logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 30.06.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
30.06.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3496
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2648
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2552
6.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2240
7.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2200
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2168
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.2080
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1912
11.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1766
12.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1752
13.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1680
14.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1520
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1440
16.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1360
17.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1336
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1190
20.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1176
Louda Jan1999 USK Plzeň1176
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1176
23.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1173
24.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1061
26.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1008
27.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice986
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň975
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.870
31.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
32.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně866
33.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice833
34.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.792
35.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most770
36.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
Repiar Samuel1994 Super Stars Most760
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň760
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem756
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška713
41.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci706
42.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha695
43.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec666
44.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice663
45.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec620
46.Vodička Václav1992 Hamr Praha 618
47.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové616
48.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška603
49.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha601
50.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov579
51.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha558
52.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha528
53.Pistulka Radek1997 USK Plzeň526
54.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.524
55.Slabý Otto1984 USK Plzeň473
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.460
57.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně450
58.Segeč Jan1978 USK Plzeň440
59.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
60.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec434
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov434
62.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška432
63.Šot Michal1988 SK BC Premiera428
64.Kural Martin1999 USK Plzeň416
65.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno406
66.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
67.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové394
69.Port Jan1972 TJ Proboštov390
70.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
71.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové378
72.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
73.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno367
74.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter366
75.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.364
76.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín354
77.Schmied Martin1982 TJ Chropyně352
78.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.342
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
80.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno340
81.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
82.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
83.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 322
84.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice314
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
86.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže309
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
88.Poříz Leoš1974 Start Jihlava292
89.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.288
90.Konupka Jiří1965 BaC Kladno284
Panoš Martin1974 TJ Proboštov284
92.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
93.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.279
94.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava274
96.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
97.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha255
98.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec250
99.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov246
100.Klíma Petr1980 Hamr Praha 244
101.Rombald Martin1987 Hamr Praha 240
102.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha238
103.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň236
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc232
105.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
106.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
107.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
108.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha220
110.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
111.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice216
112.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha214
114.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava212
115.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA208
116.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka206
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
118.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška205
119.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice203
120.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
121.Helar Ondřej1995 Start Jihlava200
122.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
123.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton193
124.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
126.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 188
127.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice186
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 186
129.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci184
130.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.180
131.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice176
134.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 172
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně172
136.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
137.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška162
138.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
139.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín160
140.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun157
141.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
142.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
144.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně152
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka152
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci152
148.Kubík Jiří1977 SK Jupiter151
149.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
150.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter146
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice146
152.Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
153.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
154.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
156.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška133
157.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr128
158.Helar Jakub1992 Start Jihlava126
159.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice125
161.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton122
162.Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
163.Látal Petr1975 TJ Proboštov119
164.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
166.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
169.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha112
Sklář David1993 Hamr Praha 112
171.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
173.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
174.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové106
175.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha105
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter105
177.Schoř Marek1972 BaC Kladno100
178.Čapek Jiří1975 Super Stars Most99
179.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha98
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň98
182.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
183.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
184.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice91
185.Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
186.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most88
187.Vítek Radek1985 Hamr Praha 87
188.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
192.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice84
Iltis Radek1979 Hamr Praha 84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 84
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška84
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka84
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové84
200.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
201.Horák Pavel1983 SK BC Premiera80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně80
204.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
209.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
210.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
211.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice70
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové70
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice70
214.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
215.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň65
216.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
217.Vild Petr1974 SK Jupiter60
218.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
219.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
221.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
222.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
223.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
230.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
231.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
234.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec51
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice51
236.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
238.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
247.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.44
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
250.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
264.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
265.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně40
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
268.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
269.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
271.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
272.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
273.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
277.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
282.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
283.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc30
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno30
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška30
286.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka29
287.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
288.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
290.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
291.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
296.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
298.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
304.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
307.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice13
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
311.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
323.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
330.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
336.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
342.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška4032
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3760
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3760
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3464
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3344
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3144
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3128
9.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3120
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2968
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2968
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2552
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
14.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2416
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň2384
16.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2344
17.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2320
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2264
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2224
20.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2176
21.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2157
22.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.2138
23.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2109
24.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci2048
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci2048
26.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2000
27.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1896
28.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1832
29.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1720
30.Rubáš Josef1982 USK Plzeň1656
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň1656
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1456
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
34.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1400
35.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1352
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1352
37.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1344
38.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1328
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1294
40.Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
42.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1131
43.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1126
44.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1114
45.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1110
46.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1040
47.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
48.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
49.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
51.Louda Jan1999 USK Plzeň840
52.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice805
53.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA758
55.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
56.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov735
57.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
58.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
59.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha667
60.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno658
61.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec636
62.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná630
63.Pistulka Radek1997 USK Plzeň624
64.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera617
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové610
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha610
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové610
68.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška603
69.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci602
70.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice600
71.Bláha Václav1980 Hamr Praha 590
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov590
73.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové589
74.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha574
75.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec569
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec569
77.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
78.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
79.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně554
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně554
82.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov551
83.Port Jan1972 TJ Proboštov548
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
85.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha542
86.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice534
87.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most524
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
89.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín518
90.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové496
92.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
93.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice485
94.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava473
95.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec470
96.Kural Martin1999 USK Plzeň462
97.Rombald Martin1987 Hamr Praha 452
98.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška437
99.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
100.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
101.Konupka Jiří1965 BaC Kladno428
102.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter426
103.Klíma Petr1980 Hamr Praha 424
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec424
105.Poříz Leoš1974 Start Jihlava418
106.Drudík Ota1992 USK Plzeň413
107.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha398
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška398
109.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.394
110.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
111.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.374
112.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
113.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most360
114.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha358
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc356
116.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 354
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany354
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást354
119.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
120.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže342
121.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice341
122.Helar Jakub1992 Start Jihlava336
123.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice328
124.Vodička Václav1992 Hamr Praha 322
125.Schmied Martin1982 TJ Chropyně320
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně320
127.Helar Ondřej1995 Start Jihlava318
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň318
129.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec314
130.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové310
131.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
132.Iltis Radek1979 Hamr Praha 302
Schoř Marek1972 BaC Kladno302
134.Kubík Jiří1977 SK Jupiter298
135.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 286
136.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 282
137.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
138.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
140.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň278
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná278
143.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň266
144.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
145.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice252
147.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška242
149.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter240
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň240
151.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
152.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
154.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
155.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
159.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter222
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka222
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka222
162.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha216
164.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
Látal Petr1975 TJ Proboštov214
166.Motejl Jakub1995 Super Stars Most212
167.Vild Petr1974 SK Jupiter210
168.Sklář David1993 Hamr Praha 208
169.Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 206
170.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
173.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice202
174.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
176.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové198
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
178.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice196
181.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci194
182.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
184.Čapek Jiří1975 Super Stars Most190
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
186.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice184
187.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
188.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka174
189.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
190.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
191.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
193.Fridrich Václav1977 BaC Kladno164
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
196.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
197.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
198.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
203.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
204.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Stehno Petr1977 Hamr Praha 152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
208.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
210.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
211.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
212.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
213.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
218.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 124
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most124
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 124
222.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Vítek Radek1985 Hamr Praha 120
230.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
235.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
236.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
237.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
240.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
242.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice90
243.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
245.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice86
David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
255.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
257.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
261.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno78
Jerman Pavel1964 BaC Kladno78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
290.Horák Pavel1983 SK BC Premiera76
291.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
292.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
294.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy58
295.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
296.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
298.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
299.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
300.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
308.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Komarovský Petr1965 ABC Brno42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
332.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
335.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
336.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
338.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
341.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
342.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
345.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
352.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany14
353.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3240
3.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3064
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň3056
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3032
6.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2384
8.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2304
9.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2192
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
11.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška2046
12.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2016
13.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1864
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1778
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1728
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1624
17.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1306
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1175
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1126
20.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1085
21.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1058
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1028
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
24.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
26.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové909
27.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.872
28.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice866
29.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.824
30.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové800
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha792
32.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň782
33.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
34.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové760
35.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška758
36.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice749
37.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
38.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha736
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.698
40.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA676
41.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha624
43.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
44.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň560
45.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter558
46.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže541
47.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
48.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci495
49.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera490
50.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice472
51.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec470
53.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
54.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové456
55.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem440
56.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín438
57.Bláha Václav1980 Hamr Praha 436
58.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice434
59.Pistulka Radek1997 USK Plzeň431
60.Rombald Martin1987 Hamr Praha 416
61.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno412
62.Helar Ondřej1995 Start Jihlava400
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
64.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice396
65.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
66.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně386
67.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
68.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha373
69.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
70.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava348
71.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov330
72.Port Jan1972 TJ Proboštov322
73.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton316
74.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové284
75.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice282
76.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
77.Klíma Petr1980 Hamr Praha 276
78.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
79.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.268
80.Fridrich Václav1977 BaC Kladno266
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást266
82.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 258
83.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
84.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov244
85.Motejl Jakub1995 Super Stars Most242
86.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná236
87.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
88.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
89.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
90.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice222
91.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.221
92.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec218
93.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška216
94.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
95.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
96.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
97.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 198
98.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec194
99.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka192
100.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno184
101.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
102.Schoř Marek1972 BaC Kladno170
103.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
104.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
106.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 164
108.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc162
109.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
110.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter158
111.Konupka Jiří1965 BaC Kladno156
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci156
113.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
114.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.150
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice150
117.Stehno Petr1977 Hamr Praha 148
118.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň146
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň146
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
121.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
128.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem134
129.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
130.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
135.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
136.Iltis Radek1979 Hamr Praha 122
137.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
138.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
147.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové112
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
150.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha110
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
154.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
155.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
157.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
159.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
162.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
163.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
164.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
166.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
172.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
173.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
187.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka76
188.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
190.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
191.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
192.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
197.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
213.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
214.Segeč Jan1978 USK Plzeň32
215.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
218.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
219.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
223.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
224.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
225.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
228.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3512
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2944
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2888
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2536
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2357
9.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2176
11.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov2104
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2056
13.Panochová Jana1997 Super Stars Most1440
14.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1384
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1384
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
17.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
18.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1336
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1319
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1213
21.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1204
22.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
24.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
26.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
27.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1096
28.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
29.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
30.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most920
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
32.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka888
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha852
34.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most762
35.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha760
36.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí650
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň642
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška639
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška574
40.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice570
41.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
42.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec556
43.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
44.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška540
45.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno532
46.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
47.Vítková Adéla1992 Start Jihlava519
48.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
49.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 480
50.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov469
51.Vocelková Anna1994 USK Plzeň464
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň453
53.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov432
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň432
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín430
56.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice426
57.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
58.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
60.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton390
61.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
62.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
63.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice341
64.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice321
65.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha310
66.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
67.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
69.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
71.Černá Martina1987 Hamr Praha 272
72.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
73.Paurová Lucie1999 Super Stars Most256
74.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
76.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
77.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
78.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
79.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
80.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
81.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
82.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
83.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov211
84.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
85.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice206
86.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
87.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
88.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 198
89.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
90.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
91.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera166
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň164
Schořová Sonja2000 BaC Kladno164
94.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka160
96.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
97.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
98.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice154
99.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
102.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
103.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
104.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
105.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
106.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
109.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec124
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
111.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
Stárková Milada1978 BaC Kladno114
119.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
121.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
125.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
128.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Dufková Monika1999 BaC Kladno78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
146.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
147.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
148.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
149.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
150.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
152.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
153.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
159.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
160.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka38
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
162.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
163.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
165.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
167.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4880
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.4304
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3824
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3824
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3632
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3632
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3504
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
9.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3288
10.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2720
12.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2622
13.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2440
14.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2424
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2117
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2056
17.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci2048
18.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
Erbenová Monika1986 BaC Kladno1960
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1869
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1864
25.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1830
26.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1776
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1768
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1760
29.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
30.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1710
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1592
32.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
33.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1456
34.Panochová Jana1997 Super Stars Most1438
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
39.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1186
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1160
41.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1104
42.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
43.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1080
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1068
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1068
46.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1022
47.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1010
48.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice865
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 865
51.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 841
52.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 830
53.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha820
54.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
55.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
56.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
57.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška723
58.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
59.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha670
60.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most642
61.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno639
62.Černá Martina1987 Hamr Praha 636
63.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice579
64.Pořízová Radka1977 Start Jihlava575
Vítková Adéla1992 Start Jihlava575
66.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice570
67.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno546
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice534
69.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
70.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton510
71.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera492
72.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
73.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín472
74.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
75.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha464
76.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
77.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov438
78.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
79.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter426
80.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov418
81.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
82.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 380
Benešová Hana1985 Hamr Praha 380
84.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
85.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí368
86.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
87.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové351
Paurová Lucie1999 Super Stars Most351
89.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha350
90.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice343
91.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice338
92.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška322
93.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
95.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
96.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň294
97.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
98.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov280
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
101.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
102.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
103.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
106.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
107.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera228
110.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
111.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
112.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
115.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
116.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
118.Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
119.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha192
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
123.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
124.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
125.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
126.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha160
127.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
128.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
129.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
134.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
138.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
140.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
141.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
142.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Dufková Monika1999 BaC Kladno114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Stárková Milada1978 BaC Kladno114
Toncarová Věra1969 BaC Kladno114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
160.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
164.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov110
165.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka104
166.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
167.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
169.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
178.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
180.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno75
182.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
183.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
185.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
187.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
189.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka26
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3784
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3480
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3240
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka3056
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3032
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2914
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2912
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1912
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1734
12.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1720
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1703
14.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1456
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1328
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1296
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1261
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1229
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1163
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1061
22.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1016
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1010
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
25.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.944
26.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka840
27.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci821
29.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA798
30.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice781
31.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most778
32.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha776
33.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov756
34.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
35.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
36.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno723
37.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
38.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera708
39.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov672
40.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška664
41.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové626
42.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most620
43.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
44.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha588
46.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha570
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín562
48.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec548
49.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno542
50.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška536
51.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha533
52.Vocelková Anna1994 USK Plzeň527
53.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
Vítková Adéla1992 Start Jihlava520
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice506
56.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha497
57.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška496
58.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice462
61.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň456
62.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
63.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
64.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně386
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové375
66.Černá Martina1987 Hamr Praha 372
67.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha356
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno356
69.Benešová Hana1985 Hamr Praha 350
70.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha346
71.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
72.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
73.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov330
74.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice316
75.Panochová Jana1997 Super Stars Most312
76.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí310
77.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň302
78.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
79.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
80.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha286
81.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice278
82.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice262
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň262
84.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno258
86.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter246
87.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
88.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 244
89.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 240
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
91.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
92.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha224
93.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
94.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
96.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
97.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
98.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
99.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
103.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
105.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice158
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera158
108.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
112.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
114.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
115.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
120.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
121.Schořová Sonja2000 BaC Kladno128
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec128
123.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
124.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
128.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
129.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
131.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
132.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
137.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
138.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška110
139.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
140.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
144.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
145.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
150.Fričová Anna1993 TJ Proboštov78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
163.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
164.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
166.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
167.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
173.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
175.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Stárková Milada1978 BaC Kladno42
187.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka38
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
189.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
190.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
193.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
194.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
197.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
200.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
201.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
2Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
3GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
4GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
5GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
6GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
7GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
8GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
9GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
10GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
11GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
12GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
13GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
14GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
15GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
16GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
17GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
18Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
19GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
20GPC dospělých - MostC06.12.2014
21GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
22GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
23GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
24GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
25OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
26OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
27Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
28OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
29OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
30OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
31OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
32OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
33OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
34GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
35MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
36GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
37GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
38GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
39VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
40GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
41GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
42GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
43GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
44GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
45GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
46GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
47GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
48GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
49GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
50Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
51GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
52GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
53GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
54GPB Most - MostB31.05.2015
55GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading