logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 30.06.2015

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3432
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2984
3.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2904
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2904
5.Louda Jan1999 USK Plzeň2200
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2006
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1896
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1837
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1565
10.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1528
11.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1421
12.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1416
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1288
14.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1232
15.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1224
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1176
17.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1153
18.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1099
19.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1093
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1080
21.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1021
22.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1005
23.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové960
24.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.841
25.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec824
26.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice822
27.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.818
28.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.797
29.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice769
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň769
31.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice752
32.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška732
33.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha726
34.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec697
35.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové680
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.680
37.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice640
38.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška626
39.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.612
40.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov594
41.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice556
42.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most536
43.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno509
44.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec492
45.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
46.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná440
47.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava422
48.Ondrášek David1996 Super Stars Most414
49.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška410
50.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava404
51.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové389
52.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem378
53.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška348
54.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov342
55.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec338
56.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně312
57.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice306
58.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem302
59.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.293
60.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice274
61.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice268
62.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno265
63.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík263
64.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice238
65.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně236
66.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové234
67.Zrza Bronislav1998 SK Podolí231
68.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň216
69.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice204
70.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem178
71.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most177
72.Cach Jakub2001 Super Stars Most174
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně174
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice174
75.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice171
76.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
77.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice166
78.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
79.Slavík Martin1998 Hamr Praha 160
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně160
81.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem158
82.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně156
84.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most154
85.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
86.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně150
87.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice148
88.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň147
89.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most142
90.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka138
91.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
92.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
93.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
96.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň112
97.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice104
98.Hájek David2000 Super Stars Most102
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.102
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice102
101.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň99
102.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
103.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 87
104.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice84
105.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
110.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy73
111.Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové72
112.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín66
113.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
114.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice54
Macák Jan1999 Hamr Praha 54
116.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci50
117.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice48
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka48
120.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci46
121.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci42
124.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci34
125.Králíček Petr1998 Hamr Praha 33
126.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 30
Mutl Filip1998 Hamr Praha 30
128.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4120
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice4120
3.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha3544
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha3544
5.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice3352
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3352
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2792
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2792
9.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2664
10.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2248
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2184
12.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín2005
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1902
14.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1832
15.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1816
16.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1746
17.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1701
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1688
19.Louda Jan1999 USK Plzeň1549
20.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1477
21.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1472
22.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1312
23.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1258
24.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1230
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1208
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1208
27.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1205
28.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1153
29.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně1107
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno1107
31.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1054
32.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec1050
33.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1048
34.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň1010
35.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1007
36.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice994
37.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže986
38.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně957
39.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov906
40.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.898
41.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška880
42.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice875
43.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec806
44.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice798
45.Ondrášek David1996 Super Stars Most650
46.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha629
47.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem590
48.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška588
49.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava569
50.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška564
51.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most554
Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem554
53.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška505
54.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice452
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná452
56.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov450
57.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most448
Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice448
59.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice444
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice444
61.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava431
62.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno419
63.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové416
64.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem401
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem401
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha401
67.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.398
68.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice388
69.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice374
70.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most353
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec353
72.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice346
73.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň336
74.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka312
76.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most306
77.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík302
78.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně300
79.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň280
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
81.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha263
82.Hájek David2000 Super Stars Most238
83.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně236
84.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
85.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice200
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně200
87.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
88.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice192
89.Cach Jakub2001 Super Stars Most190
90.Zrza Bronislav1998 SK Podolí168
91.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 164
Slavík Martin1998 Hamr Praha 164
93.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové156
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové156
95.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka150
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka150
97.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy139
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň139
99.Seifert David2000 BK TJ Baník Most138
100.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice114
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most114
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
111.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
112.Králíček Petr1998 Hamr Praha 86
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 86
114.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice78
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 78
Macák Jan1999 Hamr Praha 78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
118.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
119.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice38
120.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci25
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci25
122.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci23
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci23
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3720
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3592
3.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2776
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2584
5.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2384
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2056
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1944
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1877
9.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1621
10.Kural Martin1999 USK Plzeň1366
11.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1302
12.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1166
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1164
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1120
15.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1103
16.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1080
17.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1048
18.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1024
19.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1021
20.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice965
21.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha936
22.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec925
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec878
24.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha853
25.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín829
26.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín824
27.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice798
28.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice766
29.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.756
30.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové691
31.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice685
32.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška678
33.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov666
34.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň630
35.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.618
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška618
37.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem612
38.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové611
39.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.575
40.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice552
42.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice551
43.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice544
44.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno541
45.Ondrášek David1996 Super Stars Most506
46.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha496
47.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně430
48.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno429
49.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice408
50.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.398
51.Zrza Bronislav1998 SK Podolí351
52.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.326
53.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem298
54.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška294
55.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná238
56.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava236
57.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most234
58.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha224
59.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most222
60.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice204
61.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha200
62.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně192
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice192
64.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno181
65.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
66.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška156
68.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
69.Cach Jakub2001 Super Stars Most150
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice150
71.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka138
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice138
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice138
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
77.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem130
78.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 128
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec128
80.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka126
81.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most125
82.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně124
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
84.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.122
85.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava114
92.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice112
93.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice88
94.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice86
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně86
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem86
97.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice80
99.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice78
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
106.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
107.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci50
108.Hájek David2000 Super Stars Most46
Králíček Petr1998 Hamr Praha 46
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci46
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 46
Slavík Martin1998 Hamr Praha 46
113.Macák Jan1999 Hamr Praha 42
114.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
116.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice26
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3096
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2872
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2696
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2504
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2269
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2184
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2136
8.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1656
9.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1595
10.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1576
11.Panochová Jana1997 Super Stars Most1312
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1296
13.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1243
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
15.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
16.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1176
17.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1096
18.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1092
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1083
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1056
21.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice976
22.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice952
23.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška930
24.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno928
25.Psotová Barbora1999 Super Stars Most920
26.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
27.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov902
28.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice882
29.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most876
30.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha814
31.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
32.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.784
33.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov763
34.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.636
35.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most622
36.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.600
37.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most582
38.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.564
39.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice469
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha469
41.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice452
42.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec448
43.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice416
44.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí407
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice391
46.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice378
47.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov366
48.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov360
49.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín338
50.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
51.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice308
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha308
53.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže303
54.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška285
55.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice280
56.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka264
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice264
58.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha263
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná262
60.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice246
61.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín242
62.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
63.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice204
64.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 173
65.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka168
66.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín164
67.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most160
68.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc156
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
72.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun150
74.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha140
75.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno139
76.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
77.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most132
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec132
79.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
81.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže112
Schořová Sonja2000 BaC Kladno112
83.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
85.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec92
86.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.90
87.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha89
88.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci88
89.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Hašková Jana1999 BaC Kladno86
91.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
92.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně80
93.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
97.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice68
98.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně66
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.66
100.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha63
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha63
102.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice56
103.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec46
105.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
106.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci34
107.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem30
108.Michalová Adriana1998 Super Stars Most26
1.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně3352
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3144
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3064
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3064
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2952
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2936
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2789
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2664
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
10.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno2597
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
12.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1912
13.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1816
14.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1762
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1762
16.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1736
Panochová Jana1997 Super Stars Most1736
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1672
19.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1656
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1656
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1656
22.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1592
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1534
24.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice1472
25.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1421
26.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1408
27.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1314
28.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1200
29.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1152
Psotová Barbora1999 Super Stars Most1152
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1152
32.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha975
33.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most965
34.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice926
35.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
37.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.887
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most876
39.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice833
40.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov800
41.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka798
42.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice756
43.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov672
44.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice581
45.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
46.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí570
47.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
48.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice520
49.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno488
50.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
51.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice433
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice433
53.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice426
54.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec423
55.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
56.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín401
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín401
58.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice386
59.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka312
60.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice308
61.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice303
62.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
63.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
64.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha263
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha263
66.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška252
67.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
68.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice225
69.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most224
70.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná203
71.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
73.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc183
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc183
75.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec177
76.Schořová Sonja2000 BaC Kladno165
77.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha164
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
79.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem156
81.Dufková Monika1999 BaC Kladno152
82.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Polívková Eliška1998 USK Plzeň150
84.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
85.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná125
Hašková Jana1999 BaC Kladno125
87.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice124
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice124
89.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.114
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové114
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice114
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 114
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín114
97.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně102
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most102
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most102
100.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec86
101.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
104.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže76
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže76
106.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice75
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
108.Michalová Adriana1998 Super Stars Most38
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
110.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci23
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci23
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3592
2.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2776
3.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2712
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2616
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1976
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1944
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1896
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1544
9.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1384
10.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1376
12.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1331
13.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1320
14.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
15.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1143
16.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1134
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1104
18.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1103
19.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1005
20.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice942
21.Panochová Jana1997 Super Stars Most918
22.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha895
23.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.876
24.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most816
25.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí781
26.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka774
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška766
28.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška742
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice742
30.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.732
31.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice726
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most722
33.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary720
34.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno692
35.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha680
36.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška654
37.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov600
38.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
39.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice543
40.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec540
41.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha512
42.Psotová Barbora1999 Super Stars Most492
43.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most485
44.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice442
45.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha440
46.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha436
47.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.405
48.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
49.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice386
50.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín380
51.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice354
52.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton351
53.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
54.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice282
55.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně280
Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice280
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí280
58.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno261
59.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice253
60.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec252
61.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno248
62.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže243
63.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná238
64.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha236
65.Polívková Eliška1998 USK Plzeň233
66.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
67.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín200
68.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec198
69.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc192
71.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka168
72.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín164
73.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
75.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže152
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice152
77.Schořová Sonja2000 BaC Kladno139
78.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka138
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně138
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
82.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most128
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 128
84.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec125
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov125
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha125
87.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice114
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun114
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov114
92.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
93.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci96
94.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha88
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
96.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice86
97.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
98.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice80
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice80
100.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové78
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
106.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
107.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
108.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem42
109.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci38
110.Michalová Adriana1998 Super Stars Most26
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading