logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 27.04.2015

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 27.04.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové4024
2.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec3016
3.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2904
4.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík2592
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2232
6.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2136
7.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1704
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1704
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1416
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1365
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1336
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1176
14.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1171
15.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1089
16.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1040
17.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou860
18.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice848
19.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek801
20.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most764
21.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín724
22.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín720
23.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně714
24.Cach Jakub2001 Super Stars Most713
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka702
26.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha693
27.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.554
28.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš552
29.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc540
30.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov517
31.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice505
32.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most492
33.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš481
34.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice474
35.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha467
36.Herzán David2002 Slavoj Podivín460
37.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice457
38.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín427
39.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno424
40.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň408
41.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.406
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci406
43.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
44.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov394
45.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek384
46.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.382
47.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové368
48.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
50.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava346
51.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice332
52.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most320
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha320
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.320
57.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice312
58.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov307
59.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava296
Seifert David2000 BK TJ Baník Most296
61.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín295
62.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška284
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň284
Ziman Jan2000 BKV Plzeň284
65.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc280
66.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov279
67.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně272
68.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci260
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.260
70.Morávek Michal2002 BaC Kladno258
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov258
72.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice256
73.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka252
Cach David2002 Super Stars Most252
75.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek248
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice248
77.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín244
78.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava240
79.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška233
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice233
81.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun231
82.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha224
Soukup Václav2001 BKV Plzeň224
84.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek216
85.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most208
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš208
87.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice204
88.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha202
89.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov198
90.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc196
91.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha195
92.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
93.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice192
Hájek David2000 Super Stars Most192
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice192
96.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov190
97.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec188
98.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice184
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary184
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec184
101.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka180
102.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky176
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most176
104.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice175
105.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.173
106.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka172
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice172
108.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha170
109.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice166
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha166
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem166
113.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec164
114.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
115.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice160
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš160
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín160
118.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
119.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek154
120.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec152
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
122.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
123.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA146
124.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
125.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice143
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun143
127.Marek Filip2001 BK TU v Liberci142
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice142
129.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm139
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové139
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton139
132.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha138
134.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno135
135.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice130
137.Janošov Radek2003 BaC Kladno126
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
139.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha124
141.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek122
142.Hoda Filip2002 SK Podolí118
143.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha117
144.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov115
145.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
146.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice112
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec112
148.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice111
149.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem108
150.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha106
151.Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.103
152.Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava102
Linda Martin2000 TJ Dobřany102
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 102
155.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice98
156.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň96
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
158.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha94
159.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně91
160.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná90
161.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně88
162.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha86
163.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
165.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha80
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha80
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
168.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
171.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov76
172.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub73
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice73
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha73
175.Psota Ondřej2003 Super Stars Most72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
177.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most68
178.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem67
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
180.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
181.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha64
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice64
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka64
184.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.63
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
186.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
Voldřich Martin2001 USK Plzeň62
188.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.60
189.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná55
190.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava54
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice54
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec54
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci54
197.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice52
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice52
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek52
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci52
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky52
205.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
207.Paulík Jan2000 SK Podolí48
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka48
209.Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
212.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec44
213.Bršťák Tomáš2007 Jiskra Nejdek42
Chomát Adam2002 Badminton VK Aš42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lutsak Viktor2000 Jiskra Nejdek42
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
227.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci40
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice40
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec40
230.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany38
232.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná37
233.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc36
234.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem35
235.Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm33
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná33
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub33
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.33
239.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná31
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
241.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most30
243.Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha29
244.Rigl Tomáš2001 SK Podolí28
Špíz Petr2001 TJ Dobřany28
Straka Jakub2000 Super Stars Most28
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 28
248.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci24
249.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice22
250.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
251.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava20
Rieger Karel2003 TJ Proboštov20
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav20
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
255.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany19
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA19
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín19
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA19
259.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav18
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary18
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary18
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 18
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha18
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA18
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.18
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
272.Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
275.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.13
276.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně12
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov12
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové12
281.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
283.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň9
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA9
Neradilek Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 9
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav9
295.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov7
296.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná6
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně6
298.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem5
299.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov4
Port Jan2003 TJ Proboštov4
302.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
304.Řepa Václav2001 Super Stars Most2
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové3880
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3864
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec3864
4.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík2880
5.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka2824
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2824
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2472
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2472
9.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most2232
Cach Jakub2001 Super Stars Most2232
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha2184
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha2184
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2136
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1704
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1704
16.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1680
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1656
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
20.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha1576
21.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1515
23.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín1416
24.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou1230
25.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek1176
26.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava994
27.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice932
28.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek931
29.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
30.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně860
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín860
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň730
34.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.727
35.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice716
36.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov713
37.Herzán David2002 Slavoj Podivín706
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha706
39.Seifert David2000 BK TJ Baník Most693
40.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci658
41.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové566
42.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most516
44.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.515
45.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
46.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most503
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha503
48.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice494
49.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš491
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš491
51.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
52.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec471
54.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov467
55.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka458
56.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice455
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava455
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.455
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov455
60.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno434
61.Soukup Václav2001 BKV Plzeň431
62.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci428
63.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice416
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek416
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice416
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.416
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
68.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín406
69.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm392
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm392
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc392
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most392
Ziman Jan2000 BKV Plzeň392
74.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka384
75.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek380
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš380
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín380
78.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov377
79.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov366
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov366
81.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary359
82.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice358
83.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška356
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun356
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška356
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš356
88.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha353
89.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc352
90.Morávek Michal2002 BaC Kladno348
91.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
92.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
93.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most328
94.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice323
95.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec320
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno320
97.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA316
98.Hájek David2000 Super Stars Most312
99.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice308
100.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov298
101.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice295
102.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most292
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice292
104.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky288
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice288
106.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha284
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha284
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové284
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec284
111.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
113.Cach David2002 Super Stars Most280
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava280
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc280
116.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha278
117.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek276
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
119.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha274
120.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice272
121.Gunther Michal2001 SK Podolí270
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha270
123.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
124.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec248
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.248
126.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice242
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun242
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek242
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem242
131.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha238
132.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha236
133.Janošov Radek2003 BaC Kladno234
Paulík Jan2000 SK Podolí234
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice234
136.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha208
137.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice206
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň206
139.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov202
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha202
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka202
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín202
144.Marek Filip2001 BK TU v Liberci201
145.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem200
146.Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín198
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka198
149.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka180
150.Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná179
151.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha176
152.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha172
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná172
154.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň170
155.Hoda Filip2002 SK Podolí166
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha166
157.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
158.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.164
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín164
160.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Lutsak Viktor2000 Jiskra Nejdek156
162.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice152
163.Linda Martin2000 TJ Dobřany150
164.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem144
165.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná142
166.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub130
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná130
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně130
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha130
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná130
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 130
172.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA128
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA128
174.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice126
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 126
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec126
177.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha125
178.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
181.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň120
182.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice118
183.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov116
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most116
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.116
186.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
188.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem108
189.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most104
191.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec102
192.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně100
193.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice97
194.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem92
195.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci90
Psota Ondřej2003 Super Stars Most90
197.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice88
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany88
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek88
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín88
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci88
Rigl Tomáš2001 SK Podolí88
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha88
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice88
Špíz Petr2001 TJ Dobřany88
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany88
208.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice86
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava86
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.86
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.86
213.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava84
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA84
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná84
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc84
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
221.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem80
223.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice78
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
Straka Jakub2000 Super Stars Most78
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové78
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka78
243.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci76
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec76
245.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
246.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci64
248.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm58
249.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice55
250.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně54
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
253.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec52
254.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
256.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany46
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Voldřich Martin2001 USK Plzeň46
261.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bršťák Tomáš2007 Jiskra Nejdek42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha42
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.42
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
282.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice40
283.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice38
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha38
286.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov28
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Rieger Karel2003 TJ Proboštov28
290.Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci26
Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky26
294.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov14
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Port Jan2003 TJ Proboštov14
Řepa Václav2001 Super Stars Most14
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec3944
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3192
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2280
4.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha2056
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1944
6.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1896
7.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1752
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1672
9.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1616
10.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek1416
11.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1410
12.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1365
13.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1192
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1176
15.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín1076
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1061
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1046
18.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1041
19.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1040
20.Cach Jakub2001 Super Stars Most732
21.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou730
22.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most726
23.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice706
24.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka660
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín660
27.Seifert David2000 BK TJ Baník Most586
28.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.566
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
30.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha515
31.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň506
32.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš458
33.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice449
34.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most444
35.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov431
36.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava430
37.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš395
38.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
Hájek David2000 Super Stars Most392
40.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek380
41.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov374
42.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
43.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.366
44.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most359
45.Herzán David2002 Slavoj Podivín358
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci356
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
48.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín354
49.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno340
50.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
51.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice331
52.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov330
53.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha320
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
55.Ziman Jan2000 BKV Plzeň312
56.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek304
57.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice294
58.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška284
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš284
60.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín280
61.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.276
62.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice270
Janošov Radek2003 BaC Kladno270
64.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové262
65.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň254
66.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc253
67.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice251
68.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice248
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava248
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.248
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha248
72.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice244
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška244
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci244
75.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka239
76.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice238
77.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice236
78.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov234
Morávek Michal2002 BaC Kladno234
80.Marek Filip2001 BK TU v Liberci221
81.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most216
82.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov212
83.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka208
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc208
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun208
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha208
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
88.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice206
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha206
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně206
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
92.Gunther Michal2001 SK Podolí198
93.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
94.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary182
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín182
96.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec180
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec180
98.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice178
99.Cach David2002 Super Stars Most176
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice176
101.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha172
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně172
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most172
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc172
Soukup Václav2001 BKV Plzeň172
107.Hoda Filip2002 SK Podolí170
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov170
109.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec168
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
111.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun166
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
113.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA164
114.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Psota Ondřej2003 Super Stars Most156
116.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha155
117.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky152
118.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
120.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most134
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov134
122.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš133
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha133
124.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek132
125.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha130
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno130
128.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek126
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha126
130.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice124
131.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava120
132.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Linda Martin2000 TJ Dobřany114
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem114
136.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice109
137.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha108
138.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.100
140.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha97
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha97
142.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka96
145.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec90
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín90
147.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA88
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov88
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice88
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava88
151.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice86
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
153.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Paulík Jan2000 SK Podolí84
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice84
158.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov80
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem80
160.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice79
161.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš78
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci78
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
164.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci76
165.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.68
166.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci66
169.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA60
170.Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka58
171.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem56
172.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice55
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA55
174.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové54
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem54
178.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci52
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
180.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm49
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava49
182.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany46
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most46
Rigl Tomáš2001 SK Podolí46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.46
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
195.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
218.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci40
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Rieger Karel2003 TJ Proboštov40
221.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
224.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně37
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
226.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov28
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
229.Černý Jan2001 TJ Proboštov26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice26
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice26
234.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice25
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm25
236.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub24
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně24
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc24
239.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA18
241.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
243.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha13
244.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice12
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná12
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 12
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
259.Port Jan2003 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice4104
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha3352
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2952
5.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2184
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2056
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1944
8.Janošová Petra2000 BaC Kladno1416
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1416
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1416
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1288
12.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1094
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1005
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice931
17.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice918
18.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice893
19.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha875
20.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně848
21.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
22.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice675
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň602
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec591
25.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice590
26.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov529
27.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary513
28.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice499
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha497
30.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň454
31.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice444
32.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov440
33.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most434
34.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most430
35.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
36.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň421
37.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most420
38.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha419
39.Sejková Patricie2001 SK Podolí418
40.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka410
41.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava392
42.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov382
43.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
44.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.373
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha365
46.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
47.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek354
48.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha352
49.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most345
50.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš344
51.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín336
Zachová Adéla2001 Start Jihlava336
53.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha332
54.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
55.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov326
56.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most320
Srbová Adéla2000 BaC Kladno320
58.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice318
59.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka317
60.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov300
61.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.296
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
63.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
65.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec288
66.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš284
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí284
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
69.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov279
Schořová Sonja2000 BaC Kladno279
71.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha269
72.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci268
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška268
74.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.257
75.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice256
76.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 252
77.Černá Tereza2002 TJ Dobřany242
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha242
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže235
80.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
81.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně226
82.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most224
83.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
84.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice216
85.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice209
86.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové208
88.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.207
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov207
90.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice205
91.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha203
92.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava199
93.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň197
94.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně196
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov196
96.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov195
97.Schořová Adéla2003 BaC Kladno191
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice191
99.Dítětová Eliška2000 SK Děčín184
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně184
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec184
102.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci180
103.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci176
104.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice172
107.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci168
109.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun166
110.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
111.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov163
112.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice162
113.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci160
115.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov159
116.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek156
118.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov154
119.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice152
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most152
121.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš149
122.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice148
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně148
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice148
125.Pálková Tereza2002 Super Stars Most140
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha140
127.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava138
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně138
129.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec136
130.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun132
131.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín131
132.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci128
133.Homolková Klára2001 Sokol Jílové126
134.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha120
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary120
136.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava114
138.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha113
139.Jeřábková Petra2001 SK Podolí111
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha111
141.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov108
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice108
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem108
144.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci106
145.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek102
148.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
149.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice97
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně97
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice97
153.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň96
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice96
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem96
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem96
157.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most92
158.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha91
159.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov90
160.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice88
161.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
163.Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně84
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice84
168.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice82
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec82
170.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň78
171.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci74
172.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most72
174.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
175.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná67
176.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany64
177.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA63
178.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA62
179.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
181.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň59
182.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava54
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí54
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka54
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
186.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most52
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov52
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
189.Plachá Petra2000 BKV Plzeň51
190.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice42
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek42
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
198.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA40
199.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci38
202.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc36
204.Jeřábková Nela2001 BaC Kladno33
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha33
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany33
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice33
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno33
211.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci31
212.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí30
215.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA29
216.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
217.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice25
218.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc24
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc24
220.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA22
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany22
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice22
223.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
224.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav18
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka18
229.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec14
Votíková Sára2001 TJ Proboštov14
236.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka13
237.Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín12
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná12
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava12
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy12
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
247.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
249.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové9
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA9
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav9
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav9
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary9
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka9
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav9
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové9
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav9
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka9
259.Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice4104
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha4104
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha3560
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3352
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3352
6.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun3272
7.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2712
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2136
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2029
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1944
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1896
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1896
13.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice1829
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1829
15.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha1704
16.Janošová Petra2000 BaC Kladno1656
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1589
18.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1549
19.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1472
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec1301
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice1301
22.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1219
23.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
24.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1171
25.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1158
26.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice992
27.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka936
28.Schořová Sonja2000 BaC Kladno922
29.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
31.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most862
Sejková Patricie2001 SK Podolí862
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most862
34.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
35.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha732
36.Srbová Adéla2000 BaC Kladno720
37.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov713
38.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek706
39.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
40.Homolková Klára2001 Sokol Jílové670
41.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov658
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.658
43.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha590
45.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice586
46.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň551
47.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice540
48.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov515
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov515
50.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most503
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže499
52.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most491
53.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín480
54.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci467
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 467
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
57.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice465
58.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov464
59.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most456
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka456
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.456
62.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun445
63.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.431
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.431
65.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.416
66.Černá Tereza2002 TJ Dobřany401
67.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci395
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha395
69.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice392
70.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.391
71.Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek384
72.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov377
73.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš359
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš359
75.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec356
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha356
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha356
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava356
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové356
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha356
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň356
84.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha352
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice352
86.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice348
87.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice346
89.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí344
90.Schořová Adéla2003 BaC Kladno340
91.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice338
92.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun331
93.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most328
94.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně320
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš320
98.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
99.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek306
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice306
101.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
102.Pálková Tereza2002 Super Stars Most292
103.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most288
104.Jeřábková Petra2001 SK Podolí284
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš284
106.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov281
107.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci280
108.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava278
109.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň270
110.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice264
111.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov256
112.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice252
113.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci248
114.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín242
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava242
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha242
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice242
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně242
119.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha239
120.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov234
121.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most232
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most232
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice232
124.Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
125.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně222
126.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec220
127.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm209
128.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně208
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně208
130.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov206
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci206
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov206
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice206
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov206
135.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci202
136.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice200
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
138.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně198
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice198
140.Dítětová Eliška2000 SK Děčín194
141.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín192
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň192
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice192
145.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
146.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov175
147.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice174
148.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha172
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha172
150.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice170
151.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA164
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov164
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci164
154.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec162
157.Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín156
158.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most148
159.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice142
160.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
161.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice130
163.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
165.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice124
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA124
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA124
168.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci122
169.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava120
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava120
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA120
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové120
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka120
Plachá Petra2000 BKV Plzeň120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
178.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice116
180.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň114
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
183.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem110
184.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem104
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem104
186.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most90
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most90
188.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice88
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
191.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Jeřábková Nela2001 BaC Kladno86
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Suchánková Barbora2000 BaC Kladno86
201.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice84
202.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice78
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice78
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek78
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí78
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Svobodová Eliška2001 SK Podolí78
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka78
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
220.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec50
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci50
222.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
225.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové42
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
238.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany38
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci38
244.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Votíková Sára2001 TJ Proboštov26
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha3944
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3192
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2472
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2056
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1965
6.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1829
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1696
9.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1568
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1420
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1334
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1288
13.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
14.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1090
16.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1063
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1061
18.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha1046
19.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1041
20.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň960
21.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary919
22.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice848
23.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice732
24.Janošová Petra2000 BaC Kladno730
25.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov694
26.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně646
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň576
28.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
29.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha494
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec489
31.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov488
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most476
Srbová Adéla2000 BaC Kladno476
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice453
35.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov449
36.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most444
37.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava430
38.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice410
39.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice408
40.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice399
Sejková Patricie2001 SK Podolí399
42.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most395
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň395
44.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most394
45.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.380
46.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha371
47.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci359
48.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most356
49.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov352
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.352
51.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.331
52.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš320
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha320
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
55.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín316
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.316
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
Zachová Adéla2001 Start Jihlava316
59.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek312
60.Schořová Sonja2000 BaC Kladno302
61.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci292
62.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška284
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha284
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava284
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí284
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň284
67.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.280
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš280
70.Černá Tereza2002 TJ Dobřany278
71.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice270
72.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice256
73.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.248
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice248
76.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 244
80.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov238
81.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice228
82.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov212
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové212
84.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně208
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun208
86.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov206
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka206
88.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice200
89.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
90.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most188
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec188
92.Dítětová Eliška2000 SK Děčín182
93.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci180
94.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice176
95.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec172
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka172
Jeřábková Petra2001 SK Podolí172
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš172
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci172
103.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov170
104.Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek168
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most168
106.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice166
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně166
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice166
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun166
110.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
111.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov158
112.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně152
113.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice146
114.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš145
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha145
116.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov142
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha142
118.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice140
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci140
120.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha139
121.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže138
122.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec136
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci136
124.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha133
125.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice130
126.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA128
Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
129.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov124
130.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec122
131.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Schořová Adéla2003 BaC Kladno120
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
137.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci116
138.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín114
139.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most112
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most112
141.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem104
142.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov103
143.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek102
144.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně97
145.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice96
146.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha88
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA88
148.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
149.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice84
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín84
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka84
154.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem80
155.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice79
156.Homolková Klára2001 Sokol Jílové78
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň78
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov78
159.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava70
160.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem68
161.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice67
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov67
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
164.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice66
168.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice64
169.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most58
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA58
171.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci56
172.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA55
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA55
174.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc54
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA54
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Plachá Petra2000 BKV Plzeň54
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary54
179.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci52
180.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně49
181.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň46
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany46
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
188.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek42
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí42
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí42
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov42
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče42
Svobodová Eliška2001 SK Podolí42
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
208.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany38
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
211.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava36
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně36
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
215.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
223.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice25
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice25
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha25
226.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice24
227.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
231.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice13
234.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav12
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové12
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
245.Votíková Sára2001 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - Ústí nad LabemD13.09.2014
21. GPD U15 - Liberec - VesecD13.09.2014
31. GPC U15 - Podolí u BrnaC14.09.2014
41. GPC U15 - KladnoC14.09.2014
51. GPC U15 - PrahaC20.09.2014
61. GPC U15 - PřerovC20.09.2014
71. GPC U15 - PlzeňC20.09.2014
81. GPC U15 - MostC21.09.2014
91. GPC U15 - Hradec KrálovéC21.09.2014
101. GPC U15 - Český KrumlovC28.09.2014
111. GPA U15 - HustopečeA05.10.2014
121. GPD U15 - České BudějoviceD11.10.2014
13GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC18.10.2014
14GPC U15 - BřeclavC01.11.2014
152. GPC U15 - České BudějoviceC01.11.2014
162. GPD U15 - MostD15.11.2014
172. GPD U15 - LiberecD15.11.2014
182. GPC U15 - TepliceC22.11.2014
192. GPC U15 - PodivínC22.11.2014
202. GPC U15 - Karlovy VaryC22.11.2014
212. GPC U15 - Benátky nad JizerouC22.11.2014
222. GPC U15 - DobruškaC22.11.2014
232. GPC U15 - Orlová - LutyněC23.11.2014
242. GPC U15 - Kralupy nad VltavouC23.11.2014
252. GPA U15 - Hradec KrálovéA07.12.2014
262. GPD U15 - České BudějoviceD13.12.2014
27GPC U15 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
28GPC U15 - Open - Hradec KrálovéC20.12.2014
293. GPD U15 - Liberec - VesecD10.01.2015
303. GPD U15 - TepliceD10.01.2015
313. GPC U15 - OsíkC17.01.2015
323. GPC U15 - Český KrumlovC18.01.2015
333. GPC U15 - MostC25.01.2015
343. GPC U15 - IvančiceC31.01.2015
353. GPC U15 - OlomoucC07.02.2015
363. GPC U15 - AšC07.02.2015
373. GPC U15 - PrahaC08.02.2015
383. GPC U15 - Benátky nad JizerouC08.02.2015
393. GPA U15 - Orlová - LutyněA22.02.2015
40GPC U15 - Witte Cup - NejdekC07.03.2015
41GPC U15 - Purkmistr - DobřanyC14.03.2015
42KP U15 - LiberecD14.03.2015
43KP U15 - MostD14.03.2015
44GPC U15 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC21.03.2015
45OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
46OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
47OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
48OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
49OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
50OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
51OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
52OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
53MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading