logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 08.09.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
08.09.2014 - 08.09.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3624
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3496
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3200
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2552
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2384
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2240
8.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2200
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.2008
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1896
11.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1766
12.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
13.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1637
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1440
15.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1341
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1341
17.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1310
18.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1280
19.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
20.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1190
21.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1176
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1176
23.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1160
24.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
25.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1066
26.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1033
27.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1008
28.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
29.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha992
30.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice986
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň975
32.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most972
33.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
34.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.870
35.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.792
36.Repiar Samuel1994 Super Stars Most760
37.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem756
38.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci706
39.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha695
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška677
41.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec666
42.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec620
43.Vodička Václav1992 Hamr Praha 618
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha601
45.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov579
46.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
47.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton560
48.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha558
49.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové548
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň526
51.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.524
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška505
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň473
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.460
55.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně450
56.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec434
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov434
58.Šot Michal1988 SK BC Premiera428
59.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice423
60.Kural Martin1999 USK Plzeň416
61.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno406
62.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
63.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
64.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška396
65.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
66.Port Jan1972 TJ Proboštov390
67.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
68.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové378
69.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové368
70.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno367
71.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter366
72.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.364
73.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín354
74.Schmied Martin1982 TJ Chropyně352
75.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.342
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
77.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr340
78.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov336
79.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
80.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
81.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 322
82.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice314
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
84.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
85.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže309
86.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha300
87.Poříz Leoš1974 Start Jihlava292
88.Konupka Jiří1965 BaC Kladno284
Panoš Martin1974 TJ Proboštov284
90.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
92.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.279
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha279
94.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
95.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava274
96.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
97.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec250
98.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov246
99.Rombald Martin1987 Hamr Praha 240
100.Klíma Petr1980 Hamr Praha 236
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň236
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc232
103.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
104.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
105.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
106.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
107.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
108.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice216
109.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové214
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha214
112.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA208
114.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka206
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
116.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška205
117.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
118.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
119.Helar Ondřej1995 Start Jihlava200
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava200
121.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
123.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton193
124.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
126.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice186
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 186
128.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci184
129.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.180
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 180
131.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice176
133.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 172
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně172
135.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
136.Segeč Jan1978 USK Plzeň160
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín160
138.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun157
139.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
140.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 155
142.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně152
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka152
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci152
146.Kubík Jiří1977 SK Jupiter151
147.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.150
149.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter146
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice146
151.Motejl Jakub1995 Super Stars Most142
152.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice140
153.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
155.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.134
156.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška133
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška133
158.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr128
159.Helar Jakub1992 Start Jihlava126
160.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice125
162.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera122
163.Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
164.Látal Petr1975 TJ Proboštov119
165.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
167.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
170.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha112
Sklář David1993 Hamr Praha 112
172.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
173.Filz Jan1975 SK Prosek Praha108
174.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha105
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter105
176.Schoř Marek1972 BaC Kladno100
177.Čapek Jiří1975 Super Stars Most99
178.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň98
180.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
181.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
182.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice91
183.Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
184.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most88
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové88
186.Vítek Radek1985 Hamr Praha 87
187.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové86
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
192.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice84
Iltis Radek1979 Hamr Praha 84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 84
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška84
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka84
199.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
200.Horák Pavel1983 SK BC Premiera80
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně80
204.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
209.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
210.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice76
211.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice70
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice70
213.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
214.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň65
215.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
216.Vild Petr1974 SK Jupiter60
217.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
218.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 58
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
221.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
222.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
223.Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
230.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
231.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
234.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec51
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice51
236.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
237.Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
246.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.44
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
249.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
262.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
263.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně40
265.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka39
266.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň38
268.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
269.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
273.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.32
Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
278.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice31
279.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc30
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno30
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška30
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
283.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka29
284.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
286.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
288.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
289.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha22
294.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
296.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
302.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové16
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
306.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice13
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
310.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
322.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
329.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
335.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
341.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4064
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4064
3.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.4000
4.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3880
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3760
6.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3584
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
9.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2968
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2968
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2904
12.Segeč Jan1978 USK Plzeň2624
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň2552
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
15.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2536
16.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2344
17.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2224
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2224
19.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2208
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2104
21.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci2048
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci2048
24.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1864
25.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1733
26.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1720
27.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1640
28.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1490
29.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
30.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1384
31.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1366
32.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1364
33.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1354
34.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1344
35.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1320
36.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1294
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1286
38.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1278
39.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
41.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.1197
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1197
43.Louda Jan1999 USK Plzeň1120
44.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1085
45.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
47.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
48.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka955
49.Panoš Martin1974 TJ Proboštov928
50.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
51.Rubáš Josef1982 USK Plzeň896
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň896
53.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
55.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka830
56.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.805
57.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA758
58.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
59.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov735
60.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
61.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
62.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha667
63.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno658
64.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec636
65.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná630
66.Pistulka Radek1997 USK Plzeň624
67.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.622
68.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera617
69.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové610
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové610
71.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci602
72.Bláha Václav1980 Hamr Praha 590
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov590
74.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové589
75.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha574
76.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec569
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec569
78.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
79.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně554
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně554
81.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov551
82.Port Jan1972 TJ Proboštov548
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice548
84.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška543
85.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha542
86.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice536
87.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha530
88.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem524
89.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.504
90.Filz Jan1975 SK Prosek Praha500
91.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
92.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice485
93.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava473
94.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec470
95.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec464
96.Kural Martin1999 USK Plzeň462
97.Rombald Martin1987 Hamr Praha 452
98.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška439
99.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín438
100.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
101.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
102.Konupka Jiří1965 BaC Kladno428
103.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter426
104.Klíma Petr1980 Hamr Praha 424
105.Poříz Leoš1974 Start Jihlava418
106.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
107.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové414
108.Drudík Ota1992 USK Plzeň413
109.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.394
110.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
111.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
112.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha358
113.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc356
114.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 354
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany354
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást354
117.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
118.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže342
119.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice341
120.Helar Jakub1992 Start Jihlava336
121.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice328
122.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška320
Schmied Martin1982 TJ Chropyně320
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně320
125.Helar Ondřej1995 Start Jihlava318
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň318
127.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec314
128.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
129.Iltis Radek1979 Hamr Praha 302
Schoř Marek1972 BaC Kladno302
131.Kubík Jiří1977 SK Jupiter298
132.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 286
133.Vodička Václav1992 Hamr Praha 284
134.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 282
135.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
136.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
138.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň278
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná278
141.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň266
142.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
143.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice252
145.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška242
147.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter240
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň240
149.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
150.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
152.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže232
153.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
154.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
157.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter222
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka222
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka222
160.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha216
162.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně214
Látal Petr1975 TJ Proboštov214
164.Motejl Jakub1995 Super Stars Most212
165.Vild Petr1974 SK Jupiter210
166.Sklář David1993 Hamr Praha 208
167.Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 206
168.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
170.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
173.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice202
174.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
176.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové198
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 198
178.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice196
182.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci194
183.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
185.Čapek Jiří1975 Super Stars Most190
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
187.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
188.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
189.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka174
190.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška168
191.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
192.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
194.Fridrich Václav1977 BaC Kladno164
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha164
197.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
198.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
199.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice156
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
204.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
205.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
207.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
208.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
209.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
210.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
211.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
214.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 124
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most124
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 124
218.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Vítek Radek1985 Hamr Praha 120
223.Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
228.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
229.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
Stehno Petr1977 Hamr Praha 110
231.Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
233.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
235.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice90
236.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
238.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice86
David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové86
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka86
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
248.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
250.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice80
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
254.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno78
Jerman Pavel1964 BaC Kladno78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
281.Horák Pavel1983 SK BC Premiera76
282.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
283.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
285.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.60
286.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy58
287.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
288.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
290.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
291.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
292.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
300.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Komarovský Petr1965 ABC Brno42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
324.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
327.Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
328.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
330.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
333.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
334.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
337.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
344.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany14
345.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň3184
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3184
4.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3064
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3048
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2584
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2432
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2240
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2208
10.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1946
13.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1916
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1624
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1624
16.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1346
17.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1236
18.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1126
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1114
20.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1112
21.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
22.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1080
23.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1058
24.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1028
25.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr997
26.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové949
27.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
29.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka805
30.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha792
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň782
32.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
33.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové760
34.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška758
35.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice752
36.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.749
37.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
38.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.698
39.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA676
40.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.655
41.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha624
43.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
44.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci560
45.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter558
46.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže541
47.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci533
48.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
49.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera490
50.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec470
52.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
53.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové456
54.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha453
55.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem440
56.Bláha Václav1980 Hamr Praha 436
57.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice434
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň423
59.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr412
60.Helar Ondřej1995 Start Jihlava400
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
62.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
63.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně386
64.Rombald Martin1987 Hamr Praha 382
65.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
66.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
67.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín358
68.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava348
69.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov330
70.Port Jan1972 TJ Proboštov322
71.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera316
72.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška310
73.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.304
74.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice282
75.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
76.Klíma Petr1980 Hamr Praha 276
77.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
78.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec274
79.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.268
80.Fridrich Václav1977 BaC Kladno266
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást266
82.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 258
83.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
84.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov244
85.Motejl Jakub1995 Super Stars Most242
86.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná236
87.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
88.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
89.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
90.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.222
91.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.221
92.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec218
93.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška216
94.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
95.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
96.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
97.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka192
98.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno184
99.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
100.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové170
Schoř Marek1972 BaC Kladno170
102.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter166
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
104.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 164
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc162
107.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
108.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter158
109.Konupka Jiří1965 BaC Kladno156
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci156
111.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
112.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.150
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice150
115.Stehno Petr1977 Hamr Praha 148
116.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň146
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň146
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
119.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice138
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
125.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
126.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové125
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
132.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec124
133.Iltis Radek1979 Hamr Praha 122
134.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 120
135.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
136.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
144.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové112
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
147.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha110
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
150.Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
151.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 102
153.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
155.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
158.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň94
160.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
161.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
163.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
169.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
170.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
183.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka76
184.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka68
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
186.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
187.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
188.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
193.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
209.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
210.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
212.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
215.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
216.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
220.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
221.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
222.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
225.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4160
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3032
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2832
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2704
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2672
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2536
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2472
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2176
10.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2056
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2016
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1725
13.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1696
14.Nováčková Anežka1999 ČBaS - bez klubové příslušnosti1550
15.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1440
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1336
18.Panochová Jana1997 Super Stars Most1310
19.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1269
20.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1204
21.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
24.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
25.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1104
26.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1029
27.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1021
28.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1000
30.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.990
31.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov941
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most920
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha852
34.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí834
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most762
36.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka688
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň642
39.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška639
40.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška574
41.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice570
42.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
43.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec556
44.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
45.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno532
46.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
47.Vítková Adéla1992 Start Jihlava519
48.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
49.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška504
50.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 480
51.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov469
52.Vocelková Anna1994 USK Plzeň464
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň453
54.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov432
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň432
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín430
57.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice426
58.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
59.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
61.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton390
62.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
63.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
64.Paurová Lucie1999 Super Stars Most336
65.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice321
66.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha310
67.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
68.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 277
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
70.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
72.Černá Martina1987 Hamr Praha 272
73.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
74.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
76.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
77.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
78.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
79.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
80.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
81.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
82.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice224
83.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov211
84.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
85.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice206
86.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
87.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
88.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 198
89.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
90.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera166
91.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň164
Schořová Sonja2000 BaC Kladno164
93.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
94.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
95.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
96.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice154
97.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
100.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
101.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
102.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
103.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
104.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
107.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec124
108.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
109.Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
Stárková Milada1978 BaC Kladno114
116.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
118.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno104
119.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
123.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
127.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Davidová Eva1986 BK TU v Liberci78
Dufková Monika1999 BaC Kladno78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
143.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 74
144.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
145.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
146.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
147.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
149.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
150.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
156.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
157.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka38
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
159.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
160.Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
162.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
164.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4800
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.4224
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3744
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3744
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3712
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3712
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3344
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
9.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3064
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2664
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2536
13.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2440
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2384
15.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2382
16.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2200
17.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
18.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2056
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2024
20.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1984
21.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
22.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1904
23.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1877
24.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1808
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1808
26.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
27.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1696
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1696
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
30.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1590
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1462
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
36.Panochová Jana1997 Super Stars Most1283
37.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
38.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1256
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1198
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1186
41.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1104
42.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
43.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1068
44.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
45.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1022
46.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1010
47.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň992
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice865
50.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice850
51.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 830
52.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha820
53.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka800
54.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
55.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
56.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška723
57.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 699
58.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
59.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 673
60.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha670
61.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí648
62.Nováčková Anežka1999 ČBaS - bez klubové příslušnosti639
63.Černá Martina1987 Hamr Praha 636
64.Paurová Lucie1999 Super Stars Most631
65.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice579
66.Pořízová Radka1977 Start Jihlava575
Vítková Adéla1992 Start Jihlava575
68.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno546
69.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice534
70.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice520
72.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
73.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera492
74.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 484
75.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
76.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha464
77.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
78.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov438
79.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton430
81.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter426
82.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov418
83.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
84.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 380
85.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
86.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most362
87.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
88.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové351
89.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha350
90.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice343
91.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice338
92.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
93.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
94.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň294
95.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
96.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov280
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka280
98.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
99.Benešová Hana1985 Hamr Praha 266
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
101.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
103.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
104.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
105.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera228
108.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
109.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
110.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška208
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice208
114.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
115.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
117.Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
118.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha192
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín192
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
123.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
124.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
125.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové165
126.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
127.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha160
128.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
129.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
134.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
138.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
140.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
141.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
142.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Dufková Monika1999 BaC Kladno114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Stárková Milada1978 BaC Kladno114
Toncarová Věra1969 BaC Kladno114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
160.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
164.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov110
165.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka104
166.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
167.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
169.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
178.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
180.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno75
182.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
183.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
185.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
187.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
189.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka26
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4144
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3552
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3480
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka3184
Koldová Veronika1994 Super Stars Most3184
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2434
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2240
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2202
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2192
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
11.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1696
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1629
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1604
15.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1408
16.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1341
17.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1318
18.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1256
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1229
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
21.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1061
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1010
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr997
25.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci901
26.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov821
27.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA798
28.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.781
29.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most778
30.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov756
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
32.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha736
33.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
34.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno723
35.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
36.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera708
37.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov672
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška664
39.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most654
40.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové626
41.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
42.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
43.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha588
44.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha570
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín562
46.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka560
47.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec548
48.Nováčková Anežka1999 ČBaS - bez klubové příslušnosti542
49.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha533
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň525
51.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
Vítková Adéla1992 Start Jihlava520
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice506
54.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha497
55.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.496
56.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška490
57.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
58.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice462
60.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň456
61.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most454
62.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 444
63.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška438
64.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně386
65.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové375
66.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha356
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno356
68.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha346
69.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 344
70.Černá Martina1987 Hamr Praha 334
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov330
72.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera316
73.Benešová Hana1985 Hamr Praha 314
74.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí310
75.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton306
76.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň302
77.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
78.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
79.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha286
80.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
81.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice278
82.Panochová Jana1997 Super Stars Most272
83.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice262
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň262
85.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno258
87.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter246
88.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
89.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 244
90.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 240
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
92.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
93.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha224
94.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
95.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
97.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
98.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
99.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
100.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
103.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
105.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice158
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera158
108.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
112.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci150
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice150
114.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
115.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice138
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
120.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
121.Schořová Sonja2000 BaC Kladno128
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec128
123.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
124.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové125
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
129.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
130.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha120
133.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
134.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
138.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
139.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
140.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
144.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
145.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
148.Fričová Anna1993 TJ Proboštov78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
161.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 56
162.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
164.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
165.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
171.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
173.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Stárková Milada1978 BaC Kladno42
185.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka38
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
187.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
188.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno32
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice32
192.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
193.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
196.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
199.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
200.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
2GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
3GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
4GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
5GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
6GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
7GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
8GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
9GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
10GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
11GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
12GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
13GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
14GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
15GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
16Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
17GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
18GPC dospělých - MostC06.12.2014
19GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
20GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
21GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
22GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
23OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
24OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
25Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
26OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
27OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
28OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
29OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
30OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
31OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
32GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
33MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
34GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
35GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
36GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
37VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
38GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
39GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
40GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
41GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
42GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
43GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
44GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
45GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
46GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
47GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
48Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
49GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
50GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
51GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
52GPB Most - MostB31.05.2015
53GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
5420. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading