logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 25.10.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
27.10.2014 - 25.10.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3624
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3496
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3200
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2704
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2488
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2384
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2328
8.Ptáček David1993 BK Kopřivnice2200
9.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2192
10.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1912
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1896
12.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
13.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1637
14.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1440
15.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1344
17.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1341
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1341
19.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1280
20.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1260
21.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1192
23.Bláha Václav1980 Hamr Praha 1166
24.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
25.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1094
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1066
27.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1045
28.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1018
29.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
30.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha992
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň975
32.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
33.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.886
34.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha842
35.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec828
36.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové808
37.Repiar Samuel1994 Super Stars Most784
38.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.720
39.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha713
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška677
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška675
42.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec628
43.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem626
44.Vodička Václav1992 Hamr Praha 618
45.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové614
46.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha601
47.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec564
48.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton560
49.Pistulka Radek1997 USK Plzeň542
50.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci540
51.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.532
52.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov499
53.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové496
54.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr494
55.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.490
56.Slabý Otto1984 USK Plzeň473
57.Schmied Martin1982 TJ Chropyně458
58.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže439
59.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov434
60.Šot Michal1988 SK BC Premiera428
61.Kural Martin1999 USK Plzeň416
62.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
63.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
64.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška396
65.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
66.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové378
67.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín370
68.Port Jan1972 TJ Proboštov366
69.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.364
70.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha359
71.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera358
72.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.357
73.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha346
74.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
75.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
76.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov336
77.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno331
78.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov326
79.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
80.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 322
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter322
82.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno314
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
84.Helar Ondřej1995 Start Jihlava310
85.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně308
86.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha300
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně300
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
89.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice285
90.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín283
91.Klíma Petr1980 Hamr Praha 282
92.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
95.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
96.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice276
97.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice275
98.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci274
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň274
100.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice270
102.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.262
103.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno256
104.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci254
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice254
106.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec250
107.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice246
108.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.242
109.Rombald Martin1987 Hamr Praha 240
110.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.233
111.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
112.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
113.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň226
114.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
115.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně220
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc220
117.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
118.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice215
119.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha214
120.Konupka Jiří1965 BaC Kladno212
121.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA208
122.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
123.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
124.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
125.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
126.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
127.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava194
128.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.187
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška187
130.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava176
131.Čapek Jiří1975 Super Stars Most171
132.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 168
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice168
134.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
135.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 162
136.Segeč Jan1978 USK Plzeň160
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
138.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc157
139.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
Helar Jakub1992 Start Jihlava156
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka156
142.Sklář David1993 Hamr Praha 154
143.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci152
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
145.Kubík Jiří1977 SK Jupiter151
146.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter146
147.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka144
149.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
150.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice140
151.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.139
152.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
156.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic137
157.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most136
158.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže134
159.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně132
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most132
161.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín130
162.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice128
163.Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 126
164.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice125
166.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice124
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
168.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice120
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
170.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín118
171.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
172.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná115
173.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně114
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci114
178.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha108
179.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice107
180.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.106
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton106
182.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice103
183.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň102
184.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 97
185.Filz Jan1975 SK Prosek Praha96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
188.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice94
190.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
191.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Konečný Jiří1977 SK Jupiter90
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
194.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové88
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr88
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
198.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně86
205.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Iltis Radek1979 Hamr Praha 84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže84
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka84
210.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
211.Vítek Radek1985 Hamr Praha 81
212.Horák Pavel1983 SK BC Premiera80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
214.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně78
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha78
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň78
220.Parkos David1974 SKB Český Krumlov76
221.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
223.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter73
224.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice72
225.Látal Petr1975 TJ Proboštov68
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy68
227.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera66
228.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Vild Petr1974 SK Jupiter60
230.Čerkl Jan1977 TJ Sokol Křemže59
231.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 58
Motejl Jakub1995 Super Stars Most58
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha58
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice58
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice58
236.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň57
237.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.56
238.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov54
241.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka52
243.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec51
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň51
245.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava48
246.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha46
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
252.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice44
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice44
256.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
269.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín41
270.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci40
272.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
273.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha33
Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
276.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice32
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
282.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc30
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně30
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno30
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA30
287.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně28
288.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
291.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany24
292.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha22
Stehno Petr1977 Hamr Praha 22
296.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy21
297.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
298.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov18
301.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
304.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
306.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany13
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň13
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
313.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno12
Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Poláček Michal1974 Hamr Praha 12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
327.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
335.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
340.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 SK UP Olomouc6
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
348.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4064
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4064
3.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.4000
4.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3880
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3760
6.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3584
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3336
8.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3112
9.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
10.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2904
11.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2872
12.Segeč Jan1978 USK Plzeň2624
13.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2568
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
15.Louda Jiří1995 USK Plzeň2488
16.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2464
Ptáček David1993 BK Kopřivnice2464
18.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2208
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2200
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2104
21.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci2048
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci2048
24.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1864
25.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1775
26.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1661
27.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1640
28.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1572
29.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1492
30.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1490
31.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
32.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1456
33.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1406
34.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1384
35.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1358
36.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1344
37.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1320
38.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1271
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1271
40.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
42.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.1197
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1197
44.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1166
45.Louda Jan1999 USK Plzeň1120
46.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1029
47.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
49.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka955
50.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice936
51.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov912
52.Rubáš Josef1982 USK Plzeň896
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň896
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
55.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná856
56.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.850
58.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci840
59.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka830
60.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha818
61.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha792
62.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha747
63.Pistulka Radek1997 USK Plzeň736
64.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem718
65.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.716
66.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov709
67.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
68.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové686
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové686
70.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice635
71.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera615
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška615
73.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov614
74.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov595
75.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci594
76.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec593
77.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno592
78.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.582
79.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice568
80.Port Jan1972 TJ Proboštov566
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
82.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
83.Bláha Václav1980 Hamr Praha 554
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec542
85.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec533
86.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně530
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně530
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha530
89.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové525
90.Helar Ondřej1995 Start Jihlava520
91.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže512
92.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava507
93.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové496
94.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice491
95.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec486
96.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec464
97.Kural Martin1999 USK Plzeň462
98.Helar Jakub1992 Start Jihlava460
99.Schmied Martin1982 TJ Chropyně458
100.Konupka Jiří1965 BaC Kladno452
Rombald Martin1987 Hamr Praha 452
102.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
103.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín438
104.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
105.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
106.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.426
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná426
108.Klíma Petr1980 Hamr Praha 424
109.Poříz Leoš1974 Start Jihlava418
110.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
111.Drudík Ota1992 USK Plzeň413
112.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška398
113.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr392
114.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
115.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže386
116.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec380
117.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže374
118.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
119.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.362
120.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha358
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter358
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
123.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc356
124.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany354
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást354
126.Filz Jan1975 SK Prosek Praha350
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 350
128.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr342
Iltis Radek1979 Hamr Praha 342
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice342
131.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň328
132.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška320
133.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže316
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň316
135.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice315
136.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha304
137.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice300
138.Kubík Jiří1977 SK Jupiter298
139.Vodička Václav1992 Hamr Praha 282
140.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice281
142.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň280
144.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 276
145.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice270
146.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
147.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha252
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
149.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně242
150.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter240
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň240
152.Čapek Jiří1975 Super Stars Most238
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha238
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem238
155.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín236
156.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška234
157.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov232
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín232
159.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové230
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 230
161.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
162.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
163.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter222
164.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka210
165.Sklář David1993 Hamr Praha 208
166.Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 206
167.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
169.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška204
170.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice203
171.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno200
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov200
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice200
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
175.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
177.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
180.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice190
182.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice186
183.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov182
184.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně178
185.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka176
186.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno168
Látal Petr1975 TJ Proboštov168
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice168
189.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
191.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice164
Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr164
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice164
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové164
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín164
198.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice160
199.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
200.Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové156
Vild Petr1974 SK Jupiter156
203.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava154
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice154
206.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
208.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
209.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně138
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně138
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
212.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.134
213.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice132
215.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
216.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň126
217.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
220.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most124
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 124
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 124
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň124
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
226.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 120
Vítek Radek1985 Hamr Praha 120
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně120
231.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice114
240.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice112
242.Stehno Petr1977 Hamr Praha 110
243.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
244.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
247.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
249.David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
257.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera84
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov84
260.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci80
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice80
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most80
265.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most78
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most78
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA78
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
288.Horák Pavel1983 SK BC Premiera76
289.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice74
290.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže72
291.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
293.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.56
Konečný Jiří1977 SK Jupiter56
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň56
296.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
297.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka48
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka48
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.48
301.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Motejl Jakub1995 Super Stars Most46
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
310.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Komarovský Petr1965 ABC Brno42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice42
332.Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
334.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany38
335.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice36
336.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
338.Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
339.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
340.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
342.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
347.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže18
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
350.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany14
351.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň3184
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3184
4.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3064
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3048
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2992
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2680
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2432
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2240
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2232
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.2168
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2040
13.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1916
14.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1600
15.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1440
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1432
17.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1236
18.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
Ptáček David1993 BK Kopřivnice1184
20.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1128
21.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
22.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1080
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1067
24.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1042
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1016
26.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové949
27.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
29.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha912
30.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka805
31.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha792
32.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška782
33.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
34.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň766
35.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
36.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.698
37.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA678
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha656
39.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.653
40.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
41.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
42.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové584
43.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci560
44.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov541
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.541
46.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera536
47.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci533
48.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov511
49.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
50.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice494
51.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
52.Bláha Václav1980 Hamr Praha 472
Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr472
54.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně470
55.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter466
56.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
57.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec461
58.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové456
59.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha453
60.Helar Ondřej1995 Start Jihlava446
61.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
62.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže425
63.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška424
64.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
65.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava418
66.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín390
67.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně384
68.Rombald Martin1987 Hamr Praha 382
69.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
70.Vodička Václav1992 Hamr Praha 362
71.Pistulka Radek1997 USK Plzeň359
72.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná346
73.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem334
74.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov311
75.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton306
76.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice288
77.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec284
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
79.Port Jan1972 TJ Proboštov282
80.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice280
81.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice278
82.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr276
83.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec274
84.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.268
85.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr266
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást266
87.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
88.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
89.Klíma Petr1980 Hamr Praha 244
90.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
91.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně240
92.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
93.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
94.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov224
95.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže216
97.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
98.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice204
99.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
100.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno194
101.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka192
102.Iltis Radek1979 Hamr Praha 188
103.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice182
104.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec166
106.Motejl Jakub1995 Super Stars Most164
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 164
108.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
109.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter158
110.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera156
111.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
112.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
113.Stehno Petr1977 Hamr Praha 148
114.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň146
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň146
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice146
118.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 144
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové144
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice144
121.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
123.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter128
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr128
125.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
126.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové125
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
133.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín118
134.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
135.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno114
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže114
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
144.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
146.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
148.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
149.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci103
150.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
151.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most100
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany100
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň100
154.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
156.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
157.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha88
159.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
164.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno84
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
167.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Konupka Jiří1965 BaC Kladno78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
180.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 70
181.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín68
182.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
183.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň56
184.Filz Jan1975 SK Prosek Praha54
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka54
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 54
187.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže48
188.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava46
193.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci42
213.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže40
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.40
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany40
216.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka38
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany38
218.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
219.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice32
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
226.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
229.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
231.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
232.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
233.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže18
Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
235.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice16
236.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
237.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže10
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.10
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4160
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3032
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2832
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2704
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2672
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2536
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2472
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2288
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2016
11.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1992
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1808
13.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1696
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1550
15.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1440
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1368
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1344
18.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1336
19.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1269
20.Panochová Jana1997 Super Stars Most1227
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1224
22.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1200
Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
24.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1171
25.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1144
26.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1104
27.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1069
28.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1054
29.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1021
30.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
31.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.990
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most894
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí858
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha852
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most738
36.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka688
37.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška677
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň642
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška608
40.Vítková Adéla1992 Start Jihlava607
41.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno554
42.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
43.Vocelková Anna1994 USK Plzeň530
44.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň525
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
46.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
47.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 480
48.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 471
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice463
50.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov460
51.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most448
52.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov432
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň432
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín430
55.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice429
56.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice427
57.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton426
58.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha422
59.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA416
60.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
61.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice400
62.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice394
63.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška392
64.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.384
65.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov372
66.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice360
67.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
68.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice352
69.Paurová Lucie1999 Super Stars Most336
70.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec306
71.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice300
72.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška280
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
74.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
75.Černá Martina1987 Hamr Praha 272
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně272
77.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
78.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice266
79.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
80.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice250
81.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
82.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
83.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
84.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera220
85.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno216
86.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně208
88.Schořová Sonja2000 BaC Kladno206
89.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
90.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže200
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže200
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice200
94.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov199
95.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
96.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná190
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
98.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 166
99.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň164
100.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
101.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
102.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice156
104.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
105.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná146
106.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
107.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
108.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
109.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice128
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
111.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
114.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec124
115.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Dufková Monika1999 BaC Kladno120
117.Benešová Hana1985 Hamr Praha 114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Janošová Petra2000 BaC Kladno114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha114
124.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava110
125.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka88
126.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
130.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka82
131.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci80
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
135.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
150.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany72
151.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
152.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
153.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.44
155.Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
161.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
162.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
167.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže30
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
172.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
174.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.22
Srbová Karolína1998 SK Děčín22
176.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
177.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4800
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.4224
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3744
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3744
5.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem3712
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem3712
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3344
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3304
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3088
10.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3064
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most3064
12.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2632
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2536
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2384
15.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2344
16.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2200
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2181
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2024
20.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1984
21.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1968
22.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
23.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1904
24.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1864
25.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1808
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1808
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1720
28.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1696
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
30.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1664
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1520
32.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
33.Panochová Jana1997 Super Stars Most1366
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1328
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
37.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1286
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1198
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1173
41.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1164
42.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1062
43.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
44.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1010
45.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň992
47.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec954
48.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice865
50.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice824
51.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha820
52.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka800
53.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice787
54.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka768
55.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
56.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 747
57.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 697
58.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
59.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha670
60.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí660
61.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň639
62.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice638
63.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 637
64.Černá Martina1987 Hamr Praha 636
65.Paurová Lucie1999 Super Stars Most631
66.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera630
67.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno564
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice550
69.Pořízová Radka1977 Start Jihlava539
Vítková Adéla1992 Start Jihlava539
71.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice520
73.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška515
74.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
75.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov471
76.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton466
77.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice465
78.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha462
79.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 458
80.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha432
81.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter426
82.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně414
83.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice404
84.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže402
85.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice389
86.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
87.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
88.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka330
89.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov324
90.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice322
91.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže315
92.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov306
93.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
94.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
95.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
96.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
97.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov280
98.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 276
99.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice274
100.Benešová Hana1985 Hamr Praha 266
101.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice252
102.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
104.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň248
105.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice243
106.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
107.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
108.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter220
109.Janošová Petra2000 BaC Kladno216
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
111.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně208
114.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice200
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
116.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
118.Schořová Sonja2000 BaC Kladno197
119.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Dufková Monika1999 BaC Kladno192
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha192
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
124.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
125.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže188
126.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice187
127.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška183
128.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava181
129.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
130.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové165
131.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
132.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha160
133.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
134.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr150
135.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
137.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
141.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň134
142.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
146.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
148.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
149.Kedlesová Erika1996 SK Děčín116
Srbová Karolína1998 SK Děčín116
151.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
160.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná112
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most112
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná112
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
169.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka104
170.Srbová Adéla2000 BaC Kladno102
171.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
172.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
174.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany80
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
176.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
192.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
195.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno75
197.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
199.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy64
200.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
201.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
203.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
205.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže26
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
208.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4144
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3672
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3480
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka3184
Koldová Veronika1994 Super Stars Most3184
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2600
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2240
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2192
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2168
10.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2010
11.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1696
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1629
14.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1604
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1341
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1312
17.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1256
18.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1254
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1235
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
21.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1126
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1092
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1067
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1061
25.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1040
26.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1029
27.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci901
28.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA798
29.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.781
30.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
31.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera742
32.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
33.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most726
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška688
36.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov672
37.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno669
38.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice648
39.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov616
40.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín596
41.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov592
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha588
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most588
44.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka560
Vítková Adéla1992 Start Jihlava560
46.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec550
47.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň534
48.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha533
49.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 526
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha522
51.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška520
52.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice506
53.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha497
54.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška472
56.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha458
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška458
59.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň456
60.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice453
61.Vocelková Anna1994 USK Plzeň445
62.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice418
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové418
64.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov413
65.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně384
66.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí382
67.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno366
68.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov363
69.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
70.Černá Martina1987 Hamr Praha 334
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň334
72.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
73.Benešová Hana1985 Hamr Praha 314
74.Belyaeva Victoria1981 Hamr Praha 310
75.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
76.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 298
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha298
78.Schořová Sonja2000 BaC Kladno296
79.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
80.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha286
81.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice284
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice278
83.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže275
84.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice272
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera272
86.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most270
87.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové263
88.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň258
89.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
90.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
91.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter234
92.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
93.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha230
94.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
95.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
96.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha192
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
99.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže190
101.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
102.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice184
103.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná174
104.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice170
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava170
106.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
107.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 162
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
109.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň160
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň160
Panochová Jana1997 Super Stars Most160
112.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
114.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice148
115.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice146
116.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže144
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno144
118.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
120.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
121.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně128
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec128
123.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň126
Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr126
125.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové125
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
130.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
131.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha120
133.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín118
134.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
135.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
139.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně112
143.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná110
144.Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
145.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
146.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
147.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka88
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice88
149.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter86
Loskotová Romana1978 Hamr Praha 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
152.Janošová Petra2000 BaC Kladno84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
155.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
157.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
169.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno74
170.Kedlesová Erika1996 SK Děčín68
171.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha66
172.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
174.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha52
175.Haškovcová Eliška1976 Hamr Praha 46
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
181.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
182.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice42
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Srbová Adéla2000 BaC Kladno42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
197.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
198.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
199.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
200.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
205.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
207.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 24
208.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
210.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
211.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.18
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
214.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
217.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
218.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
2GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
3GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
4GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
5GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
6GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
7Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
8GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
9GPC dospělých - MostC06.12.2014
10GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
11GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
12GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
13GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
14OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
15OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
16Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
17OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
18OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
19OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
20OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
21OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
22OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
23GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
24MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
25GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
26GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
27GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
28VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
29GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
30GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
31GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
32GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
33GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
34GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
35GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
36GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
37GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
38GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
39Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
40GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
41GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
42GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
43GPB Most - MostB31.05.2015
44GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
4520. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
46GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
47Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
48GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
49GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
50GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
51GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
52GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
53GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
54GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
55GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
56GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading