logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 16.09.2015

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.09.2014 - 16.09.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové4024
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2136
3.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1792
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1536
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1176
6.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně880
7.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.859
8.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín720
9.Chlubna Jaroslav2001 BC DDM Olomouc718
10.Cach Jakub2001 Super Stars Most713
11.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka702
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice599
13.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš552
14.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice546
15.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci536
16.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice529
17.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov517
18.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš491
19.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice474
20.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň442
21.Herzán David2002 Slavoj Podivín436
22.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.415
23.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové404
24.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov394
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava394
26.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.382
27.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice354
29.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc346
30.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.338
31.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
32.Cach David2002 Super Stars Most318
33.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov307
34.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
35.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov303
36.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava296
37.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín295
38.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.290
39.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov282
40.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně272
41.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci266
42.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.248
43.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice244
44.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun240
45.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.233
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice233
47.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.230
48.Morávek Michal2002 BaC Kladno228
49.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
Soukup Václav2001 BKV Plzeň224
51.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun221
52.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
53.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most208
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš208
55.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice204
56.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha202
57.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov198
58.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha195
59.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.194
60.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice192
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice192
62.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov190
63.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec188
64.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.184
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary184
66.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky176
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
68.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice172
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha172
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
72.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha170
73.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice160
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš160
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín160
76.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
77.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
78.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
79.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA146
80.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice143
81.Marek Filip2001 BK TU v Liberci142
82.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm139
83.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha138
84.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec130
86.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
87.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
89.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
90.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov115
91.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
92.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice112
93.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha106
95.Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 102
96.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice98
97.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň96
98.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha94
99.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno93
100.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně91
101.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná90
102.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
104.Janošov Radek2003 BaC Kladno84
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové84
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice84
107.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice81
108.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha80
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň80
111.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec78
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc78
114.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov76
115.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub73
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice73
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.73
118.Psota Ondřej2003 Super Stars Most72
119.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
120.Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka64
121.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.62
Voldřich Martin2001 USK Plzeň62
123.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem61
124.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná55
125.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava54
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
129.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice52
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice52
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.52
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci52
134.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
135.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem48
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka48
137.Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
139.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Chomát Adam2002 Badminton VK Aš42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín42
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
151.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice40
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec40
153.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.38
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
156.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná37
157.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná31
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
159.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
161.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci28
Rigl Tomáš2001 SK Podolí28
Špíz Petr2001 TJ Dobřany28
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 28
167.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most24
168.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice22
169.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem21
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové21
171.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava20
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav20
173.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany19
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA19
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín19
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA19
177.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška18
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav18
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary18
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary18
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha18
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice18
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.18
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
188.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci14
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
192.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.13
193.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov12
196.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
197.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň9
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA9
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 9
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav9
208.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná6
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně6
210.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov4
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Port Jan2003 TJ Proboštov4
214.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Řepa Václav2001 Super Stars Most2
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové3880
2.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka2824
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2824
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2472
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2472
6.Cach Jakub2001 Super Stars Most2320
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1824
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1824
9.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1792
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
11.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
12.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice932
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice906
14.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň884
15.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně860
17.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice850
18.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.725
19.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov713
20.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.684
21.Herzán David2002 Slavoj Podivín682
22.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci658
23.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
24.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice611
25.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš585
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov585
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov585
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš585
29.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové566
30.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.549
31.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice515
32.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov501
33.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.486
34.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.479
35.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov478
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec471
37.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava455
38.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci454
39.Soukup Václav2001 BKV Plzeň431
40.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc426
41.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice416
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.416
43.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm392
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun392
45.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
47.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš380
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín380
50.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov366
51.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary359
52.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice358
53.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun356
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš356
55.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most354
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha354
57.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha353
58.Chlubna Jaroslav2001 BC DDM Olomouc352
59.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha350
60.Cach David2002 Super Stars Most346
61.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
62.Morávek Michal2002 BaC Kladno340
63.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most328
64.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
65.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA316
66.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice308
67.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov298
68.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky288
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice288
70.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha284
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec284
73.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
74.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
75.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice272
76.Gunther Michal2001 SK Podolí270
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha270
78.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec248
79.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice245
80.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
81.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno242
83.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha236
84.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice234
85.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava216
86.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
87.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
88.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice206
89.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
90.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov202
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha202
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka202
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín202
95.Marek Filip2001 BK TU v Liberci201
96.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka198
98.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná172
99.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň170
100.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.166
101.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín164
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
103.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc162
104.Janošov Radek2003 BaC Kladno156
105.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice152
106.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice150
107.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná142
108.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
109.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub130
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná130
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná130
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 130
115.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA128
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA128
117.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice126
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 126
119.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
120.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň120
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín120
122.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice118
124.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov116
125.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
126.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem108
127.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně100
128.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice97
129.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most90
Psota Ondřej2003 Super Stars Most90
131.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice88
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany88
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín88
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci88
Rigl Tomáš2001 SK Podolí88
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Špíz Petr2001 TJ Dobřany88
141.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava86
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.86
143.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava84
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové84
148.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice78
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka78
166.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec76
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec76
168.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
169.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci64
170.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice55
171.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně54
172.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
174.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany50
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice50
176.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Voldřich Martin2001 USK Plzeň46
180.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha42
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.42
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov42
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
197.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice40
199.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice38
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
201.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
203.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Port Jan2003 TJ Proboštov14
Řepa Václav2001 Super Stars Most14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3192
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2280
3.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1776
4.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
5.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1358
6.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1296
7.Cach Jakub2001 Super Stars Most790
8.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.769
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice706
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka660
12.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň634
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice561
14.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.508
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
16.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš465
17.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš458
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice445
19.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov431
20.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci410
21.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci390
22.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
23.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov374
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín358
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
26.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice331
27.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov330
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín318
29.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most286
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.286
31.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš284
32.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín280
33.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc278
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha278
35.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.274
36.Chlubna Jaroslav2001 BC DDM Olomouc273
37.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice270
38.Morávek Michal2002 BaC Kladno268
39.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové262
40.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha248
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava248
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.248
43.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun244
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice244
46.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka239
47.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov234
48.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno, z.s.230
49.Marek Filip2001 BK TU v Liberci221
50.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice216
51.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov212
52.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice211
53.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun208
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
55.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice206
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně206
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
58.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov202
59.Gunther Michal2001 SK Podolí198
60.Janošov Radek2003 BaC Kladno192
61.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary182
62.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec180
63.Cach David2002 Super Stars Most176
64.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně172
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice172
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most172
Soukup Václav2001 BKV Plzeň172
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec172
70.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.169
71.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
72.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava166
73.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA164
74.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Psota Ondřej2003 Super Stars Most156
76.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky152
77.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
78.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov134
79.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš133
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha133
81.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
82.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha130
84.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
85.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha126
86.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice124
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
88.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava120
89.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice109
90.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.108
91.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
92.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha97
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha97
94.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka96
96.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín90
97.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA88
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov88
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice88
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno88
101.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
102.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
104.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov80
105.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice79
106.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš78
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
108.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci76
109.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
111.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
112.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA60
113.Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka58
114.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem56
115.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA55
117.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
119.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm49
120.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Rigl Tomáš2001 SK Podolí46
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.46
130.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín42
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
149.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
150.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
152.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice37
153.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most32
154.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
157.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Černý Jan2001 TJ Proboštov26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice26
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice26
162.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice25
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm25
164.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub24
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně24
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc24
167.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
168.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
171.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.13
172.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice12
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná12
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
183.Port Jan2003 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice4104
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1944
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1440
5.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1014
6.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1005
7.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice963
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha950
9.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.933
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice931
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň660
12.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec591
13.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov529
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.475
15.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov474
16.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň454
17.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most434
18.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most430
19.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice426
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň421
21.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.419
22.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.418
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.418
24.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka410
25.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
26.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice354
28.Sejková Patricie2001 SK Podolí352
29.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most343
30.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.334
31.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha332
32.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 322
33.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most320
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice318
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín317
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka317
Zachová Adéla2001 Start Jihlava317
38.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov300
39.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec288
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
41.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš284
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí284
43.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun280
44.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov279
45.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci260
46.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice256
47.Černá Tereza2002 TJ Dobřany242
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
49.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice240
50.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže235
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
52.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně226
53.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most224
54.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice216
55.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice209
56.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov207
57.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha203
58.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně196
59.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov195
60.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun192
61.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně184
62.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci180
63.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.179
64.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
65.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
67.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci168
68.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
69.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov163
70.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci160
72.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
74.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov154
75.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec152
76.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš149
77.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice148
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně148
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice148
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci148
81.Pálková Tereza2002 Super Stars Most140
82.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava138
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně138
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice138
85.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice137
86.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most134
87.Homolková Klára2001 Sokol Jílové126
88.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci116
89.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava114
90.Schořová Adéla2003 BaC Kladno113
91.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha111
92.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec110
93.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov108
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice108
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
96.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
98.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
99.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice97
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně97
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
102.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň96
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice96
104.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem94
105.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha91
106.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most90
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov90
108.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín89
109.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice88
110.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
Vališová Barbora2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
112.Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně84
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice84
115.Jeřábková Petra2001 SK Podolí81
116.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem70
117.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci68
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice68
119.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA62
120.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice60
122.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most58
123.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec56
124.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava54
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka54
126.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov52
127.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci48
128.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem44
129.Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice42
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
134.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA40
135.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci38
139.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
140.Jeřábková Nela2001 BaC Kladno33
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha33
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany33
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice33
146.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci31
147.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín30
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
152.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA29
153.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
154.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice25
155.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc24
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc24
157.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany22
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice22
159.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton20
160.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav18
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka18
165.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
Votíková Sára2001 TJ Proboštov14
171.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka13
172.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
178.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
179.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové9
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav9
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav9
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary9
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka9
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav9
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav9
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka9
187.Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov4
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice4104
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3352
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3352
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1944
5.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1896
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1792
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1792
8.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1472
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec1301
10.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1229
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1158
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1016
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most1016
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.992
15.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka936
16.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice906
18.Sejková Patricie2001 SK Podolí862
19.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov807
20.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.790
21.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň733
22.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
23.Homolková Klára2001 Sokol Jílové670
24.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.660
25.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 657
26.Zachová Adéla2001 Start Jihlava654
27.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.648
28.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most597
29.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most585
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov585
31.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.582
32.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha558
33.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň551
34.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov515
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov515
36.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže499
37.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun481
38.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci467
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
40.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice465
41.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka456
42.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín452
43.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun445
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice420
45.Černá Tereza2002 TJ Dobřany401
46.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci395
47.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice392
48.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most390
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec390
50.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.384
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň382
52.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.365
53.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
54.Pálková Tereza2002 Super Stars Most354
55.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha352
56.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice348
57.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice346
59.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí344
60.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně320
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš320
63.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice312
64.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
65.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most288
66.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš284
67.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov281
68.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci280
69.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice264
70.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov256
71.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice252
72.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci248
73.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice242
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně242
75.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov234
76.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most232
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most232
78.Schořová Adéla2003 BaC Kladno226
79.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně222
80.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec212
81.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm209
82.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně208
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně208
84.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov206
Jeřábková Petra2001 SK Podolí206
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice206
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov206
88.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci202
89.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA200
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice200
92.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice198
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně198
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
95.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň192
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice192
98.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha172
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha172
100.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín164
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov164
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci164
104.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
106.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci156
107.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně130
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice130
110.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Vališová Barbora2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
112.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice124
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice124
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA124
115.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava120
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava120
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA120
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka120
121.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec116
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice116
123.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
125.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most110
126.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most90
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem90
128.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice88
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
131.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Jeřábková Nela2001 BaC Kladno86
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice86
139.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice84
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci84
141.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice78
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov78
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Svobodová Eliška2001 SK Podolí78
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
155.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most64
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
157.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec50
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci50
159.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
161.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové42
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
172.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci38
176.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Votíková Sára2001 TJ Proboštov26
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3192
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2472
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2104
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1650
5.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1568
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1488
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1296
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1288
9.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň960
10.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně740
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň646
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most598
13.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
14.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.494
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec489
16.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most486
17.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň465
19.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov449
20.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.441
21.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most429
22.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most426
23.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.399
24.Sejková Patricie2001 SK Podolí363
25.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci359
26.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha354
27.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov352
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
Zachová Adéla2001 Start Jihlava316
30.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
31.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.298
32.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci292
33.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
34.Černá Tereza2002 TJ Dobřany278
35.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice270
36.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice256
37.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.253
38.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín250
39.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí248
40.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha244
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 244
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun244
43.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov238
44.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov212
45.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně208
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun208
47.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka206
49.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice200
50.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
51.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
52.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most188
53.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci180
54.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice176
55.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice174
56.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec172
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka172
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš172
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci172
63.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov170
64.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most168
66.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně166
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice166
68.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš165
69.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec164
71.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
72.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov158
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně152
74.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha145
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice145
76.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov142
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
78.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha139
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže138
80.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha133
81.Jeřábková Petra2001 SK Podolí130
82.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA128
Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
85.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci126
86.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov124
87.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň120
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava120
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice120
90.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice114
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín114
92.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most112
93.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci110
94.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci103
95.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
96.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec98
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most98
98.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně97
99.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice94
100.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA88
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice88
102.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
103.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice84
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka84
108.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín78
Homolková Klára2001 Sokol Jílové78
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov78
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
113.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec76
114.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov67
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
116.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice66
119.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA58
120.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci56
121.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc54
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA54
123.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci52
125.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně49
126.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka46
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany46
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Stoupencová Tereza2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
132.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most44
133.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice42
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov42
Schořová Adéla2003 BaC Kladno42
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče42
Svobodová Eliška2001 SK Podolí42
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
148.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
149.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
150.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava36
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně36
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně36
153.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
161.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice25
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice25
163.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice24
164.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
167.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Vališová Barbora2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
169.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice12
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav12
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
179.Votíková Sára2001 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U15 - PrahaC20.09.2014
21. GPC U15 - PřerovC20.09.2014
31. GPC U15 - PlzeňC20.09.2014
41. GPC U15 - MostC21.09.2014
51. GPC U15 - Hradec KrálovéC21.09.2014
61. GPC U15 - Český KrumlovC28.09.2014
71. GPA U15 - HustopečeA05.10.2014
81. GPD U15 - České BudějoviceD11.10.2014
9GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC18.10.2014
10GPC U15 - BřeclavC01.11.2014
112. GPC U15 - České BudějoviceC01.11.2014
122. GPD U15 - MostD15.11.2014
132. GPD U15 - LiberecD15.11.2014
142. GPC U15 - TepliceC22.11.2014
152. GPC U15 - PodivínC22.11.2014
162. GPC U15 - Karlovy VaryC22.11.2014
172. GPC U15 - Benátky nad JizerouC22.11.2014
182. GPC U15 - DobruškaC22.11.2014
192. GPC U15 - Orlová - LutyněC23.11.2014
202. GPC U15 - Kralupy nad VltavouC23.11.2014
212. GPA U15 - Hradec KrálovéA07.12.2014
222. GPD U15 - České BudějoviceD13.12.2014
23GPC U15 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
24GPC U15 - Open - Hradec KrálovéC20.12.2014
253. GPD U15 - Liberec - VesecD10.01.2015
263. GPD U15 - TepliceD10.01.2015
273. GPC U15 - OsíkC17.01.2015
283. GPC U15 - Český KrumlovC18.01.2015
293. GPC U15 - MostC25.01.2015
303. GPC U15 - IvančiceC31.01.2015
313. GPC U15 - OlomoucC07.02.2015
323. GPC U15 - AšC07.02.2015
333. GPC U15 - PrahaC08.02.2015
343. GPC U15 - Benátky nad JizerouC08.02.2015
353. GPA U15 - Orlová - LutyněA22.02.2015
36GPC U15 - Witte Cup - NejdekC07.03.2015
37GPC U15 - Purkmistr - DobřanyC14.03.2015
38KP U15 - LiberecD14.03.2015
39KP U15 - MostD14.03.2015
40GPC U15 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC21.03.2015
41OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
42OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
43OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
44OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
45OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
46OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
47OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
48OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
49MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
50GPC U15 - otevřený - Hradec KrálovéC30.08.2015
512. GPB U15 - MostB13.09.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading