logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 31.05.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
31.05.2014 - 31.05.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3496
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2648
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2552
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2240
7.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2200
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2168
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2080
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
11.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1766
12.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1752
13.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1680
14.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1440
16.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1360
17.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1190
20.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1176
Louda Jan1999 USK Plzeň1176
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1176
23.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
24.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1061
26.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1008
27.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice986
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň975
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha870
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
32.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně866
33.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice833
34.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha792
35.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most770
36.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
Repiar Samuel1994 Super Stars Most760
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň760
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem756
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška713
41.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci706
42.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec666
43.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice663
44.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec620
45.Vodička Václav1992 Hamr Praha 618
46.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové616
47.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha613
48.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška603
49.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha601
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň582
51.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov579
52.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha558
53.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha524
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno524
55.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha490
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha460
57.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně450
58.Segeč Jan1978 USK Plzeň440
59.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
60.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec434
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov434
62.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška432
63.Šot Michal1988 SK BC Premiera428
64.Kural Martin1999 USK Plzeň416
65.Slabý Otto1984 USK Plzeň413
66.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
67.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové394
69.Port Jan1972 TJ Proboštov390
70.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
71.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové378
72.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
73.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter366
74.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha364
75.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín354
76.Schmied Martin1982 TJ Chropyně352
77.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha342
78.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 334
79.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno331
80.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
81.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
82.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice314
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
84.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
85.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže309
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
87.Poříz Leoš1974 Start Jihlava292
88.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha288
89.Panoš Martin1974 TJ Proboštov284
90.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
91.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.279
92.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava274
94.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
95.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
96.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec250
Rombald Martin1987 Hamr Praha 250
98.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov246
99.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň242
100.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha238
Klíma Petr1980 Hamr Praha 238
102.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň236
103.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc232
104.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
105.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
106.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava222
107.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha220
109.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.218
Sanches Alan1993 USK Plzeň218
111.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice216
112.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha214
114.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha213
115.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA208
116.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka206
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška205
119.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové204
120.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice203
121.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
122.Helar Ondřej1995 Start Jihlava200
123.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
124.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton193
125.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
127.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 188
128.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice186
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 186
130.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci184
131.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice176
134.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 172
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně172
136.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
137.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška162
138.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
139.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín160
140.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun157
141.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
142.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
144.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně152
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka152
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci152
148.Kubík Jiří1977 SK Jupiter151
149.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
150.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter146
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice146
152.Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
153.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
154.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
156.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška133
157.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr128
158.Helar Jakub1992 Start Jihlava126
159.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice125
161.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton122
162.Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
163.Látal Petr1975 TJ Proboštov119
164.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
166.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
169.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha112
Schoř Marek1972 BaC Kladno112
Sklář David1993 Hamr Praha 112
172.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha110
174.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
175.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové106
176.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha105
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter105
Vítek Radek1985 Hamr Praha 105
179.Čapek Jiří1975 Super Stars Most99
180.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha98
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň98
183.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
184.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
185.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice91
186.Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
187.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most88
188.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
192.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha84
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice84
Iltis Radek1979 Hamr Praha 84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška84
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka84
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové84
199.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
200.Horák Pavel1983 SK BC Premiera80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně80
203.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
208.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
209.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
210.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice70
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové70
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice70
213.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
214.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň65
215.Král Martin1994 BK TJ Baník Most62
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
217.Vild Petr1974 SK Jupiter60
218.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
219.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
221.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
222.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
223.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
230.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
231.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
234.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec51
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice51
236.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
238.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
247.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.44
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
250.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
266.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
267.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně40
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
270.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
271.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
273.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
274.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
275.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
279.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
283.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
284.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc30
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno30
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška30
287.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka29
288.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
289.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
291.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
292.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
297.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
299.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
305.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
308.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice13
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
312.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
324.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
331.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
337.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
343.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška4032
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3760
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3464
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3344
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3144
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3128
9.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3120
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2968
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2968
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2552
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
14.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2416
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň2384
16.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2344
17.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2320
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2264
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2224
20.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2176
21.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2157
22.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2138
23.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2109
24.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci2048
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci2048
26.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2000
27.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha1896
28.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
29.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1720
30.Rubáš Josef1982 USK Plzeň1656
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1656
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1456
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
34.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1400
35.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1352
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1352
37.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1344
38.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1328
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1294
40.Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
42.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1131
43.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1126
44.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1110
45.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1101
46.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1040
47.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
48.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
49.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha850
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha850
51.Louda Jan1999 USK Plzeň840
52.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice805
53.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA758
55.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
56.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov735
57.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
58.Slabý Otto1984 USK Plzeň681
59.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha667
60.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec636
61.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná630
62.Pistulka Radek1997 USK Plzeň624
63.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno622
64.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera617
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové610
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha610
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové610
68.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška603
69.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci602
70.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice600
71.Bláha Václav1980 Hamr Praha 590
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov590
73.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové589
74.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha574
75.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec569
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec569
77.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
78.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
79.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně554
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně554
82.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov551
83.Port Jan1972 TJ Proboštov548
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
85.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha542
86.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice534
87.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most524
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
89.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín518
90.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové496
92.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
93.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice485
94.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava473
95.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec470
96.Rombald Martin1987 Hamr Praha 464
97.Kural Martin1999 USK Plzeň462
98.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška437
99.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
100.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter426
102.Klíma Petr1980 Hamr Praha 424
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec424
104.Poříz Leoš1974 Start Jihlava418
105.Drudík Ota1992 USK Plzeň413
106.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha398
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška398
108.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha394
109.Konupka Jiří1965 BaC Kladno392
110.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
111.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha374
112.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
113.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most360
114.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha358
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc356
116.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 354
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany354
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást354
119.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
120.Schoř Marek1972 BaC Kladno344
121.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže342
122.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice341
123.Helar Jakub1992 Start Jihlava336
124.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice328
125.Vodička Václav1992 Hamr Praha 322
126.Schmied Martin1982 TJ Chropyně320
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně320
128.Helar Ondřej1995 Start Jihlava318
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň318
130.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec314
131.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové310
132.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
133.Iltis Radek1979 Hamr Praha 302
134.Kubík Jiří1977 SK Jupiter298
135.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 286
136.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 282
137.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
138.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
140.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň278
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná278
143.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň266
144.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
145.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice252
147.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška242
149.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter240
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň240
151.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
152.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
154.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
155.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha224
159.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter222
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka222
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka222
162.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha216
164.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
Látal Petr1975 TJ Proboštov214
166.Motejl Jakub1995 Super Stars Most212
167.Vild Petr1974 SK Jupiter210
168.Sklář David1993 Hamr Praha 208
169.Fridrich Václav1977 BaC Kladno206
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 206
171.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
174.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice202
175.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
177.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové198
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
179.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice196
182.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci194
183.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
185.Čapek Jiří1975 Super Stars Most190
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
187.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice184
188.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
189.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka174
190.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
191.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
192.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
194.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
196.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
197.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
198.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice156
Jerman Pavel1964 BaC Kladno156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
204.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
205.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Stehno Petr1977 Hamr Praha 152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
209.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
211.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
212.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
213.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
214.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
219.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 124
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most124
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 124
223.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Vítek Radek1985 Hamr Praha 120
231.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
235.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha112
236.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
237.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
240.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
242.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice90
243.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
245.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice86
David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
255.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
257.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
261.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
289.Horák Pavel1983 SK BC Premiera76
290.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
291.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
293.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
294.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy58
295.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
296.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
298.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
299.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
300.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
308.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Komarovský Petr1965 ABC Brno42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
332.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
335.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
336.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
338.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
341.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
342.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
345.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
352.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany14
353.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3240
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3064
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň3056
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3032
6.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2384
8.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2304
9.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2192
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2144
11.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška2046
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2016
13.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1864
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1736
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1728
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1624
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1306
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1175
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1126
20.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1085
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1058
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1028
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
24.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
26.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové909
27.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha872
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice866
29.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha824
30.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové800
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha792
32.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň782
33.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
34.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové760
35.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška758
36.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice749
37.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
38.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha736
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha698
40.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA676
41.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha624
43.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
44.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň560
45.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter558
46.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže541
47.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
48.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci495
49.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera490
50.Rombald Martin1987 Hamr Praha 488
51.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice472
52.Pistulka Radek1997 USK Plzeň471
53.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec470
55.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
56.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem440
57.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín438
58.Bláha Václav1980 Hamr Praha 436
59.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice434
60.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
61.Helar Ondřej1995 Start Jihlava400
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
63.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice396
64.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
65.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně386
66.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
67.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha373
68.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
69.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava348
70.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
71.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov330
72.Port Jan1972 TJ Proboštov322
73.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton316
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.290
75.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové284
76.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice282
77.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
78.Klíma Petr1980 Hamr Praha 276
79.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
80.Fridrich Václav1977 BaC Kladno272
81.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást266
82.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
83.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov244
84.Motejl Jakub1995 Super Stars Most242
85.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná236
86.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
87.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
88.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
89.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice222
90.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha221
91.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec218
92.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 216
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška216
94.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
95.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
96.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
97.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 198
98.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec194
99.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka192
100.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
101.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
102.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
104.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc162
106.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
107.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter158
108.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci156
109.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
110.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha150
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice150
113.Stehno Petr1977 Hamr Praha 148
114.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň146
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň146
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
117.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
124.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem134
125.Schoř Marek1972 BaC Kladno128
126.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha126
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
132.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
133.Iltis Radek1979 Hamr Praha 122
134.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
135.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Konupka Jiří1965 BaC Kladno114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
145.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové112
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
148.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha110
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
152.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno106
153.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
154.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
156.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
158.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
161.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
162.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
163.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
165.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
172.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
173.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
187.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka76
188.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
190.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
191.Jirásek Jan1972 BaC Kladno54
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
193.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
198.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
214.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Jerman Pavel1964 BaC Kladno36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
217.Segeč Jan1978 USK Plzeň32
218.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
221.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
222.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
226.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
227.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
228.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
231.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3512
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2944
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2888
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2536
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2357
9.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2176
11.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha2056
13.Panochová Jana1997 Super Stars Most1440
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1384
15.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
17.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1346
18.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1336
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1319
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1213
21.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1204
22.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1184
24.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
26.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1096
28.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
29.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha968
30.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most920
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
32.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka888
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha852
34.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most762
35.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha760
36.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí650
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň648
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška639
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška574
40.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice570
41.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
42.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec556
43.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
44.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška540
45.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno532
46.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
47.Vítková Adéla1992 Start Jihlava519
48.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
49.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 480
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň472
51.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov469
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň453
53.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov432
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín430
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice426
56.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
57.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
58.Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
59.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
60.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
61.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice341
62.Černá Martina1987 Hamr Praha 326
63.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice321
64.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha310
65.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton306
66.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň294
67.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
68.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
70.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
72.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
73.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
74.Paurová Lucie1999 Super Stars Most256
75.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
76.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
77.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
78.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
79.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
80.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
81.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
83.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
84.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov211
85.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
86.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice206
87.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
88.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 198
89.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
90.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
91.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera166
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň164
93.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha160
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka160
95.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
96.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
97.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice154
98.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
102.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
103.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
104.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
105.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
106.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
109.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec124
111.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
112.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
119.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
121.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka92
122.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
127.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
130.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
146.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
147.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
148.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
149.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
150.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
151.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
153.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
154.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
160.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
161.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
162.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
163.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
165.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha26
167.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4880
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4304
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3824
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3824
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3632
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3632
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3504
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
9.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha3288
10.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2720
12.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2622
13.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2440
14.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2424
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha2056
17.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci2048
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
Erbenová Monika1986 BaC Kladno1960
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1869
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1864
25.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1830
26.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1776
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1768
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1760
29.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
30.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1710
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1592
32.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
33.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1456
34.Panochová Jana1997 Super Stars Most1438
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
39.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1186
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1160
41.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1104
42.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
43.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1080
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1068
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1068
46.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1022
47.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1010
48.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice865
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 865
51.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 841
52.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 830
53.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha820
54.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
55.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
56.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
57.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška723
58.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
59.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha670
60.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most642
61.Černá Martina1987 Hamr Praha 636
62.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice579
63.Pořízová Radka1977 Start Jihlava575
Vítková Adéla1992 Start Jihlava575
65.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice570
66.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice534
67.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno525
68.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
69.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton510
70.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera492
71.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
72.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín472
73.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
74.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha464
75.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
76.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov438
77.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno432
78.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
79.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter426
80.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov418
81.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
82.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 380
Benešová Hana1985 Hamr Praha 380
84.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
85.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí368
86.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
87.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové351
Paurová Lucie1999 Super Stars Most351
89.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha350
90.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice343
91.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice338
92.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška322
93.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
95.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
96.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň294
97.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov280
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
100.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
102.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
Toncarová Věra1969 BaC Kladno264
104.Hončíková Hana1979 BaC Kladno258
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
106.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
107.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
108.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
109.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera228
112.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
113.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
114.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
117.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
118.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha198
120.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha192
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
124.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
125.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
126.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
127.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha160
128.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha158
129.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
130.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
134.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
138.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha120
140.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
141.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
142.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
157.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha112
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
162.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov110
163.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka104
164.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka92
165.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
166.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
168.Schořová Sonja2000 BaC Kladno83
169.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
178.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
180.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno75
182.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
183.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
185.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
187.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
189.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3784
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3480
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3240
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka3056
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3032
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2914
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2912
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2144
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1912
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
12.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1720
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1703
14.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1456
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1328
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1296
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1229
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1163
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1061
22.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1016
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1010
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
25.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha944
26.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
27.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci821
29.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA798
30.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
31.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most778
32.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha776
33.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov756
34.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
35.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
36.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno723
37.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha714
38.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera708
39.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov672
40.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška664
41.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové626
42.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most620
43.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
44.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha588
46.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha570
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín562
48.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec548
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň541
50.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška536
51.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha533
52.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
Vítková Adéla1992 Start Jihlava520
54.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice506
55.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha497
56.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška496
57.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
58.Černá Martina1987 Hamr Praha 476
59.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno470
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice462
62.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
63.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
64.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně386
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové375
66.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha356
67.Benešová Hana1985 Hamr Praha 354
68.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha346
69.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
70.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň342
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov330
72.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice316
73.Panochová Jana1997 Super Stars Most312
74.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí310
75.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton306
76.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň302
77.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
78.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
79.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha286
80.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice278
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno278
82.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice262
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň262
84.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
85.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter246
86.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
87.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 244
88.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 240
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
90.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
91.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha224
92.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
93.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha198
95.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
96.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
97.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
98.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
99.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
103.Hončíková Hana1979 BaC Kladno162
104.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
106.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice158
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera158
109.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
113.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
115.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
116.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
121.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
122.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
123.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec128
124.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
125.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
129.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha124
130.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
131.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
132.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
137.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
138.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška110
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka110
140.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Schořová Sonja2000 BaC Kladno86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
145.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
146.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
151.Fričová Anna1993 TJ Proboštov78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Stárková Milada1978 BaC Kladno78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
164.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.60
165.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
166.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
168.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
169.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
175.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha44
177.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
187.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
188.Toncarová Věra1969 BaC Kladno36
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
190.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
193.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
194.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
197.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
200.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
201.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1VC Kladna - KladnoC07.06.2014
2GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
3Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
4GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
5GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
6GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
7GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
8GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
9GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
10GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
11GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
12GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
13GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
14GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
15GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
16GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
17GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
18GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
19Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
20GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
21GPC dospělých - MostC06.12.2014
22GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
23GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
24GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
25GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
26OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
27OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
28Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
29OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
30OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
31OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
32OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
33OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
34OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
35GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
36MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
37GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
38GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
39GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
40VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
41GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
42GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
43GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
44GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
45GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
46GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
47GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
48GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
49GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
50GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
51Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
52GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
53GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
54GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
55GPB Most - MostB31.05.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading