logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 16.11.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
25.11.2014 - 16.11.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4624
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3496
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2960
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2744
5.Louda Jan1999 USK Plzeň2416
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2384
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2272
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2224
9.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2024
10.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1888
11.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1800
12.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
13.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1642
14.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1581
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1568
16.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
17.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1365
18.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1260
19.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1248
20.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Bláha Václav1980 SK Hamr Praha, z.s. 1190
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1150
23.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1141
24.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1104
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
26.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1054
27.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1045
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
29.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha992
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.992
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň957
32.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.934
33.Koreny Maxmilian1991 SKB Český Krumlov920
34.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
35.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec868
36.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice818
37.Repiar Samuel1994 Super Stars Most784
38.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha713
39.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška677
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška675
41.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec628
42.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem626
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové614
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha603
45.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec564
46.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton560
47.Vodička Václav1992 SK Hamr Praha, z.s. 548
48.Pistulka Radek1997 USK Plzeň542
49.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci540
50.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov499
51.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové496
52.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.490
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň473
54.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr462
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov462
56.Schmied Martin1982 TJ Chropyně458
57.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.440
58.Kural Martin1999 USK Plzeň418
59.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
60.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha399
61.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.397
62.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška396
63.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
64.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
65.Port Jan1972 TJ Proboštov366
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera358
Šot Michal1988 SK BC Premiera358
68.Helar Ondřej1995 Start Jihlava354
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně354
70.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
71.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha346
72.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
73.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov336
74.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno331
75.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov326
76.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice324
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.324
78.Hanl Aleš1981 SK Hamr Praha, z.s. 322
79.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice317
80.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno314
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter314
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
83.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha300
84.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové298
85.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže289
86.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice286
87.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín283
88.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně280
92.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
93.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň274
94.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové272
Klíma Petr1980 SK Hamr Praha, z.s. 272
96.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
97.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci254
98.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec250
99.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň248
100.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice246
101.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice245
102.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci241
103.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň238
104.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.233
105.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně230
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice230
107.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň226
108.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava222
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové222
110.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc220
111.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice206
112.Rombald Martin1987 SK Hamr Praha, z.s. 204
113.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.201
114.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
115.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
116.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava194
117.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
118.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.187
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška187
120.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
121.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA178
123.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic175
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
125.Čapek Jiří1975 Super Stars Most171
126.Konupka Jiří1965 BaC Kladno170
127.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.168
Plošek Lukáš1987 SK Hamr Praha, z.s. 168
129.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice164
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.164
131.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
132.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc157
133.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška156
Helar Jakub1992 Start Jihlava156
135.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
136.Kubík Jiří1977 SK Jupiter151
137.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr Praha, z.s. 150
138.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka144
139.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín142
141.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice140
142.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška138
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
147.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter136
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.136
149.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most132
151.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín130
152.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice128
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně128
154.Vaněček Martin1976 SK Hamr Praha, z.s. 127
155.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
156.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice124
158.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.120
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka120
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
161.Ondrášek David1996 Super Stars Most116
162.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně114
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
164.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice113
165.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Sklář David1993 SK Hamr Praha, z.s. 112
167.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
168.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň110
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno110
170.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice109
171.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha108
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera108
173.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice107
174.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton106
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň106
176.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže104
177.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice103
178.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha96
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
181.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice94
182.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany93
183.Horák Pavel1983 SK BC Premiera92
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín92
185.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
187.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové88
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr88
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
191.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.87
192.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové86
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
199.Filz Jan1975 SK Prosek Praha84
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov84
201.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec82
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
203.Sanches Alan1993 USK Plzeň80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
206.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
209.Parkos David1974 SKB Český Krumlov76
210.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín74
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice74
212.Konečný Jiří1977 SK Jupiter72
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci72
Vítek Radek1985 SK Hamr Praha, z.s. 72
215.Látal Petr1975 TJ Proboštov68
216.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter67
217.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
218.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice60
Vild Petr1974 SK Jupiter60
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov60
221.Čerkl Jan1977 TJ Sokol Křemže59
222.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr Praha, z.s. 58
Motejl Jakub1995 Super Stars Most58
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
226.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice56
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice56
228.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
231.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno52
Holubec Pavel1970 SK Hamr Praha, z.s. 52
233.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň51
234.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha46
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most46
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha46
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
243.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA45
244.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
245.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec42
Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Dupák Jan1993 SK BC Premiera42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Iltis Radek1979 SK Hamr Praha, z.s. 42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr Praha, z.s. 42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr Praha, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov42
264.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci40
266.Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
267.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy35
268.Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
270.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice32
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice32
275.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň31
276.Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc30
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno30
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže30
281.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
285.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín25
286.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha24
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany24
288.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
Stehno Petr1977 SK Hamr Praha, z.s. 22
291.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně21
292.Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha20
294.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka17
295.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
300.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň14
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
303.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany13
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň13
Štěpka Zdeněk1982 SK Hamr Praha, z.s. 13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
311.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
324.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
329.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
332.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha6
Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Pernička Tomáš1978 SK UP Olomouc6
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr Praha, z.s. 6
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
343.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany3
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka3
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4464
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4464
3.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.3760
4.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3600
5.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.3240
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3176
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2989
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2904
9.Segeč Jan1978 USK Plzeň2864
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2720
11.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2584
Ptáček David1993 BK Kopřivnice2584
13.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
14.Louda Jiří1995 USK Plzeň2488
15.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2448
16.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2352
17.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2224
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2176
19.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2152
20.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2104
21.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2056
22.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1917
23.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1912
24.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1893
25.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1880
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1808
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1808
28.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
29.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1660
30.Louda Jan1999 USK Plzeň1640
31.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1606
32.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1600
33.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1514
34.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
35.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1444
36.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1384
37.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1358
38.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1312
39.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
41.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1166
42.Koreny Maxmilian1991 SKB Český Krumlov1150
43.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1114
44.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1105
45.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1104
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1103
47.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.1029
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1029
49.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
51.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem998
52.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.971
53.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka955
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
55.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka830
56.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha818
57.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha792
58.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci790
59.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.788
60.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov752
61.Pistulka Radek1997 USK Plzeň736
62.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov709
63.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
64.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
66.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové686
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové686
68.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná648
69.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera641
70.Rubáš Josef1982 USK Plzeň616
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň616
72.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška615
73.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov614
74.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov595
75.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci594
76.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec593
77.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno592
78.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.582
79.Port Jan1972 TJ Proboštov566
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice566
81.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
82.Helar Ondřej1995 Start Jihlava556
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec542
84.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice536
85.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec533
86.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr506
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové496
Helar Jakub1992 Start Jihlava496
89.Bláha Václav1980 SK Hamr Praha, z.s. 494
90.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice491
91.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha488
92.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha487
93.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec486
94.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec464
95.Kural Martin1999 USK Plzeň462
96.Schmied Martin1982 TJ Chropyně458
97.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr456
98.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové445
99.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
100.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně436
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně436
102.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
103.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.430
104.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
105.Klíma Petr1980 SK Hamr Praha, z.s. 424
106.Poříz Leoš1974 Start Jihlava418
107.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
108.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava407
109.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška398
110.Drudík Ota1992 USK Plzeň395
111.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň378
112.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
113.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže362
114.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter358
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc356
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná356
117.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice355
118.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany354
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást354
120.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.346
121.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
122.Iltis Radek1979 SK Hamr Praha, z.s. 326
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín326
Rombald Martin1987 SK Hamr Praha, z.s. 326
125.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška320
126.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha318
Vodička Václav1992 SK Hamr Praha, z.s. 318
128.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton316
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň316
130.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice315
131.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr Praha, z.s. 314
132.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec308
133.Konupka Jiří1965 BaC Kladno302
134.Kubík Jiří1977 SK Jupiter298
135.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice282
136.Dupák Jan1993 SK BC Premiera281
137.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň280
140.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice278
141.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň260
142.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
143.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže248
144.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška246
145.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně242
146.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter240
147.Čapek Jiří1975 Super Stars Most238
148.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
149.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška234
150.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha232
151.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice230
Vaněček Martin1976 SK Hamr Praha, z.s. 230
154.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška228
155.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
157.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
159.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
160.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka202
Plošek Lukáš1987 SK Hamr Praha, z.s. 202
162.Filz Jan1975 SK Prosek Praha200
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno200
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín200
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice200
166.Hanl Aleš1981 SK Hamr Praha, z.s. 198
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem198
168.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava196
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
171.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter192
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
174.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže190
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín190
176.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice188
177.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
178.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně178
179.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha174
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha174
181.Loskot Miroslav1978 SK Hamr Praha, z.s. 170
182.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno168
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka168
184.Sklář David1993 SK Hamr Praha, z.s. 166
185.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
187.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr164
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice164
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové164
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín164
193.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera162
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov162
195.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice160
196.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec158
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice158
198.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.156
Ondrášek David1996 Super Stars Most156
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové156
202.Horák Pavel1983 SK BC Premiera154
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice154
204.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
206.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové146
207.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně138
Vild Petr1974 SK Jupiter138
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
210.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
211.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice132
212.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti128
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín128
214.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
218.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr Praha, z.s. 124
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
221.Stehno Petr1977 SK Hamr Praha, z.s. 122
222.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.120
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov120
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně120
226.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň116
227.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice114
237.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice112
239.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň110
240.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň104
241.Holubec Pavel1970 SK Hamr Praha, z.s. 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
245.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy94
246.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň92
247.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc88
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha88
Látal Petr1975 TJ Proboštov88
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice88
251.David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
259.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci80
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice80
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most80
264.Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most78
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most78
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA78
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov78
Vítek Radek1985 SK Hamr Praha, z.s. 78
288.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice74
289.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže72
291.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
292.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy58
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.58
294.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
295.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha46
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most46
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha46
Motejl Jakub1995 Super Stars Most46
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
307.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec42
Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fančal Viktor1977 SK Hamr Praha, z.s. 42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Komarovský Petr1965 ABC Brno42
Michal Tomáš1980 SK Hamr Praha, z.s. 42
Mutl Filip1998 SK Hamr Praha, z.s. 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec42
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr Praha, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice42
331.Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
333.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany38
334.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Konečný Jiří1977 SK Jupiter34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
337.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany32
338.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka30
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
340.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany28
341.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
343.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
348.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže18
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
Uhlík Matouš1998 TJ Dobřany18
352.Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
354.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3880
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3496
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3472
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2944
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2792
6.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2432
7.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.2384
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2240
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2232
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2208
11.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2200
12.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška2046
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1920
15.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1600
16.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1496
17.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1432
18.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1197
19.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1158
21.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1149
22.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1096
23.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1080
24.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1042
25.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška998
26.Ptáček David1993 BK Kopřivnice996
27.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
28.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha912
29.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
30.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň766
31.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
32.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška688
33.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha662
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha656
35.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA640
36.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
37.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.621
38.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.613
39.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
40.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera596
41.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice560
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci560
43.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov541
44.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci533
45.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka525
46.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov511
47.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice501
48.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
49.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter466
50.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
51.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec461
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha461
53.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava454
54.Helar Ondřej1995 Start Jihlava450
55.Bláha Václav1980 SK Hamr Praha, z.s. 436
56.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
57.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr424
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška424
59.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
60.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice414
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové414
62.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.396
63.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové392
64.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec374
65.Pistulka Radek1997 USK Plzeň359
66.Rombald Martin1987 SK Hamr Praha, z.s. 346
67.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem342
68.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice332
69.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov288
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice288
71.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
72.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr276
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná276
74.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
75.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec274
76.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně272
77.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr266
78.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton264
79.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást262
80.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno251
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
82.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec242
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně240
85.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.239
86.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.238
87.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
88.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň226
89.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
90.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín207
91.Plošek Lukáš1987 SK Hamr Praha, z.s. 206
92.Port Jan1972 TJ Proboštov204
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice204
94.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
95.Klíma Petr1980 SK Hamr Praha, z.s. 202
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha202
97.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
98.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín198
99.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno194
100.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava192
101.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
103.Iltis Radek1979 SK Hamr Praha, z.s. 188
104.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter184
105.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka180
106.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec166
108.Motejl Jakub1995 Super Stars Most164
109.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice160
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
111.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera156
112.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
113.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
114.Stehno Petr1977 SK Hamr Praha, z.s. 148
115.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice146
117.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové144
118.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic142
119.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno138
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň138
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže138
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice138
123.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr128
124.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
125.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
131.Vodička Václav1992 SK Hamr Praha, z.s. 122
132.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín118
133.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
134.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov114
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov114
141.Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
142.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
143.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter106
144.Hanl Aleš1981 SK Hamr Praha, z.s. 102
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
146.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany100
147.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
150.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
151.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
152.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
158.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno84
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
161.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Konupka Jiří1965 BaC Kladno78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška78
175.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň72
176.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín68
177.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
178.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň50
179.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže48
180.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most46
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Schmied Martin1982 TJ Chropyně46
Štěpka Zdeněk1982 SK Hamr Praha, z.s. 46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava46
187.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka44
188.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most42
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr Praha, z.s. 42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
Vaněček Martin1976 SK Hamr Praha, z.s. 42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
206.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže40
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.40
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany40
209.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka38
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany38
211.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
213.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
221.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
223.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
225.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže18
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň18
228.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice16
229.Fančal Viktor1977 SK Hamr Praha, z.s. 12
Filz Jan1975 SK Prosek Praha12
231.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže10
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.10
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3832
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3440
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2896
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2792
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2672
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2536
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2504
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2472
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.2224
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2080
11.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2048
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1992
13.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1941
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1680
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1424
16.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1416
17.Panochová Jana1997 Super Stars Most1382
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1352
19.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1336
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1229
21.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1211
22.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1184
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1126
25.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1104
26.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
27.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1022
28.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
29.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava928
30.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně899
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most894
32.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov869
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí858
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha818
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most738
36.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
37.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška677
38.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka648
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň642
40.Vítková Adéla1992 Start Jihlava607
41.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice547
43.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška536
44.Vocelková Anna1994 USK Plzeň530
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň525
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
47.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno522
48.Herčíková Linda1990 SK Hamr Praha, z.s. 507
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera506
50.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr Praha, z.s. 496
51.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice463
52.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton438
53.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
54.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice404
55.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice400
56.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška392
57.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň390
58.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.384
59.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov364
60.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice362
61.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice360
Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška360
63.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
64.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha350
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín350
66.Paurová Lucie1999 Super Stars Most336
67.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec306
68.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice300
69.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
70.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže280
71.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice274
72.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně272
73.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
74.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
75.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice250
76.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
77.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha239
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
79.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně238
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice238
81.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most232
82.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná224
83.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera220
84.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně208
85.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
86.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň202
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
88.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice200
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice200
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.200
91.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
92.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
93.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno176
94.Černá Martina1987 SK Hamr Praha, z.s. 170
95.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr Praha, z.s. 166
96.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
97.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci160
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
99.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín156
100.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov152
101.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
102.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
103.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
104.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
105.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice128
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
107.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
109.Dušková Natálie1995 SK Hamr Praha, z.s. 124
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Dufková Monika1999 BaC Kladno120
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná120
113.Benešová Hana1985 SK Hamr Praha, z.s. 114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Janošová Petra2000 BaC Kladno114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
120.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava110
121.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka100
122.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov96
123.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany94
124.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov86
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
129.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka82
130.Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
131.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
147.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany72
148.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže50
149.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec46
151.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.44
152.Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 SK Hamr Praha, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
157.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
158.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
163.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr30
Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže30
168.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
173.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Srbová Karolína1998 SK Děčín22
176.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha18
178.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň12
179.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4640
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4144
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.4144
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3824
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3784
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3384
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2989
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2912
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2912
10.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2872
11.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2712
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2712
13.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2544
14.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2536
15.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2504
16.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2344
17.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2296
18.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2200
19.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1960
20.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1936
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
24.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1912
25.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1904
26.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1896
27.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1832
28.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1744
29.Panochová Jana1997 Super Stars Most1736
30.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1664
31.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1624
32.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1568
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
36.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1286
37.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
38.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1269
39.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1256
40.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1198
41.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1079
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1068
43.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1048
44.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1040
45.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
46.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA972
47.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec954
48.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň824
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice795
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice788
52.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
53.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice754
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr Praha, z.s. 697
55.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně694
56.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška689
57.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr Praha, z.s. 673
58.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha670
59.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí660
60.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha658
61.Pořízová Radka1977 Start Jihlava653
Vítková Adéla1992 Start Jihlava653
63.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň639
64.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera632
65.Paurová Lucie1999 Super Stars Most631
66.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno564
67.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice558
68.Herčíková Linda1990 SK Hamr Praha, z.s. 549
69.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice520
71.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška515
72.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr Praha, z.s. 510
73.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
74.Černá Martina1987 SK Hamr Praha, z.s. 486
75.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice483
76.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice472
77.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha432
78.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter430
79.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice429
80.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně414
81.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže402
82.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton388
83.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha384
84.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov377
85.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
86.Benešová Hana1985 SK Hamr Praha, z.s. 344
87.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka330
88.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
89.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
90.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
91.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice290
93.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
94.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci280
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
96.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice274
97.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
98.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
100.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice243
101.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové239
102.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr228
104.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná226
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná226
106.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
107.Janošová Petra2000 BaC Kladno216
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
109.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov210
110.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně208
113.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice200
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
115.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
117.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr197
118.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov192
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Dufková Monika1999 BaC Kladno192
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
123.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
124.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice187
125.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška183
126.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava181
127.Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
128.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové165
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže165
130.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
131.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
132.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
133.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
134.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
140.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň130
141.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr Praha, z.s. 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
146.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
148.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
149.Kedlesová Erika1996 SK Děčín116
Srbová Karolína1998 SK Děčín116
151.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
162.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most112
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
169.Srbová Adéla2000 BaC Kladno102
170.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
171.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
173.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
174.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany80
175.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
186.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
188.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno75
190.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
192.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy64
193.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka50
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže50
196.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha46
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
199.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
201.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže26
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
206.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4144
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3880
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3512
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2944
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2840
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2792
7.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2341
8.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2240
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2192
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2176
11.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2010
12.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1676
14.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1656
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1629
16.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1390
17.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1341
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1261
19.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1254
20.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1213
21.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1197
22.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
23.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1157
24.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1092
25.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1061
26.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1040
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava913
28.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most822
29.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera794
30.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
31.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
32.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most726
33.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov696
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška688
35.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice648
36.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha580
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
38.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška560
Vítková Adéla1992 Start Jihlava560
40.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec550
41.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno541
42.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha533
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice508
44.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha494
45.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
46.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín466
47.Pořízová Radka1977 Start Jihlava462
48.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň460
49.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška458
50.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
51.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice453
52.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.446
53.Vocelková Anna1994 USK Plzeň445
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška438
55.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové418
56.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň414
57.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA400
58.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí382
59.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno366
60.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov363
61.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
62.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň334
63.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr Praha, z.s. 322
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
65.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
66.Herčíková Linda1990 SK Hamr Praha, z.s. 318
67.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka312
68.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov310
69.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
70.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha307
71.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
72.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha286
73.Benešová Hana1985 SK Hamr Praha, z.s. 284
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice284
75.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
76.Černá Martina1987 SK Hamr Praha, z.s. 272
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice272
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně272
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera272
80.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové263
81.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem256
82.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň250
83.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice248
84.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice245
85.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
86.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter234
87.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice230
88.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
89.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most216
Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
91.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice200
92.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
93.Dušková Natálie1995 SK Hamr Praha, z.s. 197
94.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha192
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
97.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně190
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže190
99.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha188
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
101.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice184
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha184
103.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň176
104.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava170
105.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
106.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň164
107.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
108.Panochová Jana1997 Super Stars Most160
109.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
111.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov152
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná152
113.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice146
114.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno144
115.Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic142
116.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná140
117.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
119.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov130
120.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně128
121.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr126
122.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové125
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
128.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr Praha, z.s. 120
130.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín118
131.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.116
132.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
136.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně112
141.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň110
142.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
143.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
144.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany94
145.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha88
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice88
147.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov86
Loskotová Romana1978 SK Hamr Praha, z.s. 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec86
151.Janošová Petra2000 BaC Kladno84
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín84
153.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Srbová Karolína1998 SK Děčín80
155.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
170.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka76
171.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter74
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno74
173.Kedlesová Erika1996 SK Děčín68
174.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
175.Haškovcová Eliška1976 SK Hamr Praha, z.s. 46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
180.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
182.Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 SK Hamr Praha, z.s. 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Srbová Adéla2000 BaC Kladno42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
194.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
195.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
196.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
197.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
202.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
204.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
206.Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
207.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.18
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže18
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň18
211.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
213.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
214.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
2GPC dospělých - MostC06.12.2014
3GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
4GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
5GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
6GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
7OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
8OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
9Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
10OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
11OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
12OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
13OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
14OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
15OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
16GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
17MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
18GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
19GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
20GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
21VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
22GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
23GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
24GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
25GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
26GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
27GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
28GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
29GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
30GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
31GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
32Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
33GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
34GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
35GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
36GPB Most - MostB31.05.2015
37GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
3820. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
39GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
40Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
41GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
42GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
43GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
44GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
45GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
46GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
47GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
48GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
49GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
50GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
51GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
52GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
53Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading