logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 02.04.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
02.04.2014 - 02.04.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
2.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3184
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2976
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2792
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2568
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2286
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2040
8.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2000
9.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1992
10.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1960
11.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1920
12.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
13.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1512
15.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1360
16.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
17.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1310
18.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1280
19.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
20.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1186
21.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1176
22.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
23.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1172
24.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1061
26.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1000
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
28.Louda Jan1999 USK Plzeň896
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové896
30.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
31.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice833
32.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha796
33.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha792
34.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň783
35.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha735
37.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška732
38.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem724
39.Segeč Jan1978 USK Plzeň720
40.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci716
41.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové688
42.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice663
43.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec656
44.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec652
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška643
46.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně618
47.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně538
48.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha532
49.Vodička Václav1992 Hamr Praha 522
50.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov509
51.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha501
52.Repiar Samuel1994 Super Stars Most488
53.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
54.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové472
55.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha454
56.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
57.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové432
58.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most418
59.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha413
60.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov408
61.Port Jan1972 TJ Proboštov402
62.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín394
64.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec392
65.Slabý Otto1984 USK Plzeň391
66.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek387
67.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
68.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha368
69.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha364
70.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška356
71.Schmied Martin1982 TJ Chropyně352
72.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice350
73.Šot Michal1988 SK BC Premiera332
74.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové328
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice328
76.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
77.Panoš Martin1974 TJ Proboštov324
78.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
79.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže309
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno309
81.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha308
82.Rombald Martin1987 Hamr Praha 298
83.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové296
84.Drudík Ota1992 USK Plzeň288
85.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice284
86.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 280
Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
88.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc278
89.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec274
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava274
91.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
92.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov264
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice264
94.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň258
96.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec256
97.Klíma Petr1980 Hamr Praha 252
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
99.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha248
100.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
101.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň238
Pistulka Radek1997 USK Plzeň238
103.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava234
104.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice230
105.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka228
106.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
107.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr220
109.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
110.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
111.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.208
112.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
113.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice203
114.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
Poříz Leoš1974 Start Jihlava202
116.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun200
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka200
118.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
119.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška193
120.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
122.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 186
123.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci184
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice184
125.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně180
126.Motejl Jakub1995 Super Stars Most178
127.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
129.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
130.Helar Ondřej1995 Start Jihlava174
131.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 172
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter172
133.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci165
134.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 164
137.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most162
138.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha161
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek161
141.Látal Petr1975 TJ Proboštov160
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín160
143.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
144.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně152
146.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
147.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.148
148.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice146
149.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška143
150.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka142
151.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.140
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
153.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
154.Sklář David1993 Hamr Praha 136
155.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
156.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter131
157.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha130
158.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň128
Vítek Radek1985 Hamr Praha 128
160.Kural Martin1999 USK Plzeň126
161.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň124
162.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška121
163.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Helar Jakub1992 Start Jihlava120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
166.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha118
167.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
169.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
171.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha112
Schoř Marek1972 BaC Kladno112
173.Král Martin1994 BK TJ Baník Most110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha110
176.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec108
178.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové106
179.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc104
180.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha98
182.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
183.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec92
184.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice91
185.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha90
Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
187.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové86
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
193.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové84
196.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci80
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně80
198.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek78
203.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
204.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
205.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec72
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Iltis Radek1979 Hamr Praha 72
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
209.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice70
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové70
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice70
212.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň68
213.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
214.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice62
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
216.Stehno Petr1977 Hamr Praha 60
217.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
218.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
219.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
220.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
221.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec55
222.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA54
229.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice53
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
231.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
234.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
235.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
236.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
245.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice45
246.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
248.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
262.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
263.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně40
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
265.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
266.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
269.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
274.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
276.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
280.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
283.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
284.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška30
285.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
287.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
290.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
291.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
293.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
297.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
299.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Vild Petr1974 SK Jupiter18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
307.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
310.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
312.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice13
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany13
317.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
329.Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
334.Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
338.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
343.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4000
2.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3640
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3584
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3584
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
7.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
8.Segeč Jan1978 USK Plzeň2928
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2848
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2838
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2688
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2552
13.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2546
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
Rubáš Josef1982 USK Plzeň2416
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2416
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2400
18.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2373
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2320
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2224
21.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2144
22.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2104
Ptáček David1993 BK Kopřivnice2104
24.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2027
25.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1869
26.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1720
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1720
29.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha1616
30.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1600
31.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1510
32.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1485
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
34.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1456
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
36.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1352
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1352
38.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1328
39.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1168
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1168
41.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1155
42.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1150
43.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1083
44.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1068
45.Šot Michal1988 SK BC Premiera1056
46.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1040
47.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
48.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
49.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
50.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška888
51.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.864
52.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha834
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha834
54.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov801
55.Slabý Otto1984 USK Plzeň795
56.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha736
57.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov735
58.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most730
59.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
60.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
61.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně664
62.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec646
63.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka645
64.Port Jan1972 TJ Proboštov636
65.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná630
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera617
67.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha610
68.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec608
69.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně592
70.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška587
71.Bláha Václav1980 Hamr Praha 574
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka574
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov574
74.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové568
75.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín566
76.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
77.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně554
78.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha550
79.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice534
80.Rombald Martin1987 Hamr Praha 532
81.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA530
82.Pistulka Radek1997 USK Plzeň526
83.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
84.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci510
85.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha502
86.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
87.Repiar Samuel1994 Super Stars Most498
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové498
89.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
90.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec488
91.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice485
92.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava473
93.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno470
94.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice452
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
96.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové448
97.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
98.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
99.Drudík Ota1992 USK Plzeň421
100.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
101.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc410
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most410
103.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice406
104.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha394
105.Konupka Jiří1965 BaC Kladno392
106.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 384
107.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec361
108.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
109.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter346
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně346
112.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice344
Schoř Marek1972 BaC Kladno344
114.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže342
Poříz Leoš1974 Start Jihlava342
116.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice341
117.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška338
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška335
119.Schmied Martin1982 TJ Chropyně320
120.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška318
121.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 316
122.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové310
123.Motejl Jakub1995 Super Stars Most308
124.Helar Jakub1992 Start Jihlava306
125.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
126.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
127.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást290
129.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
130.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
131.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
132.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná278
134.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek268
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek268
136.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.266
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka266
138.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice264
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera264
140.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter262
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most262
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
143.Helar Ondřej1995 Start Jihlava258
144.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
145.Vodička Václav1992 Hamr Praha 250
146.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha246
148.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka242
151.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec239
152.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
Sklář David1993 Hamr Praha 238
154.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
156.Látal Petr1975 TJ Proboštov230
157.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno228
158.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha224
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha224
162.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
163.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška218
164.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň216
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
167.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
168.Fridrich Václav1977 BaC Kladno206
169.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
172.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
173.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec200
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně200
177.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 198
179.Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice196
180.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice194
181.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
182.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter188
183.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
184.Čapek Jiří1975 Super Stars Most172
185.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
187.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
189.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
Vítek Radek1985 Hamr Praha 164
193.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 162
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice162
196.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha160
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
198.Jerman Pavel1964 BaC Kladno156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
202.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
203.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
206.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Vild Petr1974 SK Jupiter150
210.Stehno Petr1977 Hamr Praha 142
211.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové140
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
213.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
214.Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek132
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek132
216.Iltis Radek1979 Hamr Praha 130
217.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
218.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
219.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
223.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun124
225.Komarovský Petr1965 ABC Brno122
226.Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
230.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec116
231.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
234.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha112
235.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň110
237.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
238.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
239.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
242.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice90
243.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
245.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice86
David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Kural Martin1999 USK Plzeň86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
256.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
260.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha80
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec80
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Louda Jan1999 USK Plzeň80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
268.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
294.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
296.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
298.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.66
Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
300.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
302.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
303.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
305.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
307.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
308.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
309.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
320.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
321.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Horák Pavel1983 SK BC Premiera42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
339.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
342.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
343.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
347.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
349.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
350.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
353.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
354.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
360.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3240
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3192
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3184
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3064
5.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2824
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
7.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2584
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2576
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2120
10.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1992
11.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1984
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1904
13.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1676
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1624
15.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1546
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1512
17.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1285
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1200
19.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1175
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1158
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1126
22.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
24.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice989
25.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
27.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové909
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice866
29.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha824
30.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha810
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha792
32.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové776
33.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové712
34.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha656
35.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň654
36.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín638
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška594
38.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha592
39.Rombald Martin1987 Hamr Praha 584
40.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha557
41.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže541
42.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci533
43.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera530
44.Slabý Otto1984 USK Plzeň527
45.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA512
46.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
47.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha490
48.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
49.Poříz Leoš1974 Start Jihlava460
50.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha454
51.Pistulka Radek1997 USK Plzeň429
52.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice422
53.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek412
54.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
55.Bláha Václav1980 Hamr Praha 402
56.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec398
57.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně386
58.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton376
59.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter368
Port Jan1972 TJ Proboštov368
61.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha365
62.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
63.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice354
64.Šot Michal1988 SK BC Premiera352
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem352
66.Motejl Jakub1995 Super Stars Most338
67.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov330
68.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška328
69.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice317
70.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava308
71.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
72.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec294
73.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové284
74.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň280
77.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
78.Klíma Petr1980 Hamr Praha 276
79.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
81.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice272
Fridrich Václav1977 BaC Kladno272
83.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
84.Repiar Samuel1994 Super Stars Most264
85.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice258
86.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc254
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň254
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 254
89.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
90.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
91.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná236
92.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
93.Helar Ondřej1995 Start Jihlava224
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
95.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno218
96.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.216
Hanl Aleš1981 Hamr Praha 216
98.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov210
99.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
100.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást206
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
102.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov188
103.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
104.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka166
105.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
106.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
107.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
108.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter158
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most158
110.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci156
111.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec153
112.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
Stehno Petr1977 Hamr Praha 152
114.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice150
116.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
117.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
123.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most128
Schoř Marek1972 BaC Kladno128
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň128
126.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha126
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
131.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
132.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
133.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha118
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha118
135.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany116
136.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec114
Konupka Jiří1965 BaC Kladno114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
145.Drudík Ota1992 USK Plzeň112
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
148.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha110
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
152.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno106
153.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
154.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
157.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
158.Čapek Jiří1975 Super Stars Most98
159.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
161.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
162.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
164.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek86
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 86
170.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
172.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
180.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.70
181.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň68
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka68
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
186.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
187.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
188.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
189.Jirásek Jan1972 BaC Kladno54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
193.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
194.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
202.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
219.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
224.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
226.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Látal Petr1975 TJ Proboštov26
228.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
232.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
233.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
234.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
237.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3872
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3344
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2488
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2416
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2416
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2216
9.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
10.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
11.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1964
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1816
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1475
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1384
15.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1328
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1319
18.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1312
19.Panochová Jana1997 Super Stars Most1286
20.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1250
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1184
23.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
24.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1142
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
26.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1096
28.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
29.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha968
30.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
31.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
32.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most804
33.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov712
34.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí650
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška644
36.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most596
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň580
38.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
39.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno532
40.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek525
41.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
42.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška511
43.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera504
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška504
45.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov499
46.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice484
47.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec476
48.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín470
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň430
50.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
51.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň413
52.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice392
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha392
55.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
56.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha368
57.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.360
58.Černá Martina1987 Hamr Praha 356
59.Vítková Adéla1992 Start Jihlava343
60.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice341
61.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice321
62.Pořízová Radka1977 Start Jihlava316
63.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton288
64.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
66.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
67.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
68.Paurová Lucie1999 Super Stars Most256
69.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 250
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
71.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
72.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
73.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
74.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín236
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
76.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
77.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
78.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň230
79.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
80.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
81.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
82.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov211
83.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
84.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice206
85.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
86.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 198
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno198
88.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice188
89.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
90.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice178
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
93.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka160
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka160
95.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
96.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most156
97.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice154
98.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice152
100.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
105.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec149
106.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
107.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
109.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
110.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
111.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
114.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
115.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
121.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
123.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
128.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha80
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
130.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
141.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
142.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
143.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek66
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
145.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
146.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
147.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
149.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
151.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
152.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek42
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
160.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
161.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
162.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
163.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
166.Kokošková Radka1991 Super Stars Most26
167.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
168.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4544
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4272
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4272
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3104
Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3104
8.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2984
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2984
11.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2896
12.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2824
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2656
14.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2440
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha2056
17.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
Erbenová Monika1986 BaC Kladno1960
19.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1952
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1864
24.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1808
25.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1776
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1744
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1645
29.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1456
30.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
32.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1318
33.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
34.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1236
35.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1198
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1159
37.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1139
38.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
39.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1080
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1031
41.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
42.Panochová Jana1997 Super Stars Most979
43.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka949
44.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha934
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň928
46.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 865
47.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha844
48.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA842
49.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 841
50.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 830
51.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov800
52.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
53.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
54.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek757
55.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška741
56.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice699
57.Černá Martina1987 Hamr Praha 694
58.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most642
59.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové632
60.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec624
61.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha614
62.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška585
63.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice579
64.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice570
Pořízová Radka1977 Start Jihlava570
66.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
67.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
68.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín472
69.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
70.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice465
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov464
72.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška454
73.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
74.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton438
75.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
76.Vítková Adéla1992 Start Jihlava425
77.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov418
78.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov390
79.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka386
80.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera378
81.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
82.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí368
83.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
84.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové351
Paurová Lucie1999 Super Stars Most351
86.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice338
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
88.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno320
89.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
91.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha310
92.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha302
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha302
94.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
98.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
99.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
100.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
Toncarová Věra1969 BaC Kladno264
102.Hončíková Hana1979 BaC Kladno258
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
104.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
106.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice239
108.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
109.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha236
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
111.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
112.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter222
113.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.221
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno221
115.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
116.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
119.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
120.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.201
121.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
122.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha198
124.Benešová Hana1985 Hamr Praha 194
125.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň192
126.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton186
127.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
128.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
129.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
130.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha158
131.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno153
132.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
135.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň144
136.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice140
137.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
140.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
143.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
145.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
146.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
147.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 114
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
160.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
164.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton89
165.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice88
166.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
168.Schořová Sonja2000 BaC Kladno83
169.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
170.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
181.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
183.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
184.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
185.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
186.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
188.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
190.Kokošková Radka1991 Super Stars Most42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
193.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
194.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3544
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3392
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3240
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3184
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2944
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2720
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2584
8.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2576
9.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2120
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1912
11.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1856
12.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
13.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1720
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1463
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1384
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1336
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
18.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1192
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1162
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
21.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1016
22.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
23.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov958
24.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň956
25.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové906
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most875
27.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA868
28.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
29.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
30.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň795
31.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
32.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno759
33.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha714
34.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha704
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška696
36.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most656
37.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci621
38.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
39.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka613
40.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha592
42.Černá Martina1987 Hamr Praha 584
43.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most572
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín564
45.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška554
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice504
47.Vocelková Anna1994 USK Plzeň499
48.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek498
49.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha485
50.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera470
51.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec468
52.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha466
53.Pořízová Radka1977 Start Jihlava460
54.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
55.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška452
56.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha444
58.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno398
59.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně386
60.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice384
61.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov376
Panochová Jana1997 Super Stars Most376
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice376
Vítková Adéla1992 Start Jihlava376
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové375
66.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň346
67.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
68.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha315
69.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha304
70.Benešová Hana1985 Hamr Praha 298
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí298
73.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
74.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha296
75.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
76.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice278
77.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
78.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice262
79.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
80.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 240
81.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci230
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice230
83.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka222
84.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice221
85.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno218
86.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň206
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
89.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha198
90.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha196
91.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
92.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice188
93.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
95.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
96.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
98.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most166
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno166
100.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
103.Hončíková Hana1979 BaC Kladno162
104.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
107.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter158
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice158
110.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
114.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 154
115.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec153
116.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
117.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
118.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň142
119.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
122.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
124.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
125.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
129.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha124
130.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.122
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov122
132.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
133.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
138.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
139.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň94
140.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
144.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
145.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha80
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka80
Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
152.Fričová Anna1993 TJ Proboštov78
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Stárková Milada1978 BaC Kladno78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
162.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
164.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
165.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
166.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
167.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
168.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
169.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
175.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
176.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
188.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
189.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
190.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
194.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
197.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
198.Kokošková Radka1991 Super Stars Most26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
200.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
201.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
204.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
207.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
208.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
1KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
2KP dopělých - MostD05.04.2014
3GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
4Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
5JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
6Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
723. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
8GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
9GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
10GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
11VC Teplic - TepliceC17.05.2014
12GPB - MostB25.05.2014
13VC Kladna - KladnoC07.06.2014
14GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
15Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
16GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
17GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
18GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
19GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
20GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
21GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
22GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
23GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
24GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
25GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
26GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
27GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
28GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
29GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
30GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
31Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
32GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
33GPC dospělých - MostC06.12.2014
34GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
35GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
36GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
37GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
38OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
39OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
40Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
41OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
42OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
43OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
44OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
45OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
46OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
47GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
48MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
49GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
50GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
51GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
52VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
53GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
54GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
55GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
56GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
57GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading