logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 08.10.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
08.10.2014 - 08.10.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3624
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3496
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3200
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2488
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2384
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2328
8.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2200
9.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1974
10.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1912
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1896
12.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
13.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1637
14.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1341
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1341
16.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1310
17.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1280
18.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1260
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1248
20.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1192
22.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1176
23.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1166
24.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1136
25.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1066
27.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1045
28.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1018
29.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
30.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha992
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň975
32.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
33.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec828
34.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové808
35.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.774
36.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha746
37.Repiar Samuel1994 Super Stars Most724
38.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.720
39.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha713
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška677
41.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec628
42.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem626
43.Vodička Václav1992 Hamr Praha 618
44.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci610
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška603
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha601
47.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové580
48.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec564
49.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton560
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.532
51.Pistulka Radek1997 USK Plzeň526
52.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov499
53.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové496
54.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr494
55.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha484
56.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.478
57.Slabý Otto1984 USK Plzeň473
58.Schmied Martin1982 TJ Chropyně458
59.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov434
60.Šot Michal1988 SK BC Premiera428
61.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice423
62.Kural Martin1999 USK Plzeň416
63.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
64.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
65.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec396
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška396
67.Port Jan1972 TJ Proboštov390
68.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
69.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové378
70.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.364
71.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera358
72.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.357
73.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín354
74.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
75.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
76.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov336
77.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter334
78.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno331
79.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže325
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín325
81.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
82.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 322
83.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice314
84.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha300
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně300
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
87.Klíma Petr1980 Hamr Praha 282
88.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
91.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha279
92.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
93.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava274
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci274
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň274
96.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice270
98.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.262
99.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno256
100.Helar Ondřej1995 Start Jihlava248
101.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov246
102.Rombald Martin1987 Hamr Praha 240
103.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.233
104.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
105.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
106.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec226
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň226
108.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
109.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
110.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
111.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most214
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha214
113.Konupka Jiří1965 BaC Kladno212
114.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA208
115.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
116.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
117.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
118.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
119.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
120.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava194
121.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc190
122.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci188
123.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.187
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška187
125.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 186
126.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.180
127.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice176
128.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně172
129.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 168
130.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice166
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
132.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice161
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice161
134.Segeč Jan1978 USK Plzeň160
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín160
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
137.Ondrášek David1996 Super Stars Most158
138.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc157
139.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka156
141.Sklář David1993 Hamr Praha 154
142.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně152
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci152
145.Kubík Jiří1977 SK Jupiter151
146.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most150
147.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter146
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice146
149.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha144
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka144
151.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice140
152.Helar Jakub1992 Start Jihlava138
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice138
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
156.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.134
157.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice128
158.Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 126
159.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice125
161.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
162.Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
163.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže116
164.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci114
168.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.110
169.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha108
170.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera106
171.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň102
172.Motejl Jakub1995 Super Stars Most100
173.Čapek Jiří1975 Super Stars Most99
174.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
175.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 97
176.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice96
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
179.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 94
180.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
181.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice91
182.Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
184.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové88
Schoř Marek1972 BaC Kladno88
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
188.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně86
195.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Iltis Radek1979 Hamr Praha 84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka84
199.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
200.Vítek Radek1985 Hamr Praha 81
201.Horák Pavel1983 SK BC Premiera80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
203.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
208.Látal Petr1975 TJ Proboštov77
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice77
210.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter73
211.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice70
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice70
213.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice66
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera66
215.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
216.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Vild Petr1974 SK Jupiter60
218.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
219.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 58
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
222.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
223.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
224.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
228.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
229.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
232.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec51
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice51
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň51
235.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
236.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha46
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Parkos David1974 SKB Český Krumlov46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
244.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.44
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
247.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice42
260.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
261.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci40
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně40
264.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
265.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
266.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
270.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
274.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc30
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc30
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno30
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
278.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
279.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
281.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
282.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
286.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
288.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
293.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
296.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice13
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka13
301.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Poláček Michal1974 Hamr Praha 12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
316.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
324.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
330.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 SK UP Olomouc6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
336.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4064
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4064
3.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.4000
4.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3880
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3760
6.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3584
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
9.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
10.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2904
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2872
12.Segeč Jan1978 USK Plzeň2624
13.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2568
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
15.Louda Jiří1995 USK Plzeň2488
16.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2464
17.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2344
18.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2208
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2200
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2104
21.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci2048
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci2048
24.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1864
25.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1775
26.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1640
27.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1492
28.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1490
29.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
30.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
31.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1406
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1384
33.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1373
34.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1344
35.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1320
36.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1286
37.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1271
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1271
39.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
41.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.1197
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1197
43.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1166
44.Louda Jan1999 USK Plzeň1120
45.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1054
46.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
48.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice974
49.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka955
50.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
51.Rubáš Josef1982 USK Plzeň896
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň896
53.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
55.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci840
56.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka830
57.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA828
58.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.805
59.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha747
60.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
61.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov711
62.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
63.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha696
64.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha670
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové652
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové652
67.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice635
68.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná630
69.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci618
70.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera615
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška615
72.Pistulka Radek1997 USK Plzeň608
73.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov590
74.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
75.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
76.Bláha Václav1980 Hamr Praha 554
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně554
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně554
79.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno552
80.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.540
81.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice536
82.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec533
83.Port Jan1972 TJ Proboštov530
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha530
85.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové525
86.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec520
87.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec518
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové496
89.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
90.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov487
91.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava473
92.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec464
93.Kural Martin1999 USK Plzeň462
94.Schmied Martin1982 TJ Chropyně458
95.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec455
96.Konupka Jiří1965 BaC Kladno452
Rombald Martin1987 Hamr Praha 452
98.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
99.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín438
100.Helar Ondřej1995 Start Jihlava432
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
102.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
103.Klíma Petr1980 Hamr Praha 424
104.Poříz Leoš1974 Start Jihlava418
105.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
106.Drudík Ota1992 USK Plzeň413
107.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška398
108.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
109.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
110.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.374
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže374
112.Helar Jakub1992 Start Jihlava372
113.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
114.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.362
115.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha358
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter358
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
118.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 354
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany354
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást354
121.Filz Jan1975 SK Prosek Praha350
122.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
123.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice341
124.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň328
125.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška320
126.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň316
127.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec314
128.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
129.Iltis Radek1979 Hamr Praha 302
130.Kubík Jiří1977 SK Jupiter298
131.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 286
132.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 282
Vodička Václav1992 Hamr Praha 282
134.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
135.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň280
137.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc278
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice278
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná278
141.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
142.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
143.Schoř Marek1972 BaC Kladno242
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně242
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice242
146.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter240
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň240
148.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem238
150.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
152.Ondrášek David1996 Super Stars Most234
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška234
154.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov232
155.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové230
156.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
157.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže224
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
159.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter222
160.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha216
162.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka210
Látal Petr1975 TJ Proboštov210
164.Sklář David1993 Hamr Praha 208
165.Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 206
166.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
168.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška204
169.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice203
172.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
174.Vild Petr1974 SK Jupiter198
175.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice196
178.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr192
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
181.Čapek Jiří1975 Super Stars Most190
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice190
184.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně178
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže178
186.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
187.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most166
188.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
190.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Fridrich Václav1977 BaC Kladno164
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice164
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové164
195.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha162
196.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice160
197.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
198.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice156
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové156
200.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
201.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
203.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
204.Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
205.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
206.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
207.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
210.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 124
Motejl Jakub1995 Super Stars Most124
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 124
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka124
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
216.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně120
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Vítek Radek1985 Hamr Praha 120
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně120
223.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice114
230.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice112
232.Stehno Petr1977 Hamr Praha 110
233.Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
235.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
237.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice90
238.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
240.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice86
David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
249.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
252.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci80
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
256.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
279.Horák Pavel1983 SK BC Premiera76
280.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
281.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
283.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
284.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.60
285.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy58
286.Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň56
288.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
290.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka48
292.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
299.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Komarovský Petr1965 ABC Brno42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
321.Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
323.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
325.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
327.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
330.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
336.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany14
337.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň3184
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3184
4.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3064
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3048
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2680
7.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2592
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2432
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2240
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2208
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2040
13.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1916
14.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1600
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1432
16.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1346
17.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1236
18.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1126
20.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
21.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1080
22.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1070
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1067
24.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1028
25.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové949
26.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
28.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha912
29.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka805
30.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha792
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška782
32.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
33.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň766
34.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice752
35.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
36.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.698
37.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA678
38.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
39.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha624
40.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
41.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové584
42.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci560
43.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov541
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.541
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.541
46.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera536
47.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci533
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec506
49.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
50.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
51.Bláha Václav1980 Hamr Praha 472
52.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
53.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter466
54.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
55.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové456
56.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha453
57.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr448
58.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov436
59.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice434
60.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška424
61.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně386
62.Rombald Martin1987 Hamr Praha 382
63.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
64.Helar Ondřej1995 Start Jihlava364
65.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
66.Pistulka Radek1997 USK Plzeň359
67.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín358
68.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava348
69.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
70.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem334
71.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.332
72.Port Jan1972 TJ Proboštov322
73.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov311
74.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton306
75.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice288
76.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera284
77.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice282
78.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
79.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
80.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec274
81.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.268
82.Fridrich Václav1977 BaC Kladno266
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást266
84.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 258
85.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
87.Klíma Petr1980 Hamr Praha 244
88.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
89.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná236
90.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
91.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
92.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
93.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec218
94.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
95.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
96.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
97.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
98.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka192
99.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec166
101.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Motejl Jakub1995 Super Stars Most164
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 164
104.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
105.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter158
106.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera156
107.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno152
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
109.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
110.Stehno Petr1977 Hamr Praha 148
111.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň146
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň146
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín146
114.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Repiar Samuel1994 Super Stars Most138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
119.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter128
Schoř Marek1972 BaC Kladno128
121.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
122.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové125
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
129.Iltis Radek1979 Hamr Praha 122
130.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
131.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice114
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
140.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové112
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
144.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
146.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci103
147.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
148.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
150.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
152.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
153.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
156.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
162.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc84
163.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
164.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Konupka Jiří1965 BaC Kladno78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
178.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 70
179.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
180.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
181.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň56
182.Filz Jan1975 SK Prosek Praha54
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka54
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
185.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
189.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
209.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka38
210.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
211.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
212.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
215.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
218.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
219.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
223.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
224.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
227.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4160
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3032
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2832
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2704
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2672
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2536
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2472
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2264
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2016
11.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1992
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1725
13.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1696
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1550
15.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1440
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1336
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1269
19.Panochová Jana1997 Super Stars Most1227
20.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1224
21.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1204
22.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
24.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
25.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1141
26.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
27.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1104
28.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1069
29.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1021
30.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
31.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.990
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most894
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí858
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha852
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most762
36.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka688
37.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška677
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň642
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška608
40.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
41.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most530
Vocelková Anna1994 USK Plzeň530
43.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
44.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno522
45.Vítková Adéla1992 Start Jihlava507
46.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice502
48.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 480
49.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 471
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň453
51.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov433
52.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov432
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň432
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín430
55.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice426
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha422
58.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
59.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice406
Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
61.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška392
62.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.384
63.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
64.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
65.Paurová Lucie1999 Super Stars Most336
66.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice321
67.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec306
68.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice300
69.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
70.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
71.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
73.Černá Martina1987 Hamr Praha 272
74.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
75.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
76.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
77.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
78.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
79.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
80.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
81.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže234
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice226
83.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera220
84.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
85.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice206
Schořová Sonja2000 BaC Kladno206
87.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
88.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice200
90.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov199
91.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
92.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
93.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno184
94.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
95.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 166
96.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň164
97.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
98.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
99.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
100.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice154
101.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
102.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
103.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
104.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
105.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
106.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
109.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec124
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Dufková Monika1999 BaC Kladno120
112.Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Janošová Petra2000 BaC Kladno114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
118.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka88
119.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
123.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka82
124.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
128.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
143.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
144.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
145.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
147.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
148.Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
155.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
156.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
158.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
161.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
163.Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4800
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.4224
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3744
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3744
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3712
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3712
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3344
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
9.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3064
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3064
12.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2632
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2536
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2384
15.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2344
16.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2200
17.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2024
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1984
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1968
21.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
22.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1904
23.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1877
24.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1864
25.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1808
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1808
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
28.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1696
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
30.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1520
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
32.Panochová Jana1997 Super Stars Most1366
33.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1350
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
37.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1286
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1198
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1173
41.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1100
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1068
43.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
44.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1010
45.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň992
47.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec954
48.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice865
50.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice850
51.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha820
52.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka800
53.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
54.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
55.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 747
56.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 697
57.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
58.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha670
59.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí660
60.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň639
61.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 637
62.Černá Martina1987 Hamr Praha 636
63.Paurová Lucie1999 Super Stars Most631
64.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera630
65.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice591
66.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice579
67.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno564
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava539
Vítková Adéla1992 Start Jihlava539
70.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice520
72.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška515
73.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
74.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
75.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
76.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha462
77.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
78.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha432
79.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice430
80.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter426
81.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
82.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 380
83.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
84.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
85.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže357
86.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice343
87.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice338
88.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka330
89.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov324
90.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
91.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov306
92.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
93.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
94.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
95.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
96.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov280
97.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 276
98.Benešová Hana1985 Hamr Praha 266
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice266
100.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
102.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň248
103.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
104.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice243
105.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
106.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
107.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
108.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
109.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter220
110.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
111.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
112.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
113.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
115.Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
116.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Dufková Monika1999 BaC Kladno192
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha192
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
121.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
122.Kedlesová Erika1996 SK Děčín185
123.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň184
124.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška183
125.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové165
126.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
127.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha160
128.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
129.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň142
130.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
133.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
137.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
139.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
140.Srbová Karolína1998 SK Děčín116
141.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Janošová Petra2000 BaC Kladno114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
152.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
157.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka104
158.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
159.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
161.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
176.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
179.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno75
181.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
182.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
184.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
186.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
188.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4144
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3672
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3480
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka3184
Koldová Veronika1994 Super Stars Most3184
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2600
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2240
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2192
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
10.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2010
11.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1696
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1629
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1604
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1341
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1256
17.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1254
18.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1235
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1229
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
21.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
22.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1067
23.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1061
24.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1029
25.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1022
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci901
27.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA798
28.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.781
29.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha768
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most752
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
32.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
33.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
34.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera708
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška688
36.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov672
37.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno669
38.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
39.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha588
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most588
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín562
43.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka560
44.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec550
45.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň534
46.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha533
47.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 526
48.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
49.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha510
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice506
51.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice498
52.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha497
53.Nesvedová Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
54.Vítková Adéla1992 Start Jihlava484
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška472
56.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha458
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška458
59.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň456
60.Vocelková Anna1994 USK Plzeň445
61.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové418
62.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov413
63.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most408
64.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně386
65.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí382
66.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno366
67.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
68.Černá Martina1987 Hamr Praha 334
69.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov330
70.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
71.Benešová Hana1985 Hamr Praha 314
72.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň302
73.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 298
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
75.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže297
76.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
77.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha286
78.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera284
79.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
80.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice278
81.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera272
82.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové263
83.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice262
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň262
85.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
86.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 244
87.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
88.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice240
89.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter234
90.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
91.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
92.Schořová Sonja2000 BaC Kladno206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
94.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
95.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha192
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
98.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
99.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
100.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
101.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
102.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha164
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice164
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice164
105.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 162
106.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň160
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice160
Panochová Jana1997 Super Stars Most160
109.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice158
111.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň156
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
115.Kedlesová Erika1996 SK Děčín146
116.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno144
117.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
121.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
122.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec128
123.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
124.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové125
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
129.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
130.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha120
132.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
133.Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
136.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
139.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
140.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka88
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice88
142.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
146.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
147.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
150.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Fričová Anna1993 TJ Proboštov78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
163.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno74
164.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
166.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
167.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
173.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
175.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Janošová Petra2000 BaC Kladno42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
188.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
189.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže36
190.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
191.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
192.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
193.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 24
194.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
197.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
200.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
201.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
2GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
3GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
4GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
5GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
6GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
7GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
8GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
9GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
10Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
11GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
12GPC dospělých - MostC06.12.2014
13GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
14GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
15GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
16GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
17OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
18OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
19Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
20OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
21OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
22OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
23OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
24OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
25OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
26GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
27MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
28GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
29GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
30GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
31VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
32GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
33GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
34GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
35GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
36GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
37GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
38GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
39GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
40GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
41GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
42Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
43GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
44GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
45GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
46GPB Most - MostB31.05.2015
47GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
4820. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
49GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
50Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
51GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
52GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
53GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading