logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - redukovaný stav k 30.06.2015

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3784
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3064
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2904
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2365
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1896
6.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1694
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1541
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1328
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1230
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1005
11.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.978
12.Louda Jan1999 USK Plzeň912
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most906
14.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně837
15.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
16.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík740
17.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka732
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín706
19.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec671
20.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně615
21.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou554
22.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov544
23.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň442
24.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec392
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně392
26.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín384
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most384
28.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka368
29.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška356
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
32.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice353
33.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most348
34.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové344
35.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice336
36.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha324
37.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.322
38.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka320
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.320
41.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most304
42.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice288
43.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.285
44.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně284
45.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň269
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci264
47.Cach Jakub2001 Super Stars Most256
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice256
49.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice244
50.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno234
51.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha233
52.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
53.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy221
54.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš219
55.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
57.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most216
58.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov215
59.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
60.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava200
61.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
62.Herzán David2002 Slavoj Podivín188
63.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
64.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci180
65.Seifert David2000 BK TJ Baník Most176
66.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice175
67.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
68.Macák Jan1999 Hamr Praha 171
69.Hájek David2000 Super Stars Most168
70.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem166
71.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
72.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha156
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice156
76.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín148
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice148
78.Soukup Václav2001 BKV Plzeň144
79.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov141
80.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Ziman Jan2000 BKV Plzeň138
82.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice136
83.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno132
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
85.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
86.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
87.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín121
88.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové120
90.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.119
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci119
92.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
93.Palán Václav2001 SK Prosek Praha115
94.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
95.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy113
96.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš112
97.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín109
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín109
99.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
100.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
102.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně100
103.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
104.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín96
Češka David1999 TJ Sokol Plesná96
106.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
108.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice88
109.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
112.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA84
114.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín82
115.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
120.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
121.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
123.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec68
124.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice66
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.66
126.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most60
127.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín55
128.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice54
Paulík Jan2000 SK Podolí54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
131.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec49
132.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice46
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.46
134.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
140.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
142.Cach David2002 Super Stars Most34
143.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš33
144.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice32
145.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA30
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc30
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno, z.s.30
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš30
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
156.Králík David1999 BK ARION PRAHA27
157.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
159.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně25
160.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně24
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava24
162.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
163.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
166.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
167.Ligač Jan1999 TJ Spoje Praha9
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3864
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3752
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec3752
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3269
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2952
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2952
7.Kural Martin1999 USK Plzeň2664
8.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1896
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1896
10.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1656
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1416
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1340
13.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1245
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1219
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
16.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1158
17.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
18.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové1041
19.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1006
20.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.978
21.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.973
22.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha922
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec897
24.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín862
25.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň788
26.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou732
27.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
30.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov580
31.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
32.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice515
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka515
34.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.503
35.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka491
36.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.469
37.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška444
38.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
40.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň428
Seifert David2000 BK TJ Baník Most428
43.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno426
44.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most420
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most420
46.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most419
Cach Jakub2001 Super Stars Most419
48.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha416
49.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
50.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem404
51.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy380
52.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most364
53.Palán Václav2001 SK Prosek Praha359
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci356
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš356
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci356
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice356
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín356
59.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.344
60.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.343
61.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava323
62.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice320
64.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně317
65.Soukup Václav2001 BKV Plzeň312
66.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
67.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
68.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice296
69.Herzán David2002 Slavoj Podivín290
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice290
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov290
72.Hájek David2000 Super Stars Most284
Macák Jan1999 Hamr Praha 284
74.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.281
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně281
76.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci280
77.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice252
78.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín248
79.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín244
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice244
81.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA242
82.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov239
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
84.Ziman Jan2000 BKV Plzeň234
85.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
86.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy224
87.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice203
88.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice202
89.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
92.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín180
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín180
94.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín166
95.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice156
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně156
Králík David1999 BK ARION PRAHA156
98.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
99.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš152
Linda Martin2000 TJ Dobřany152
101.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
102.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most144
103.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
107.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA128
108.Češka David1999 TJ Sokol Plesná126
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice126
110.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš125
117.Cach David2002 Super Stars Most116
118.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice114
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.114
131.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec92
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec92
133.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně88
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
135.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
137.Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava84
138.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Paulík Jan2000 SK Podolí78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš78
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín78
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
148.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
149.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci64
150.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně46
151.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
154.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
157.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3352
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3192
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3125
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2616
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1704
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1704
7.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1040
8.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové918
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín904
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec745
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka745
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín720
13.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.693
14.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové606
16.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most600
17.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.586
18.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.567
19.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.522
20.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou518
21.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec515
22.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně508
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně479
24.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka455
25.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice440
26.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice431
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka431
28.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín422
29.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík419
30.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
31.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
32.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška380
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
34.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov368
35.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň358
36.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
37.Palán Václav2001 SK Prosek Praha350
38.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
39.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno330
40.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most316
41.Macák Jan1999 Hamr Praha 287
42.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín284
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most284
44.Cach Jakub2001 Super Stars Most280
45.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha254
46.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most248
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín248
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava248
50.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.242
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice242
52.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov239
53.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín238
54.Hájek David2000 Super Stars Most236
55.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
56.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci208
Seifert David2000 BK TJ Baník Most208
58.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
59.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most204
Soukup Václav2001 BKV Plzeň204
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem204
62.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem202
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš202
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.202
65.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov200
66.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice194
67.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice192
69.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci172
70.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
72.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
73.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Morávek Michal2002 BaC Kladno156
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
77.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
78.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice142
79.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA130
80.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci126
81.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
82.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
83.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
85.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
86.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
91.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice107
92.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec100
93.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
94.Herzán David2002 Slavoj Podivín88
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice88
96.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně86
101.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice84
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava84
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně84
106.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
112.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
113.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most72
114.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA58
115.Cach David2002 Super Stars Most56
116.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
117.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.46
120.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Králík David1999 BK ARION PRAHA42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín42
129.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice28
130.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
133.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3144
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2136
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2104
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1862
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1725
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1656
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1656
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1416
10.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1301
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín973
12.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha961
13.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice918
14.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice893
15.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most880
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
17.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice850
18.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha732
19.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže708
20.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun682
21.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice642
22.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov636
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice494
24.Janošová Petra2000 BaC Kladno487
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice469
26.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň461
27.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most452
28.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice445
29.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná444
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc440
31.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec421
32.Psotová Barbora1999 Super Stars Most406
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most406
34.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň381
35.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně378
36.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice374
37.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec372
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška370
39.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha341
40.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
41.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava328
42.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava320
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.320
44.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov307
45.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc304
46.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha299
47.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice290
48.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.287
49.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
50.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.281
51.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice280
52.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška276
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
54.Sejková Patricie2001 SK Podolí272
55.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň271
56.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.269
57.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most256
58.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most252
59.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most248
60.Dufková Monika1999 BaC Kladno245
61.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
62.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.236
63.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš233
64.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
65.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice226
66.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most202
67.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň201
68.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice196
69.Srbová Adéla2000 BaC Kladno189
70.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most188
71.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha186
72.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice180
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci180
74.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň175
75.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc172
76.Schořová Sonja2000 BaC Kladno170
77.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
78.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most164
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice164
80.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň162
82.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice160
83.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš159
84.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
86.Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná150
87.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice144
88.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
89.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
90.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín136
91.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
92.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec130
93.Hašková Jana1999 BaC Kladno129
94.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň112
95.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most108
96.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice106
97.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
98.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
100.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň96
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA96
102.Dítětová Eliška2000 SK Děčín90
103.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.89
104.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most88
105.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
108.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň84
110.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 81
111.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci80
113.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
117.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice73
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
119.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
120.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
121.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci68
122.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín66
124.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA63
125.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice62
126.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha60
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice60
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most60
129.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.59
130.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
134.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov42
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec42
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
140.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice40
141.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
144.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha30
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA30
Kučerová Petra1999 USK Plzeň30
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
149.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
150.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci22
151.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice18
152.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3960
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3752
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2960
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2752
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2712
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2712
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
8.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2344
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
10.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2056
11.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1896
12.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1829
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1574
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1541
15.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1528
16.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1288
17.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1219
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1219
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1158
21.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1088
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1048
23.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1039
24.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec946
25.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice931
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice931
27.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín862
28.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice730
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc724
31.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň693
32.Janošová Petra2000 BaC Kladno671
33.Psotová Barbora1999 Super Stars Most657
34.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.654
35.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice594
36.Sejková Patricie2001 SK Podolí542
37.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.515
38.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš491
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš491
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most491
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec467
42.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice464
43.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc452
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.452
45.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
46.Dufková Monika1999 BaC Kladno440
47.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice431
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň431
49.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most428
50.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň422
51.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška416
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha416
53.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov404
54.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava395
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha395
56.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
57.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň378
58.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.377
59.Schořová Sonja2000 BaC Kladno362
60.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha359
61.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec358
62.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most356
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno355
65.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice350
66.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc320
67.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice317
68.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice315
69.Hašková Jana1999 BaC Kladno314
70.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
71.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice303
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most292
73.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary288
74.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná284
75.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava281
76.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov280
77.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most270
78.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
79.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín248
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci248
81.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA242
82.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most234
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava234
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha234
85.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice228
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
87.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice200
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
90.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha192
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň192
93.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
94.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec189
95.Dítětová Eliška2000 SK Děčín170
96.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA164
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň164
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
99.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
100.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
101.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
102.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice142
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice142
104.Homolková Klára2001 Sokol Jílové138
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně138
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
108.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice130
109.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most128
110.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci126
111.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
114.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 120
115.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most116
116.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
122.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
128.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most84
129.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc78
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA78
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové78
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
141.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice64
142.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most52
143.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
144.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
145.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci38
148.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
151.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
152.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3352
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2672
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2296
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1856
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1704
6.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1559
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
8.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1349
9.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1301
10.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1232
11.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1040
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha936
13.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín918
14.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno904
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha904
16.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most752
17.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice720
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška709
19.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice606
20.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.567
21.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.550
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec530
23.Janošová Petra2000 BaC Kladno518
24.Paurová Lucie1999 Super Stars Most515
25.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc477
26.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava431
27.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun421
28.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice392
29.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice388
30.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň377
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov377
32.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná359
34.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice356
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň356
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš356
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
38.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.352
Sejková Patricie2001 SK Podolí352
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most344
41.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice338
42.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň323
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
45.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary300
46.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha284
49.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice281
50.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice280
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
52.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.272
53.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha254
55.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava248
57.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most244
58.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Schořová Sonja2000 BaC Kladno242
61.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec240
62.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň234
63.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec230
64.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec214
65.Psotová Barbora1999 Super Stars Most212
66.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most208
67.Srbová Adéla2000 BaC Kladno206
68.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice196
69.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice192
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň192
71.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice190
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most188
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci176
74.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc172
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc172
77.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice170
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most170
79.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA166
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš166
81.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň164
82.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha160
83.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
85.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice152
86.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava142
87.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
88.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň128
90.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha126
91.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
92.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
93.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
94.Homolková Klára2001 Sokol Jílové114
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně114
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice114
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
98.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha96
99.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice94
100.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most92
101.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA88
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín88
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice88
104.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
108.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Hašková Jana1999 BaC Kladno84
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň84
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná84
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
113.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
114.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín78
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
121.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice70
122.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most68
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci68
124.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
125.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice52
126.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.46
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň46
132.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Dítětová Eliška2000 SK Děčín42
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
141.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci38
143.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci26
146.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Hradec KrálovéC20.09.2014
21. GPC U17 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
31. GPC U17 - Český KrumlovC21.09.2014
41. GPC U17 - KopřivniceC27.09.2014
5GPC U17 - O pohár Vlaštovky - PlzeňC27.09.2014
61. GPD U17 - TepliceD04.10.2014
71. GPD U17 - LiberecD04.10.2014
81. GPC U17 - PlzeňC12.10.2014
91. GPC U17 - MostC12.10.2014
101. GPC U17 - Brno - JehniceC12.10.2014
111. GPC U17 - PrahaC18.10.2014
121. GPA U17 - Český KrumlovA26.10.2014
132. GPD U17 - TepliceD08.11.2014
14GPC U17 - přebor ČOS - PlzeňC09.11.2014
152. GPD U17 - Liberec - VesecD16.11.2014
162. GPC U17 - KladnoC16.11.2014
172. GPC U17 - České BudějoviceC22.11.2014
182. GPC U17 - Orlová - LutyněC22.11.2014
192. GPC U17 - DobruškaC23.11.2014
202. GPC U17 - ŽidlochoviceC29.11.2014
212. GPC U17 - PlzeňC29.11.2014
222. GPC U17 - LiberecC30.11.2014
232. GPC U17 - Praha - ZMC30.11.2014
24GPC U17 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
252. GPA U17 - Podolí u BrnaA14.12.2014
263. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.01.2015
273. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.02.2015
283. GPD U17 - Liberec - VesecD07.02.2015
293. GPC U17 - KladnoC14.02.2015
303. GPC U17 - PlzeňC01.03.2015
313. GPC U17 - TepliceC07.03.2015
323. GPC U17 - OlomoucC07.03.2015
333. GPC U17 - ChropyněC07.03.2015
343. GPC U17 - Praha - ZMC08.03.2015
35OP U17 - PardubiceSKP21.03.2015
36GPC U17 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
37GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC28.03.2015
383. GPA U17 - Brno - JehniceA29.03.2015
39OP U17 - PlzeňSKP06.04.2015
40OP U17 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
41OP U17 - Český KrumlovSKP18.04.2015
42OP U17 - MostSKP18.04.2015
43OP U17 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
44OP U17 - Praha - ZMSKP19.04.2015
45OP U17 - IvančiceSKP19.04.2015
46MČR jednotlivců - Hradec KrálovéMČR10.05.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading