logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 01.05.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
01.05.2014 - 01.05.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3560
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2648
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2552
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2240
7.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2200
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2168
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1920
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
11.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1766
12.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1752
13.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1680
14.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1440
16.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1360
17.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1176
Louda Jan1999 USK Plzeň1176
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1176
22.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
23.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1172
24.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1061
26.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice986
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
28.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
29.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně866
30.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice833
31.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha800
32.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha792
33.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň783
34.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň760
36.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem724
37.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci716
38.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška713
39.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most698
40.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové688
41.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice663
42.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha628
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška603
44.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov579
45.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně538
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha533
47.Repiar Samuel1994 Super Stars Most522
Vodička Václav1992 Hamr Praha 522
49.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové504
50.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha501
51.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha496
52.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha492
53.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
54.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha454
55.Segeč Jan1978 USK Plzeň440
56.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
57.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek429
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň422
59.Kural Martin1999 USK Plzeň416
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec416
61.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec412
62.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha410
63.Port Jan1972 TJ Proboštov408
64.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov406
65.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové394
68.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec392
69.Slabý Otto1984 USK Plzeň389
70.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
71.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové378
72.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
73.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha364
74.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška362
75.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec354
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín354
77.Schmied Martin1982 TJ Chropyně352
78.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice350
79.Šot Michal1988 SK BC Premiera332
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň332
81.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
82.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
83.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 312
84.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
85.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže309
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno309
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha309
88.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter298
Rombald Martin1987 Hamr Praha 298
90.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
91.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha288
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice288
93.Panoš Martin1974 TJ Proboštov284
94.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
95.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc278
96.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek275
97.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava274
99.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
100.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
101.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha268
102.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov266
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň266
104.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň264
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice264
106.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec256
107.Klíma Petr1980 Hamr Praha 252
108.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.245
109.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice230
110.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
111.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava222
112.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
113.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
114.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
115.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka206
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
117.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška205
118.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.204
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové204
120.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice203
121.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
Poříz Leoš1974 Start Jihlava202
123.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun200
124.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha198
125.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
126.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
128.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 186
129.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton184
130.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice180
131.Motejl Jakub1995 Super Stars Most178
132.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
134.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
135.Helar Ondřej1995 Start Jihlava174
136.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 172
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně172
138.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 164
140.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha161
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
142.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín160
143.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek156
145.Látal Petr1975 TJ Proboštov155
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
147.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně152
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka152
150.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
151.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.148
152.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice146
153.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter145
154.Čapek Jiří1975 Super Stars Most144
155.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška143
156.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.140
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
158.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
159.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most136
Sklář David1993 Hamr Praha 136
161.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA134
162.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška133
163.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr128
164.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha126
165.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň124
166.Helar Jakub1992 Start Jihlava120
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci120
168.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
170.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
173.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha112
Schoř Marek1972 BaC Kladno112
175.Král Martin1994 BK TJ Baník Most110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha110
178.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
179.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci106
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové106
181.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter105
Vítek Radek1985 Hamr Praha 105
183.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc104
184.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň103
185.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha98
187.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
188.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
189.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice91
190.Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
191.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
195.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška84
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka84
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové84
200.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
201.Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně80
203.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
207.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
208.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
209.Iltis Radek1979 Hamr Praha 72
210.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice70
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové70
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice70
213.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
214.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
215.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
216.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
217.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
218.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
219.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
226.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice53
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
228.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha52
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
232.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
233.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek48
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
236.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
245.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice45
246.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
248.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
264.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
265.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně40
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
268.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
269.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
271.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
274.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
275.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
279.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
283.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
284.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška30
285.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka29
286.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
287.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
289.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
290.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.24
292.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
297.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
299.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Kubík Jiří1977 SK Jupiter18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Vild Petr1974 SK Jupiter18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
307.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
310.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
312.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice13
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
316.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
328.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
335.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
340.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
346.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška4032
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3760
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3464
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3344
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3144
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3128
9.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3120
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2968
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2968
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2552
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
14.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2416
15.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2344
16.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2320
17.Segeč Jan1978 USK Plzeň2288
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2264
19.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2224
20.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2176
21.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2157
22.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2146
23.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2109
24.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2000
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1960
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1960
27.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha1896
28.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
29.Rubáš Josef1982 USK Plzeň1656
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1656
31.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1456
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
34.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1400
35.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1352
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1352
37.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1344
38.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1328
39.Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
40.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1168
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1168
42.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
43.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1150
44.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1110
45.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1070
46.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1040
47.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
48.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha955
49.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
50.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.864
51.Louda Jan1999 USK Plzeň840
52.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha834
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha834
54.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice805
55.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
56.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov735
57.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
58.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most680
59.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov659
60.Pistulka Radek1997 USK Plzeň656
61.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec646
62.Port Jan1972 TJ Proboštov636
63.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov632
64.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná630
65.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera617
Slabý Otto1984 USK Plzeň617
67.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha610
68.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice600
69.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové589
70.Bláha Václav1980 Hamr Praha 574
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška569
72.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
73.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně554
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně554
76.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
77.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha536
78.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice534
79.Rombald Martin1987 Hamr Praha 532
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA532
81.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
82.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín518
83.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha502
84.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
85.Repiar Samuel1994 Super Stars Most498
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové498
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové496
88.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
89.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most490
90.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec488
91.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice485
92.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové480
93.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava473
94.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno470
95.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci464
96.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška437
97.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
98.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
99.Drudík Ota1992 USK Plzeň413
100.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc410
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň410
102.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec408
103.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice406
104.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška398
105.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha394
106.Konupka Jiří1965 BaC Kladno392
107.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 384
108.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter378
109.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice372
110.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
111.Klíma Petr1980 Hamr Praha 366
112.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec361
113.Kural Martin1999 USK Plzeň350
114.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek346
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek346
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně346
118.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice344
Schoř Marek1972 BaC Kladno344
120.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže342
Poříz Leoš1974 Start Jihlava342
122.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice341
123.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha326
124.Schmied Martin1982 TJ Chropyně320
125.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec319
126.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 316
127.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové310
128.Motejl Jakub1995 Super Stars Most308
129.Helar Jakub1992 Start Jihlava306
130.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
131.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany296
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást296
133.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.294
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň294
135.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
136.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
137.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň278
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná278
140.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha270
141.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.268
142.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 266
143.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera264
144.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
145.Helar Ondřej1995 Start Jihlava258
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška258
147.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
148.Vodička Václav1992 Hamr Praha 250
149.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha246
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek246
151.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška242
153.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
Sklář David1993 Hamr Praha 238
155.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
157.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno228
159.Látal Petr1975 TJ Proboštov226
160.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha224
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha224
164.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter222
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka222
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka222
167.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
168.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most220
169.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
170.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
171.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter208
172.Fridrich Václav1977 BaC Kladno206
173.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
176.Čapek Jiří1975 Super Stars Most202
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
178.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec200
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
181.Iltis Radek1979 Hamr Praha 198
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové198
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
184.Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice196
185.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci194
186.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
187.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice184
188.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň182
189.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
190.Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek174
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka174
Vítek Radek1985 Hamr Praha 174
193.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
194.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
196.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
199.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice162
201.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice160
202.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
203.Jerman Pavel1964 BaC Kladno156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
208.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
209.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Stehno Petr1977 Hamr Praha 152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
213.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Vild Petr1974 SK Jupiter150
217.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové140
218.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
219.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
220.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
221.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
225.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun124
227.Komarovský Petr1965 ABC Brno122
228.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
234.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
237.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha112
238.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
239.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
240.Kubík Jiří1977 SK Jupiter100
241.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
243.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice90
244.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
245.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice86
David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
254.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
256.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
262.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
288.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
290.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
292.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
293.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
295.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy58
296.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
297.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
299.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
301.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
302.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
303.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha46
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
314.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Horák Pavel1983 SK BC Premiera42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
336.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
339.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
340.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
344.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
346.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
347.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
350.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
351.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
358.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany14
359.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3240
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3064
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3064
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň3056
6.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2384
8.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2304
9.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2192
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2184
11.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška2046
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2016
13.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1744
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1624
15.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1512
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1472
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1306
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1175
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1126
20.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1085
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1058
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1028
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
24.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové992
25.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
27.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové909
28.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha872
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice866
30.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha824
31.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha810
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha792
33.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové776
34.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice749
35.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha736
36.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška664
37.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň654
38.Šot Michal1988 SK BC Premiera600
39.Rombald Martin1987 Hamr Praha 584
40.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň560
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA560
42.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek550
43.Slabý Otto1984 USK Plzeň543
44.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže541
45.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera530
46.Pistulka Radek1997 USK Plzeň527
47.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha517
48.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
49.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci495
50.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha490
51.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice472
52.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
53.Poříz Leoš1974 Start Jihlava460
54.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha452
55.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín438
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most438
57.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice434
58.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
59.Bláha Václav1980 Hamr Praha 402
60.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem400
61.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec398
62.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice396
63.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
64.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně386
65.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
66.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter368
67.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha365
68.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
69.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava348
70.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
71.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
72.Motejl Jakub1995 Super Stars Most338
73.Port Jan1972 TJ Proboštov334
74.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov330
75.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice317
76.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové284
77.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
78.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
79.Klíma Petr1980 Hamr Praha 276
80.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
82.Fridrich Václav1977 BaC Kladno272
83.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást262
84.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice258
85.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.256
86.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc254
87.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
88.Segeč Jan1978 USK Plzeň246
89.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov244
90.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň242
91.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná236
92.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
93.Helar Ondřej1995 Start Jihlava224
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
95.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice222
96.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno218
97.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 216
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška216
99.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
100.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
101.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň200
102.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 198
103.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec194
104.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka192
105.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
106.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
107.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
109.Čapek Jiří1975 Super Stars Most164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
111.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
112.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
113.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci156
114.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
115.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov150
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice150
117.Stehno Petr1977 Hamr Praha 148
118.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
119.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
125.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec128
Schoř Marek1972 BaC Kladno128
127.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha126
128.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
132.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
133.Iltis Radek1979 Hamr Praha 122
134.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
135.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha118
136.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Konupka Jiří1965 BaC Kladno114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
146.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
148.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha110
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
152.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany106
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno106
154.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
155.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
157.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
159.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
161.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
162.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most90
163.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
165.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
172.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter80
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
174.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
184.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka76
185.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
188.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
189.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
190.Jirásek Jan1972 BaC Kladno54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
193.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Kural Martin1999 USK Plzeň46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
200.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
215.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
219.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
222.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
223.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
227.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
228.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
229.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
232.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3512
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2944
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2888
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2600
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2216
9.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2139
11.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha2056
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1384
14.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1319
17.Panochová Jana1997 Super Stars Most1286
18.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1250
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1213
20.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1204
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1197
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1184
24.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
26.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1096
28.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
29.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha968
30.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
31.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka888
32.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most804
33.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most798
34.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek675
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí650
36.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha648
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň634
38.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha630
39.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška607
40.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška574
41.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
42.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec556
43.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška540
44.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno532
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň522
46.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
47.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov491
48.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice478
49.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov432
50.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín430
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice426
52.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň413
54.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
55.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 378
56.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
57.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
58.Černá Martina1987 Hamr Praha 356
59.Vítková Adéla1992 Start Jihlava343
60.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice341
61.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice321
62.Pořízová Radka1977 Start Jihlava316
63.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň308
64.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň294
65.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
66.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
68.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
69.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
70.Paurová Lucie1999 Super Stars Most256
71.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
72.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
73.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
74.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
75.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
76.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
77.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
78.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
79.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
80.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
81.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
82.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
83.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov211
84.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
85.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice206
86.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
87.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 198
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno198
89.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
90.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek180
91.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.178
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice178
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
94.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
95.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha160
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka160
97.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
98.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most156
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
100.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice154
101.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
106.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
107.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek132
108.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
109.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
110.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice126
111.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
114.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec124
115.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
117.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
122.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
124.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
129.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
132.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
145.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
146.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
147.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
148.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
149.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
150.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
151.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
153.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
154.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
161.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
162.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
163.Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
164.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
165.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
167.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha26
169.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4880
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4304
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3824
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3824
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3632
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3632
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3504
8.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha3384
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
10.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2744
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2656
13.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2622
14.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2440
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha2056
17.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci2048
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
Erbenová Monika1986 BaC Kladno1960
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1864
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1830
25.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1776
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1760
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1744
28.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
29.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1598
30.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1534
31.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1469
32.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1456
33.Panochová Jana1997 Super Stars Most1374
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
37.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1325
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
39.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1186
40.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1174
41.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1104
42.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
43.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1096
44.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1080
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1068
46.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1010
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1010
48.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
49.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek907
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice865
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 865
52.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 841
53.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 830
54.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
55.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
56.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška723
57.Černá Martina1987 Hamr Praha 694
58.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
59.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most642
60.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice579
61.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice570
Pořízová Radka1977 Start Jihlava570
63.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
64.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
65.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín472
66.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
67.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha464
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov464
69.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice459
70.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
71.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
72.Vítková Adéla1992 Start Jihlava425
73.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov418
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
75.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
76.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter378
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera378
78.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
79.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí368
80.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
81.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové351
Paurová Lucie1999 Super Stars Most351
83.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice338
84.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter326
85.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška322
86.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno320
87.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
89.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha302
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha302
91.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
92.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň294
93.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov280
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
96.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
97.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 278
Benešová Hana1985 Hamr Praha 278
99.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
100.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek264
Stárková Milada1978 BaC Kladno264
Toncarová Věra1969 BaC Kladno264
103.Hončíková Hana1979 BaC Kladno258
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
106.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
107.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha236
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
109.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
110.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno221
111.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
112.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek210
113.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
116.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice205
117.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.201
118.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
119.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha198
121.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek192
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň192
123.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
124.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
125.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
126.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha160
127.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha158
128.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno153
129.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
131.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň144
132.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice140
133.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
136.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
140.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary120
144.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
145.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
146.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
160.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha112
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
165.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov110
166.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka104
167.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton89
168.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
169.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
171.Schořová Sonja2000 BaC Kladno83
172.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
182.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
184.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
185.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
186.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
188.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice54
189.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
191.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
193.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3784
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3480
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3240
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3064
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka3056
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2914
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2912
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2184
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1912
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
12.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1720
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1703
14.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1504
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1328
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1296
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1296
18.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
19.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
20.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1016
21.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
22.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha944
23.Fartágová Martina1988 Super Stars Most875
24.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA868
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha832
27.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci821
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň795
30.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
31.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno759
32.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov756
33.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha714
34.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka693
35.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň692
36.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov672
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera672
38.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most656
39.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek636
40.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové626
41.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most620
42.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
43.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
44.Černá Martina1987 Hamr Praha 584
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň583
46.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha565
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín562
48.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec548
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška542
50.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška536
51.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
52.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice506
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha504
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška496
55.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha482
56.Pořízová Radka1977 Start Jihlava460
57.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
58.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most446
59.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
60.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno398
61.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice390
62.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně386
63.Panochová Jana1997 Super Stars Most376
Vítková Adéla1992 Start Jihlava376
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové375
66.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice346
67.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
68.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov342
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň342
70.Benešová Hana1985 Hamr Praha 338
71.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha315
72.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí298
74.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
75.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice278
76.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha266
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton266
78.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice262
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň262
80.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
81.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
82.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň244
83.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 240
84.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
85.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha224
86.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň222
87.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice221
88.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno218
89.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
91.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha198
93.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha196
94.Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek192
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice192
96.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter190
Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
98.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
99.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
100.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
102.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno166
103.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
105.Hončíková Hana1979 BaC Kladno162
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
107.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
109.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice158
111.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
114.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 154
115.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
117.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter148
118.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
119.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
122.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
123.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
124.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec128
125.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
129.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha124
130.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.122
131.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
133.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
134.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek114
140.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
141.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška110
142.Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
146.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
147.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
152.Fričová Anna1993 TJ Proboštov78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Stárková Milada1978 BaC Kladno78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
163.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary72
165.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
166.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
167.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
169.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
170.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
176.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha44
178.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera42
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
189.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
190.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
193.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
196.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
197.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
200.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
203.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
204.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
123. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
2GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
3GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
4GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
5VC Teplic - TepliceC17.05.2014
6GPB - MostB25.05.2014
7VC Kladna - KladnoC07.06.2014
8GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
9Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
10GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
11GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
12GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
13GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
14GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
15GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
16GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
17GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
18GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
19GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
20GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
21GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
22GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
23GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
24GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
25Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
26GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
27GPC dospělých - MostC06.12.2014
28GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
29GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
30GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
31GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
32OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
33OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
34Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
35OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
36OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
37OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
38OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
39OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
40OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
41GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
42MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
43GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
44GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
45GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
46VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
47GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
48GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
49GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
50GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
51GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
52GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
53GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
54GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
55Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
56GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading