logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 11.03.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.03.2014 - 11.03.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
2.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3184
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2976
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2792
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2544
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2286
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2000
8.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1992
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1920
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
11.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1864
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1736
13.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1512
15.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
16.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1310
17.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1280
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1186
20.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
21.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1172
22.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1136
23.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
24.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1070
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1061
26.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1032
27.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha984
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
29.Louda Jan1999 USK Plzeň896
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové896
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
32.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň863
33.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice833
34.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha796
35.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška732
37.Segeč Jan1978 USK Plzeň720
38.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci690
39.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové688
40.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem682
41.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice678
42.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice663
43.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha659
44.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška643
45.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha630
46.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně616
47.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně604
48.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec562
49.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha560
50.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha558
51.Repiar Samuel1994 Super Stars Most542
52.Vodička Václav1992 Hamr Praha 522
53.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec514
54.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov503
55.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice478
57.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové472
58.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové432
59.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha429
60.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice422
61.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov414
62.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera400
63.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín394
64.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec390
65.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek387
66.Port Jan1972 TJ Proboštov378
67.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
68.Slabý Otto1984 USK Plzeň363
69.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška356
70.Schmied Martin1982 TJ Chropyně346
71.Šot Michal1988 SK BC Premiera332
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
73.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
74.Drudík Ota1992 USK Plzeň310
Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
76.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže309
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno309
78.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha308
79.Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
80.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava296
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové296
82.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha293
83.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
84.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc278
Panoš Martin1974 TJ Proboštov278
86.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec274
87.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
88.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha268
89.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice266
90.Klíma Petr1980 Hamr Praha 264
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice264
92.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně262
93.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov258
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň258
96.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha256
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice256
98.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha254
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice254
100.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
101.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
102.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 244
103.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice235
104.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava234
105.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka228
106.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 226
107.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně224
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
109.Pistulka Radek1997 USK Plzeň222
110.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr220
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň220
112.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
113.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec216
114.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
115.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.208
116.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka200
117.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška193
119.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
121.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most190
Poříz Leoš1974 Start Jihlava190
123.Motejl Jakub1995 Super Stars Most184
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice184
125.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun182
Látal Petr1975 TJ Proboštov182
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice182
128.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most180
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně180
130.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
132.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
133.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter172
134.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci165
135.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 164
138.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
139.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci160
140.Helar Ondřej1995 Start Jihlava158
141.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 156
143.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
144.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
145.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek149
146.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.148
147.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň144
148.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška143
149.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka142
150.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
151.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
153.Sklář David1993 Hamr Praha 136
154.Ondrášek David1996 Super Stars Most134
155.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 132
156.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter131
157.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha130
158.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci128
Vítek Radek1985 Hamr Praha 128
160.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha127
161.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Kural Martin1999 USK Plzeň126
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha126
164.Čapek Jiří1975 Super Stars Most122
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň122
166.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška121
167.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
169.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha118
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín118
171.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně116
173.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
175.Schoř Marek1972 BaC Kladno112
176.Král Martin1994 BK TJ Baník Most110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
178.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
179.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové106
180.Helar Jakub1992 Start Jihlava104
Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc104
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice104
183.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha98
185.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
186.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín95
187.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha90
Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov90
190.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno88
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně88
192.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové86
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
198.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice85
199.Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové84
200.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
201.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice80
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice80
203.Dupák Jan1993 SK BC Premiera78
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
207.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
208.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
209.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec73
210.Iltis Radek1979 Hamr Praha 72
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
212.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové70
213.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň68
214.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
215.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice63
216.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
217.Stehno Petr1977 Hamr Praha 60
218.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
219.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
221.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
222.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
223.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA54
229.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
230.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
232.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
234.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
235.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
243.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
244.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
257.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice41
258.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
259.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
260.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
263.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně36
275.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
277.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
281.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
284.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
285.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška30
288.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň28
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
291.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
294.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
295.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
298.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
301.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
303.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava18
Vild Petr1974 SK Jupiter18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
313.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
321.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
323.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany13
328.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
336.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
342.Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
345.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov6
350.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4000
2.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3640
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3584
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3584
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
7.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
8.Segeč Jan1978 USK Plzeň2872
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2848
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2838
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2688
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2552
13.Rubáš Josef1982 USK Plzeň2416
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2416
15.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
16.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2373
17.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2320
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2320
19.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2298
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2224
21.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2216
22.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2144
23.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2027
24.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1984
25.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1910
26.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1869
27.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
28.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1773
29.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1720
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1720
31.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1600
32.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
33.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1456
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
35.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha1408
36.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1328
37.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1174
38.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1173
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1173
40.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1150
41.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
42.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1085
43.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1083
44.Šot Michal1988 SK BC Premiera1056
45.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1040
46.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
47.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
48.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem972
49.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
50.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most922
51.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.880
52.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha818
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha818
54.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov801
55.Slabý Otto1984 USK Plzeň795
56.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov771
57.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha768
58.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
59.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha694
60.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera653
61.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec646
62.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka645
63.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně632
64.Port Jan1972 TJ Proboštov618
65.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha610
66.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem606
67.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně592
68.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška587
69.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka574
70.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice572
71.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha568
Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové568
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín568
74.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
75.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně560
76.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec530
77.Pistulka Radek1997 USK Plzeň526
78.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
79.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
80.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
81.Bláha Václav1980 Hamr Praha 504
82.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
83.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové498
84.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov496
85.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci492
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice492
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
88.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec488
89.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice485
90.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice483
91.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná480
92.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno470
Repiar Samuel1994 Super Stars Most470
94.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice464
95.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
96.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové448
97.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
Rombald Martin1987 Hamr Praha 432
99.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice428
100.Drudík Ota1992 USK Plzeň423
101.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
102.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava407
103.Konupka Jiří1965 BaC Kladno392
104.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA380
105.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně374
106.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.362
107.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 360
108.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
109.Dupák Jan1993 SK BC Premiera353
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice353
111.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc350
112.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter346
114.Schoř Marek1972 BaC Kladno344
115.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže342
Poříz Leoš1974 Start Jihlava342
117.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška338
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška335
119.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice318
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška318
121.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 316
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice316
123.Schmied Martin1982 TJ Chropyně314
124.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové310
125.Motejl Jakub1995 Super Stars Most308
126.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
127.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most298
128.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást290
130.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha288
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha288
132.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec283
133.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha282
134.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
135.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
136.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně268
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek268
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek268
139.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka266
140.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno264
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň264
142.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter262
144.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha256
145.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec254
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná254
147.Vodička Václav1992 Hamr Praha 250
148.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně248
149.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha246
Klíma Petr1980 Hamr Praha 246
152.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
Látal Petr1975 TJ Proboštov242
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka242
155.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec239
156.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
Sklář David1993 Hamr Praha 238
158.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
159.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň232
160.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
162.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
163.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška218
164.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 216
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice216
167.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice208
Vítek Radek1985 Hamr Praha 208
169.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice206
Fridrich Václav1977 BaC Kladno206
171.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
173.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
174.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
177.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
178.Helar Jakub1992 Start Jihlava194
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most194
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice194
181.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha192
Ondrášek David1996 Super Stars Most192
183.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter188
184.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha182
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín182
186.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
187.Komarovský Petr1965 ABC Brno176
188.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
190.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
192.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
195.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.162
197.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
198.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti158
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín158
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
201.Jerman Pavel1964 BaC Kladno156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
204.Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
205.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
208.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Vild Petr1974 SK Jupiter150
212.Helar Ondřej1995 Start Jihlava146
213.Stehno Petr1977 Hamr Praha 142
214.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové140
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
216.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
217.Čapek Jiří1975 Super Stars Most130
Iltis Radek1979 Hamr Praha 130
219.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
220.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
225.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun124
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice124
227.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové120
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava120
232.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov116
233.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno114
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 114
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
237.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice112
238.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň110
240.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
241.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
242.Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov96
243.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
245.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
246.David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Kural Martin1999 USK Plzeň86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
254.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové84
257.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Louda Jan1999 USK Plzeň80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
262.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
285.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
287.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
290.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
292.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
293.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
295.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
296.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
303.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
305.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
307.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň48
312.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně46
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
324.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
325.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov42
340.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
343.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
346.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
350.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
352.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
353.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
356.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
357.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
363.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice12
364.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3592
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3240
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3184
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3064
5.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2824
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2560
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2120
10.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1992
11.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1984
12.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1676
13.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1624
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1624
15.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1546
16.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1504
17.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1285
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1175
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
20.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1068
22.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
23.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice989
24.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha968
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci940
26.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
28.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové909
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice866
30.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha810
31.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové792
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha776
33.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové712
34.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha656
35.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci645
36.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín638
37.Rombald Martin1987 Hamr Praha 624
38.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň622
39.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera602
40.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška594
41.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha557
42.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže541
43.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně508
44.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
45.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha461
46.Poříz Leoš1974 Start Jihlava460
47.Slabý Otto1984 USK Plzeň443
48.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha438
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň429
51.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice422
52.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
53.Bláha Václav1980 Hamr Praha 402
54.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha392
55.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
56.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha384
57.Šot Michal1988 SK BC Premiera380
58.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
59.Motejl Jakub1995 Super Stars Most374
60.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice371
61.Port Jan1972 TJ Proboštov368
62.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
63.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice360
Repiar Samuel1994 Super Stars Most360
65.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA342
66.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec338
67.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška328
68.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno305
69.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
70.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec294
71.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové284
73.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně280
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň280
77.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
78.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov275
81.Fridrich Václav1977 BaC Kladno272
82.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
83.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek262
84.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice258
85.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno254
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň254
87.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov246
89.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava242
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem242
91.Klíma Petr1980 Hamr Praha 234
92.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
93.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
94.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha222
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice222
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc212
97.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
98.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást206
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
100.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.200
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most200
102.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice198
103.Helar Ondřej1995 Start Jihlava192
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice192
105.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec189
106.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 174
107.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
108.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka166
109.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
110.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
111.Drudík Ota1992 USK Plzeň160
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
113.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter158
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
116.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci156
117.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
Stehno Petr1977 Hamr Praha 152
119.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
120.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov146
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
122.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
127.Schoř Marek1972 BaC Kladno128
128.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha126
129.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
133.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
134.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha118
135.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany116
136.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Konupka Jiří1965 BaC Kladno114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
142.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
143.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
145.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno106
146.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
147.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
150.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
151.Čapek Jiří1975 Super Stars Most98
152.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
155.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
156.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
157.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
159.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha86
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek86
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 86
166.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most80
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
169.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
174.Komarovský Petr1965 ABC Brno72
175.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.70
176.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň68
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka68
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
181.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
182.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
183.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
184.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Jirásek Jan1972 BaC Kladno54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
189.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
190.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
194.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
203.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
216.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Ondrášek David1996 Super Stars Most36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
224.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
226.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Látal Petr1975 TJ Proboštov26
228.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
232.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
233.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
235.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
238.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 12
239.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3872
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3344
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2488
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2416
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2416
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2216
9.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
10.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
11.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1964
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1768
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1475
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1384
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1319
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1304
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1285
18.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1269
19.Panochová Jana1997 Super Stars Most1261
20.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1184
22.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1160
23.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1152
24.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
25.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1142
26.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
27.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
28.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1096
29.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
30.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
31.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
32.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most810
33.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov712
34.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí650
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška644
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň580
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
38.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov541
39.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno532
40.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
41.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška511
42.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška504
43.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera470
44.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň469
45.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most442
46.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín440
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice400
48.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha392
49.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek387
50.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice370
52.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha368
53.Vocelková Anna1994 USK Plzeň366
54.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec362
55.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.360
56.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice356
Černá Martina1987 Hamr Praha 356
58.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice351
59.Vítková Adéla1992 Start Jihlava343
60.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice341
61.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice300
62.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton288
63.Pořízová Radka1977 Start Jihlava284
64.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
66.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
67.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice268
68.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
69.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov258
70.Paurová Lucie1999 Super Stars Most256
71.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 250
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
73.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha246
74.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
75.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
76.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
77.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
78.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno234
80.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
81.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň230
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
83.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
84.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
85.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha210
86.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
87.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín206
88.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
89.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice188
90.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
91.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka182
92.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice178
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
94.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín162
95.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka160
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov160
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka160
98.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
99.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 156
100.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA154
101.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice152
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
106.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec149
107.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno140
109.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
110.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha128
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
112.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
115.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
116.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
120.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
122.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
123.Kokošková Radka1991 Super Stars Most98
124.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha94
125.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
129.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
130.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
138.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
139.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
140.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
141.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
142.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
143.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
146.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
148.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
149.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
155.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice40
156.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
157.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
161.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
164.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
165.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4544
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4272
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4272
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3104
Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3104
8.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2984
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2984
11.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2896
12.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2824
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2656
14.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2440
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha2176
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha2176
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
Erbenová Monika1986 BaC Kladno1960
20.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1952
21.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1864
25.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1848
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1744
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1645
29.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1456
30.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
32.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1318
33.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1218
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1198
35.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1175
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1159
37.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1139
38.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
39.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1080
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1031
41.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň960
43.Panochová Jana1997 Super Stars Most941
44.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha934
45.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 865
46.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 839
47.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov800
48.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka789
49.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha772
51.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
52.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 747
53.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška741
54.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA733
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice705
56.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most642
57.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové632
58.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek619
59.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška585
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava570
61.Černá Martina1987 Hamr Praha 536
62.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
63.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec510
64.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice506
65.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice504
66.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov490
67.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
68.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
69.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov458
70.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška454
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín454
72.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
73.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton438
74.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice429
75.Vítková Adéla1992 Start Jihlava425
76.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha406
77.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice401
78.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice400
79.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov390
80.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka386
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera386
82.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov383
83.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí368
84.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha364
85.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
86.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové351
Paurová Lucie1999 Super Stars Most351
88.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
89.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha320
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno320
91.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
93.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha302
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha302
95.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín288
97.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
102.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
103.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
104.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
Toncarová Věra1969 BaC Kladno264
106.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton258
Hončíková Hana1979 BaC Kladno258
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
109.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
110.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
111.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice239
113.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
114.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha236
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
116.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha230
117.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
118.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter222
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha222
120.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.221
121.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
122.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno207
123.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
124.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
125.Benešová Hana1985 Hamr Praha 194
126.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň192
127.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
128.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno179
129.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
130.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
131.Kokošková Radka1991 Super Stars Most162
132.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
133.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha158
134.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
136.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň144
137.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice140
138.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
140.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.123
141.Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
144.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
145.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 114
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
156.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
157.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
159.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice88
160.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
164.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno83
Schořová Sonja2000 BaC Kladno83
166.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
167.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
173.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
175.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
176.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
181.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
182.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
184.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha54
185.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
187.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
189.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
190.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3544
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3512
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3240
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3184
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2944
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2720
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2576
8.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2560
9.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2120
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1912
11.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1856
12.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1760
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1463
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1368
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1336
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
18.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1192
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1162
20.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1160
21.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1068
22.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov1030
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
24.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň956
25.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové906
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most875
27.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
28.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
29.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci813
30.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
31.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA772
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň769
33.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno759
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha714
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška696
36.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha640
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most640
38.Černá Martina1987 Hamr Praha 624
39.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
40.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha592
42.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most576
43.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška554
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice540
45.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně508
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň499
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín492
48.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha485
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera470
50.Pořízová Radka1977 Start Jihlava460
51.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
52.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška452
53.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha408
55.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha402
56.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno388
57.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice376
58.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové375
59.Panochová Jana1997 Super Stars Most366
60.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice364
61.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň348
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek348
63.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov344
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
Vítková Adéla1992 Start Jihlava344
66.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka341
67.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha326
69.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice324
70.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec318
71.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha315
72.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha314
73.Benešová Hana1985 Hamr Praha 298
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí298
75.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
76.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
77.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
78.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice254
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno254
81.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci230
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice230
83.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice222
84.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice221
85.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 214
86.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha208
87.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň206
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
90.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha198
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín198
92.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha196
93.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka190
95.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice188
96.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
98.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno179
99.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha176
100.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
101.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
103.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most166
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno166
105.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
108.Hončíková Hana1979 BaC Kladno162
109.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
111.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter158
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
113.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
116.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 154
117.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec153
118.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
119.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň142
120.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
122.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
123.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
124.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
127.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov124
128.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov122
129.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
131.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice116
132.Fričová Anna1993 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
136.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha100
137.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha96
139.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň94
140.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín90
141.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
145.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka80
Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
152.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Stárková Milada1978 BaC Kladno78
155.Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
157.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
158.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
159.Kokošková Radka1991 Super Stars Most62
160.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha60
161.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
162.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
165.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
166.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice46
Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
174.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
175.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
185.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
186.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
187.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
193.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
195.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
196.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
197.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
198.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
201.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
204.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
205.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
2GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
3GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
4Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
5KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
6KP dopělých - MostD05.04.2014
7GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
8Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
9JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
10Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
1123. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
12GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
13GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
14GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
15VC Teplic - TepliceC17.05.2014
16GPB - MostB25.05.2014
17VC Kladna - KladnoC07.06.2014
18GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
19Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
20GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
21GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
22GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
23GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
24GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
25GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
26GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
27GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
28GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
29GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
30GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
31GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
32GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
33GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
34GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
35Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
36GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
37GPC dospělých - MostC06.12.2014
38GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
39GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
40GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
41GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
42OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
43OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
44Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
45OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
46OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
47OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
48OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
49OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
50OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
51GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
52MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
53GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
54GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
55GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
56VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
57GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading