U13 - HoliceC20.09.2014
51. GPC U13 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
61. GPC U13 - Český KrumlovC21.09.2014
71. GPC U13 - IvančiceC21.09.2014
81. GPC U13 - MostC27.09.2014
91. GPC U13 - KopřivniceC27.09.2014
101. GPC U13 - AšC27.09.2014
11GPD U13 - TáborD04.10.2014
12GPC U13 - Hamr Open - PrahaC04.10.2014
13GPC U13 - Velký turnaj Pardubice - PardubiceC04.10.2014
14GPE50 U11 - Hamr Open - PrahaE5004.10.2014
151. GPD U13 - České BudějoviceD11.10.2014
161. GPA U13 - MostA12.10.2014
17GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.10.2014
18GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.10.2014
19GPC U13 - otevřený - JihlavaC25.10.2014
20Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2014
212. GPD U13 - ProboštovD01.11.2014
222. GPD U13 - Liberec - VesecD01.11.2014
23GPD U13 - TáborD08.11.2014
242. GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2014
252. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC15.11.2014
262. GPC U13 - DobřanyC15.11.2014
272. GPC U13 - BřeclavC15.11.2014
282. GPC U13 - PrahaC16.11.2014
292. GPC U13 - KladnoC16.11.2014
302. GPC U13 - OlomoucC22.11.2014
312. GPC U13 - České BudějoviceC22.11.2014
322. GPA U13 - Český KrumlovA30.11.2014
33GPD U13 - TáborD06.12.2014
342. GPD U13 - České BudějoviceD13.12.2014
35GPC U13 - Vánoční turnaj - LiberecC13.12.2014
36GPE50 U11 - Vánoční turnaj - KlimkoviceE5013.12.2014
37GPC U13 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
38Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
393. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
403. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
41GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
423. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
433. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
44GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
453. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
463. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
473. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
483. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
493. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
503. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
51GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
523. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
533. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading