logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 07.12.2015

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.12.2014 - 07.12.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3565
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1846
4.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1781
5.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1416
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1373
7.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1136
8.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1070
9.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava949
10.Janošov Radek2003 BaC Kladno918
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.874
12.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov763
13.Psota Ondřej2003 Super Stars Most704
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.678
15.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava609
16.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice561
17.Altera Jan2004 BaC Kladno560
18.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava555
19.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín545
20.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
21.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.480
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
23.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš432
24.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov430
25.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary428
26.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice416
27.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci412
28.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha402
29.Rieger Karel2003 TJ Proboštov385
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha379
31.Port Jan2003 TJ Proboštov370
32.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
33.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov344
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm344
35.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.342
36.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín336
37.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava316
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha307
39.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov305
40.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
41.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem288
42.Buček Jan2003 BK Kopřivnice276
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín276
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice276
45.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci260
46.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov250
47.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha244
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš232
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš232
51.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec224
53.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka205
54.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
55.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka203
56.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most200
57.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka198
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže198
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha198
60.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš196
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha196
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
63.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže195
64.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
66.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou192
67.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka191
68.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec188
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice188
70.Müller Jakub2004 BK Junior Benátky nad Jizerou183
71.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
72.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha178
73.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice172
74.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
76.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice167
77.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.165
78.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha163
79.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže162
80.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice157
81.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most156
82.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav154
84.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno152
85.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín148
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
87.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov142
88.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha141
Simon Václav2007 BK Junior Benátky nad Jizerou141
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.141
91.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany140
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec140
Slavík Matěj2004 SK Hamr Praha, z.s. 140
94.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
95.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci136
97.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary134
98.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary132
99.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha131
100.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
101.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton129
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
103.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov122
Hora Aleš2003 Super Stars Most122
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci122
106.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno119
107.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.118
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka118
110.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.117
111.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň116
Seidl Michal2004 Super Stars Most116
113.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
114.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov113
115.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary112
116.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka108
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.108
119.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná106
120.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
121.Franta Lukáš2004 SK Hamr Praha, z.s. 96
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava96
123.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA91
124.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice90
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík90
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice90
127.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov89
128.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most88
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové88
134.Kundrát David2006 Badminton VK Aš86
135.Bejvl Šimon2004 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.84
137.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice82
138.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.80
139.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.79
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
141.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.78
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
145.Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou77
146.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.76
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
148.Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou73
149.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín70
150.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov68
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice68
152.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
153.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA65
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice65
155.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany64
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové64
157.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava60
159.Bartoš Martin2003 SK Hamr Praha, z.s. 59
160.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem58
161.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.57
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
163.Beran František2004 BK TU v Liberci56
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice56
165.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice55
166.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice54
167.Brůžek Jan2003 SK Prosek Praha53
168.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice51
169.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov50
170.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.49
171.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice48
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice48
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.48
174.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná47
175.Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.46
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice46
178.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm44
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany44
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha44
181.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci43
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov43
183.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov41
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most41
185.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most40
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky40
187.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha37
188.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
189.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice33
191.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
193.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha31
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA31
195.Hauptman Matěj2003 TJ Sokol Doubravka30
196.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.29
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice29
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové29
199.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha28
200.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany27
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava27
202.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
206.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany25
207.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
209.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové22
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice22
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha22
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha22
213.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most21
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton21
215.Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.20
216.Kincl Jan2003 Badminton School Brno, z.s.19
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové19
218.Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka18
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.18
Jelínek Ondřej2005 Badminton School Brno, z.s.18
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav18
Kšír Matyáš2004 Badminton School Brno, z.s.18
Málek Vojtěch2003 SK Hamr Praha, z.s. 18
Podlešák Jakub2003 Badminton VK Aš18
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
226.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem17
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín17
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha17
229.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA16
Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.16
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš16
Kučera Filip2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
233.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr Praha, z.s. 15
234.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec14
Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany14
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec14
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
239.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín13
Češner Adam2003 SK Prosek Praha13
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha13
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice13
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha13
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
250.Ferus Jakub2003 Zbrklý úder - Badminton Klatovy12
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
254.Bartoš Jan2005 SK Hamr Praha, z.s. 11
255.Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš10
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice10
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha10
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov10
Pekař Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
Stejskal Václav2003 Super Stars Most10
Vondra Filip2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
266.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Mařan Ondřej2003 SK Děčín9
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Najman Patrik2003 SK Hamr Praha, z.s. 9
274.Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr8
Srnec Adam2007 SK Hamr Praha, z.s. 8
276.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha7
Dallal Mike2003 TJ Spoje Praha7
Dvořák Václav2003 TJ Spoje Praha7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA7
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha7
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha7
283.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha6
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice6
Neuwerth Jáchym2003 SK Hamr Praha, z.s. 6
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov6
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr6
289.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha5
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.5
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr5
293.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr4
Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže4
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš4
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš4
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Kotaška Matěj2003 TJ Sokol Štěpánovice4
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš4
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.4
Müller Mikuláš2005 Badminton School Brno, z.s.4
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha4
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha4
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice4
309.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha3
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice3
313.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice2
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha2
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice2
319.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.1
Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3565
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2408
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2158
4.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava1615
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1613
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1603
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1593
8.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1480
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1480
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1437
11.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1429
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1423
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1277
14.Janošov Radek2003 BaC Kladno1256
15.Altera Jan2004 BaC Kladno1141
16.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš1104
17.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1025
18.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1012
19.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1000
20.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín940
21.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.835
22.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
23.Psota Ondřej2003 Super Stars Most767
24.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.750
25.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava713
26.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most693
27.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha691
28.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
29.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
31.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.608
32.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm572
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava572
34.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci516
35.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice498
36.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov489
37.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci488
38.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov486
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov486
40.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš476
41.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš468
42.Port Jan2003 TJ Proboštov431
Rieger Karel2003 TJ Proboštov431
44.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
45.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary389
46.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
47.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.381
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.381
49.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec374
50.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
53.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
54.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem332
55.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka331
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka331
57.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec328
58.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice327
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže327
60.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha322
61.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary316
62.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav310
63.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín305
64.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš304
65.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice296
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže296
67.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
69.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem288
70.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha285
71.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.284
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci284
74.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš280
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most280
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš280
77.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice278
78.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton259
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton259
80.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže256
81.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka254
82.Buček Jan2003 BK Kopřivnice253
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec252
84.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná250
85.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha245
86.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary244
87.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice239
88.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš238
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice238
92.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.236
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín236
94.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou221
95.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice220
96.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.216
97.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha214
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.214
99.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.212
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice212
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice212
102.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
103.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
104.Müller Jakub2004 BK Junior Benátky nad Jizerou203
105.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.198
106.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice196
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
108.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.192
109.Hora Aleš2003 Super Stars Most186
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov186
Seidl Michal2004 Super Stars Most186
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov186
113.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
115.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka178
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice178
117.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.174
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA174
119.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.170
120.Slavík Matěj2004 SK Hamr Praha, z.s. 168
121.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov166
122.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
125.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci162
126.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
128.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most150
129.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov140
130.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.136
131.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.134
132.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem132
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
134.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most130
135.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná128
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové128
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice128
141.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík126
142.Simon Václav2007 BK Junior Benátky nad Jizerou125
143.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná124
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany124
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
146.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany118
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most118
148.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka114
Hauptman Matěj2003 TJ Sokol Doubravka114
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
153.Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
155.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice108
156.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem106
157.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš102
158.Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.96
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov96
160.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.94
161.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm92
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.92
164.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
168.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice86
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
172.Vlasák David2004 Super Stars Most84
173.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha83
174.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany80
175.Bejvl Šimon2004 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kundrát David2006 Badminton VK Aš78
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
182.Beran František2004 BK TU v Liberci76
183.Stejskal Václav2003 Super Stars Most74
184.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha73
185.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov72
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov72
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
189.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most70
190.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice66
191.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
192.Franta Lukáš2004 SK Hamr Praha, z.s. 58
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava58
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava58
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha58
196.Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.56
Kincl Jan2003 Badminton School Brno, z.s.56
198.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.52
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice52
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže52
201.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.50
202.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany48
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany48
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.48
205.Bartoš Jan2005 SK Hamr Praha, z.s. 46
Bartoš Martin2003 SK Hamr Praha, z.s. 46
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
222.Čáp Adam2003 SK Podolí42
Jelínek Ondřej2005 Badminton School Brno, z.s.42
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr Praha, z.s. 42
Kšír Matyáš2004 Badminton School Brno, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové42
231.Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
232.Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže38
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Müller Mikuláš2005 Badminton School Brno, z.s.38
236.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky28
237.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Kačírek David2003 TJ Sokol České Budějovice26
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice26
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice26
245.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany22
246.Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice14
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice14
252.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA13
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Brůžek Jan2003 SK Prosek Praha13
Dallal Mike2003 TJ Spoje Praha13
Dvořák Václav2003 TJ Spoje Praha13
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA13
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha13
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA13
265.Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Krahula Jan2005 SK Podolí12
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3349
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2696
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2086
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1608
5.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava1565
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1179
7.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1149
8.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1056
9.Psota Ondřej2003 Super Stars Most955
10.Janošov Radek2003 BaC Kladno833
11.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.776
12.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov751
13.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.712
14.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm673
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha624
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava591
17.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov574
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.553
19.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci471
21.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice440
22.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.423
23.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš419
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha396
25.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice385
26.Altera Jan2004 BaC Kladno379
27.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava374
28.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.358
29.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary352
30.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.342
31.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.341
32.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš320
33.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov292
34.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
35.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha275
36.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec274
37.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem272
38.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou266
39.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice259
40.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice256
41.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín253
42.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže252
Rieger Karel2003 TJ Proboštov252
45.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
46.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
47.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.216
48.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň214
49.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha213
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava213
51.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci212
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci212
53.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary208
54.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín203
55.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
56.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most197
57.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha193
58.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
59.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš186
60.Port Jan2003 TJ Proboštov184
61.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov180
62.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
63.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín174
64.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka171
65.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec168
66.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov166
67.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
68.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
69.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka148
70.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
71.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš145
72.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha141
73.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
74.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec138
75.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice136
76.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice132
78.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice130
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže130
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
81.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton129
82.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.128
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín128
85.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka124
86.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka120
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.120
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary120
89.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci114
90.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš113
91.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno112
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice112
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha112
94.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš109
95.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže106
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice106
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice106
98.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.102
99.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
100.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice92
101.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov91
102.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.90
103.Buček Jan2003 BK Kopřivnice88
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Slavík Matěj2004 SK Hamr Praha, z.s. 88
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov88
108.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice86
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
112.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany82
113.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice81
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice81
115.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
116.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most77
117.Hora Aleš2003 Super Stars Most74
118.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
119.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA71
120.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most68
121.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary67
122.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.64
123.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci60
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.60
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
127.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm59
128.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav58
129.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Seidl Michal2004 Super Stars Most55
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov55
133.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín54
134.Beran František2004 BK TU v Liberci52
135.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.50
136.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná46
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha46
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc46
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.46
155.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
156.Čáp Adam2003 SK Podolí42
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kundrát David2006 Badminton VK Aš42
Vlasák David2004 Super Stars Most42
166.Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
167.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
170.Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.26
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec26
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Šulc Maxmilian2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
179.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
180.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
182.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže14
Kotaška Matěj2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky14
Müller Jakub2004 BK Junior Benátky nad Jizerou14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice14
190.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA13
196.Franta Lukáš2004 SK Hamr Praha, z.s. 12
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr Praha, z.s. 12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
202.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka5
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3197
2.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1936
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1896
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1896
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1448
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1414
7.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1250
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1219
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1045
10.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov920
11.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov859
12.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče764
13.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice751
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice723
15.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most689
16.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem661
17.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň570
18.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.558
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín536
20.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.524
21.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
22.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.491
23.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka481
24.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
25.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem401
26.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha373
27.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín364
28.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice363
29.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.352
30.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.351
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.351
32.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha343
33.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice338
34.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň334
35.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice329
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Šilhavá Klára2004 SK Hamr Praha, z.s. 320
38.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
39.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.301
40.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice292
41.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov289
42.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice280
43.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci277
44.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice274
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava274
46.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice272
47.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice271
48.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov264
49.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice258
50.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň256
51.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha254
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.238
53.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci224
54.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín217
55.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary216
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
57.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice212
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš212
59.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
60.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci207
61.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci206
62.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary204
63.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou203
64.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec199
65.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha192
66.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.190
67.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha188
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš188
69.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.187
70.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice176
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky176
72.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha175
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.168
75.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové164
77.Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava154
78.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
79.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha151
80.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov149
81.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže147
82.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň142
83.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové140
84.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
85.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.136
86.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci132
87.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice131
88.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín124
89.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš122
90.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA120
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka120
92.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň118
93.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
94.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov115
95.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
96.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem112
97.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
98.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.109
99.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň106
100.Nová Adéla2004 TJ Dobřany105
101.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.104
102.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.103
103.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
104.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.101
105.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec100
106.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most96
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
108.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec94
109.Kunešová Tereza2003 SK Hamr Praha, z.s. 93
110.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most92
Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.92
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš92
113.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice88
114.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA87
115.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice86
116.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.84
117.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky82
118.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov80
119.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice79
120.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
122.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice76
123.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava75
124.Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr73
125.Gross Sára2003 Badminton VK Aš72
Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.72
127.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň71
128.Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc66
129.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov64
Trnková Andrea2003 Sokol Králův Dvůr64
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky64
132.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
133.Harázková Sofie2003 SK Podolí60
134.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice59
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha59
136.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm58
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.58
138.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš56
139.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň55
141.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub54
143.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha53
144.Králíčková Barbora2004 SK Hamr Praha, z.s. 52
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most52
146.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha51
147.Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně49
148.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Mrózek Aneta2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
153.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr45
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov45
155.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.42
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
162.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr41
163.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.40
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš40
165.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.36
166.Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
167.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
168.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice32
169.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice30
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci30
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany30
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov30
174.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr Praha, z.s. 27
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.27
176.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
179.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec24
180.Nachtmannová Karolína2005 SK Prosek Praha23
181.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice22
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha22
183.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
184.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka18
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš18
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, o.s.18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš18
190.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA17
191.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA16
192.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha13
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava13
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Weberová Vendula2003 TJ Slavoj Český Těšín13
201.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice12
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav12
204.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha11
205.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže10
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš10
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec10
211.Bílková Eliška2004 SK Hamr Praha, z.s. 9
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany9
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka9
Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou9
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha9
Voráčková Julie2004 BK 93 Hořovice9
218.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha8
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr8
220.Trnková Valerie2005 Sokol Králův Dvůr7
221.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
223.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou5
224.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice4
Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice4
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha4
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice4
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš4
231.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
232.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.2
Kláskova Vanessa2004 BK Omega Olomouc2
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha2
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava2
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2
239.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha1
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha1
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha1
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2893
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2696
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2504
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2472
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice2472
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec2264
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2024
8.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1832
9.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1717
10.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1688
11.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1333
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1333
13.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1250
14.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1132
15.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1052
16.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1045
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1040
18.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.797
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice777
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice777
21.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.766
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.766
23.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice740
24.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.739
25.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice712
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.688
27.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem687
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr Praha, z.s. 657
29.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov632
30.Kunešová Tereza2003 SK Hamr Praha, z.s. 629
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice568
32.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň474
33.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec469
34.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň468
35.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.467
36.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem465
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš465
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš465
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.454
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.454
41.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice442
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín442
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice442
44.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha431
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha431
46.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice427
47.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice426
48.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice419
49.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava411
50.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín403
51.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci398
52.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci382
53.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary380
54.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice362
55.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem354
56.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton328
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci328
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín328
59.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš320
60.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
61.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci296
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha289
64.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
65.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš278
66.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže267
67.Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava263
68.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
69.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.249
70.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha246
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.246
72.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov242
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov242
74.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové241
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové241
76.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice228
78.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
79.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov220
80.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka216
81.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
83.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci212
85.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov210
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín210
87.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice208
88.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.203
89.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň202
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha202
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
92.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
93.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
94.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou190
95.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec188
96.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice176
97.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA174
98.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň166
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň166
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.166
101.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně164
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín164
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň164
106.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.162
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.162
108.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice160
110.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš156
111.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice154
112.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most150
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka150
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice150
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec150
117.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky142
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky142
119.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
120.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov132
121.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most130
122.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.128
123.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Králíčková Barbora2004 SK Hamr Praha, z.s. 124
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.124
127.Gross Sára2003 Badminton VK Aš120
Nová Adéla2004 TJ Dobřany120
129.Harázková Sofie2003 SK Podolí116
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most116
131.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
132.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov112
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr112
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice112
Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr112
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice112
137.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice110
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.110
140.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov104
141.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň86
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Mrózek Aneta2003 TJ Slavoj Český Těšín86
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha86
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha86
Weberová Vendula2003 TJ Slavoj Český Těšín86
149.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
157.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec64
158.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava46
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA46
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava46
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
175.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr Praha, z.s. 42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany42
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
185.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže38
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci38
188.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2696
2.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2264
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2150
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1688
5.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1608
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1485
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1245
8.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1149
9.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1117
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most891
11.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most819
12.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov751
13.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice739
14.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.652
15.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka650
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.625
17.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče603
18.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín527
19.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín485
22.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
23.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň431
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice427
25.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice404
26.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci385
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice385
28.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice371
29.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice367
30.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
31.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.363
32.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov361
33.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň359
34.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.342
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha330
36.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň328
37.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem327
38.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha321
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem308
40.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
41.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci288
42.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky284
43.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš280
44.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava278
45.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš271
46.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci268
47.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice256
48.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice255
49.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.249
50.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice248
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš248
52.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
53.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov242
54.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice228
55.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice220
56.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.216
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci216
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha213
59.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.210
60.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice204
61.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže192
62.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň190
63.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha177
64.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín176
65.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
66.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha174
67.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec172
68.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary166
69.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
71.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem154
72.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
73.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
74.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton147
75.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov146
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov146
77.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary145
78.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice144
79.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov140
80.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.138
81.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň133
82.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň130
83.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
86.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov124
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň124
88.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
89.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice114
90.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha113
91.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci112
92.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice111
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava111
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín111
95.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš109
96.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha107
97.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
98.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.102
99.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec98
100.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
101.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice95
102.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.94
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
104.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín88
Šilhavá Klára2004 SK Hamr Praha, z.s. 88
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové88
107.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice86
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.86
Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr86
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice86
Weberová Vendula2003 TJ Slavoj Český Těšín86
113.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany84
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš84
115.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.80
116.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
117.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice77
118.Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.72
119.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA71
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.71
121.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky70
122.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most68
Harázková Sofie2003 SK Podolí68
124.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec67
125.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.64
126.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most60
127.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov59
128.Kunešová Tereza2003 SK Hamr Praha, z.s. 55
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha55
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
131.Gross Sára2003 Badminton VK Aš54
Nová Adéla2004 TJ Dobřany54
133.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most52
134.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov46
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice46
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava46
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
150.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany42
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš42
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
158.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
160.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice38
161.Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany34
162.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice30
163.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice28
164.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže26
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.26
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec26
169.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Králíčková Barbora2004 SK Hamr Praha, z.s. 25
171.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav14
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most14
173.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.13
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA13
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
181.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr Praha, z.s. 12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD U13 - České BudějoviceD13.12.2014
2GPC U13 - Vánoční turnaj - LiberecC13.12.2014
3GPE50 U11 - Vánoční turnaj - KlimkoviceE5013.12.2014
4GPC U13 - Vánoční turnaj - KlimkoviceC13.12.2014
5Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
63. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
73. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
8GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
93. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
103. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
11GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
123. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
133. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
143. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
153. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
163. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
173. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
18GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
193. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
203. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
21OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
22GPD U13 - Kralupy nad VltavouD21.03.2015
23GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
24GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
25OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
26GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
274. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
28GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
29OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
30KP U13 - LiberecD29.03.2015
31OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
32OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
33OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
345. GPD U13 - TáborD18.04.2015
35OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
36OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
37MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
38KP U13 - MostD16.05.2015
39GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.06.2015
40GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
41GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
42GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
43GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
442. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
45GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
46GPC U13 otevřený - České BudějoviceC03.10.2015
47GPC U13 - Podolí u BrnaC04.10.2015
48GPE50 Hamr Open - PrahaE5004.10.2015
49GPC Hamr Open - PrahaC04.10.2015
50Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
51GPC U13 otevřený - ProboštovC11.10.2015
52GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD17.10.2015
53GPC U13 otevřené - AšC17.10.2015
54GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5017.10.2015
55GPD U13 - České BudějoviceD18.10.2015
56OP U13 - KladnoSKP24.10.2015
57OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
58OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
59GPD U13 - PodivínD07.11.2015
60GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
61OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
62KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
63GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
64OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
65OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
66MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading