logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 03.05.2015

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 03.05.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice4120
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3944
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně2952
4.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava2712
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2664
6.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2136
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1656
9.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1589
10.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška1464
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1061
12.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most931
13.Cach David2002 Super Stars Most906
14.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška905
15.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava879
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice875
17.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov868
18.Herzán David2002 Slavoj Podivín862
19.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice848
20.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky719
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov719
22.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš707
23.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice700
24.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice694
25.Janošov Radek2003 BaC Kladno682
26.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek584
27.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun576
28.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha573
29.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha566
30.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice564
31.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava534
32.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno530
33.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov528
34.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha515
35.Altera Jan2004 BaC Kladno499
36.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun492
37.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.462
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha462
39.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice454
40.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA431
41.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov427
42.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.417
43.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc416
44.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec404
45.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš402
46.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno393
47.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary392
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci392
49.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
50.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek368
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.368
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.368
53.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice355
54.Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka346
55.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice344
56.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha336
57.Port Jan2003 TJ Proboštov328
58.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov325
59.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec320
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka320
61.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín308
62.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava300
63.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha294
64.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec288
65.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek284
66.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun276
68.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov268
69.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm264
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha264
71.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
72.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice253
73.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov252
74.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík234
75.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm232
76.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice229
77.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
78.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci224
79.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice221
80.Buček Jan2003 BK Kopřivnice220
81.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec216
Psota Ondřej2003 Super Stars Most216
Rieger Karel2003 TJ Proboštov216
84.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha212
86.Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice196
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín196
89.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava195
90.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice191
91.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany188
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha188
93.Šimek David2003 Jiskra Nejdek186
94.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka185
95.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec180
96.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
97.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav176
99.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha175
100.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava173
101.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš172
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava172
Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou172
105.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice168
106.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
107.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice163
108.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
109.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka159
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka159
111.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci156
113.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most152
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.152
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha152
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most152
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha152
118.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže151
119.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík150
120.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
121.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha146
122.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže143
123.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš142
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem142
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka142
126.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem140
127.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
128.Hoda Filip2002 SK Podolí136
129.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
130.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha132
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice132
132.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov130
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary130
134.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice129
135.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice128
137.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
139.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice122
140.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín120
141.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška118
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš118
143.Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov115
144.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha112
145.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně109
146.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha108
147.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná106
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice106
149.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš104
150.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec98
151.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov97
152.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.95
153.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany92
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.92
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
156.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná91
157.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton89
158.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
160.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
161.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně85
162.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná84
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
165.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem82
166.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky80
168.Kocián Šimon2002 BC DDM Olomouc78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec78
171.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany77
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou77
173.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice76
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
175.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.75
176.Dvořák David2005 TJ Sokol Vodňany74
177.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš73
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou73
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín73
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 73
181.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany72
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.72
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice72
184.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha71
185.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary70
186.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
187.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice66
Krsek Tomáš2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.66
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí66
190.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice65
191.Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
193.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha63
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice63
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha63
196.Hora Aleš2003 Super Stars Most62
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže62
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň62
199.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
201.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun59
202.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun56
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany56
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 56
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice56
206.Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek55
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary55
Szczurek Petr2002 TJ Slavoj Český Těšín55
209.Havelka František2003 TJ Lanškroun54
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka54
213.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 53
214.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš52
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice52
216.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice51
217.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha50
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha50
219.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov49
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov49
221.Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany48
222.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most47
223.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov46
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice46
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
227.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA45
228.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov43
229.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice42
Hykš Sebastian2002 Hamr Praha 42
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
234.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš41
235.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec40
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice40
237.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice39
238.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
240.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most35
241.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha34
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
243.Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA31
244.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Kopecký Nikolas2002 BK DDM Holice30
Mašát Jan2006 TJ Dobřany30
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov30
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany30
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.30
250.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha29
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice29
252.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha28
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov28
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice28
256.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany27
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha27
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice27
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava27
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav27
262.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec26
265.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.25
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha25
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
Zrza Vilém2004 SK Podolí25
270.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov24
273.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha23
274.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav22
275.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha21
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice21
277.Bršťák Tomáš2007 Jiskra Nejdek20
Vosmek Matěj2002 Jiskra Nejdek20
279.Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.19
280.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.18
Beran František2004 BK TU v Liberci18
Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice18
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav18
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha18
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav18
287.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín17
288.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
Turyna Adam2002 Hamr Praha 15
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha15
291.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany14
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava14
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava14
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr14
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
299.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Vlasák David2004 Super Stars Most13
303.Březina Jan2002 Hamr Praha 12
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA12
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice12
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha12
Svoboda Michal2002 Hamr Praha 12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
313.Češner Adam2003 SK Prosek Praha10
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice10
Kočí Lukáš2002 SK Badminton Tábor, o.s.10
Lutsak Martin2002 Jiskra Nejdek10
Machyán Lukáš2002 SK Prosek Praha10
Martan Matyáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pekař Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.10
Pergl Jiří2005 Super Stars Most10
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže10
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
326.Bojanovský Martin2005 Start Jihlava9
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava9
Diviš David2005 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Griger Samuel2003 SK Podolí9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.9
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Ungrád Filip2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
337.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha6
Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 6
Hájek Šimon2002 Hamr Praha 6
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice6
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice6
Neuwerth Jáchym2003 Hamr Praha 6
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Průcha Michal2002 Hamr Praha 6
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha6
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice6
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha6
Simon Václav2007 BK Junior Benátky nad Jizerou6
351.Musil Martin2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
352.Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha4
Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr4
356.Bartoš Martin2003 Hamr Praha 3
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha3
Hůďa Jakub2002 Super Stars Most3
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice3
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Mařan Ondřej2003 SK Děčín3
Oberajtr Adam2002 Badminton School Brno, z.s.3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Stejskal Václav2003 Super Stars Most3
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice3
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA3
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
369.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice2
Pražský Šimon2005 Hamr Praha 2
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr2
374.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA1
Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha1
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice4200
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov4200
3.Herzán David2002 Slavoj Podivín3704
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín3704
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2776
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2776
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno2616
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava2616
9.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc2232
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně2232
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice2232
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava2232
13.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1944
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1944
15.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška1656
16.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1528
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1528
18.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun1434
19.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky1349
20.Cach David2002 Super Stars Most1288
21.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška1286
22.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1230
23.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice1219
24.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.1206
25.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš1176
Janošov Radek2003 BaC Kladno1176
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš1176
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1176
29.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.1076
30.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun1052
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1052
32.Altera Jan2004 BaC Kladno1048
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA992
34.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice990
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice990
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov990
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha990
38.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.886
39.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec718
40.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha717
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha717
42.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec706
43.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno670
44.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava515
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha515
46.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice503
47.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary467
48.Psota Ondřej2003 Super Stars Most458
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha458
50.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava456
51.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem455
52.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka452
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka452
54.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha443
55.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice442
56.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha431
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha431
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava431
59.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice428
62.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec416
63.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov412
64.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
65.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek399
66.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm395
67.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš392
68.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov367
69.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice364
70.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek359
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem359
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek359
73.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha356
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci356
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec356
77.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík354
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík354
79.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš353
80.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice352
81.Port Jan2003 TJ Proboštov348
82.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha342
83.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.334
84.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci320
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín320
92.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary316
93.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
94.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice300
95.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci288
96.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary284
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun284
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha284
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava284
102.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec280
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
104.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha278
105.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka276
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav276
107.Rieger Karel2003 TJ Proboštov260
108.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice252
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem252
110.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže248
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary248
114.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov244
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov244
117.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha242
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná242
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka242
120.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most240
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže240
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most240
123.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm238
124.Šimek David2003 Jiskra Nejdek234
125.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most232
126.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice228
127.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem220
128.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany208
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha208
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
134.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha206
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice206
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš206
137.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín204
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.204
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín204
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice204
141.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most203
142.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně202
143.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice200
144.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou195
145.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.188
146.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
148.Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov172
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov172
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA172
151.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov171
152.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice170
Buček Jan2003 BK Kopřivnice170
154.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec169
155.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice168
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice168
157.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš166
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš166
Hoda Filip2002 SK Podolí166
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš166
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí166
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná166
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
165.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.164
167.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice162
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha162
169.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice156
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany156
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
173.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most144
174.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha142
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 142
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 142
177.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci141
178.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha130
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov130
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA130
182.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun128
Szczurek Petr2002 TJ Slavoj Český Těšín128
184.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov126
185.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná124
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek124
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně124
188.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná120
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.120
191.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany116
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
194.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka114
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec114
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka114
197.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha112
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
200.Dvořák David2005 TJ Sokol Vodňany110
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže110
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav110
203.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice102
204.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha100
205.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha97
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha97
207.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha96
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice96
209.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky92
210.Seidl Michal2004 Super Stars Most90
211.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha88
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany88
215.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice86
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
217.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA84
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava84
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
223.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany80
224.Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Krsek Tomáš2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mašát Jan2006 TJ Dobřany78
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc78
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany78
Ungrád Filip2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zrza Vilém2004 SK Podolí78
235.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
236.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno69
237.Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.68
Hora Aleš2003 Super Stars Most68
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.68
240.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice66
241.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec64
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.64
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most64
244.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
245.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton56
Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.56
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.56
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav56
249.Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha54
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 54
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
252.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany48
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany48
254.Bršťák Tomáš2007 Jiskra Nejdek46
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice46
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška46
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Lutsak Martin2002 Jiskra Nejdek46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha46
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha46
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec46
Vosmek Matěj2002 Jiskra Nejdek46
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
266.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bojanovský Martin2005 Start Jihlava42
Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice42
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Griger Samuel2003 SK Podolí42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havelka František2003 TJ Lanškroun42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.42
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno42
Kocián Šimon2002 BC DDM Olomouc42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
293.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov40
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
297.Beran František2004 BK TU v Liberci38
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže38
299.Vlasák David2004 Super Stars Most28
300.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oberajtr Adam2002 Badminton School Brno, z.s.26
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže26
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice26
307.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 24
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha24
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha24
310.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci23
311.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany22
312.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Hůďa Jakub2002 Super Stars Most14
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice14
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice14
Stejskal Václav2003 Super Stars Most14
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice14
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
323.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Hykš Sebastian2002 Hamr Praha 12
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava12
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava12
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Průcha Michal2002 Hamr Praha 12
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha12
Svoboda Michal2002 Hamr Praha 12
Turyna Adam2002 Hamr Praha 12
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov4200
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3864
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně3192
4.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2424
5.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice2184
6.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun1896
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1752
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1656
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1656
10.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc1445
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno1416
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1334
13.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1084
14.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha1061
15.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1046
16.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1028
17.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec875
18.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš745
19.Herzán David2002 Slavoj Podivín718
20.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.693
21.Cach David2002 Super Stars Most680
22.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava654
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha606
24.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov578
25.Janošov Radek2003 BaC Kladno577
26.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most543
27.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice542
28.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
29.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek506
30.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice482
31.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava480
32.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš469
33.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov467
34.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov460
35.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA436
36.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha422
37.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci416
38.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice392
39.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška390
40.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary388
41.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun382
42.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
43.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš359
44.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha358
45.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.356
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
47.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno340
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno340
49.Altera Jan2004 BaC Kladno338
50.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec328
51.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha323
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem323
53.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov320
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm320
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek320
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka320
57.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška314
58.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice308
59.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha306
60.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice292
61.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava282
62.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov280
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava280
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
65.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice274
66.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky254
67.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec248
68.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov244
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha244
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec244
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka244
72.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek235
73.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže228
74.Psota Ondřej2003 Super Stars Most220
75.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha218
76.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš212
77.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha208
78.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice206
79.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha205
80.Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice204
81.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice202
82.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav198
83.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou192
84.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice176
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci176
86.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice175
87.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín172
88.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš170
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov170
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha170
92.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
93.Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice166
94.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci164
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
96.Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary162
97.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
99.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most152
100.Port Jan2003 TJ Proboštov146
101.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec144
102.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem142
104.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín139
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov139
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha139
107.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice138
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice138
109.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha137
110.Rieger Karel2003 TJ Proboštov136
111.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm133
112.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín132
113.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš130
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha130
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava130
116.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun128
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
118.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most127
119.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice126
120.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava124
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka124
123.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
124.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice112
125.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice110
126.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary109
127.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice106
128.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
129.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.102
130.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary100
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš100
133.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci98
134.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha97
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov97
136.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.96
137.Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem92
138.Šimek David2003 Jiskra Nejdek90
139.Buček Jan2003 BK Kopřivnice88
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun88
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
146.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou86
148.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most84
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.84
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany84
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
153.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha79
154.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška78
Klecer Tomáš2002 BC RSC Brno78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
157.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov72
158.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice70
159.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.68
160.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 67
162.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže66
163.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.60
164.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem58
165.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav56
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice56
167.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice55
Bršťák Michal2005 Jiskra Nejdek55
169.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
171.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže52
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice52
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most52
174.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 49
175.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany48
176.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice46
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná46
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka46
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka46
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
185.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec42
Havelka František2003 TJ Lanškroun42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.42
Hora Aleš2003 Super Stars Most42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Mašát Jan2006 TJ Dobřany42
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
202.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany40
203.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice38
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.38
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice38
208.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš37
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA37
210.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Beran František2004 BK TU v Liberci26
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Hoda Filip2002 SK Podolí26
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci26
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice26
220.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha25
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš25
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Szczurek Petr2002 TJ Slavoj Český Těšín25
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA25
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš25
226.Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně24
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha24
229.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
230.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka18
231.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice14
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
238.Bršťák Tomáš2007 Jiskra Nejdek13
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Lutsak Martin2002 Jiskra Nejdek13
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
244.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov12
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3704
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3352
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně3192
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov2184
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1944
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1446
8.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
9.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně1286
10.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1230
11.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 1180
12.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha1094
13.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1061
14.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1048
15.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice990
16.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín931
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec931
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most923
19.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice904
20.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně886
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most860
22.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň745
24.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov732
25.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov727
26.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně700
27.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče602
28.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň534
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun529
30.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci494
31.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče479
32.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice478
33.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí474
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice469
35.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary462
36.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava456
37.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže453
38.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha441
39.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci430
40.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice408
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
42.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš392
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.384
44.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice383
45.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka373
46.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice372
47.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň370
48.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín369
49.Černá Tereza2002 TJ Dobřany360
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci360
51.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem344
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice344
55.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha343
56.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava336
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice331
58.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha329
59.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.319
60.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice315
61.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov310
62.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha307
63.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice300
64.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec296
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice296
66.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov289
67.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně268
68.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš260
71.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha256
72.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm252
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci252
74.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek242
75.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm240
76.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín233
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
78.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava232
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice232
80.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice231
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice231
82.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov228
83.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec220
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha220
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín220
86.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most216
87.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš212
88.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.207
89.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.205
90.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice204
91.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice201
92.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha194
93.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov188
94.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci184
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha184
96.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice182
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice182
98.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice181
99.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň178
100.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.176
Pálková Tereza2002 Super Stars Most176
102.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha172
103.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
104.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš166
105.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci164
107.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha158
108.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou156
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci156
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci156
111.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
112.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice152
113.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov151
114.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most148
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
116.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice145
117.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany143
118.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň142
119.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Suchánková Martina2003 BaC Kladno139
121.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky138
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha138
123.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava130
124.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha128
125.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň127
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava127
127.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
128.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun125
129.Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 124
130.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA122
132.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc120
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most120
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín120
135.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň118
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary118
137.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun113
138.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice112
139.Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.108
140.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka107
141.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.105
142.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.104
143.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton100
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou100
145.Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav96
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub96
147.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
149.Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav90
150.Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín88
151.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha80
152.Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně79
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín79
154.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov78
155.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha77
156.Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka75
157.Gross Sára2003 Badminton VK Aš72
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav72
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov72
160.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem71
161.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov70
162.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha68
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.68
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 68
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton68
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky68
168.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové66
169.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
170.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 63
171.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň62
172.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany60
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka60
175.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav56
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most56
177.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary55
178.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Červená Adéla2002 Ostrava Badminton Klub54
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany54
182.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš52
183.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most51
184.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
185.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice48
186.Hnízdilová Adéla2004 BaC Kladno46
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín46
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov46
191.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov44
192.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.42
Matoušková Tereza2002 Keramika Chlumčany42
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek42
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice42
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
197.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany39
198.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha37
199.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice34
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
201.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
202.Beránková Daniela2002 TJ Astra ZM Praha32
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov32
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
205.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové30
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav30
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany30
209.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice28
210.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
Štajnochová Nikola2002 TJ Sokol Vodňany26
216.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže24
217.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice22
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov22
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.22
220.Semanová Andrea2002 Jiskra Nejdek20
221.Harázková Sofie2003 SK Podolí18
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice18
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, o.s.18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
226.Soukupová Olga2004 Sokol Radotín Meteor Praha16
227.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice14
Kovaříková Sára2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec14
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec14
231.Lutsaková Natálie2007 Jiskra Nejdek13
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín13
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha13
234.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice12
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA12
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.12
238.Cieplá Alena2002 TJ Spoje Praha10
Dvořáčková Adéla2006 Jiskra Nejdek10
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice10
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice10
Gruberová Anna2004 Jiskra Nejdek10
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.10
Nachtmannová Karolína2005 SK Prosek Praha10
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice10
246.Nová Adéla2004 TJ Dobřany9
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha9
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci9
249.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
250.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr7
251.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha6
Hartmannová Alžběta2005 BC DDM Olomouc6
253.Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc5
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha5
255.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice4
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice4
257.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr3
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr3
259.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava2
Kláskova Vanessa2004 BK Omega Olomouc2
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA2
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava2
266.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha1
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4120
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně3944
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3944
5.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2424
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha2424
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2424
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2424
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice2424
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov2424
11.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun2184
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun2184
13.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec2136
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most2136
15.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně2104
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně2104
17.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1752
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1752
19.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1656
20.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín1416
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov1416
22.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1176
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1176
24.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci1119
25.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1061
26.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 1048
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1048
28.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí990
29.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov931
30.Černá Tereza2002 TJ Dobřany875
31.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň836
32.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka800
33.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče789
34.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most764
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most764
36.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava730
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava730
38.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha653
39.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov632
40.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary622
41.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice551
42.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice528
43.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.517
44.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice515
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.505
46.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
48.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice491
49.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš482
50.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci480
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice480
52.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň476
53.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci467
54.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka458
55.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže452
56.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice446
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice428
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
59.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice422
60.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně416
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
63.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín395
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec395
65.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha388
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha388
67.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice363
68.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice359
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha359
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha359
71.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice356
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín356
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín356
75.Pálková Tereza2002 Super Stars Most352
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice352
77.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava348
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci348
79.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín342
80.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice339
81.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
82.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš323
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš323
84.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice320
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci320
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci320
89.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec319
90.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha317
91.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary314
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice314
93.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm306
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm306
95.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš302
96.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice287
97.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice280
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín280
99.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha278
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka278
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha278
102.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most260
103.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
104.Suchánková Martina2003 BaC Kladno250
105.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci248
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov248
107.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha244
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 244
110.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně242
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně242
112.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín240
114.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov234
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
116.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.232
117.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice228
118.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov220
119.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 208
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most208
121.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš206
122.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek203
123.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň202
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava202
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň202
127.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.196
128.Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka192
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub192
130.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
131.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci183
132.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha170
133.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň166
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov166
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň166
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha166
138.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun164
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun164
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
143.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
144.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.158
145.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.156
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.156
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
149.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany140
150.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov138
151.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha130
152.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA128
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 128
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín128
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA128
156.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice126
157.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava124
160.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín120
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany120
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.120
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany120
Gross Sára2003 Badminton VK Aš120
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav120
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav120
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav120
168.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton116
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky116
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky116
171.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
173.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Hnízdilová Adéla2004 BaC Kladno112
175.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
176.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice88
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov88
178.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň86
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň86
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín86
181.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 84
182.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav78
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.78
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci78
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany78
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov78
195.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov68
196.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most64
197.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.52
198.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Dvořáčková Adéla2006 Jiskra Nejdek46
Gruberová Anna2004 Jiskra Nejdek46
Lutsaková Natálie2007 Jiskra Nejdek46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín46
Semanová Andrea2002 Jiskra Nejdek46
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov46
207.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Matoušková Tereza2002 Keramika Chlumčany42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany42
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany42
Štajnochová Nikola2002 TJ Sokol Vodňany42
214.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice38
Harázková Sofie2003 SK Podolí38
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice38
Kovaříková Sára2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec38
221.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice26
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice26
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec26
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4200
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3864
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně3192
4.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2424
5.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2184
6.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1944
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1896
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1752
9.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1656
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1656
11.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1416
12.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1088
13.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1046
14.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun954
15.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most904
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec875
17.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně866
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň745
19.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha737
20.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha658
21.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava654
22.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně633
23.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov578
24.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín567
25.Černá Tereza2002 TJ Dobřany566
26.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka560
27.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 530
28.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče500
29.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín491
30.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava480
31.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
32.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí458
33.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice454
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice448
35.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín440
36.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov430
37.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče419
38.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci408
39.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
40.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň397
41.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary384
42.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň359
43.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže356
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci356
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
49.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov355
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most344
51.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice340
52.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice338
53.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem327
54.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha323
55.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice320
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha320
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka320
58.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice319
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci284
60.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice280
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
62.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.278
63.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci276
64.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice264
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov264
66.Pálková Tereza2002 Super Stars Most259
67.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec248
68.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha247
69.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky246
70.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha244
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha244
73.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice242
74.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
75.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm234
76.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha218
77.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha212
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš212
79.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov210
80.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice208
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci208
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice208
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha208
85.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov205
86.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice200
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Suchánková Martina2003 BaC Kladno200
89.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice196
90.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou192
91.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec184
92.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci180
93.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš178
94.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně172
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň172
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín172
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín172
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.172
99.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice168
100.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice166
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň166
102.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci164
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek164
104.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany162
106.Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka156
107.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most152
Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice152
109.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice144
110.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most143
111.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha142
113.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci140
114.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice139
115.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň130
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary130
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
118.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.128
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun128
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
121.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov124
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
124.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín109
125.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha100
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně100
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
129.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš97
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov97
131.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov92
132.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň91
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha91
134.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most90
135.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice88
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun88
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava88
138.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín84
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.84
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany84
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav84
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.84
143.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov82
144.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany80
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.80
146.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha79
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava79
148.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
149.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.68
150.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov67
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha67
153.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice66
154.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže64
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
157.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA58
158.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav56
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton56
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky56
161.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 55
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín55
163.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc54
Gross Sára2003 Badminton VK Aš54
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub54
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
167.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice52
168.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA49
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 49
170.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov46
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Hnízdilová Adéla2004 BaC Kladno46
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín46
179.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Matoušková Tereza2002 Keramika Chlumčany42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci42
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
191.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most40
192.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
193.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš37
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha37
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm37
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha37
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 37
198.Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany34
199.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice26
Harázková Sofie2003 SK Podolí26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
207.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary25
208.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 24
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně24
210.Štajnochová Nikola2002 TJ Sokol Vodňany22
211.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice14
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice14
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov14
Kovaříková Sára2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec14
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice14
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov14
220.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Cieplá Alena2002 TJ Spoje Praha13
Dvořáčková Adéla2006 Jiskra Nejdek13
Gruberová Anna2004 Jiskra Nejdek13
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 Jiskra Nejdek13
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín13
Semanová Andrea2002 Jiskra Nejdek13
228.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most12
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek12
Nová Adéla2004 TJ Dobřany12
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - LiberecD06.09.2014
21. GPD U13 - MostD06.09.2014
31. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC14.09.2014
41. GPC U13 - HoliceC20.09.2014
51. GPC U13 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
61. GPC U13 - Český KrumlovC21.09.2014
71. GPC U13 - IvančiceC21.09.2014
81. GPC U13 - MostC27.09.2014
91. GPC U13 - KopřivniceC27.09.2014
101. GPC U13 - AšC27.09.2014
11GPD U13 - TáborD04.10.2014
12GPC U13 - Hamr Open - PrahaC04.10.2014
13GPC U13 - Velký turnaj Pardubice - PardubiceC04.10.2014
14GPE50 U11 - Hamr Open - PrahaE5004.10.2014
151. GPD U13 - České BudějoviceD11.10.2014
161. GPA U13 - MostA12.10.2014
17GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.10.2014
18GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.10.2014
19GPC U13 - otevřený - JihlavaC25.10.2014
20Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2014
212. GPD U13 - ProboštovD01.11.2014
222. GPD U13 - Liberec - VesecD01.11.2014
23GPD U13 - TáborD08.11.2014
242. GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2014
252. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC15.11.2014
262. GPC U13 - DobřanyC15.11.2014
272. GPC U13 - BřeclavC15.11.2014
282. GPC U13 - PrahaC16.11.2014
292. GPC U13 - KladnoC16.11.2014
302. GPC U13 - OlomoucC22.11.2014
312. GPC U13 - České BudějoviceC22.11.2014
322. GPA U13 - Český KrumlovA30.11.2014
33GPD U13 - TáborD06.12.2014
342. GPD U13 - České BudějoviceD13.12.2014
35GPC U13 - Vánoční turnaj - LiberecC13.12.2014
36GPE50 U11 - Vánoční turnaj - KlimkoviceE5013.12.2014
37GPC U13 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
38Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
393. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
403. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
41GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
423. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
433. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
44GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
453. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
463. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
473. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
483. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
493. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
503. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
51GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
523. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
533. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
54OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
55GPD U13 - Kralupy nad VltavouD21.03.2015
56GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
57GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
58OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
59GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
604. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
61GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
62OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
63KP U13 - LiberecD29.03.2015
64OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
65OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
66OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
675. GPD U13 - TáborD18.04.2015
68OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
69OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
70MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading