logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - redukovaný stav k 30.06.2015

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2984
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2904
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2200
4.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2006
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1837
6.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1565
7.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1421
8.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1288
9.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1224
10.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1176
11.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1153
12.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1099
13.Kural Martin1999 USK Plzeň1080
14.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1021
15.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1005
16.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové960
17.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec824
18.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice822
19.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.818
20.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.797
21.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice752
22.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška732
23.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha726
24.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové680
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.680
26.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice640
27.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška626
28.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.612
29.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov594
30.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice556
31.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most536
32.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec492
33.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
34.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava422
35.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška410
36.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava404
37.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové389
38.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem378
39.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška348
40.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov342
41.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec338
42.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně312
43.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice306
44.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice274
45.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice268
46.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno265
47.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík263
48.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice238
49.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně236
50.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové234
51.Zrza Bronislav1998 SK Podolí231
52.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň216
53.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice204
54.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most177
55.Cach Jakub2001 Super Stars Most174
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně174
57.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice171
58.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice166
59.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
60.Slavík Martin1998 Hamr Praha 160
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně160
62.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem158
63.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně156
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most154
66.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
67.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň147
68.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most142
69.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
70.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
73.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice104
74.Hájek David2000 Super Stars Most102
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.102
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice102
77.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň99
78.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
79.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice84
80.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
84.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy73
85.Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové72
86.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín66
87.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
88.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice54
Macák Jan1999 Hamr Praha 54
90.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci50
91.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice48
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka48
93.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci46
94.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci42
97.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci34
98.Králíček Petr1998 Hamr Praha 33
99.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 30
Mutl Filip1998 Hamr Praha 30
101.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4120
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice4120
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2792
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2792
5.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2664
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2248
7.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2184
8.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín2005
9.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1902
10.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1832
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1746
12.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1701
13.Kural Martin1999 USK Plzeň1688
14.Louda Jan1999 USK Plzeň1549
15.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1472
16.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1312
17.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1258
18.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1230
19.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1208
20.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1153
21.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně1107
22.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1054
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec1050
24.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1007
25.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže986
26.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně957
27.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov906
28.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.898
29.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška880
30.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice875
31.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice798
32.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha629
33.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem590
34.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška588
35.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava569
36.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška564
37.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most554
Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem554
39.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška505
40.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice452
41.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov450
42.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most448
Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice448
44.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice444
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice444
46.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava431
47.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno419
48.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové416
49.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha401
50.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice388
51.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice374
52.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most353
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec353
54.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice346
55.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň336
56.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka312
57.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most306
58.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík302
59.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně300
60.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň280
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
62.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha263
63.Hájek David2000 Super Stars Most238
64.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně236
65.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
66.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně200
67.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
68.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice192
69.Cach Jakub2001 Super Stars Most190
70.Zrza Bronislav1998 SK Podolí168
71.Slavík Martin1998 Hamr Praha 164
72.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové156
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové156
74.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy139
75.Seifert David2000 BK TJ Baník Most138
76.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice114
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
86.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
87.Králíček Petr1998 Hamr Praha 86
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 86
89.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice78
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 78
Macák Jan1999 Hamr Praha 78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
93.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
94.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice38
95.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci25
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci25
97.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci23
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci23
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3720
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3592
3.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2776
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2056
5.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1621
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1366
7.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1302
8.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1166
9.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1164
10.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1120
11.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1080
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1048
13.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1024
14.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1021
15.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice965
16.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec878
17.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha853
18.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín829
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín824
20.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice798
21.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.756
22.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové691
23.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice685
24.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška678
25.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov666
26.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.618
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška618
28.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem612
29.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové611
30.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.575
31.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice544
32.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno541
33.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha496
34.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně430
35.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice408
36.Zrza Bronislav1998 SK Podolí351
37.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.326
38.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem298
39.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška294
40.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava236
41.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most234
42.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha224
43.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most222
44.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice204
45.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha200
46.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně192
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice192
48.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno181
49.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
50.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška156
52.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
53.Cach Jakub2001 Super Stars Most150
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice150
55.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice138
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice138
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně138
59.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec128
60.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most125
61.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně124
62.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava114
69.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice112
70.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice88
71.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně86
72.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice80
74.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice78
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
80.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
81.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci50
82.Hájek David2000 Super Stars Most46
Králíček Petr1998 Hamr Praha 46
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci46
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 46
Slavík Martin1998 Hamr Praha 46
87.Macák Jan1999 Hamr Praha 42
88.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
90.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice26
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3096
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2872
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2696
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2504
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2269
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2184
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2136
8.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1595
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1312
10.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1243
11.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1240
12.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
13.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1096
14.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1092
15.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1083
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1056
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice976
18.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška930
19.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno928
20.Psotová Barbora1999 Super Stars Most920
21.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
22.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov902
23.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice882
24.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most876
25.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice800
26.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.784
27.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov763
28.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.636
29.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.600
30.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most582
31.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice469
32.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec448
33.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice416
34.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí407
35.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice391
36.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice378
37.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov366
38.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín338
39.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
40.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice308
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha308
42.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže303
43.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška285
44.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice280
45.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka264
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice264
47.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha263
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná262
49.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín242
50.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
51.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice204
52.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka168
53.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín164
54.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most160
55.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc156
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
59.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun150
61.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha140
62.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno139
63.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
64.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most132
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec132
66.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
68.Schořová Sonja2000 BaC Kladno112
69.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
71.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec92
72.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.90
73.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha89
74.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci88
75.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Hašková Jana1999 BaC Kladno86
77.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
78.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně80
79.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
83.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice68
84.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně66
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.66
86.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha63
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha63
88.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice56
89.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec46
91.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
92.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci34
93.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem30
94.Michalová Adriana1998 Super Stars Most26
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3144
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3064
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3064
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2952
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2936
6.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2789
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2664
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
9.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno2597
10.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
11.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1912
12.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1816
13.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1762
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1762
15.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1736
Panochová Jana1997 Super Stars Most1736
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1534
18.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1421
19.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1408
20.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1314
21.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1200
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1152
Psotová Barbora1999 Super Stars Most1152
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1152
25.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most965
26.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice926
27.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
28.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.887
29.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most876
30.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice833
31.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka798
32.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov672
33.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice581
34.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
35.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí570
36.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
37.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice520
38.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno488
39.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
40.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice433
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice433
42.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec423
43.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín401
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín401
46.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice386
47.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka312
48.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice308
49.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice303
50.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
52.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha263
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha263
54.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška252
55.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
56.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice225
57.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most224
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná203
59.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
61.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc183
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc183
63.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec177
64.Schořová Sonja2000 BaC Kladno165
65.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha164
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
67.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem156
69.Dufková Monika1999 BaC Kladno152
70.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Polívková Eliška1998 USK Plzeň150
72.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná125
Hašková Jana1999 BaC Kladno125
75.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice124
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice124
77.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.114
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové114
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice114
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín114
84.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně102
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most102
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most102
87.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec86
88.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
91.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže76
92.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice75
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
94.Michalová Adriana1998 Super Stars Most38
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
96.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci23
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci23
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3592
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2616
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1976
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1944
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1896
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1544
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
8.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1331
9.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1320
10.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1143
12.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1134
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1104
14.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1103
15.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1005
16.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice942
17.Panochová Jana1997 Super Stars Most918
18.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.876
19.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most816
20.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí781
21.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka774
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška766
23.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice742
24.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most722
25.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary720
26.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno692
27.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška654
28.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
29.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec540
30.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha512
31.Psotová Barbora1999 Super Stars Most492
32.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most485
33.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice442
34.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha440
35.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha436
36.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.405
37.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
38.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice386
39.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín380
40.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice354
41.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton351
42.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
43.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně280
Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice280
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí280
46.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno261
47.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice253
48.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec252
49.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno248
50.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže243
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná238
52.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha236
53.Polívková Eliška1998 USK Plzeň233
54.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
55.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín200
56.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec198
57.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most192
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc192
59.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka168
60.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín164
61.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
63.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice152
64.Schořová Sonja2000 BaC Kladno139
65.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka138
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně138
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
69.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most128
70.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec125
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov125
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha125
73.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice114
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun114
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov114
78.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci96
80.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha88
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
82.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice86
83.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
84.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice80
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice80
86.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové78
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
92.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
93.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
94.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem42
95.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci38
96.Michalová Adriana1998 Super Stars Most26
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading