logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 30.11.2015

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.11.2014 - 30.11.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3456
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3056
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2864
4.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2798
5.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2565
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2064
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2000
8.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1589
9.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1544
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1104
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1072
12.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1034
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín931
14.Louda Jan1999 USK Plzeň912
15.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové861
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně835
17.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec803
18.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou791
19.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice752
20.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.747
21.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně695
22.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně689
23.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov670
24.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka662
25.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec558
26.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.497
27.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové484
28.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha461
29.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.458
30.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha456
31.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.450
32.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň442
33.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.440
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice433
35.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most428
36.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
37.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most400
38.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.381
39.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice362
40.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín354
Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.354
42.Macák Jan1999 SK Hamr Praha, z.s. 347
43.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice344
44.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci339
45.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha320
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka320
47.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně316
48.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
49.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno310
50.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň305
51.Herzán David2002 Slavoj Podivín300
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice300
53.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most296
54.Morávek Michal2002 BaC Kladno295
55.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín290
56.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr276
57.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.268
58.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.265
59.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka264
60.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most262
61.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
62.Palán Václav2001 SK Prosek Praha251
63.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice244
64.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
65.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy215
66.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci212
67.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
68.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
69.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice208
70.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice202
Cach Jakub2001 Super Stars Most202
72.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.199
73.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy191
74.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš190
75.Hájek David2000 Super Stars Most189
76.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice179
Marek Filip2001 BK TU v Liberci179
78.Seifert David2000 BK TJ Baník Most176
79.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
80.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava170
81.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
82.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem162
83.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc157
84.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm154
85.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
87.Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
88.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem147
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice147
90.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně146
91.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most144
92.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov139
93.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov138
Ziman Jan2000 BKV Plzeň138
96.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň132
97.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
98.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
99.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA127
100.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Soukup Václav2001 BKV Plzeň126
102.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov125
103.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
105.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín122
106.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín118
107.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec117
108.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.116
109.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš111
110.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA108
111.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
112.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov99
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
115.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
116.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci89
117.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové88
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc88
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
120.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš87
121.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice86
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
128.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
129.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.78
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
134.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
136.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín70
137.Cach David2002 Super Stars Most67
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín67
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín67
140.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín66
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
142.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
143.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha62
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.62
145.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice55
147.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most52
148.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec49
149.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub46
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc46
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice46
Komorous Filip2002 SK Hamr Praha, z.s. 46
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.46
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Soukup Jan2001 SK Hamr Praha, z.s. 46
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice46
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.46
167.Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Staněk Pavel1999 SK Hamr Praha, z.s. 42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
174.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
175.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice37
176.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, o.s.34
177.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr Praha, z.s. 33
178.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice32
179.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka30
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany30
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Rod Lukáš1999 ČaPoZ Olomouc30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, o.s.30
188.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín26
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec26
191.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně25
192.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.22
193.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA20
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice20
Urban Adam2000 SK Hamr Praha, z.s. 20
197.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
201.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci14
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
203.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně13
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná13
212.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava12
Málek Lukáš2000 SK Hamr Praha, z.s. 12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
218.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.10
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška10
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Lev Šimon2001 SK Hamr Praha, z.s. 10
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha10
223.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Králík David1999 BK ARION PRAHA9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most4032
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3968
3.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec3456
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3392
5.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov3373
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2816
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2344
8.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2320
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2320
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1928
11.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1784
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1472
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec1434
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1373
15.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1274
16.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové1231
17.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1200
Louda Jan1999 USK Plzeň1200
19.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1136
20.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1135
21.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1051
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1043
23.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1006
24.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka1001
25.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice984
26.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín933
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou933
28.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov910
29.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.906
30.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň788
31.Herzán David2002 Slavoj Podivín778
32.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.776
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.776
Palán Václav2001 SK Prosek Praha776
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně776
36.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.734
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.734
38.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
39.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín626
40.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha585
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice554
42.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice526
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha518
44.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka491
45.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most479
Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
47.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most475
48.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most467
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.467
50.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
51.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.463
52.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice453
53.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.443
54.Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
55.Seifert David2000 BK TJ Baník Most428
56.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr426
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň426
58.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.417
59.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice403
60.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno382
61.Marek Filip2001 BK TU v Liberci374
62.Macák Jan1999 SK Hamr Praha, z.s. 367
63.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci364
65.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy362
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy362
67.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci356
68.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem352
69.Hájek David2000 Super Stars Most344
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
71.Cach Jakub2001 Super Stars Most341
72.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice328
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem328
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA328
75.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
Soukup Václav2001 BKV Plzeň312
77.Morávek Michal2002 BaC Kladno304
78.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
79.Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava281
80.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
81.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš266
82.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka264
83.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín252
84.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA250
85.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice244
86.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín242
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice242
88.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš239
89.Ziman Jan2000 BKV Plzeň234
90.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most228
92.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha224
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha224
94.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
95.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
96.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice210
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec210
98.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín206
99.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
100.Cach David2002 Super Stars Most202
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc202
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín202
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most202
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci202
105.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm200
107.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
108.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most184
109.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
110.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín171
111.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
112.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
113.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně164
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš164
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové164
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.164
118.Linda Martin2000 TJ Dobřany152
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov152
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
121.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov150
122.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice138
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice138
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
126.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně132
127.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice130
128.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš125
135.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice124
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc124
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
139.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec116
140.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice114
145.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín102
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín102
148.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.100
149.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Komorous Filip2002 SK Hamr Praha, z.s. 86
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr Praha, z.s. 86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
167.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
168.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany78
Králík David1999 BK ARION PRAHA78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
177.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
178.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
179.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA46
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně46
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.46
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Lev Šimon2001 SK Hamr Praha, z.s. 46
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
Urban Adam2000 SK Hamr Praha, z.s. 46
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.46
197.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
206.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
210.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3296
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2816
3.Kural Martin1999 USK Plzeň2648
4.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2592
5.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2365
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2336
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1518
8.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1378
9.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1149
10.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1098
11.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1070
12.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1026
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně970
14.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka931
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín920
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec801
18.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové790
19.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec649
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
21.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně633
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.594
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín579
24.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.569
25.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou556
26.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most540
27.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov520
28.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha516
29.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
30.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka491
31.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice473
32.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka455
33.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.448
34.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.413
35.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.403
36.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
37.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most392
38.Macák Jan1999 SK Hamr Praha, z.s. 391
39.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
40.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň380
41.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr372
42.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.367
43.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno356
44.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín344
45.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha328
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci323
47.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň322
48.Morávek Michal2002 BaC Kladno320
49.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně316
50.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín292
51.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.289
52.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most288
53.Hájek David2000 Super Stars Most272
54.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice250
55.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem249
56.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most244
57.Cach Jakub2001 Super Stars Most238
58.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
59.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice226
60.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
61.Seifert David2000 BK TJ Baník Most212
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem212
63.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
64.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha208
65.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice204
66.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
67.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
68.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc190
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
70.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
71.Herzán David2002 Slavoj Podivín174
72.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci172
73.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín170
Marek Filip2001 BK TU v Liberci170
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava170
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně170
78.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
79.Soukup Václav2001 BKV Plzeň162
80.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš160
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
82.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
83.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
84.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice146
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA146
86.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov139
88.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov138
89.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA134
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice134
91.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
93.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
94.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov125
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava125
98.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš124
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most124
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
103.Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
104.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most114
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
110.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice107
111.Cach David2002 Super Stars Most102
112.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
113.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec96
114.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
115.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové88
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci88
119.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc86
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
126.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most84
128.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec78
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
133.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA55
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc55
136.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec50
137.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška46
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr Praha, z.s. 46
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.46
150.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci42
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Králík David1999 BK ARION PRAHA42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
164.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice28
165.Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
166.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.25
167.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec23
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.23
169.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub13
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně13
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Urban Adam2000 SK Hamr Praha, z.s. 13
175.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3728
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2494
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2304
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2021
5.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1760
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1605
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1584
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1544
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1472
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1360
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1351
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1206
13.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1179
14.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1173
15.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1159
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most962
17.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže933
18.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice904
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
20.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň859
21.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové803
22.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň789
23.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.751
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška714
25.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.708
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
27.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec578
28.Janošová Petra2000 BaC Kladno541
29.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most489
30.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.487
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice482
32.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec480
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná444
34.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc440
35.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.433
36.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most418
37.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice407
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most395
39.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
40.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice388
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha388
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha382
43.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava372
44.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň367
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.365
46.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc344
47.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.342
48.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov341
49.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava320
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
53.Srbová Adéla2000 BaC Kladno316
54.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň303
55.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most292
57.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice288
58.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
59.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš281
60.Dufková Monika1999 BaC Kladno277
61.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr268
62.Psotová Barbora1999 Super Stars Most266
63.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
64.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň250
65.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň247
66.Sejková Patricie2001 SK Podolí242
67.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha241
68.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha239
69.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most232
70.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov230
71.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha227
72.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.215
73.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc212
75.Šilhavá Radka2002 SK Hamr Praha, z.s. 206
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice206
77.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň201
78.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
79.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
80.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.197
81.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice190
82.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice188
83.Hašková Jana1999 BaC Kladno187
84.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha185
85.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most184
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov184
87.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice183
88.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci180
89.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha174
90.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
91.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
92.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most167
93.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most155
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA155
95.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice152
96.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice148
97.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
98.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci143
99.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov139
100.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín136
101.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.132
103.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice129
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš129
105.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov128
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
108.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary126
109.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
110.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš114
111.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně112
112.Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná108
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň108
114.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice102
115.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec101
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
117.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
119.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA96
120.Dítětová Eliška2000 SK Děčín90
121.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc88
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice88
123.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.86
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
127.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň84
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec84
130.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most81
131.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice73
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
133.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci68
134.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice66
135.Lányová Veronika1999 SK Hamr Praha, z.s. 63
136.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec54
142.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice52
143.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice48
144.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.46
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.46
152.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
157.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most38
158.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha33
161.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha30
Jägerová Kateřina2000 TJ Sokol Doubravka30
Kučerová Petra1999 USK Plzeň30
164.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
165.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.25
166.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
167.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
168.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice18
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice18
170.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně13
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně13
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov13
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně13
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA13
176.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci12
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
178.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA10
182.Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr9
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.4160
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3936
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3160
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2936
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2864
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2864
7.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2816
8.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2229
9.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2104
10.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2000
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1968
12.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1784
13.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1736
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1736
15.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1640
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1437
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1405
18.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.1392
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1358
20.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1309
21.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1301
23.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1288
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1277
25.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1221
26.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1160
27.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1104
28.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1019
29.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec946
30.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice931
31.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň916
32.Janošová Petra2000 BaC Kladno790
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec776
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň776
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
36.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice715
37.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov658
38.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.594
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.594
40.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc580
41.Srbová Adéla2000 BaC Kladno555
42.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice529
43.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice506
44.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.502
45.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
46.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.491
47.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most490
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most490
49.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice479
50.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice475
51.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň467
52.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška466
53.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš455
54.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha442
55.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.441
56.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha440
57.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha431
58.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
59.Sejková Patricie2001 SK Podolí428
60.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc426
61.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
62.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr414
63.Dufková Monika1999 BaC Kladno412
64.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava403
65.Hašková Jana1999 BaC Kladno400
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec400
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most400
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci395
69.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň380
70.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš377
71.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava367
72.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov366
73.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most364
74.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice361
75.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
76.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc352
77.Psotová Barbora1999 Super Stars Most317
78.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci306
79.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha302
80.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
81.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.294
82.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice286
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice286
84.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov263
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov263
86.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná252
87.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA250
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
91.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín248
92.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha244
93.Šilhavá Radka2002 SK Hamr Praha, z.s. 242
94.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec232
95.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha230
96.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
97.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most224
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň224
99.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most214
100.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice203
Zachová Adéla2001 Start Jihlava203
102.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň192
103.Dítětová Eliška2000 SK Děčín170
104.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc164
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň164
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice164
107.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci156
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava156
110.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně152
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně152
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
114.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec139
115.Homolková Klára2001 Sokol Jílové138
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary138
117.Jägerová Kateřina2000 TJ Sokol Doubravka126
118.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně125
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně125
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
126.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice116
127.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka114
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
134.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most112
135.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice110
136.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice104
137.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.86
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov86
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.86
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.86
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA86
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha86
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA86
148.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice83
149.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha78
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most78
Lányová Veronika1999 SK Hamr Praha, z.s. 78
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
160.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
161.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice64
162.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně46
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
168.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most42
Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
172.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most38
174.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
178.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
179.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2592
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2536
3.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most2408
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2400
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2336
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1672
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1666
8.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1400
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1392
11.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1320
12.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1250
13.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1102
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1026
15.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška931
16.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.920
17.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice886
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice883
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha856
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.803
21.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most786
22.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň754
23.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec675
25.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.653
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
27.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.594
28.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň527
29.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov520
30.Janošová Petra2000 BaC Kladno518
31.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava514
32.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.503
33.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.482
34.Paurová Lucie1999 Super Stars Most481
35.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice456
36.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc449
37.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice437
38.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most419
39.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov402
40.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
41.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice385
42.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most380
43.Srbová Adéla2000 BaC Kladno364
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná363
45.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice360
46.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš356
47.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec350
48.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.328
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.328
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha328
51.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška324
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň320
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.320
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň320
56.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice310
57.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec308
58.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň305
59.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
60.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha284
61.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
62.Dufková Monika1999 BaC Kladno278
63.Sejková Patricie2001 SK Podolí274
64.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most271
65.Šilhavá Radka2002 SK Hamr Praha, z.s. 266
66.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava256
67.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
68.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha248
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
70.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha242
72.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice239
73.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most216
74.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most214
75.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most212
76.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice210
77.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
78.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov203
79.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň192
80.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov184
81.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci180
82.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha176
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc176
84.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
85.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc172
86.Psotová Barbora1999 Super Stars Most170
87.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec164
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr164
89.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.162
90.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
91.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov152
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně152
93.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary150
94.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
95.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha142
96.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec140
97.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most138
98.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA134
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice134
100.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
101.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most128
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice128
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň128
Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
105.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
106.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš124
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
108.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Homolková Klára2001 Sokol Jílové114
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka114
111.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA113
112.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice112
113.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci110
114.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice102
115.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava100
116.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice99
117.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.92
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň92
119.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice88
120.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
126.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci84
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha84
129.Jägerová Kateřina2000 TJ Sokol Doubravka78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
132.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice72
133.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice68
134.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín62
135.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc55
136.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně46
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.46
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA46
151.Dítětová Eliška2000 SK Děčín42
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín42
Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná42
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
164.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci38
165.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most26
169.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.25
170.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
171.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně13
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně13
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA13
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha13
178.Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr12
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U17 - TepliceD08.11.2014
2GPC U17 - přebor ČOS - PlzeňC09.11.2014
32. GPD U17 - Liberec - VesecD16.11.2014
42. GPC U17 - KladnoC16.11.2014
52. GPC U17 - České BudějoviceC22.11.2014
62. GPC U17 - Orlová - LutyněC22.11.2014
72. GPC U17 - DobruškaC23.11.2014
82. GPC U17 - ŽidlochoviceC29.11.2014
92. GPC U17 - PlzeňC29.11.2014
102. GPC U17 - LiberecC30.11.2014
112. GPC U17 - Praha - ZMC30.11.2014
12GPC U17 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
132. GPA U17 - Podolí u BrnaA14.12.2014
143. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.01.2015
153. GPD U17 - Ústí nad LabemD07.02.2015
163. GPD U17 - Liberec - VesecD07.02.2015
173. GPC U17 - KladnoC14.02.2015
183. GPC U17 - PlzeňC01.03.2015
193. GPC U17 - TepliceC07.03.2015
203. GPC U17 - OlomoucC07.03.2015
213. GPC U17 - ChropyněC07.03.2015
223. GPC U17 - Praha - ZMC08.03.2015
23OP U17 - PardubiceSKP21.03.2015
24GPC U17 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
25GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC28.03.2015
263. GPA U17 - Brno - JehniceA29.03.2015
27OP U17 - PlzeňSKP06.04.2015
28OP U17 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
29OP U17 - Český KrumlovSKP18.04.2015
30OP U17 - MostSKP18.04.2015
31OP U17 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
32OP U17 - Praha - ZMSKP19.04.2015
33OP U17 - IvančiceSKP19.04.2015
34MČR jednotlivců - Hradec KrálovéMČR10.05.2015
35GPC Hamr Open - PrahaC20.09.2015
36GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC20.09.2015
372. GPB U17 - Praha - ZMB04.10.2015
38GPC U17 otevřený - LiberecC11.10.2015
39GPD U17 - TaborD18.10.2015
40OP U17 - MostSKP24.10.2015
41OP U17 - KladnoSKP24.10.2015
42OP U17 - BrnoSKP25.10.2015
43OP U17 - Český KrumlovSKP31.10.2015
44GPC Kladno Open - KladnoC01.11.2015
45OP U17 - Orlová - LutyněSKP07.11.2015
46GPC U17 - kvalifikace na MČR - PlzeňC08.11.2015
47OP U17 - Praha - ZMSKP14.11.2015
48OP U17 - Hradec KrálovéSKP22.11.2015
49MČR jednotlivců - OstravaMČR29.11.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading