logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 30.09.2015

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.09.2014 - 30.09.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice4120
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1656
4.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1134
5.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1046
6.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava879
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice866
8.Janošov Radek2003 BaC Kladno668
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.667
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha624
11.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
12.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov502
13.Altera Jan2004 BaC Kladno461
14.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno452
15.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
16.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš402
17.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
18.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.346
19.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci344
20.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava338
21.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.335
22.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín308
23.Port Jan2003 TJ Proboštov296
24.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.291
25.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary290
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice287
27.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov268
28.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov261
29.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha260
30.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov252
31.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava235
32.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm232
33.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha226
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.226
35.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci224
Rieger Karel2003 TJ Proboštov224
37.Buček Jan2003 BK Kopřivnice220
38.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava219
39.Psota Ondřej2003 Super Stars Most216
40.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
41.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec204
42.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín196
43.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
44.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
45.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš172
Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou172
47.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec166
48.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha163
49.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most160
51.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice158
52.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
53.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka155
54.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav154
55.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany152
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most152
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha152
58.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže151
59.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.148
60.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka147
61.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík144
62.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže143
63.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš142
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha142
66.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice140
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci140
68.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice136
69.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka135
70.Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
71.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
72.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov129
73.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice128
74.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci126
75.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín120
76.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš118
77.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
79.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice108
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov108
82.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná106
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
86.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.104
87.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.100
88.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec98
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.98
90.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany92
91.Hora Aleš2003 Super Stars Most90
92.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.89
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.89
94.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice88
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka88
97.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
98.Slavík Matěj2004 SK Hamr Praha, z.s. 84
99.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
100.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA79
101.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany77
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou77
103.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany76
104.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha75
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.75
106.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš73
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm73
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou73
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice73
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín73
111.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.72
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
114.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice70
115.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
116.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice65
117.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most64
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha64
119.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže62
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň62
121.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice60
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín60
123.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most57
124.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.56
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.56
126.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary55
129.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Seidl Michal2004 Super Stars Most54
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka54
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary54
133.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš53
134.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš52
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice52
138.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.51
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.51
140.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha49
141.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov46
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov46
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov46
144.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Roletzky Vlastimil2003 ČaPoZ Olomouc42
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové42
148.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.40
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky40
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary40
151.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha39
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice39
153.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno38
154.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci36
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov36
156.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná34
158.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha33
159.Mašát Jan2006 TJ Dobřany30
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov30
161.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice29
162.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové27
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany27
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most27
165.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice26
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice26
168.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
Franta Lukáš2004 SK Hamr Praha, z.s. 25
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha25
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA25
Zrza Vilém2004 SK Podolí25
173.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.22
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA22
175.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice21
176.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.20
177.Beran František2004 BK TU v Liberci18
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové18
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava18
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav18
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav18
184.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín17
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha17
186.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.16
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha16
188.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany14
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec14
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava14
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava14
Müller Jakub2004 BK Junior Benátky nad Jizerou14
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most13
199.Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr Praha, z.s. 12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc12
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Vlasák David2004 Super Stars Most12
208.Češner Adam2003 SK Prosek Praha10
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice10
Martan Matyáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pekař Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.10
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže10
Stejskal Václav2003 Super Stars Most10
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
217.Bojanovský Martin2005 Start Jihlava9
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava9
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové9
Mařan Ondřej2003 SK Děčín9
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové9
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA9
228.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA6
Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha6
Dvořák Kryštof2003 SK Hamr Praha, z.s. 6
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice6
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice6
Neuwerth Jáchym2003 SK Hamr Praha, z.s. 6
Pilc Šimon2003 SK Hamr Praha, z.s. 6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha6
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice6
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha6
Simon Václav2007 BK Junior Benátky nad Jizerou6
241.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
243.Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr4
246.Bartoš Martin2003 SK Hamr Praha, z.s. 3
Brůžek Jan2003 SK Prosek Praha3
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice3
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
253.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice2
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha2
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice2
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr2
259.Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha1
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice4200
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2776
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1944
4.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1744
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1744
6.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
7.Altera Jan2004 BaC Kladno1200
Janošov Radek2003 BaC Kladno1200
9.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš1176
10.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1124
11.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1052
12.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice789
13.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava777
14.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha691
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha588
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.585
17.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
18.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm525
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava525
20.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.433
21.Psota Ondřej2003 Super Stars Most426
22.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec414
23.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov410
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov410
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov410
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.393
27.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci390
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice362
29.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem355
30.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci354
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
32.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary353
33.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava332
34.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
35.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov321
36.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín320
40.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha314
41.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav310
42.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.284
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
44.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec280
45.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice278
46.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem276
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci276
48.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš274
49.Port Jan2003 TJ Proboštov272
Rieger Karel2003 TJ Proboštov272
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
53.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice256
54.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka254
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka254
56.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha250
57.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže248
58.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha242
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha242
60.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most240
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík240
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže240
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most240
65.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice238
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha238
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary238
68.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice228
69.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš206
72.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.204
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice204
74.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov203
75.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín200
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín200
77.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka198
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš198
80.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou195
81.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem184
82.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most182
83.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
84.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec172
85.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.170
86.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany168
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice168
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most168
89.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš166
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš166
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš166
92.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
Slavík Matěj2004 SK Hamr Praha, z.s. 164
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná164
96.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice160
97.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
99.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.154
100.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice152
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.152
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
103.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice148
104.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
105.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
107.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
108.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
109.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem132
110.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci130
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov130
113.Buček Jan2003 BK Kopřivnice128
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka128
115.Hora Aleš2003 Super Stars Most126
116.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
117.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná124
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany124
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.124
122.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka114
123.Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
125.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice110
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže110
Seidl Michal2004 Super Stars Most110
128.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
129.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.94
130.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice92
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice92
132.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
133.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
136.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
137.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov84
143.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany80
145.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Mašát Jan2006 TJ Dobřany78
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc78
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zrza Vilém2004 SK Podolí78
153.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice76
154.Stejskal Václav2003 Super Stars Most74
155.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
156.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha60
157.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr Praha, z.s. 54
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci49
159.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany48
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany48
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.48
162.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
167.Bojanovský Martin2005 Start Jihlava42
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava42
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Roletzky Vlastimil2003 ČaPoZ Olomouc42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Vlasák David2004 Super Stars Most42
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové42
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
193.Beran František2004 BK TU v Liberci38
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
197.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky28
198.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže26
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha26
202.Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha24
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha24
204.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany22
206.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice14
Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.14
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice14
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice14
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice14
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
218.Dvořák Kryštof2003 SK Hamr Praha, z.s. 12
Franta Lukáš2004 SK Hamr Praha, z.s. 12
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava12
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava12
Pilc Šimon2003 SK Hamr Praha, z.s. 12
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha12
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3864
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1872
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1656
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1264
5.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava776
6.Janošov Radek2003 BaC Kladno647
7.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov636
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.548
9.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.546
10.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
11.Psota Ondřej2003 Super Stars Most486
12.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov465
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci414
14.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
15.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
16.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm354
17.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš353
18.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
19.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha313
20.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava282
21.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava280
22.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha275
23.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary274
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.274
26.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec268
27.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice260
28.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov258
29.Altera Jan2004 BaC Kladno256
30.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
31.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice245
32.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov244
33.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.230
34.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže228
35.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno226
36.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.218
37.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha210
38.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín209
39.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov202
40.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
41.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou192
42.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš186
43.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci176
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.176
45.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš170
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
47.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci164
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha164
49.Rieger Karel2003 TJ Proboštov160
50.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most152
51.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice148
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice148
53.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec144
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice144
55.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem138
56.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav136
57.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.130
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín130
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava130
60.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín126
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice126
62.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha123
63.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most115
64.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
65.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.108
66.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha107
67.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem102
68.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš100
71.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha97
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov97
73.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci94
74.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.90
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
76.Buček Jan2003 BK Kopřivnice88
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov88
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
82.Slavík Matěj2004 SK Hamr Praha, z.s. 87
83.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou86
85.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany82
86.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha78
88.Hora Aleš2003 Super Stars Most74
89.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most72
90.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most68
91.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary67
92.Port Jan2003 TJ Proboštov66
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže66
94.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice56
95.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
98.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín54
99.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže52
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice52
101.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná46
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka46
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka46
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka46
110.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mašát Jan2006 TJ Dobřany42
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Seidl Michal2004 Super Stars Most42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
126.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš41
127.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci40
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most40
129.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
133.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš37
134.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.32
135.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice28
136.Beran František2004 BK TU v Liberci26
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice26
Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice26
144.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš25
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA25
147.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
149.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most18
150.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže14
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky14
Müller Jakub2004 BK Junior Benátky nad Jizerou14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice14
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
157.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
160.Dvořák Kryštof2003 SK Hamr Praha, z.s. 12
Franta Lukáš2004 SK Hamr Praha, z.s. 12
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov12
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr Praha, z.s. 12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice12
Roletzky Vlastimil2003 ČaPoZ Olomouc12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3352
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1504
3.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1240
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1149
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1104
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1089
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1070
8.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1048
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
10.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov732
11.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče501
12.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň496
13.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice466
14.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.436
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.416
16.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
17.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice383
18.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov380
19.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem344
20.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.332
21.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka325
22.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
23.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha319
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín309
25.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice300
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň300
27.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice299
28.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice296
29.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov289
30.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.271
31.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice257
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci252
34.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín242
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
36.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice235
37.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov228
38.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš224
39.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most216
40.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.215
41.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín209
42.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice204
43.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice201
44.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec196
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.196
46.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice189
47.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.179
48.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň178
49.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci176
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky176
51.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci170
52.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice168
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš167
54.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín166
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha166
56.Šilhavá Klára2004 SK Hamr Praha, z.s. 156
57.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.155
58.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha154
59.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice152
60.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov151
61.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava150
62.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
63.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové144
64.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň142
65.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci140
66.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha136
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci136
68.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice134
69.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
70.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice123
71.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň118
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov118
73.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most112
74.Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc108
75.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou102
76.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
77.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.98
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.98
79.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň97
Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.97
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava97
82.Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav96
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub96
84.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.95
85.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha93
86.Kunešová Tereza2003 SK Hamr Praha, z.s. 92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
88.Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav90
89.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš88
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem88
91.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové84
92.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky82
93.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
94.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov78
95.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary76
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice76
97.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.75
98.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín74
99.Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr73
100.Gross Sára2003 Badminton VK Aš72
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav72
102.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA71
103.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.68
104.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
Králíčková Barbora2004 SK Hamr Praha, z.s. 64
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky64
108.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr Praha, z.s. 63
109.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň62
110.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany60
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
112.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav56
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
114.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary55
115.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most54
117.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš52
118.Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně49
119.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice48
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.48
121.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
123.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov44
124.Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
125.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany39
126.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.38
127.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice36
128.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice34
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
130.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha32
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.32
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec32
133.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice30
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav30
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany30
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha30
139.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov29
140.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
145.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov25
146.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže24
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec24
148.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA22
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice22
150.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
151.Harázková Sofie2003 SK Podolí18
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice18
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, o.s.18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
156.Nachtmannová Karolína2005 SK Prosek Praha16
Soukupová Olga2004 Sokol Radotín Meteor Praha16
158.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most14
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice14
Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr14
161.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
162.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.12
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice12
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA12
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.12
166.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice10
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice10
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice10
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec10
172.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr9
Nová Adéla2004 TJ Dobřany9
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci9
176.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr8
178.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha6
Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc6
180.Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc5
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha5
182.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice4
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice4
184.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava2
Kláskova Vanessa2004 BK Omega Olomouc2
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha2
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA2
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava2
190.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha1
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.1
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3944
2.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2512
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice2512
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2304
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec2136
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1872
7.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1656
8.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1200
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1200
10.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1085
11.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň906
12.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče859
13.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most834
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most834
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.716
16.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov632
17.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.599
18.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.563
19.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.491
20.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň474
21.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice462
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice455
24.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
25.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
26.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
28.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci382
29.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka380
30.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice367
31.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš357
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš357
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha357
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha357
35.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín356
36.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice354
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci354
38.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice352
39.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice339
40.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem326
41.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice320
42.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec319
43.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.314
44.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.302
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.302
46.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice299
47.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín281
48.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice280
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci280
50.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín278
51.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov266
52.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov248
53.Šilhavá Klára2004 SK Hamr Praha, z.s. 244
54.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha242
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha242
56.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín240
57.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice238
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice238
59.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava236
60.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov220
61.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci212
62.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš206
63.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.203
64.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha202
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň202
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava202
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň202
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
70.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
71.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most196
72.Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub192
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
74.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové180
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové180
76.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň166
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov166
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.166
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.166
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň166
Králíčková Barbora2004 SK Hamr Praha, z.s. 166
82.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary164
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš164
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně164
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
86.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
87.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci151
88.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky142
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky142
90.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov138
91.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice136
92.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA128
Kunešová Tereza2003 SK Hamr Praha, z.s. 128
94.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
95.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
96.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany120
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany120
Gross Sára2003 Badminton VK Aš120
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav120
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav120
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav120
102.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha116
103.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
105.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr112
Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr112
108.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice110
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
112.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem102
113.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov88
114.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň86
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň86
116.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr Praha, z.s. 84
117.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.80
118.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc78
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav78
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci78
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.78
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
130.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec64
131.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov52
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec52
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.52
134.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
141.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany42
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany42
145.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice38
Harázková Sofie2003 SK Podolí38
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.38
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.38
152.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice32
153.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice26
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice26
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov26
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže26
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec26
1.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2184
2.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1944
3.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1896
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1872
5.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1416
6.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1264
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1029
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha711
9.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov636
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most574
11.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče467
12.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice462
13.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín413
14.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
15.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice394
16.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň369
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín362
18.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov361
19.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň359
20.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
21.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov317
22.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem313
23.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci310
24.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
25.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most297
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
27.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky284
28.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha274
29.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.270
30.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice268
31.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice258
32.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov242
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka242
35.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice241
36.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.230
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice220
39.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice212
40.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha210
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice209
42.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci208
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice208
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
45.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.202
46.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš186
47.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice176
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov176
49.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň166
50.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci164
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
53.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany162
54.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec160
55.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci152
56.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice148
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
58.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice144
59.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín142
60.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha133
61.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň130
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň130
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.130
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín130
66.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
67.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov124
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice124
69.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava120
70.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš116
71.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
72.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci108
73.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha107
74.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice104
75.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice100
77.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
78.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň91
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha91
80.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary88
81.Šilhavá Klára2004 SK Hamr Praha, z.s. 87
82.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr86
84.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany84
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav84
86.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha79
87.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most78
89.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky70
90.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem68
91.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov67
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.67
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín67
94.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže64
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
96.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav56
97.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš55
Kunešová Tereza2003 SK Hamr Praha, z.s. 55
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov55
100.Gross Sára2003 Badminton VK Aš54
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub54
102.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice52
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov52
104.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov46
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
110.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci42
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
125.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
127.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton38
128.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš37
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA37
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava37
Králíčková Barbora2004 SK Hamr Praha, z.s. 37
132.Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany34
133.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice30
134.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec28
135.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most26
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice26
Harázková Sofie2003 SK Podolí26
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.26
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.26
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec26
144.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary25
146.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr Praha, z.s. 24
147.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.22
148.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most18
149.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice16
150.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice14
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice14
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov14
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice14
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most14
157.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
161.Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nová Adéla2004 TJ Dobřany12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U13 - TáborD04.10.2014
2GPC U13 - Hamr Open - PrahaC04.10.2014
3GPC U13 - Velký turnaj Pardubice - PardubiceC04.10.2014
4GPE50 U11 - Hamr Open - PrahaE5004.10.2014
51. GPD U13 - České BudějoviceD11.10.2014
61. GPA U13 - MostA12.10.2014
7GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.10.2014
8GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.10.2014
9GPC U13 - otevřený - JihlavaC25.10.2014
10Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2014
112. GPD U13 - ProboštovD01.11.2014
122. GPD U13 - Liberec - VesecD01.11.2014
13GPD U13 - TáborD08.11.2014
142. GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2014
152. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC15.11.2014
162. GPC U13 - DobřanyC15.11.2014
172. GPC U13 - BřeclavC15.11.2014
182. GPC U13 - PrahaC16.11.2014
192. GPC U13 - KladnoC16.11.2014
202. GPC U13 - OlomoucC22.11.2014
212. GPC U13 - České BudějoviceC22.11.2014
222. GPA U13 - Český KrumlovA30.11.2014
23GPD U13 - TáborD06.12.2014
242. GPD U13 - České BudějoviceD13.12.2014
25GPC U13 - Vánoční turnaj - LiberecC13.12.2014
26GPE50 U11 - Vánoční turnaj - KlimkoviceE5013.12.2014
27GPC U13 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
28Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
293. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
303. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
31GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
323. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
333. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
34GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
353. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
363. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
373. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
383. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
393. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
403. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
41GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
423. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
433. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
44OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
45GPD U13 - Kralupy nad VltavouD21.03.2015
46GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
47GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
48OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
49GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
504. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
51GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
52OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
53KP U13 - LiberecD29.03.2015
54OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
55OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
56OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
575. GPD U13 - TáborD18.04.2015
58OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
59OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
60MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
61KP U13 - MostD16.05.2015
62GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.06.2015
63GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
64GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
65GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
66GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
672. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
68GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading