logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 07.10.2015

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
19.09.2014 - 07.10.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3784
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3064
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2904
4.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2365
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1960
6.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1694
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1541
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1328
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1230
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1072
11.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1048
12.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.978
13.Louda Jan1999 USK Plzeň912
14.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka886
15.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně837
16.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové834
17.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně833
18.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec777
19.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín706
21.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou554
22.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov544
23.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec522
24.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice465
25.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň442
26.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most420
27.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové416
29.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.404
30.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně392
31.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
32.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín384
33.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha382
34.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most368
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka368
36.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
37.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice354
38.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most348
39.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice336
40.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.322
41.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka320
43.Macák Jan1999 Hamr Praha 303
44.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
45.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha294
46.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.285
47.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně284
48.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha269
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň269
50.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci264
51.Cach Jakub2001 Super Stars Most256
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice256
53.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
54.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice244
55.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno234
56.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.225
57.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy221
58.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
59.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš219
60.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
61.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most216
62.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov215
63.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
64.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno210
65.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava200
66.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
67.Herzán David2002 Slavoj Podivín188
68.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci180
69.Seifert David2000 BK TJ Baník Most176
70.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice175
71.Hájek David2000 Super Stars Most168
72.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem166
73.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem164
74.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.161
75.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice156
78.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín148
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
80.Palán Václav2001 SK Prosek Praha144
Soukup Václav2001 BKV Plzeň144
82.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov141
83.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Ziman Jan2000 BKV Plzeň138
85.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice136
86.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.135
87.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
89.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA126
91.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
92.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín121
93.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové120
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
96.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci119
97.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most116
98.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
99.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy113
100.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš112
101.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín109
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín109
103.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
104.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc102
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
106.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně100
107.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
108.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín96
Češka David1999 TJ Sokol Plesná96
110.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice90
111.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
112.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
115.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA84
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
117.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín82
118.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
125.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
126.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
128.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
129.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec68
130.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice66
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.66
132.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most60
133.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín55
134.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice54
Paulík Jan2000 SK Podolí54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
137.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec49
138.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
140.Chlubna Jaroslav2001 BC DDM Olomouc42
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Staněk Pavel1999 Hamr Praha 42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
150.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
152.Cach David2002 Super Stars Most34
153.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš33
154.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice32
155.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA30
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc30
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno, z.s.30
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš30
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
165.Králík David1999 BK ARION PRAHA27
166.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
168.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně25
169.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně24
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava24
171.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
176.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
177.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
183.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
184.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Ligač Jan1999 TJ Spoje Praha9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3864
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3752
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec3752
4.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov3269
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2952
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2952
7.Kural Martin1999 USK Plzeň2664
8.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1928
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1928
10.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1656
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1416
12.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1384
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1373
14.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1340
15.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1312
16.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1296
17.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové1231
18.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
19.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1048
20.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1043
21.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1016
22.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1006
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec897
24.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín862
25.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň788
26.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou732
27.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
28.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
30.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.623
31.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.598
32.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov580
33.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha574
34.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
35.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice515
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka515
37.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.503
38.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice498
39.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka491
40.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
41.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně465
42.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
43.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most456
44.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň454
45.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.431
Palán Václav2001 SK Prosek Praha431
47.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
48.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most428
Seifert David2000 BK TJ Baník Most428
50.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno426
51.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most420
52.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most419
Cach Jakub2001 Super Stars Most419
54.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.416
55.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
56.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem404
57.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.382
58.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy380
59.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice370
60.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci356
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš356
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci356
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice356
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín356
65.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.343
66.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava323
67.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA320
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice320
70.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně317
71.Soukup Václav2001 BKV Plzeň312
72.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.303
73.Herzán David2002 Slavoj Podivín290
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov290
75.Hájek David2000 Super Stars Most284
Macák Jan1999 Hamr Praha 284
77.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci280
78.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice252
79.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín248
80.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín244
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice244
82.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov239
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
84.Ziman Jan2000 BKV Plzeň234
85.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
86.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy224
87.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA206
88.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice203
89.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice202
90.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
96.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín180
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín180
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
99.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín166
100.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice156
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně156
Králík David1999 BK ARION PRAHA156
103.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
104.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš152
Linda Martin2000 TJ Dobřany152
106.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
107.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most144
108.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha138
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha138
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
114.Češka David1999 TJ Sokol Plesná126
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice126
116.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš125
123.Cach David2002 Super Stars Most116
124.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice114
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.114
134.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
135.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec92
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec92
137.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně88
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
139.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
141.Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava84
142.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc78
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Paulík Jan2000 SK Podolí78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš78
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín78
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
160.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
161.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci64
162.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně46
163.Chlubna Jaroslav2001 BC DDM Olomouc42
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
172.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
175.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3352
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3192
3.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov3125
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2616
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1824
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1704
7.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1040
8.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové918
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín904
10.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.876
11.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.872
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec745
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka745
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín720
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně703
16.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
17.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice648
18.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec609
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové606
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most600
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice574
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.567
23.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.522
24.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou518
25.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně508
26.Palán Václav2001 SK Prosek Praha492
27.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice465
28.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka455
29.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové453
30.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka431
31.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín422
32.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
33.Macák Jan1999 Hamr Praha 383
34.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
36.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov368
37.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň358
38.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
39.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
40.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno338
41.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno330
42.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.316
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most316
44.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín284
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most284
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha284
48.Cach Jakub2001 Super Stars Most280
49.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most248
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín248
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava248
52.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.242
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice242
54.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most240
55.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov239
56.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín238
57.Hájek David2000 Super Stars Most236
58.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
59.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice214
60.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci208
Seifert David2000 BK TJ Baník Most208
62.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.206
63.Soukup Václav2001 BKV Plzeň204
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem204
65.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem202
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš202
67.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov200
68.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice192
69.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci172
70.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně164
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
73.Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
75.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Morávek Michal2002 BaC Kladno156
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
79.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
80.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice142
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA142
82.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci126
84.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
85.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
86.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín120
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
90.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
95.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice107
96.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc102
97.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA100
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec100
99.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
100.Herzán David2002 Slavoj Podivín88
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice88
102.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
106.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice84
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava84
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně84
111.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
119.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
120.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most72
121.Cach David2002 Super Stars Most56
122.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
123.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
126.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Chlubna Jaroslav2001 BC DDM Olomouc42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Králík David1999 BK ARION PRAHA42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
142.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice28
143.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
146.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec23
147.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3144
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2136
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2104
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1960
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1862
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1656
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1656
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1416
10.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1301
11.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1123
12.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1072
13.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
14.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín973
15.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most962
16.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha961
17.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
18.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové776
19.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha732
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže708
21.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.642
22.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov636
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice612
24.Janošová Petra2000 BaC Kladno503
25.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice479
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice469
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň461
28.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most452
29.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná444
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc440
31.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most438
32.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec421
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec406
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška406
Psotová Barbora1999 Super Stars Most406
36.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
37.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň381
38.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně378
39.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.374
40.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.359
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.341
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha341
43.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
44.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava328
45.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava320
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
47.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov307
48.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc304
49.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha299
50.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice290
51.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice280
53.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška276
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
55.Sejková Patricie2001 SK Podolí272
56.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň271
57.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.269
58.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most256
59.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most252
60.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most248
61.Dufková Monika1999 BaC Kladno245
62.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.236
63.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
64.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš233
65.Srbová Adéla2000 BaC Kladno231
66.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
67.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice226
68.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha224
69.Schořová Sonja2000 BaC Kladno212
70.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc208
71.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha204
72.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most202
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň201
74.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice196
75.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha195
76.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most188
77.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice180
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci180
79.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň175
80.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
81.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most164
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice164
83.Jägerová Kateřina2000 TJ Sokol Doubravka162
84.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice160
85.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš159
86.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
87.Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná150
88.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice144
89.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice140
90.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
91.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín136
92.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
93.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec130
94.Hašková Jana1999 BaC Kladno129
95.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
96.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
97.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň112
98.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.111
99.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most108
100.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice106
101.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA105
102.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.101
104.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
106.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň96
107.Dítětová Eliška2000 SK Děčín90
108.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec89
109.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most88
110.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.86
111.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň84
113.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 81
114.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci80
116.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
120.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
121.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice73
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
123.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
124.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci68
125.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín66
127.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA63
128.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice62
129.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha60
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice60
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most60
132.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
136.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov42
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec42
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci42
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Zachová Adéla2001 Start Jihlava42
148.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice40
149.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
150.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha30
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA30
Kučerová Petra1999 USK Plzeň30
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
155.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
156.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci22
157.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice18
158.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
159.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
162.Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr9
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3960
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3752
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2960
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2752
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2712
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2712
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2624
8.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2344
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
10.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2112
11.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1896
12.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1829
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1728
14.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1680
15.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1584
16.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1288
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1277
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1277
19.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1158
21.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1088
22.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1063
23.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1048
24.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec946
25.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice931
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice931
27.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
28.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín862
29.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice788
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc774
31.Janošová Petra2000 BaC Kladno765
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most745
33.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice715
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most710
35.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň693
36.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.660
37.Psotová Barbora1999 Super Stars Most657
38.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.654
39.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.594
40.Sejková Patricie2001 SK Podolí542
41.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.515
42.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec501
43.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš491
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš491
45.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
46.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc478
47.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
48.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška468
49.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice464
50.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.455
51.Dufková Monika1999 BaC Kladno440
Schořová Sonja2000 BaC Kladno440
53.Srbová Adéla2000 BaC Kladno433
54.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň431
55.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha429
56.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň422
57.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha416
58.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov404
59.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava395
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha395
61.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
62.Jägerová Kateřina2000 TJ Sokol Doubravka378
63.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec358
64.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most356
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
66.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice354
67.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice350
68.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc344
69.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice317
70.Hašková Jana1999 BaC Kladno314
71.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most308
72.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha306
73.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice303
74.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most292
75.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary288
76.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná284
77.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava281
78.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov280
79.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha276
80.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most270
81.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň266
82.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín248
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci248
84.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA242
85.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most234
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava234
87.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice228
88.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.200
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha200
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice200
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
93.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha192
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň192
95.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec190
96.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec189
97.Dítětová Eliška2000 SK Děčín170
98.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA164
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň164
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
103.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
105.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
106.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
107.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice142
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice142
109.Homolková Klára2001 Sokol Jílové138
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně138
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov138
113.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice130
114.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most128
115.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci126
116.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
119.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 120
120.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most116
121.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
128.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň86
130.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most84
131.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc78
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA78
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA78
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové78
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zachová Adéla2001 Start Jihlava78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
148.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice64
149.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most52
150.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
151.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
155.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci38
158.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
161.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
162.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3352
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2672
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2296
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1856
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1704
6.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1584
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1559
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
9.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1504
10.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1232
11.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1040
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha936
13.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín918
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň904
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha904
16.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice830
17.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most786
18.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
19.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška709
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec624
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice574
22.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.567
23.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.550
24.Janošová Petra2000 BaC Kladno518
25.Paurová Lucie1999 Super Stars Most515
26.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc501
27.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice500
28.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.492
29.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice488
30.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
31.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové455
32.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava431
33.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice393
34.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice392
35.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň377
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov377
37.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná359
38.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice356
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň356
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš356
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
42.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.352
Sejková Patricie2001 SK Podolí352
44.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.348
45.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most344
46.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice338
47.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň323
48.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
51.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary300
52.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most284
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha284
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha284
57.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
58.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
59.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most248
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava248
61.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most244
62.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
Schořová Sonja2000 BaC Kladno242
64.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec240
65.Jägerová Kateřina2000 TJ Sokol Doubravka234
66.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec230
67.Srbová Adéla2000 BaC Kladno218
68.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec214
69.Psotová Barbora1999 Super Stars Most212
70.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
71.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice192
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň192
73.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice190
74.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most188
75.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA178
76.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci176
77.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc172
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha172
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc172
81.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice170
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most170
83.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš166
84.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň164
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
86.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
87.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
88.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice152
89.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava142
90.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov138
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 138
92.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec128
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň128
94.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha126
96.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
97.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
99.Homolková Klára2001 Sokol Jílové114
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně114
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice114
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
103.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha108
104.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice94
105.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most92
106.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA88
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín88
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice88
110.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
113.Hašková Jana1999 BaC Kladno84
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň84
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná84
116.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov80
117.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín78
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
125.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice70
126.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most68
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci68
128.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
129.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice52
130.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň46
134.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Dítětová Eliška2000 SK Děčín42
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Zachová Adéla2001 Start Jihlava42
150.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci38
152.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci26
155.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA12
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.12
Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr12
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U17 - Hradec KrálovéC20.09.2014
21. GPC U17 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
31. GPC U17 - Český KrumlovC21.09.2014
41. GPC U17 - KopřivniceC27.09.2014
5GPC U17 - O pohár Vlaštovky - PlzeňC27.09.2014
61. GPD U17 - TepliceD04.10.2014
71. GPD U17 - LiberecD04.10.2014
81. GPC U17 - PlzeňC12.10.2014
91. GPC U17 - MostC12.10.2014
101. GPC U17 - Brno - JehniceC12.10.2014
111. GPC U17 - PrahaC18.10.2014
121. GPA U17 - Český KrumlovA26.10.2014
132. GPD U17 - TepliceD08.11.2014
14GPC U17 - přebor ČOS - PlzeňC09.11.2014
152. GPD U17 - Liberec - VesecD16.11.2014
162. GPC U17 - KladnoC16.11.2014
172. GPC U17 - České BudějoviceC22.11.2014
182. GPC U17 - Orlová - LutyněC22.11.2014
192. GPC U17 - DobruškaC23.11.2014
202. GPC U17 - ŽidlochoviceC29.11.2014
212. GPC U17 - PlzeňC29.11.2014
222. GPC U17 - LiberecC30.11.2014
232. GPC U17 - Praha - ZMC30.11.2014
24GPC U17 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
252. GPA U17 - Podolí u BrnaA14.12.2014
263. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.01.2015
273. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.02.2015
283. GPD U17 - Liberec - VesecD07.02.2015
293. GPC U17 - KladnoC14.02.2015
303. GPC U17 - PlzeňC01.03.2015
313. GPC U17 - TepliceC07.03.2015
323. GPC U17 - OlomoucC07.03.2015
333. GPC U17 - ChropyněC07.03.2015
343. GPC U17 - Praha - ZMC08.03.2015
35OP U17 - PardubiceSKP21.03.2015
36GPC U17 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
37GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC28.03.2015
383. GPA U17 - Brno - JehniceA29.03.2015
39OP U17 - PlzeňSKP06.04.2015
40OP U17 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
41OP U17 - Český KrumlovSKP18.04.2015
42OP U17 - MostSKP18.04.2015
43OP U17 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
44OP U17 - Praha - ZMSKP19.04.2015
45OP U17 - IvančiceSKP19.04.2015
46MČR jednotlivců - Hradec KrálovéMČR10.05.2015
47GPC Hamr Open - PrahaC20.09.2015
48GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC20.09.2015
492. GPB U17 - Praha - ZMB04.10.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading