logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 01.04.2015

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 01.04.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2830
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2590
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2280
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1800
5.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1710
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1698
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1355
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1328
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1230
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1070
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1000
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec990
14.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha978
15.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha860
16.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně836
17.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín706
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.706
19.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka660
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most658
21.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice634
22.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec610
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně576
24.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška553
25.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov544
26.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík484
27.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou482
28.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice456
29.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové454
30.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem446
31.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň436
32.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava408
33.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň398
34.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně396
35.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most384
36.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka360
37.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška356
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek356
40.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most348
41.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové344
42.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice336
43.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín326
44.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha324
45.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně318
46.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec306
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha306
48.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice288
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš288
50.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
51.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň264
52.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most248
53.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška244
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice244
55.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně240
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice240
57.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno234
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha234
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka234
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha234
61.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice228
62.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice222
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice222
64.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci220
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most212
66.Cach Jakub2001 Super Stars Most210
Kozel Václav2001 Badminton School Brno210
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice210
69.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
70.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
71.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš186
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
73.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
74.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci176
75.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha174
77.Seifert David2000 BK TJ Baník Most168
78.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
79.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice162
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy162
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 162
82.Hájek David2000 Super Stars Most160
83.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha156
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice156
87.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice152
88.Soukup Václav2001 BKV Plzeň144
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
91.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Macák Jan1999 Hamr Praha 138
Ziman Jan2000 BKV Plzeň138
94.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice136
95.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno132
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
97.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava126
Mutl Filip1998 Hamr Praha 126
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek126
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice126
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha126
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Zrza Bronislav1998 SK Podolí126
104.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha120
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové120
108.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
109.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci115
110.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
111.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín108
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
113.Herzán David2002 Slavoj Podivín102
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín102
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
Palán Václav2001 SK Prosek Praha102
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
118.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín96
Češka David1999 TJ Sokol Plesná96
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín96
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice96
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín96
123.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov90
126.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
127.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek78
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice78
135.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
136.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
137.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha69
138.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec68
139.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice66
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.66
141.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha60
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most60
143.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice54
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně54
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Paulík Jan2000 SK Podolí54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice54
149.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA51
150.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec49
151.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov42
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Feryna Jan1998 Hamr Praha 42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha42
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 42
162.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Králíček Petr1998 Hamr Praha 36
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín36
166.Cach David2002 Super Stars Most34
167.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice32
168.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka30
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Pech Josef1998 TJ Dobřany30
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA30
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc30
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno30
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš30
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
181.Králík David1999 BK ARION PRAHA27
182.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
184.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně24
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava24
186.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
187.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně12
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 12
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
192.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
193.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA9
Klíma Martin1998 Hamr Praha 9
Ligač Jan1999 TJ Spoje Praha9
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2990
2.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec2840
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2760
4.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2350
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha2350
6.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2192
7.Kural Martin1999 USK Plzeň2178
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2040
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2040
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2000
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1710
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1710
13.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1458
14.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1340
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1230
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1230
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1230
18.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1218
Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1218
20.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha978
21.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík936
22.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha922
23.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín860
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka860
25.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec850
26.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.808
27.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň788
28.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně730
29.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň694
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou694
31.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha682
32.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice670
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.670
34.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha658
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha658
36.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
37.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov580
38.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek568
39.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové555
40.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka504
41.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
42.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška444
43.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška442
44.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice432
45.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek430
46.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno426
47.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most420
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most420
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň420
Seifert David2000 BK TJ Baník Most420
51.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové417
52.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
53.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš384
54.Kozel Václav2001 Badminton School Brno378
55.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem366
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka366
57.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně354
58.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most344
59.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice342
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
61.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha330
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice330
63.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most328
64.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci320
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci320
66.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.318
67.Soukup Václav2001 BKV Plzeň312
68.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava300
69.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice296
70.Cach Jakub2001 Super Stars Most294
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy294
72.Hájek David2000 Super Stars Most284
73.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem280
74.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš270
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice270
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín270
77.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha258
78.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice252
Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem252
80.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice244
81.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha234
Palán Václav2001 SK Prosek Praha234
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice234
Ziman Jan2000 BKV Plzeň234
85.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci232
86.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha228
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice228
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice228
90.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice208
91.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
92.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín198
Macák Jan1999 Hamr Praha 198
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava198
Mutl Filip1998 Hamr Praha 198
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 198
97.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice196
98.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně192
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice192
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
104.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín180
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín180
106.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín162
107.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice156
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně156
Králík David1999 BK ARION PRAHA156
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha156
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice156
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně156
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA156
115.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
116.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
117.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most144
118.Herzán David2002 Slavoj Podivín138
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice138
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice138
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov138
Zrza Bronislav1998 SK Podolí138
128.Češka David1999 TJ Sokol Plesná126
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice126
130.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín120
131.Cach David2002 Super Stars Most116
132.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov114
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice114
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.114
148.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec92
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec92
150.Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
151.Feryna Jan1998 Hamr Praha 78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Králíček Petr1998 Hamr Praha 78
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Paulík Jan2000 SK Podolí78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš78
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín78
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha78
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 78
166.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
167.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci64
168.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Slavík Martin1998 Hamr Praha 42
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub42
176.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
179.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2590
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2280
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2280
4.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1960
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1760
7.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1362
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1230
Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1230
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1218
11.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1040
12.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1005
13.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové732
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín706
15.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec694
16.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
17.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha676
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka660
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín648
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha648
21.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové606
22.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha586
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové515
24.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně508
25.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most496
26.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.482
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha482
28.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha478
29.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec470
30.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou446
31.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice424
32.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík419
33.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
35.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška380
36.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň374
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň372
38.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov368
39.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka360
40.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice352
41.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň350
42.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek344
43.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno330
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně330
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka330
46.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš312
47.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice288
48.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška284
49.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most276
50.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most270
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín270
53.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
54.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem236
55.Cach Jakub2001 Super Stars Most234
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice234
57.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice228
58.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně218
59.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci208
60.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most204
Soukup Václav2001 BKV Plzeň204
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most200
Seifert David2000 BK TJ Baník Most200
64.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín198
Palán Václav2001 SK Prosek Praha198
66.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice194
67.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
Hájek David2000 Super Stars Most192
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín192
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice192
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice192
72.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha180
73.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem172
74.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha168
75.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci164
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice164
77.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín162
Macák Jan1999 Hamr Praha 162
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha162
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava162
81.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha156
Kozel Václav2001 Badminton School Brno156
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš156
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha156
Morávek Michal2002 BaC Kladno156
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice156
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava156
92.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
93.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice136
94.Mutl Filip1998 Hamr Praha 126
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci126
96.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín120
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
99.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
100.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov114
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov114
108.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice106
109.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec100
110.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice96
111.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
112.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice84
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně84
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice84
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA84
120.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno80
121.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín78
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice78
Zrza Bronislav1998 SK Podolí78
132.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
133.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most72
134.Cach David2002 Super Stars Most56
135.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
136.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Králíček Petr1998 Hamr Praha 42
Králík David1999 BK ARION PRAHA42
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha42
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín42
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 42
151.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice28
152.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
155.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec23
156.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA12
Slavík Martin1998 Hamr Praha 12
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2520
2.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2200
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1938
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1725
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1680
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1470
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1470
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1230
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
10.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1028
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1000
12.Polívková Eliška1998 USK Plzeň970
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha950
14.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha910
15.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín888
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
17.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí824
18.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka808
19.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice800
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice695
21.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha694
22.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun682
23.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most658
24.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov636
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže636
26.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice634
27.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice556
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
29.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most446
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc434
31.Janošová Petra2000 BaC Kladno422
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná410
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice410
34.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice398
Psotová Barbora1999 Super Stars Most398
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most398
37.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně378
38.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice374
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec372
40.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška370
41.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška356
42.Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava324
43.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice306
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně306
45.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec300
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc300
47.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň296
48.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
49.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň282
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha282
51.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava276
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška276
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
54.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha264
55.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice258
56.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most252
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most252
58.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.246
59.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
60.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha234
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice234
62.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha228
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň228
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
65.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha210
66.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka204
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice204
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš204
69.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most202
70.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín198
71.Dufková Monika1999 BaC Kladno186
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha186
Sejková Patricie2001 SK Podolí186
74.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most184
75.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice180
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice180
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno180
78.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci176
79.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka174
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha174
81.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov168
82.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most164
83.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň162
85.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha156
Srbová Adéla2000 BaC Kladno156
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
89.Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná150
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha150
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice150
92.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
93.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka138
95.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín136
96.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek132
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice132
98.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec130
99.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš126
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc126
101.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
102.Michalová Adriana1998 Super Stars Most118
103.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice116
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most116
105.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice114
106.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most108
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
109.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice106
110.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň102
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
113.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
114.Hašková Jana1999 BaC Kladno96
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň96
116.Dítětová Eliška2000 SK Děčín90
117.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most88
118.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice86
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
120.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha84
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň84
Schořová Sonja2000 BaC Kladno84
123.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci80
125.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice78
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek78
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
131.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
132.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
133.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci68
134.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín66
136.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA63
137.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice62
138.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha60
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice60
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most60
141.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
142.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
147.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 48
148.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
149.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek42
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec42
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci42
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
158.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice40
159.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
161.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín30
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha30
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA30
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA30
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 30
Kučerová Petra1999 USK Plzeň30
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci30
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín30
Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha30
173.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
174.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci22
175.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice18
176.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha12
177.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov10
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2840
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2760
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2440
4.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1914
5.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1870
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1840
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1800
8.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1760
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1725
10.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1710
11.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1670
12.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1580
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1520
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1520
15.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1328
17.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
18.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1218
19.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1190
20.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1100
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1088
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1088
Polívková Eliška1998 USK Plzeň1088
24.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1039
25.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška960
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška960
27.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec946
28.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most860
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
30.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín824
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice730
32.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice718
33.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc716
34.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha646
35.Janošová Petra2000 BaC Kladno634
36.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha622
37.Psotová Barbora1999 Super Stars Most610
38.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice586
39.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice580
40.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň568
41.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha508
42.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš480
43.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice431
44.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka430
45.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka426
46.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec420
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most420
48.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška416
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most416
50.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha408
51.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha390
Sejková Patricie2001 SK Podolí390
53.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
54.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň378
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice378
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín378
57.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš366
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc366
59.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec358
60.Dufková Monika1999 BaC Kladno354
61.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice330
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha330
64.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most320
65.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice315
66.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň306
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice306
68.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
69.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary288
70.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov280
71.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno276
Schořová Sonja2000 BaC Kladno276
73.Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava270
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň270
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha270
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha270
77.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice264
78.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most256
79.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha252
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov252
81.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín248
82.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most234
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava234
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha234
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha234
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc234
87.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice228
Hašková Jana1999 BaC Kladno228
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
90.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci225
91.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most218
92.Srbová Adéla2000 BaC Kladno216
93.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná198
94.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice192
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška192
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha192
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň192
99.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec189
100.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most184
101.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice180
102.Dítětová Eliška2000 SK Děčín170
103.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice166
104.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
105.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek156
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA156
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava156
108.Michalová Adriana1998 Super Stars Most154
109.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
111.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice142
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice142
113.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice138
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice138
Homolková Klára2001 Sokol Jílové138
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most138
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně138
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice138
121.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice130
122.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most128
123.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci126
124.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 120
125.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most116
126.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka114
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně114
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha114
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň114
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka114
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
140.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
143.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most84
144.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín78
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc78
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA78
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA78
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 78
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové78
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná78
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek78
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň78
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek78
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň78
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
164.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice64
165.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most52
166.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
167.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha42
169.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci38
173.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
177.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
178.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2590
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1960
3.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1760
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1680
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1520
6.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1508
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1342
8.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1320
9.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1230
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1230
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1230
12.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1178
13.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1040
14.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha880
15.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most848
16.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most752
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška709
18.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice688
19.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
20.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín648
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno648
22.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha600
23.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice588
24.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha550
25.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška515
26.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha482
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.482
28.Paurová Lucie1999 Super Stars Most470
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec458
30.Polívková Eliška1998 USK Plzeň448
31.Janošová Petra2000 BaC Kladno446
32.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun421
33.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka418
34.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice388
35.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš348
36.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
37.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň312
38.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha306
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava306
Sejková Patricie2001 SK Podolí306
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice306
42.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most300
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary300
44.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
46.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice280
47.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice270
Dufková Monika1999 BaC Kladno270
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice270
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín270
52.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc258
53.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň252
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov252
55.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka246
56.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
57.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec240
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná234
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň234
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha234
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
62.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec230
63.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
64.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec214
65.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň198
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
67.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně192
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice192
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň192
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno192
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most184
73.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most174
74.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
75.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice168
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha168
77.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha162
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava162
79.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most158
80.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice156
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha156
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice156
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci156
Schořová Sonja2000 BaC Kladno156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
87.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice150
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
89.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
90.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc126
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha126
Psotová Barbora1999 Super Stars Most126
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc126
94.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most124
95.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš120
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice120
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha120
Srbová Adéla2000 BaC Kladno120
102.Homolková Klára2001 Sokol Jílové114
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most114
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně114
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice114
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek114
108.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava96
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha96
110.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice94
111.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most92
112.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín88
113.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
114.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice84
Hašková Jana1999 BaC Kladno84
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň84
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná84
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
120.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice80
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
122.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice78
Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek78
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň78
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín78
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
133.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice70
134.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most68
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci68
136.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
137.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice52
138.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
141.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Dítětová Eliška2000 SK Děčín42
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA42
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 42
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek42
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín42
Michalová Adriana1998 Super Stars Most42
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha42
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
161.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci38
164.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci26
167.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Hradec KrálovéC20.09.2014
21. GPC U17 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
31. GPC U17 - Český KrumlovC21.09.2014
41. GPC U17 - KopřivniceC27.09.2014
5GPC U17 - O pohár Vlaštovky - PlzeňC27.09.2014
61. GPD U17 - TepliceD04.10.2014
71. GPD U17 - LiberecD04.10.2014
81. GPC U17 - PlzeňC12.10.2014
91. GPC U17 - MostC12.10.2014
101. GPC U17 - Brno - JehniceC12.10.2014
111. GPC U17 - PrahaC18.10.2014
121. GPA U17 - Český KrumlovA26.10.2014
132. GPD U17 - TepliceD08.11.2014
14GPC U17 - přebor ČOS - PlzeňC09.11.2014
152. GPD U17 - Liberec - VesecD16.11.2014
162. GPC U17 - KladnoC16.11.2014
172. GPC U17 - České BudějoviceC22.11.2014
182. GPC U17 - Orlová - LutyněC22.11.2014
192. GPC U17 - DobruškaC23.11.2014
202. GPC U17 - ŽidlochoviceC29.11.2014
212. GPC U17 - PlzeňC29.11.2014
222. GPC U17 - LiberecC30.11.2014
232. GPC U17 - Praha - ZMC30.11.2014
24GPC U17 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
252. GPA U17 - Podolí u BrnaA14.12.2014
263. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.01.2015
273. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.02.2015
283. GPD U17 - Liberec - VesecD07.02.2015
293. GPC U17 - KladnoC14.02.2015
303. GPC U17 - PlzeňC01.03.2015
313. GPC U17 - TepliceC07.03.2015
323. GPC U17 - OlomoucC07.03.2015
333. GPC U17 - ChropyněC07.03.2015
343. GPC U17 - Praha - ZMC08.03.2015
35OP U17 - PardubiceSKP21.03.2015
36GPC U17 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
37GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC28.03.2015
383. GPA U17 - Brno - JehniceA29.03.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading