logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 20.09.2015

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
20.09.2014 - 20.09.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2384
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2064
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2006
4.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1355
5.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1341
6.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1312
7.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1125
9.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1104
10.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1077
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1061
12.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1056
13.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1021
14.Kural Martin1999 USK Plzeň1008
15.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec946
16.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín931
17.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice910
18.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice784
19.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.678
20.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.672
21.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.667
22.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
23.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové584
24.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.568
25.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
26.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.556
27.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha553
28.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec552
29.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.524
30.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové512
31.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov456
32.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
33.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška410
34.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové389
35.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem378
36.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška348
37.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice300
38.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha286
39.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava284
40.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec274
41.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové263
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most254
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava254
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně252
45.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice238
46.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno235
47.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové234
48.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně232
49.Zrza Bronislav1998 SK Podolí231
50.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice220
51.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice203
52.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice202
53.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha196
54.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně188
55.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice184
56.Cach Jakub2001 Super Stars Most174
57.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most168
Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov168
60.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice166
61.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně160
62.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
63.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
64.Hájek David2000 Super Stars Most150
65.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň147
66.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
67.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem128
68.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most123
69.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
70.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
72.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín112
73.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice104
74.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.102
75.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň99
76.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně94
77.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice90
78.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci88
79.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
80.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice78
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
83.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy73
84.Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové72
85.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
86.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice54
87.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci50
88.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice48
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka48
90.Slavík Martin1998 Hamr Praha 46
91.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci42
Marek Filip2001 BK TU v Liberci42
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice42
96.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci34
97.Králíček Petr1998 Hamr Praha 33
98.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.32
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice32
102.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.16
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
104.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3120
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3120
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2344
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2344
5.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2069
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1848
7.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1829
8.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1680
9.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1616
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1426
11.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1352
12.Kural Martin1999 USK Plzeň1320
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1290
14.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1245
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1245
16.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
17.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1148
18.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1104
19.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1101
20.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec996
21.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice995
22.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové979
23.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.974
24.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.842
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.842
26.Louda Jan1999 USK Plzeň789
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most781
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec781
29.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice716
30.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže706
31.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most590
32.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška588
33.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně587
34.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
35.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.560
36.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem554
37.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha549
38.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška505
39.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice476
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice476
41.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha461
42.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem440
43.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně437
44.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava431
45.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno419
46.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové416
47.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně412
48.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha411
49.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice388
50.Hájek David2000 Super Stars Most352
51.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně348
52.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov312
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov312
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka312
55.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice302
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové302
57.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava293
58.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most280
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň280
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
61.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice268
62.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most228
64.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice224
65.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
67.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně200
68.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
69.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice192
70.Cach Jakub2001 Super Stars Most190
71.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
Zrza Bronislav1998 SK Podolí168
73.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové156
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové156
75.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy139
76.Seifert David2000 BK TJ Baník Most138
77.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice114
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
84.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice112
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
89.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci101
90.Králíček Petr1998 Hamr Praha 86
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 86
Slavík Martin1998 Hamr Praha 86
93.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice78
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci78
96.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
97.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice38
98.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín32
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice32
100.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci25
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci25
102.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci23
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2960
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2592
3.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2160
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1616
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1294
6.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1192
7.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1164
8.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1112
9.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1021
10.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice989
11.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.950
12.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha856
13.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice854
14.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové819
15.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže768
16.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín749
17.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice744
18.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov696
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín656
20.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.576
21.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.569
22.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška564
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové557
24.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov552
25.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.544
26.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha541
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno541
28.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem534
29.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice517
30.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže501
31.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec500
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec444
33.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice440
34.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.437
35.Zrza Bronislav1998 SK Podolí351
36.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha336
37.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem334
38.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška326
39.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
40.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most254
41.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
42.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice236
43.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha214
44.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
45.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most192
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně192
47.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
48.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
49.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
50.Cach Jakub2001 Super Stars Most150
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně150
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice150
53.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno139
54.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice138
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně138
57.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most125
58.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně124
59.Hájek David2000 Super Stars Most120
60.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice114
65.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín112
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice112
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice112
69.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně86
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava86
71.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice80
73.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice78
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
78.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
79.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci50
80.Králíček Petr1998 Hamr Praha 46
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice46
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci46
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 46
Slavík Martin1998 Hamr Praha 46
85.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most42
86.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
88.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.32
89.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice26
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2517
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2336
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2069
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1904
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1776
6.Nováčková Anežka1999 ČBaS - bez klubové příslušnosti1749
7.Panochová Jana1997 Super Stars Most1400
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1376
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1315
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1269
11.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1232
12.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
13.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1186
14.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1139
15.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1126
16.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1008
17.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí992
18.Psotová Barbora1999 Super Stars Most920
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
20.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška887
21.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.882
22.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most876
23.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.636
24.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most616
25.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.600
26.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec586
27.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice469
28.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov451
29.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov416
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice416
31.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí407
32.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice401
33.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha387
34.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno376
35.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice346
36.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
37.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
38.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
39.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice308
40.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška285
41.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
42.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc268
43.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka264
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná262
45.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice226
46.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
47.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice204
48.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín200
49.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most192
50.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka168
51.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci166
52.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
53.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
54.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
56.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
58.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno139
59.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
60.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec132
61.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
63.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Schořová Sonja2000 BaC Kladno112
65.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
66.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec92
67.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.90
68.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Hašková Jana1999 BaC Kladno86
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
73.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
79.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně66
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.66
81.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
82.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec46
84.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most42
85.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice38
87.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci34
88.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha33
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha33
90.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.32
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
93.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem30
95.Michalová Adriana1998 Super Stars Most26
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice26
1.Nováčková Anežka1999 ČBaS - bez klubové příslušnosti2736
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2432
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2384
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2384
5.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2269
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2200
7.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2192
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2104
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2064
10.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1904
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most1856
13.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1616
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1430
15.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1421
16.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1306
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1306
18.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1286
19.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1222
20.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1200
21.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1188
22.Psotová Barbora1999 Super Stars Most1152
23.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1140
24.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1048
25.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.912
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most912
27.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.887
28.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno856
29.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice833
30.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka798
31.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice764
32.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.622
33.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice581
34.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton576
35.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí570
36.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice540
37.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec501
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice493
39.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno488
40.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha447
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha447
42.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice433
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice433
44.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most432
45.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka312
46.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice308
47.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
48.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc295
49.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín263
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín263
51.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška252
52.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice225
53.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
54.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná203
55.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
56.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc183
57.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec177
58.Schořová Sonja2000 BaC Kladno165
59.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha152
Dufková Monika1999 BaC Kladno152
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov152
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha152
63.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Polívková Eliška1998 USK Plzeň150
65.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci137
67.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná125
Hašková Jana1999 BaC Kladno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
70.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most114
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.114
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové114
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice114
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
77.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška112
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
80.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně102
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most102
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most102
83.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha86
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec86
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha86
86.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
92.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže76
93.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice75
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
95.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice46
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice46
97.Michalová Adriana1998 Super Stars Most38
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice38
99.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci23
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2592
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2096
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1664
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1544
5.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1414
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1376
7.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1344
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
9.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1125
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1104
11.Panochová Jana1997 Super Stars Most942
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice941
13.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.876
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
15.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.854
16.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov821
17.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most816
18.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka774
19.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí763
20.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most750
21.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška748
22.Nováčková Anežka1999 ČBaS - bez klubové příslušnosti704
23.Paurová Lucie1999 Super Stars Most678
24.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov677
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice662
26.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška624
27.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec618
28.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
29.Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
30.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice540
31.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most519
32.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha483
33.Psotová Barbora1999 Super Stars Most460
34.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice406
35.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.405
36.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí392
37.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice388
38.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha360
39.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton351
40.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
41.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
42.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín266
43.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno261
44.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice253
45.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec252
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná238
47.Polívková Eliška1998 USK Plzeň233
48.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
49.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc224
50.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice214
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec198
52.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most196
53.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci174
54.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka168
55.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
56.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
58.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice152
59.Schořová Sonja2000 BaC Kladno139
60.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka138
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně138
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
64.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec125
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov125
66.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice114
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
71.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
75.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín86
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
79.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno80
80.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové78
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
85.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
86.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha46
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
90.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most42
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem42
93.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice38
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice38
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci38
96.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška32
97.Michalová Adriana1998 Super Stars Most26
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading