logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 30.06.2015

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3784
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3064
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2904
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2424
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2365
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1896
7.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1710
8.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1694
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1541
10.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1328
11.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1230
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
13.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1061
14.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1005
15.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.978
16.Louda Jan1999 USK Plzeň912
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice912
18.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most906
19.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice894
20.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně837
21.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno781
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
23.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík740
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka732
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín706
26.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec671
27.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně615
28.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou554
29.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška553
30.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov544
31.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň499
32.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice493
33.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem478
34.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně476
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.476
36.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové454
37.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň442
38.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava430
39.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec392
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně392
41.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín384
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most384
43.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka368
44.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.359
45.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška356
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
48.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice353
49.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most348
50.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové344
51.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice336
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha324
53.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.322
54.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka320
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.320
57.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most304
58.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš288
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice288
60.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.285
61.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně284
62.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň269
63.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice268
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice268
65.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci264
66.Cach Jakub2001 Super Stars Most256
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice256
68.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška244
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice244
70.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno234
71.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha233
72.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
73.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy221
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 221
75.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš219
76.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
78.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most216
79.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov215
80.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
81.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.206
82.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava200
84.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
85.Herzán David2002 Slavoj Podivín188
86.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
87.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci180
88.Seifert David2000 BK TJ Baník Most176
89.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice175
90.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
91.Macák Jan1999 Hamr Praha 171
92.Hájek David2000 Super Stars Most168
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice168
94.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem166
95.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
96.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha156
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice156
100.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín148
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice148
102.Soukup Václav2001 BKV Plzeň144
103.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov141
104.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice140
105.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Ziman Jan2000 BKV Plzeň138
107.Slavík Martin1998 Hamr Praha 137
108.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice136
109.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno132
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
111.Mutl Filip1998 Hamr Praha 126
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice126
Zrza Bronislav1998 SK Podolí126
115.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice124
117.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín121
118.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové120
120.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.119
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci119
122.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
123.Palán Václav2001 SK Prosek Praha115
124.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
125.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy113
126.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš112
127.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín109
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín109
129.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
130.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
132.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně100
133.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
134.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín96
Češka David1999 TJ Sokol Plesná96
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice96
137.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
139.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice88
140.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
143.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA84
145.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín82
146.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
151.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
152.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
154.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
155.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec68
156.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice66
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.66
158.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most60
159.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín55
160.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice54
Paulík Jan2000 SK Podolí54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
163.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec49
164.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice46
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice46
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.46
167.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Feryna Jan1998 Hamr Praha 42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 42
176.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Králíček Petr1998 Hamr Praha 36
179.Cach David2002 Super Stars Most34
180.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš33
181.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice32
182.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka30
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Pech Josef1998 TJ Dobřany30
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA30
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc30
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno, z.s.30
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš30
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
195.Králík David1999 BK ARION PRAHA27
196.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
198.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně25
199.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně24
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava24
201.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
202.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 12
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
206.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
207.Klíma Martin1998 Hamr Praha 9
Ligač Jan1999 TJ Spoje Praha9
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3864
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3752
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec3752
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3269
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2952
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2952
7.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2824
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2824
9.Kural Martin1999 USK Plzeň2664
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2664
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1896
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1896
13.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1656
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1416
Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1416
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1416
18.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1340
19.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1245
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1219
21.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
23.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1158
24.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1065
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
26.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně1052
27.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové1041
28.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1006
29.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.978
30.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.973
31.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň931
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.931
33.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha922
34.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec897
35.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín862
36.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň788
37.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou732
38.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
40.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice695
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
42.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov580
43.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
44.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem518
45.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice515
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka515
47.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.503
48.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka491
49.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
50.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava452
51.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška444
52.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška442
53.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
55.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň428
Seifert David2000 BK TJ Baník Most428
58.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno426
59.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most420
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most420
61.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most419
Cach Jakub2001 Super Stars Most419
63.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha416
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice416
65.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
66.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem404
67.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš392
68.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy380
69.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most364
70.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.359
Palán Václav2001 SK Prosek Praha359
72.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci356
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš356
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci356
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice356
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín356
77.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.353
78.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.344
79.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.343
80.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
81.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava323
82.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice320
84.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně317
85.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice314
86.Soukup Václav2001 BKV Plzeň312
87.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
88.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
89.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice296
90.Herzán David2002 Slavoj Podivín290
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice290
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov290
93.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice288
94.Hájek David2000 Super Stars Most284
Macák Jan1999 Hamr Praha 284
96.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.281
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně281
98.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci280
99.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice278
100.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice252
101.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín248
102.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín244
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice244
104.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA242
105.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov239
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
107.Ziman Jan2000 BKV Plzeň234
108.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice228
110.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy224
111.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice208
112.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice203
113.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice202
114.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice200
115.Mutl Filip1998 Hamr Praha 198
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 198
117.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
120.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín180
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín180
122.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín166
123.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice156
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně156
Králík David1999 BK ARION PRAHA156
127.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
128.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš152
Linda Martin2000 TJ Dobřany152
130.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
131.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most144
132.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Zrza Bronislav1998 SK Podolí138
137.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA128
Slavík Martin1998 Hamr Praha 128
139.Češka David1999 TJ Sokol Plesná126
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice126
141.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš125
148.Cach David2002 Super Stars Most116
149.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice114
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.114
162.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec92
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec92
164.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně88
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
166.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
168.Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava84
169.Feryna Jan1998 Hamr Praha 78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Králíček Petr1998 Hamr Praha 78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Paulík Jan2000 SK Podolí78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš78
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín78
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 78
183.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
184.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci64
185.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně46
186.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub42
190.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
193.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3352
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3192
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3125
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2616
5.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2584
6.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2296
7.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1944
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1704
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1704
10.Paseka Daniel1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
11.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1135
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1104
13.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1040
14.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1005
15.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové918
16.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín904
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec745
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka745
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha738
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín720
21.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.693
22.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
23.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové606
24.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most600
25.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.586
26.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.567
27.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno541
28.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.522
29.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou518
30.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové515
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec515
32.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně508
33.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně479
34.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice456
35.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka455
36.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň448
37.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice440
38.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice431
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka431
40.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín422
41.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík419
42.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
43.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
44.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška380
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
46.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov368
47.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň358
48.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš356
50.Palán Václav2001 SK Prosek Praha350
51.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
52.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno330
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně330
54.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem322
55.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice317
56.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most316
57.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice314
58.Macák Jan1999 Hamr Praha 287
59.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín284
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most284
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška284
62.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava281
63.Cach Jakub2001 Super Stars Most280
64.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha254
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most248
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín248
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava248
69.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.242
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice242
72.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov239
73.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín238
74.Hájek David2000 Super Stars Most236
75.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice234
76.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.226
77.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
78.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci208
Seifert David2000 BK TJ Baník Most208
80.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
81.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most204
Soukup Václav2001 BKV Plzeň204
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem204
84.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem202
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.202
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš202
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.202
88.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov200
89.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice194
90.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice192
92.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci172
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice172
94.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
96.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
97.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Morávek Michal2002 BaC Kladno156
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
101.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
102.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice142
103.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice136
104.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice130
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA130
106.Mutl Filip1998 Hamr Praha 126
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci126
108.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
109.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
110.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
112.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
113.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
118.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice107
119.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec100
120.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
121.Herzán David2002 Slavoj Podivín88
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice88
123.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně86
128.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice84
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava84
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně84
134.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Zrza Bronislav1998 SK Podolí78
141.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
142.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most72
143.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA58
Slavík Martin1998 Hamr Praha 58
145.Cach David2002 Super Stars Most56
146.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
147.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.46
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice46
151.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Králíček Petr1998 Hamr Praha 42
Králík David1999 BK ARION PRAHA42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha42
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno, z.s.42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín42
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 42
164.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice28
165.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
168.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3144
2.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2824
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2304
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2136
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2104
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1862
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1725
9.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1656
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1656
11.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1416
12.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1301
13.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
14.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín973
15.Polívková Eliška1998 USK Plzeň970
16.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha961
17.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka960
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice918
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice912
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice893
21.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most880
22.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
23.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice850
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí850
25.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha732
26.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže708
27.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun682
28.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice642
29.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov636
30.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
31.Janošová Petra2000 BaC Kladno487
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice469
33.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň461
34.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most452
35.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice445
36.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná444
37.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc440
38.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec421
39.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice406
Psotová Barbora1999 Super Stars Most406
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most406
42.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň381
43.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka379
44.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně378
45.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice374
46.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec372
47.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška370
48.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška356
49.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice344
50.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha341
51.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
52.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava328
53.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava320
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.320
55.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov307
56.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně306
57.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc304
58.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha299
59.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha296
60.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice290
61.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.287
62.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
63.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.281
64.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice280
65.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška276
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
67.Sejková Patricie2001 SK Podolí272
68.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň271
69.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.269
70.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno266
71.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most256
72.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most252
73.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most248
74.Dufková Monika1999 BaC Kladno245
75.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice244
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín244
78.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.236
79.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš233
80.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
81.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice226
82.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov214
83.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka204
84.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most202
85.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň201
86.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice196
87.Srbová Adéla2000 BaC Kladno189
88.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most188
89.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha186
90.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice180
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci180
92.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň175
93.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc172
94.Schořová Sonja2000 BaC Kladno170
95.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
96.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most164
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice164
98.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň162
100.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice160
101.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš159
102.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
104.Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná150
105.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice144
106.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
107.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka138
109.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín136
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
111.Michalová Adriana1998 Super Stars Most131
112.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec130
113.Hašková Jana1999 BaC Kladno129
114.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
115.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň112
116.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most108
118.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice106
119.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
120.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice100
121.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
123.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň96
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA96
125.Dítětová Eliška2000 SK Děčín90
126.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.89
127.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most88
128.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice86
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
132.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň84
134.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 81
135.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci80
137.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
142.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice73
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
144.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
145.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
146.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci68
147.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín66
149.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA63
150.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice62
151.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha60
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice60
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most60
154.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
155.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
159.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín46
161.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec42
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci42
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
170.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice40
171.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
174.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín30
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha30
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA30
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 30
Kučerová Petra1999 USK Plzeň30
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci30
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín30
Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
184.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
185.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci22
186.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice18
187.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
188.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov10
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3960
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3752
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3064
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2960
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2752
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2712
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2712
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2624
10.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2344
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
12.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2056
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1896
14.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1829
15.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1670
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1574
17.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1541
18.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1528
19.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1416
20.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1288
21.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1219
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1219
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1158
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1158
26.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1088
Polívková Eliška1998 USK Plzeň1088
28.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1048
29.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1039
30.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec946
31.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice931
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka931
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice931
34.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín862
35.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
36.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka801
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice730
38.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc724
39.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň693
40.Janošová Petra2000 BaC Kladno671
41.Psotová Barbora1999 Super Stars Most657
42.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.654
43.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice594
44.Sejková Patricie2001 SK Podolí542
45.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín530
46.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.515
47.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš491
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš491
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most491
50.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec467
51.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice464
52.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice455
53.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc452
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.452
55.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
56.Dufková Monika1999 BaC Kladno440
57.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice431
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň431
59.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most428
60.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň422
61.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha416
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška416
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha416
64.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov404
65.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava395
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha395
67.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice392
68.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
69.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň378
70.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.377
71.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno362
Schořová Sonja2000 BaC Kladno362
73.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha359
74.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec358
75.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most356
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
77.Srbová Adéla2000 BaC Kladno355
78.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice350
79.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc320
80.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice317
81.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice315
82.Hašková Jana1999 BaC Kladno314
83.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
84.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice303
85.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most292
86.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary288
87.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná284
88.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava281
89.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov280
90.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov275
91.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most270
92.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
93.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice263
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice263
95.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín248
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci248
97.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA242
98.Michalová Adriana1998 Super Stars Most240
99.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most234
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava234
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha234
102.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice228
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
104.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice200
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
107.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška192
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha192
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň192
111.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
112.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec189
113.Dítětová Eliška2000 SK Děčín170
114.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice166
115.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín165
116.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA164
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň164
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
119.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
120.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
121.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
122.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice142
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice142
124.Homolková Klára2001 Sokol Jílové138
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most138
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně138
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
129.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice130
130.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most128
131.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci126
132.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
135.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 120
136.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most116
137.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka114
Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně114
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha114
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
148.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
154.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most84
155.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín78
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc78
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA78
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 78
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové78
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
172.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice64
173.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most52
174.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
175.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
177.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci38
181.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
185.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
186.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3352
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2672
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2304
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2296
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1944
6.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1856
7.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1704
8.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1559
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
10.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1349
11.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1301
12.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1232
13.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1230
14.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
15.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1178
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1104
17.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1040
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha936
19.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín918
20.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno904
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha904
22.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most752
23.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice720
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška709
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka679
26.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice606
27.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.567
28.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.550
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec530
30.Janošová Petra2000 BaC Kladno518
31.Paurová Lucie1999 Super Stars Most515
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška515
33.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha482
34.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc477
35.Polívková Eliška1998 USK Plzeň448
36.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava431
37.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun421
38.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka398
39.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice392
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice388
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň377
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov377
43.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná359
45.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice356
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň356
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš356
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice356
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
50.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.352
Sejková Patricie2001 SK Podolí352
52.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most344
53.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice338
54.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň323
55.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
57.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice317
58.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín316
59.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary300
60.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha284
63.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice281
64.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice280
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
66.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.272
67.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
68.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice254
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha254
70.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava248
72.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most244
73.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Schořová Sonja2000 BaC Kladno242
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec240
77.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov236
78.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň234
79.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec230
80.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec214
81.Psotová Barbora1999 Super Stars Most212
82.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most208
83.Srbová Adéla2000 BaC Kladno206
84.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice196
85.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně192
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice192
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň192
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno192
89.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice190
90.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most188
91.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci176
92.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc172
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc172
95.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice170
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most170
97.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA166
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš166
99.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň164
100.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha160
101.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
103.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice152
104.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava142
105.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
106.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň128
108.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha126
109.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
110.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
111.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
113.Homolková Klára2001 Sokol Jílové114
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most114
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně114
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice114
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
118.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha96
119.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice94
120.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most92
121.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA88
Michalová Adriana1998 Super Stars Most88
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín88
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice88
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice88
126.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
131.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Hašková Jana1999 BaC Kladno84
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň84
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná84
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
136.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice80
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
138.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín78
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
146.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice70
147.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most68
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci68
149.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
150.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice52
151.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.46
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň46
157.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Dítětová Eliška2000 SK Děčín42
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
171.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci38
174.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci26
177.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Hradec KrálovéC20.09.2014
21. GPC U17 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
31. GPC U17 - Český KrumlovC21.09.2014
41. GPC U17 - KopřivniceC27.09.2014
5GPC U17 - O pohár Vlaštovky - PlzeňC27.09.2014
61. GPD U17 - TepliceD04.10.2014
71. GPD U17 - LiberecD04.10.2014
81. GPC U17 - PlzeňC12.10.2014
91. GPC U17 - MostC12.10.2014
101. GPC U17 - Brno - JehniceC12.10.2014
111. GPC U17 - PrahaC18.10.2014
121. GPA U17 - Český KrumlovA26.10.2014
132. GPD U17 - TepliceD08.11.2014
14GPC U17 - přebor ČOS - PlzeňC09.11.2014
152. GPD U17 - Liberec - VesecD16.11.2014
162. GPC U17 - KladnoC16.11.2014
172. GPC U17 - České BudějoviceC22.11.2014
182. GPC U17 - Orlová - LutyněC22.11.2014
192. GPC U17 - DobruškaC23.11.2014
202. GPC U17 - ŽidlochoviceC29.11.2014
212. GPC U17 - PlzeňC29.11.2014
222. GPC U17 - LiberecC30.11.2014
232. GPC U17 - Praha - ZMC30.11.2014
24GPC U17 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
252. GPA U17 - Podolí u BrnaA14.12.2014
263. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.01.2015
273. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.02.2015
283. GPD U17 - Liberec - VesecD07.02.2015
293. GPC U17 - KladnoC14.02.2015
303. GPC U17 - PlzeňC01.03.2015
313. GPC U17 - TepliceC07.03.2015
323. GPC U17 - OlomoucC07.03.2015
333. GPC U17 - ChropyněC07.03.2015
343. GPC U17 - Praha - ZMC08.03.2015
35OP U17 - PardubiceSKP21.03.2015
36GPC U17 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
37GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC28.03.2015
383. GPA U17 - Brno - JehniceA29.03.2015
39OP U17 - PlzeňSKP06.04.2015
40OP U17 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
41OP U17 - Český KrumlovSKP18.04.2015
42OP U17 - MostSKP18.04.2015
43OP U17 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
44OP U17 - Praha - ZMSKP19.04.2015
45OP U17 - IvančiceSKP19.04.2015
46MČR jednotlivců - Hradec KrálovéMČR10.05.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading