logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - redukovaný stav k 30.06.2015

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové4024
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2136
3.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1704
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1416
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1176
6.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.801
7.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín720
8.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně714
9.Cach Jakub2001 Super Stars Most713
10.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka702
11.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš552
12.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc540
13.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov517
14.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice505
15.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš481
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice474
17.Herzán David2002 Slavoj Podivín460
18.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice457
19.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň408
20.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.406
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci406
22.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov394
23.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.382
24.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové368
25.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
27.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava346
28.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice320
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.320
31.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov307
32.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava296
33.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín295
34.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška284
35.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc280
36.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov279
37.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně272
38.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci260
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.260
40.Morávek Michal2002 BaC Kladno258
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov258
42.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice256
43.Cach David2002 Super Stars Most252
44.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.248
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice248
46.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška233
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice233
48.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun231
49.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
Soukup Václav2001 BKV Plzeň224
51.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
52.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most208
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš208
54.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice204
55.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha202
56.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov198
57.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha195
58.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
59.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice192
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice192
61.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov190
62.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec188
63.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice184
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary184
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec184
66.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky176
67.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice172
68.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha170
69.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice166
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.166
71.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.162
72.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice160
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš160
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín160
75.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
76.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec152
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
78.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
79.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA146
80.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice143
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun143
82.Marek Filip2001 BK TU v Liberci142
83.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm139
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton139
85.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha138
87.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno135
88.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice130
90.Janošov Radek2003 BaC Kladno126
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
92.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
94.Hoda Filip2002 SK Podolí118
95.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov115
96.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
97.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice112
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec112
99.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha106
100.Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 102
101.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice98
102.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň96
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
104.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha94
105.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně91
106.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná90
107.Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
108.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha80
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
111.Gunther Michal2001 SK Podolí78
112.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov76
113.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub73
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice73
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.73
116.Psota Ondřej2003 Super Stars Most72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
118.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem67
119.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
120.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha64
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka64
122.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
123.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
Voldřich Martin2001 USK Plzeň62
125.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná55
126.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava54
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci54
130.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice52
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice52
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.52
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci52
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem52
137.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
139.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka48
140.Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
142.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Chomát Adam2002 Badminton VK Aš42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
154.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci40
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice40
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec40
157.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice38
158.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná37
159.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc36
160.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem35
161.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná31
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
163.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most30
165.Rigl Tomáš2001 SK Podolí28
Špíz Petr2001 TJ Dobřany28
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 28
168.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice22
169.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem21
170.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava20
Rieger Karel2003 TJ Proboštov20
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav20
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
174.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany19
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA19
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín19
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA19
178.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav18
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary18
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary18
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha18
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.18
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
187.Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
189.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.13
190.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov12
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové12
194.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
195.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň9
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA9
Neradilek Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 9
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav9
206.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná6
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně6
208.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem5
209.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov4
Port Jan2003 TJ Proboštov4
212.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
214.Řepa Václav2001 Super Stars Most2
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové3880
2.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka2824
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2824
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2472
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2472
6.Cach Jakub2001 Super Stars Most2232
7.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1704
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1704
9.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
10.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1576
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1176
12.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice932
13.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně860
15.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň730
17.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.727
18.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice716
19.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov713
20.Herzán David2002 Slavoj Podivín706
21.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci658
22.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové566
23.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.515
24.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
25.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice494
26.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš491
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš491
28.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice481
29.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec471
30.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov467
31.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice455
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava455
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.455
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov455
35.Soukup Václav2001 BKV Plzeň431
36.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci428
37.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice416
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.416
39.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm392
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc392
41.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš380
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín380
44.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov377
45.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov366
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov366
47.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary359
48.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice358
49.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška356
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun356
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška356
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš356
54.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha353
55.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc352
56.Morávek Michal2002 BaC Kladno348
57.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
58.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most328
59.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno320
60.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA316
61.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice308
62.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov298
63.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice295
64.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most292
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice292
66.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky288
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice288
68.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha284
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha284
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec284
72.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice281
74.Cach David2002 Super Stars Most280
75.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
76.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice272
77.Gunther Michal2001 SK Podolí270
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha270
79.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
80.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec248
81.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun242
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
84.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha238
85.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha236
86.Janošov Radek2003 BaC Kladno234
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice234
88.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
89.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice206
90.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov202
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha202
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka202
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín202
95.Marek Filip2001 BK TU v Liberci201
96.Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín198
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka198
99.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.176
100.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná172
101.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň170
102.Hoda Filip2002 SK Podolí166
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.166
104.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín164
105.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
106.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice152
107.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem144
108.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná142
109.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub130
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná130
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná130
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 130
114.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA128
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA128
116.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice126
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 126
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec126
119.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
121.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň120
122.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice118
123.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov116
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most116
125.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
126.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem108
127.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
128.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně100
129.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice97
130.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem92
131.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci90
Psota Ondřej2003 Super Stars Most90
133.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice88
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany88
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín88
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci88
Rigl Tomáš2001 SK Podolí88
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice88
Špíz Petr2001 TJ Dobřany88
142.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava86
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.86
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
145.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
149.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem80
150.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice78
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka78
166.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec76
167.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
168.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci64
170.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice55
171.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně54
173.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
175.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Voldřich Martin2001 USK Plzeň46
179.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha42
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.42
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
197.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice40
198.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice38
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
200.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Rieger Karel2003 TJ Proboštov28
203.Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
205.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov14
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Port Jan2003 TJ Proboštov14
Řepa Václav2001 Super Stars Most14
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3192
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2280
3.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1752
4.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
5.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1192
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1046
7.Cach Jakub2001 Super Stars Most732
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice706
9.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka660
11.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.566
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.515
13.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň506
14.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš458
15.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice449
16.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov431
17.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš395
18.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
19.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
20.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov374
21.Herzán David2002 Slavoj Podivín358
22.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci356
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín354
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
25.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice331
26.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov330
27.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
28.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice294
29.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška284
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš284
31.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín280
32.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.276
33.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice270
Janošov Radek2003 BaC Kladno270
35.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové262
36.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc253
37.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice251
38.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava248
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.248
40.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška244
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci244
42.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka239
43.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice236
44.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov234
Morávek Michal2002 BaC Kladno234
46.Marek Filip2001 BK TU v Liberci221
47.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most216
48.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov212
49.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc208
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun208
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha208
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
53.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice206
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha206
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně206
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
57.Gunther Michal2001 SK Podolí198
58.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
59.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary182
60.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec180
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec180
62.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice178
63.Cach David2002 Super Stars Most176
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice176
65.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.172
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně172
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most172
Soukup Václav2001 BKV Plzeň172
70.Hoda Filip2002 SK Podolí170
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov170
72.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
73.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun166
74.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA164
75.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Psota Ondřej2003 Super Stars Most156
77.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky152
78.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov134
79.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš133
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha133
81.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
82.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha130
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno130
85.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha126
86.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice124
87.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava120
88.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice109
89.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.108
90.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
91.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha97
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha97
93.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka96
95.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec90
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín90
97.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA88
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov88
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice88
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava88
101.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
102.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice84
106.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov80
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem80
108.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice79
109.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš78
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci78
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
112.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci76
113.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
114.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA60
115.Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka58
116.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem56
117.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice55
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA55
119.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem54
121.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci52
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
123.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm49
124.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most46
Rigl Tomáš2001 SK Podolí46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.46
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
136.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
153.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Rieger Karel2003 TJ Proboštov40
155.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
158.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
159.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
161.Černý Jan2001 TJ Proboštov26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice26
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice26
165.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice25
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm25
167.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub24
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně24
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc24
170.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
171.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
172.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.13
173.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice12
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná12
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
183.Port Jan2003 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice4104
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1944
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1416
5.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1005
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice931
7.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice893
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.875
9.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně848
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň602
12.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec591
13.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov529
14.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice499
15.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň454
16.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov440
17.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most434
18.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most430
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň421
20.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.419
21.Sejková Patricie2001 SK Podolí418
22.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka410
23.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
24.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.365
25.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
26.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
27.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.352
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most345
29.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín336
Zachová Adéla2001 Start Jihlava336
31.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha332
32.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
33.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most320
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice318
35.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka317
36.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov300
37.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
39.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec288
40.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš284
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí284
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
43.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov279
44.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci268
45.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice256
46.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 252
47.Černá Tereza2002 TJ Dobřany242
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
49.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže235
50.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
51.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně226
52.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most224
53.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
54.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice216
55.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice209
56.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov207
57.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha203
58.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně196
59.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov195
60.Schořová Adéla2003 BaC Kladno191
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice191
62.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně184
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec184
64.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci180
65.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci176
66.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
68.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci168
69.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun166
70.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice164
71.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov163
72.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice162
73.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci160
75.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
77.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov154
78.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most152
79.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš149
80.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice148
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně148
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice148
83.Pálková Tereza2002 Super Stars Most140
84.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava138
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně138
86.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec136
87.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun132
88.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín131
89.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci128
90.Homolková Klára2001 Sokol Jílové126
91.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava114
93.Jeřábková Petra2001 SK Podolí111
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha111
95.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov108
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice108
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem108
98.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci106
99.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
101.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
102.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice97
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně97
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
105.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň96
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice96
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem96
108.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most92
109.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha91
110.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov90
111.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice88
112.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
114.Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně84
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice84
118.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec82
119.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci74
120.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most72
122.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
123.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA62
124.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
126.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava54
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka54
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
129.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most52
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov52
131.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
137.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA40
138.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci38
141.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
142.Jeřábková Nela2001 BaC Kladno33
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha33
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany33
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice33
148.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci31
149.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
151.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA29
152.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
153.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice25
154.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc24
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc24
156.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany22
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice22
158.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
159.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav18
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka18
164.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
Votíková Sára2001 TJ Proboštov14
170.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka13
171.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
177.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
178.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové9
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav9
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav9
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary9
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka9
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav9
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav9
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka9
186.Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice4104
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3352
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3352
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1944
5.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1896
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1704
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1589
8.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1472
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec1301
10.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1171
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1158
12.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice992
13.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka936
14.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most862
Sejková Patricie2001 SK Podolí862
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most862
19.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
20.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.732
21.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov713
22.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
23.Zachová Adéla2001 Start Jihlava682
24.Homolková Klára2001 Sokol Jílové670
25.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
26.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.590
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň551
28.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov515
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov515
30.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most503
31.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže499
32.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most491
33.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín480
34.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci467
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 467
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
37.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice465
38.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka456
39.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun445
40.Černá Tereza2002 TJ Dobřany401
41.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci395
42.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice392
43.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.391
44.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.384
45.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov377
46.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec356
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha356
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
50.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha352
51.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice348
52.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice346
54.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí344
55.Schořová Adéla2003 BaC Kladno340
56.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice338
57.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun331
58.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most328
59.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně320
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš320
62.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
63.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice306
65.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
66.Pálková Tereza2002 Super Stars Most292
67.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most288
68.Jeřábková Petra2001 SK Podolí284
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš284
70.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov281
71.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci280
72.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň270
73.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice264
74.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov256
75.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice252
76.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci248
77.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín242
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice242
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně242
80.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov234
81.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most232
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most232
83.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně222
84.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec220
85.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm209
86.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně208
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně208
88.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov206
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci206
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice206
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov206
92.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci202
93.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
94.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně198
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice198
96.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín192
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň192
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice192
100.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
101.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice174
102.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha172
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha172
104.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov164
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci164
106.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec162
109.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most148
110.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice130
112.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
114.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice124
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA124
116.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci122
117.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava120
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava120
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA120
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové120
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
125.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice116
127.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
128.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem110
129.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most90
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most90
131.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice88
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
134.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Jeřábková Nela2001 BaC Kladno86
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
142.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice84
143.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice78
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov78
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Svobodová Eliška2001 SK Podolí78
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka78
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
156.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec50
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci50
158.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
160.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové42
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
171.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci38
175.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Votíková Sára2001 TJ Proboštov26
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3192
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2472
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1965
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1568
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1420
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1334
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1288
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1046
9.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň960
10.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně646
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň576
12.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.494
13.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec489
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most476
15.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice453
16.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov449
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice410
18.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice399
Sejková Patricie2001 SK Podolí399
20.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most395
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň395
22.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most394
23.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.380
24.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.371
25.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci359
26.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most356
27.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov352
28.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.331
29.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín316
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
Zachová Adéla2001 Start Jihlava316
32.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
33.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci292
34.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha284
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí284
36.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
37.Černá Tereza2002 TJ Dobřany278
38.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice270
39.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice256
40.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
41.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.244
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 244
44.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice228
45.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov212
46.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně208
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun208
48.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov206
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka206
50.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice200
51.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
52.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most188
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec188
54.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci180
55.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice176
56.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec172
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka172
Jeřábková Petra2001 SK Podolí172
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš172
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci172
64.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov170
65.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most168
67.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně166
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice166
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun166
70.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
71.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov158
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně152
73.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš145
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha145
75.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov142
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
77.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice140
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci140
79.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha139
80.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže138
81.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec136
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci136
83.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha133
84.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice130
85.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA128
Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
88.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov124
89.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec122
90.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Schořová Adéla2003 BaC Kladno120
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
96.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci116
97.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín114
98.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most112
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most112
100.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem104
101.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
102.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně97
103.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice96
104.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA88
105.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
106.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice84
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín84
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka84
111.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice79
112.Homolková Klára2001 Sokol Jílové78
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov78
114.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov67
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
116.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice66
120.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most58
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA58
122.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci56
123.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc54
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA54
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem54
126.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci52
127.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně49
128.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany46
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
134.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice42
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov42
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče42
Svobodová Eliška2001 SK Podolí42
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
148.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
149.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava36
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
152.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
160.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice25
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice25
162.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice24
163.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
166.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice13
168.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav12
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
178.Votíková Sára2001 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - Ústí nad LabemD13.09.2014
21. GPD U15 - Liberec - VesecD13.09.2014
31. GPC U15 - Podolí u BrnaC14.09.2014
41. GPC U15 - KladnoC14.09.2014
51. GPC U15 - PrahaC20.09.2014
61. GPC U15 - PřerovC20.09.2014
71. GPC U15 - PlzeňC20.09.2014
81. GPC U15 - MostC21.09.2014
91. GPC U15 - Hradec KrálovéC21.09.2014
101. GPC U15 - Český KrumlovC28.09.2014
111. GPA U15 - HustopečeA05.10.2014
121. GPD U15 - České BudějoviceD11.10.2014
13GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC18.10.2014
14GPC U15 - BřeclavC01.11.2014
152. GPC U15 - České BudějoviceC01.11.2014
162. GPD U15 - MostD15.11.2014
172. GPD U15 - LiberecD15.11.2014
182. GPC U15 - TepliceC22.11.2014
192. GPC U15 - PodivínC22.11.2014
202. GPC U15 - Karlovy VaryC22.11.2014
212. GPC U15 - Benátky nad JizerouC22.11.2014
222. GPC U15 - DobruškaC22.11.2014
232. GPC U15 - Orlová - LutyněC23.11.2014
242. GPC U15 - Kralupy nad VltavouC23.11.2014
252. GPA U15 - Hradec KrálovéA07.12.2014
262. GPD U15 - České BudějoviceD13.12.2014
27GPC U15 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
28GPC U15 - Open - Hradec KrálovéC20.12.2014
293. GPD U15 - Liberec - VesecD10.01.2015
303. GPD U15 - TepliceD10.01.2015
313. GPC U15 - OsíkC17.01.2015
323. GPC U15 - Český KrumlovC18.01.2015
333. GPC U15 - MostC25.01.2015
343. GPC U15 - IvančiceC31.01.2015
353. GPC U15 - OlomoucC07.02.2015
363. GPC U15 - AšC07.02.2015
373. GPC U15 - PrahaC08.02.2015
383. GPC U15 - Benátky nad JizerouC08.02.2015
393. GPA U15 - Orlová - LutyněA22.02.2015
40GPC U15 - Witte Cup - NejdekC07.03.2015
41GPC U15 - Purkmistr - DobřanyC14.03.2015
42KP U15 - LiberecD14.03.2015
43KP U15 - MostD14.03.2015
44GPC U15 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC21.03.2015
45OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
46OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
47OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
48OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
49OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
50OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
51OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
52OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
53MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading