logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - redukovaný stav k 30.06.2015

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.08.2014 - 30.06.2015
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice4120
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2136
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1656
4.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška905
5.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava879
6.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov868
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice700
8.Janošov Radek2003 BaC Kladno682
9.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.584
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.573
11.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha566
12.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno530
13.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov528
14.Altera Jan2004 BaC Kladno499
15.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.417
16.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš402
17.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary392
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci392
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.368
20.Port Jan2003 TJ Proboštov328
21.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov325
22.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín308
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
24.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun276
25.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov268
26.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
27.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov252
28.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík234
29.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm232
30.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice229
31.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha228
32.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci224
33.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice221
34.Buček Jan2003 BK Kopřivnice220
35.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec216
Psota Ondřej2003 Super Stars Most216
Rieger Karel2003 TJ Proboštov216
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
39.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín196
41.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava195
42.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany188
43.Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
44.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka185
45.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec180
46.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
47.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav176
49.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava173
50.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš172
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava172
Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou172
53.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice168
54.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
55.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
57.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka159
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka159
59.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci156
61.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most152
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha152
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most152
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha152
65.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže151
66.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
67.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže143
68.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš142
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka142
70.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
71.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice136
72.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice134
73.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.132
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice132
75.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov130
76.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice128
78.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
80.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín120
81.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš118
82.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha112
83.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná106
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky106
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice106
86.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec98
87.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov97
88.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.95
89.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany92
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
91.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton89
92.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
94.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
95.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná84
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
99.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany77
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou77
101.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
102.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.75
103.Dvořák David2005 TJ Sokol Vodňany74
104.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš73
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou73
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín73
107.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany72
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.72
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice72
110.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary70
111.Hora Aleš2003 Super Stars Most68
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
113.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice65
114.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.63
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice63
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.63
117.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže62
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň62
119.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
121.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun59
122.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun56
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 56
124.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary55
126.Havelka František2003 TJ Lanškroun54
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka54
130.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 53
131.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš52
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice52
Seidl Michal2004 Super Stars Most52
134.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice51
135.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most50
136.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov49
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most49
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov49
139.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov46
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice46
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
143.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov43
144.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
147.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš41
148.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec40
149.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice39
150.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno38
151.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha37
152.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.34
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
154.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha33
155.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha32
156.Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA31
157.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Mašát Jan2006 TJ Dobřany30
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov30
161.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha29
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice29
163.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
164.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany27
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava27
166.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
167.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.25
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
Zrza Vilém2004 SK Podolí25
171.Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov24
173.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha23
174.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice21
175.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.20
176.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.18
Beran František2004 BK TU v Liberci18
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav18
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav18
182.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín17
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
184.Vlasák David2004 Super Stars Most16
185.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice15
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha15
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most15
188.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany14
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava14
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava14
193.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
196.Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
202.Češner Adam2003 SK Prosek Praha10
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice10
Martan Matyáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
Müller Jakub2004 BK Junior Benátky nad Jizerou10
Pekař Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.10
Pergl Jiří2005 Super Stars Most10
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže10
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
212.Bojanovský Martin2005 Start Jihlava9
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava9
Diviš David2005 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Griger Samuel2003 SK Podolí9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.9
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA9
223.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA6
Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha6
Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 6
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice6
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice6
Neuwerth Jáchym2003 Hamr Praha 6
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha6
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice6
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha6
Simon Václav2007 BK Junior Benátky nad Jizerou6
Stejskal Václav2003 Super Stars Most6
237.Musil Martin2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
238.Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr4
241.Bartoš Martin2003 Hamr Praha 3
Brůžek Jan2003 SK Prosek Praha3
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice3
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Mařan Ondřej2003 SK Děčín3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice3
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
250.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice2
Pražský Šimon2005 Hamr Praha 2
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr2
255.Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha1
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice4200
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2776
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1944
4.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1528
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1528
6.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška1286
7.Janošov Radek2003 BaC Kladno1176
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš1176
9.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1052
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1048
11.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.886
12.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha717
13.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava515
14.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice503
15.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary467
16.Psota Ondřej2003 Super Stars Most458
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha458
18.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem455
19.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.431
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava431
21.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec416
22.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov412
23.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.399
24.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm395
25.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš392
26.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov367
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice364
28.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.359
29.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci356
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
31.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík354
32.Port Jan2003 TJ Proboštov348
33.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.334
34.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci320
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín320
42.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary316
43.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
44.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci288
45.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun284
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha284
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava284
50.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec280
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka276
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav276
54.Rieger Karel2003 TJ Proboštov272
55.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice252
56.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže248
59.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov244
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov244
62.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha242
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná242
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka242
65.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most240
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže240
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most240
68.Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
69.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most232
70.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice228
71.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem220
72.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany208
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
77.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš206
78.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín204
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.204
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín204
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice204
82.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice200
83.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou195
84.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
86.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov172
87.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov171
88.Buček Jan2003 BK Kopřivnice170
89.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec169
90.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice168
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice168
92.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš166
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš166
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš166
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš166
97.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.164
99.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha162
100.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most156
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice156
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
104.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 142
106.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci141
107.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov130
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA130
111.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun128
112.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov126
113.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná124
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
115.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná120
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.120
118.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany116
Seidl Michal2004 Super Stars Most116
120.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka114
121.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
124.Dvořák David2005 TJ Sokol Vodňany110
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže110
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice110
127.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky106
128.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice102
129.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
130.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha97
131.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice92
132.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
135.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
136.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA84
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava84
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
141.Hora Aleš2003 Super Stars Most82
142.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany80
143.Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mašát Jan2006 TJ Dobřany78
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc78
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zrza Vilém2004 SK Podolí78
151.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
152.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno69
153.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem66
154.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec64
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.64
156.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
157.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.56
158.Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 54
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most54
161.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany48
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany48
163.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha46
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
169.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bojanovský Martin2005 Start Jihlava42
Griger Samuel2003 SK Podolí42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havelka František2003 TJ Lanškroun42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.42
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vlasák David2004 Super Stars Most42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
192.Beran František2004 BK TU v Liberci38
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže38
194.Stejskal Václav2003 Super Stars Most28
195.Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže26
199.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 24
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha24
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha24
202.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci23
203.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany22
204.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice14
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice14
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice14
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
213.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava12
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava12
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3864
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1752
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1656
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1046
5.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava654
6.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov578
7.Janošov Radek2003 BaC Kladno577
8.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
9.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.506
10.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov467
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci416
12.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary388
13.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.364
14.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš359
15.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.358
16.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
17.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno340
18.Altera Jan2004 BaC Kladno338
19.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec328
20.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha323
21.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov320
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm320
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.320
24.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška314
25.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice292
26.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava280
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
28.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov244
29.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže228
30.Psota Ondřej2003 Super Stars Most224
31.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha218
32.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš212
33.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha205
34.Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice204
35.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav198
36.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou192
37.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci176
38.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice175
39.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín172
40.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš170
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov170
43.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
44.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci164
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
46.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
47.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most152
48.Port Jan2003 TJ Proboštov146
49.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec144
50.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem142
52.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most140
53.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín139
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha139
55.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha137
56.Rieger Karel2003 TJ Proboštov136
57.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín132
58.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava130
59.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun128
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha128
61.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice126
62.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava124
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka124
65.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
66.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice112
67.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most110
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice110
69.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary109
70.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice106
71.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš100
73.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci98
74.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov97
75.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.96
76.Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
77.Buček Jan2003 BK Kopřivnice88
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun88
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
83.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou86
85.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice84
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary84
87.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
88.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov72
89.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.68
90.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
91.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže66
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most66
93.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.60
94.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem58
95.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most56
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice56
97.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
98.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
100.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže52
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice52
102.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 49
103.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany48
104.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná46
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka46
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka46
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
111.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec42
Havelka František2003 TJ Lanškroun42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.42
Hora Aleš2003 Super Stars Most42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Mašát Jan2006 TJ Dobřany42
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
123.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
125.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš37
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA37
127.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most30
128.Beran František2004 BK TU v Liberci26
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci26
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky26
Seidl Michal2004 Super Stars Most26
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice26
137.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš25
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš25
141.Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha24
143.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
144.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice14
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
149.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
153.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3352
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1446
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1061
4.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1048
5.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice990
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec931
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most923
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice904
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
10.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov732
11.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň534
12.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče479
13.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary462
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice408
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
16.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.384
17.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice383
18.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka373
19.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň370
20.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín369
21.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem344
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice344
24.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha343
25.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice331
26.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.327
27.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice315
28.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov310
29.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice300
30.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice296
31.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov289
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem260
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš260
35.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci252
36.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
37.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín233
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice233
39.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice232
40.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice231
41.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov228
42.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec220
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.220
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín220
45.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most216
46.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš212
47.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice201
48.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha194
49.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov188
50.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci184
51.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice181
52.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň178
53.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky176
54.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
55.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš166
56.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci164
58.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci156
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci156
60.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice152
61.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov151
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
63.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň142
64.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Suchánková Martina2003 BaC Kladno139
66.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha138
67.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava130
68.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.128
69.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň127
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava127
71.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun125
72.Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 124
73.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
74.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc120
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most120
76.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň118
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary118
78.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun113
79.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice112
80.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.105
81.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou102
82.Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav96
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub96
84.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
86.Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav90
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem84
88.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky82
89.Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně79
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín79
91.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov78
92.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha77
93.Gross Sára2003 Badminton VK Aš72
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav72
95.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA71
96.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov70
97.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha68
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.68
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 68
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
101.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové66
102.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky64
104.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 63
105.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň62
106.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany60
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
108.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav56
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most56
110.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary55
111.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
112.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš52
113.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice48
114.Hnízdilová Adéla2004 BaC Kladno46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
116.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov44
117.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice42
120.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most40
121.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany39
122.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
123.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha37
124.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice34
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
126.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
127.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové30
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav30
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany30
131.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice28
132.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
136.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov25
137.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže24
138.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA22
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice22
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.22
141.Harázková Sofie2003 SK Podolí18
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice18
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, o.s.18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
146.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Nachtmannová Karolína2005 SK Prosek Praha16
Soukupová Olga2004 Sokol Radotín Meteor Praha16
149.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most14
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice14
Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec14
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec14
154.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha13
156.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice12
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA12
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.12
159.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice10
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice10
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.10
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice10
165.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr9
Nová Adéla2004 TJ Dobřany9
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci9
169.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr8
171.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha6
Hartmannová Alžběta2005 BC DDM Olomouc6
173.Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc5
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha5
175.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice4
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice4
177.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava2
Kláskova Vanessa2004 BK Omega Olomouc2
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Kuptíková Gabriela2005 Hamr Praha 2
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA2
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava2
185.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.1
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3944
2.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2424
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice2424
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun2184
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec2136
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1752
7.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1656
8.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1061
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1048
10.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov931
11.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň836
12.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče789
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most764
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most764
15.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov632
16.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary622
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.517
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice515
19.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.505
20.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.493
21.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice491
22.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice480
23.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň476
24.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka458
25.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice428
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice428
27.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
28.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín395
29.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice363
30.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha359
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha359
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice356
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín356
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín356
36.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice352
37.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci348
38.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín342
39.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice339
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
41.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš323
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš323
43.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha320
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice320
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci320
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci320
48.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec319
49.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary314
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice314
51.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš302
52.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice287
53.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice280
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín280
55.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem256
56.Suchánková Martina2003 BaC Kladno250
57.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci248
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov248
59.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.244
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.244
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 244
62.Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně242
63.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
64.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov234
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
66.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov220
67.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 208
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most208
69.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš206
70.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.203
71.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň202
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava202
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň202
75.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
76.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub192
77.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci183
78.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha170
79.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň166
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov166
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň166
83.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun164
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun164
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
87.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.158
88.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.156
89.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky142
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky142
91.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov138
92.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA128
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 128
94.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice126
95.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava124
97.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany120
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.120
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany120
Gross Sára2003 Badminton VK Aš120
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav120
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav120
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav120
104.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
105.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Hnízdilová Adéla2004 BaC Kladno112
107.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
108.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov88
109.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň86
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň86
111.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 84
112.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav78
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice78
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci78
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
123.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most64
125.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov52
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.52
127.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
133.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany42
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany42
137.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice38
Harázková Sofie2003 SK Podolí38
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec38
143.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice26
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice26
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec26
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
1.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2184
2.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1944
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1896
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1752
5.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1416
6.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1046
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec875
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha737
9.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov578
10.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín491
11.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice454
12.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín440
13.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče419
14.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
15.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň397
16.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary384
17.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň359
18.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice356
20.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov355
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most348
22.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice340
23.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice338
24.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem327
25.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice320
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha320
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka320
28.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice319
29.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky284
30.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
31.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.278
32.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci276
33.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov264
34.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha247
35.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.244
36.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem236
37.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha218
38.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš212
39.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov210
40.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci208
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice208
43.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov205
44.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice200
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Suchánková Martina2003 BaC Kladno200
47.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice196
48.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec184
49.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci180
50.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš178
51.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň172
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín172
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín172
54.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice168
55.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň166
56.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci164
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
58.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany162
59.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most156
60.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice152
61.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice144
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha142
64.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci140
65.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice139
66.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň130
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary130
68.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun128
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
70.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov124
71.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín109
72.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.100
73.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš97
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov97
75.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most92
76.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň91
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha91
78.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun88
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava88
80.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.84
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany84
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav84
83.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava79
85.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky70
86.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.68
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
88.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov67
90.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice66
91.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže64
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
93.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem60
94.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav56
95.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 55
96.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc54
Gross Sára2003 Badminton VK Aš54
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub54
99.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice52
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov52
101.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA49
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 49
103.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov46
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Hnízdilová Adéla2004 BaC Kladno46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
110.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci42
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
120.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
122.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
123.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš37
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha37
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 37
126.Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany34
127.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most26
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice26
Harázková Sofie2003 SK Podolí26
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
134.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary25
135.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 24
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně24
137.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice14
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice14
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec14
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice14
144.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
149.Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nová Adéla2004 TJ Dobřany12
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
153.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U13 - LiberecD06.09.2014
21. GPD U13 - MostD06.09.2014
31. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC14.09.2014
41. GPC U13 - HoliceC20.09.2014
51. GPC U13 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
61. GPC U13 - Český KrumlovC21.09.2014
71. GPC U13 - IvančiceC21.09.2014
81. GPC U13 - MostC27.09.2014
91. GPC U13 - KopřivniceC27.09.2014
101. GPC U13 - AšC27.09.2014
11GPC U13 - Hamr Open - PrahaC04.10.2014
12GPC U13 - Velký turnaj Pardubice - PardubiceC04.10.2014
13GPE50 U11 - Hamr Open - PrahaE5004.10.2014
141. GPD U13 - České BudějoviceD11.10.2014
151. GPA U13 - MostA12.10.2014
16GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.10.2014
17GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.10.2014
18GPC U13 - otevřený - JihlavaC25.10.2014
19Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2014
202. GPD U13 - ProboštovD01.11.2014
212. GPD U13 - Liberec - VesecD01.11.2014
22GPD U13 - TáborD08.11.2014
232. GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2014
242. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC15.11.2014
252. GPC U13 - DobřanyC15.11.2014
262. GPC U13 - BřeclavC15.11.2014
272. GPC U13 - PrahaC16.11.2014
282. GPC U13 - KladnoC16.11.2014
292. GPC U13 - OlomoucC22.11.2014
302. GPC U13 - České BudějoviceC22.11.2014
312. GPA U13 - Český KrumlovA30.11.2014
32GPD U13 - TáborD06.12.2014
332. GPD U13 - České BudějoviceD13.12.2014
34GPC U13 - Vánoční turnaj - LiberecC13.12.2014
35GPE50 U11 - Vánoční turnaj - KlimkoviceE5013.12.2014
36GPC U13 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
37Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
383. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
393. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
40GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
413. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
423. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
43GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
443. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
453. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
463. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
473. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
483. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
493. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
50GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
513. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
523. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
53OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
54GPD U13 - Kralupy nad VltavouD21.03.2015
55GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
56GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
57OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
58GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
594. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
60GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
61OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
62KP U13 - LiberecD29.03.2015
63OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
64OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
65OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
665. GPD U13 - TáborD18.04.2015
67OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
68OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
69MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
70KP U13 - MostD16.05.2015
71GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.06.2015
72GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading