logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 21.12.2015

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.12.2014 - 21.12.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové3224
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2424
3.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2200
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1693
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1640
6.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1373
7.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1333
8.Marek Filip2001 BK TU v Liberci932
9.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc905
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice848
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
12.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín790
14.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov751
15.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice740
16.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.737
17.Cach Jakub2001 Super Stars Most713
18.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci625
19.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš600
20.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš576
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka536
22.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.529
23.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň478
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín449
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov449
26.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.440
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha440
28.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.436
29.Morávek Michal2002 BaC Kladno433
30.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava430
31.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.424
32.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové417
33.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice406
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
35.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.392
36.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc390
37.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
38.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš372
39.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
40.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci351
41.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov340
42.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava328
43.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.326
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice326
45.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha322
46.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky314
47.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA296
48.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
49.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha280
50.Cach David2002 Super Stars Most274
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
52.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice272
53.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.267
54.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně264
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
56.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha263
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec260
58.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary256
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc256
60.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
61.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov243
62.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov241
63.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most228
64.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha220
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš220
66.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
68.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov212
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha212
70.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice210
71.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
72.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno204
73.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
74.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.199
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice199
76.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
77.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice185
78.Janošov Radek2003 BaC Kladno181
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.181
80.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín177
81.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
82.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava174
83.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec172
84.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov167
85.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín164
86.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.162
87.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš156
88.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.155
89.Soukup Václav2001 BKV Plzeň152
90.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most150
91.Rieger Karel2003 TJ Proboštov142
92.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha140
93.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
94.Altera Jan2004 BaC Kladno124
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem124
97.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice122
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm122
99.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
100.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
101.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice112
102.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec110
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci110
104.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
Port Jan2003 TJ Proboštov108
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
107.Řepa Václav2001 Super Stars Most106
108.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem102
109.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
110.Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka96
111.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
Voldřich Martin2001 TJ Sokol Doubravka92
115.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
116.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně89
117.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice88
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
119.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice86
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
122.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem84
123.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.81
124.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha75
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
126.Psota Ondřej2003 Super Stars Most74
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA74
128.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice73
129.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci72
130.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice71
131.Rigl Tomáš2001 SK Podolí70
132.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub68
133.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov66
135.Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
137.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
138.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
139.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice60
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 60
141.Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka58
142.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice56
143.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška55
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové55
147.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice54
Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov54
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
151.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.52
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
154.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice51
155.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná50
156.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha49
157.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most48
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav48
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka48
160.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov46
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha46
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
169.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm44
170.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Gunther Michal2001 SK Podolí42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
183.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
184.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka39
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 39
186.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň38
188.Kurfiřt Vojtěch2001 TJ Spoje Praha37
189.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
190.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
191.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice33
192.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín31
194.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice30
Beran František2004 BK TU v Liberci30
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci30
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš30
199.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha29
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav29
201.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
202.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň27
203.Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec26
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava26
206.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná25
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA25
208.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
209.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.23
210.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec22
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec22
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
213.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most20
214.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná19
Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA19
Fiala Jakub2001 TJ Spoje Praha19
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná19
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně19
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.19
221.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň18
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš18
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice18
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
228.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.14
234.Buček Jan2003 BK Kopřivnice13
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc13
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov13
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové13
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná13
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov13
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná13
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov13
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná13
243.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava12
244.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA10
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany10
Škoda Filip2002 TJ Proboštov10
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 10
Špíz Petr2001 TJ Dobřany10
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vojtěch Jiří2001 TJ Sokol Praha XIII10
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most10
253.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš9
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA9
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka9
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka9
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice9
264.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 7
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 7
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 7
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 7
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 7
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha7
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 7
274.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.6
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.6
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice6
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.6
280.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov4
Král Šimon2001 SK Podolí4
283.Griger Samuel2003 SK Podolí3
Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.3
Kobza Ondřej2001 Badminton School Brno, z.s.3
Krahula Jan2005 SK Podolí3
Oberajtr Adam2002 Badminton School Brno, z.s.3
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.3
290.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem2
1.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka2800
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2744
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2744
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2648
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2269
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2269
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2200
8.Cach Jakub2001 Super Stars Most2192
9.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně2184
10.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice1853
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1645
12.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1544
13.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci1219
14.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1128
15.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci1077
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1070
17.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1055
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci1039
19.Herzán David2002 Slavoj Podivín989
20.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.981
21.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov974
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice933
23.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.869
24.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice844
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš844
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš844
27.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov807
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice764
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava764
30.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.751
31.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.741
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.731
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha727
35.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.693
36.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně641
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice611
38.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov596
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.572
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.533
41.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové509
42.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec506
43.Morávek Michal2002 BaC Kladno505
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc490
45.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA482
46.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš468
47.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov465
48.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha464
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc464
51.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.451
52.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha442
53.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
54.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno417
55.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov416
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.392
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš392
58.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky388
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.388
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
61.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
62.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice377
63.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov375
64.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice369
65.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov367
66.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha364
67.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most360
68.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary359
69.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
70.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice354
71.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice336
72.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice328
73.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha325
74.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha323
75.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
76.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice319
77.Soukup Václav2001 BKV Plzeň317
78.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
79.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava300
80.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec295
81.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most294
82.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín289
83.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm286
84.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín285
85.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.278
86.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava276
87.Cach David2002 Super Stars Most274
88.Janošov Radek2003 BaC Kladno268
89.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
90.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha252
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
92.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec248
94.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš246
95.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
96.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha239
97.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka234
98.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem220
99.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
100.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
101.Port Jan2003 TJ Proboštov208
102.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice207
103.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice203
104.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice197
105.Altera Jan2004 BaC Kladno190
Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice190
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
108.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně183
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA183
110.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm174
112.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
113.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
114.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha169
115.Rieger Karel2003 TJ Proboštov166
116.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice165
117.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha164
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín164
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
120.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci162
121.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most160
122.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka156
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka156
125.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška154
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton154
127.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
128.Psota Ondřej2003 Super Stars Most142
129.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
130.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov138
131.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci136
132.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub134
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 134
135.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
137.Řepa Václav2001 Super Stars Most130
Rigl Tomáš2001 SK Podolí130
139.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA128
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín128
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň128
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové128
144.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
145.Fiala Jakub2001 TJ Spoje Praha124
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Kurfiřt Vojtěch2001 TJ Spoje Praha124
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
Voldřich Martin2001 TJ Sokol Doubravka124
150.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec118
151.Gunther Michal2001 SK Podolí114
152.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka108
153.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.102
154.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice101
155.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.100
156.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA97
157.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc92
158.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha91
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha91
160.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná88
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná88
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice88
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná88
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
169.Buček Jan2003 BK Kopřivnice86
Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov86
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové86
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice86
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové86
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha86
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov86
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
180.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň84
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 84
182.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem82
183.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice78
Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov78
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava78
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice78
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
198.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
199.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka66
200.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most64
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci64
202.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně58
203.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
204.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
206.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec50
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava50
208.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec46
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA46
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany46
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc46
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná46
Špíz Petr2001 TJ Dobřany46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka46
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov46
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vojtěch Jiří2001 TJ Sokol Praha XIII46
229.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
243.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
244.Beran František2004 BK TU v Liberci38
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci38
Griger Samuel2003 SK Podolí38
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Král Šimon2001 SK Podolí38
Škoda Filip2002 TJ Proboštov38
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec38
251.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Čáp Adam2003 SK Podolí26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Krahula Jan2005 SK Podolí26
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.26
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.26
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
261.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.23
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.23
263.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Grossmann Jan2001 TJ Proboštov14
Kobza Ondřej2001 Badminton School Brno, z.s.14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
270.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 13
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2696
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2461
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně2120
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2104
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1798
6.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1645
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1280
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň832
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice821
11.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.791
12.Cach Jakub2001 Super Stars Most790
13.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice789
14.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš774
15.Marek Filip2001 BK TU v Liberci727
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice695
17.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha639
18.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš566
19.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice541
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno524
21.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci493
22.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov487
23.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.470
24.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc454
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.446
26.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci437
27.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov421
28.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.417
29.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.401
30.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha400
31.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha395
32.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice392
33.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha386
34.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
35.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín379
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA364
37.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.358
38.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.357
39.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš356
40.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice352
41.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně336
42.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov331
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.331
44.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava328
45.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava327
46.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka323
47.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice299
48.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.292
49.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most282
50.Janošov Radek2003 BaC Kladno278
51.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc276
52.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.274
53.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
54.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov266
55.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha255
56.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně253
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec248
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
59.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov242
60.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice224
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most224
62.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary218
63.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
64.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš211
65.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
Herzán David2002 Slavoj Podivín210
67.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš204
68.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky196
69.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec184
70.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha183
71.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov180
72.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha178
73.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice175
74.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
76.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec172
77.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín170
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov170
79.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava162
80.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové154
Psota Ondřej2003 Super Stars Most154
82.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem152
83.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.151
84.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice149
85.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
86.Cach David2002 Super Stars Most146
87.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton141
88.Rieger Karel2003 TJ Proboštov138
89.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka132
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno132
91.Soukup Václav2001 BKV Plzeň130
92.Altera Jan2004 BaC Kladno128
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
95.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň126
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
97.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
99.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci118
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem118
101.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice116
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha116
103.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci112
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové112
106.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem108
107.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
108.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice101
109.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA100
110.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.99
111.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
112.Rigl Tomáš2001 SK Podolí92
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
114.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc91
115.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice90
116.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA88
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň88
121.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice86
123.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.84
126.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice80
Řepa Václav2001 Super Stars Most80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
130.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
133.Port Jan2003 TJ Proboštov72
134.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm71
135.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec68
137.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha67
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.67
139.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice60
140.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub58
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha58
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice58
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín58
144.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most56
145.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
146.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
147.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.51
148.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Kraus David2001 Keramika Chlumčany46
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha46
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
156.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš42
Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kurfiřt Vojtěch2001 TJ Spoje Praha42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Mühlheim Matěj2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.42
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov42
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
180.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
181.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec38
183.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
184.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec26
Beran František2004 BK TU v Liberci26
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Černý Jan2001 TJ Proboštov26
Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice26
191.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice25
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně25
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
195.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most18
196.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.14
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.14
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.14
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton14
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.14
Škoda Filip2002 TJ Proboštov14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
210.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Buček Jan2003 BK Kopřivnice13
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha13
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha13
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
224.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3144
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2456
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2434
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1784
5.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1622
6.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1507
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1424
8.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1307
9.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1141
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1117
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň846
12.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
13.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň775
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.765
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha740
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov740
17.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice667
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec592
19.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov543
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 527
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most494
22.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň490
23.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most488
24.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.474
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
26.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most448
27.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.437
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.437
29.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.418
30.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice379
31.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice368
32.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.367
33.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec364
34.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka362
35.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka348
36.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.346
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov346
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče340
39.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
40.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most328
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.328
42.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov322
43.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš320
44.Zachová Adéla2001 Start Jihlava315
45.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně312
46.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most292
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí292
48.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci284
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice284
50.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně276
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň275
52.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín261
53.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec256
54.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice253
55.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha252
56.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice242
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr242
58.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha228
59.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice225
60.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně222
61.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
62.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most212
63.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice207
64.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov201
65.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.198
66.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže193
67.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava190
68.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.185
69.Pálková Tereza2002 Super Stars Most184
70.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš179
71.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov177
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče177
73.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov176
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci176
75.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
76.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice167
77.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec166
78.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most164
79.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice163
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice163
81.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně158
82.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava154
83.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec148
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most148
85.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
86.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka145
87.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem144
88.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice134
89.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň132
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín132
Vališová Barbora2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
92.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.131
93.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
95.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
96.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice124
97.Jeřábková Petra2001 SK Podolí121
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha121
99.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
100.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA118
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci118
102.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci116
103.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem114
104.Sejková Patricie2001 SK Podolí112
105.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice111
106.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm109
107.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
108.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm103
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most103
110.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka102
111.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
113.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha98
114.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha96
115.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.94
116.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice93
117.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA92
118.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice91
119.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most90
120.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov89
121.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov88
124.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové86
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové86
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
129.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.84
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci84
131.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton82
132.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice80
133.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
134.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr78
138.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
140.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou73
141.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
142.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton67
143.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec65
144.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci64
145.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha63
146.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
147.Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.60
148.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín59
149.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice58
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice58
151.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice55
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně55
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
154.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov54
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš54
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice54
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most54
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
159.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci52
160.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha50
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA50
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín50
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci50
164.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové46
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové46
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava46
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové46
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové46
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové46
174.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.43
175.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
178.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA39
179.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice38
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha38
181.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.36
182.Jeřábková Nela2001 BaC Kladno33
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany33
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov33
186.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice30
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka30
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka30
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha30
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
193.Berková Lucie2001 Sokol Radotín Meteor Praha28
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
195.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec26
198.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc25
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně25
200.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
201.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Kopencová Natálie2001 SKB Český Krumlov22
203.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 20
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov20
205.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov18
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci18
208.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha16
Šubrtová Adéla2001 Sokol Radotín Meteor Praha16
210.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.14
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.14
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov14
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
Sovová Karolína2001 Badminton School Brno, z.s.14
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Votíková Sára2001 TJ Proboštov14
218.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Mičková Kateřina2001 ČaPoZ Olomouc13
220.Grambalová Hana2001 ČaPoZ Olomouc12
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
223.Dragounová Lenka2001 TJ Proboštov10
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha10
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 10
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 10
Sochůrková Veronika2001 TJ Slovan Vesec10
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
230.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav9
Rubriciusová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka9
234.Topičová Veronika2001 TJ Spoje Praha7
235.Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov4
236.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most3
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3272
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3272
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2421
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2208
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2184
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2184
7.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1813
8.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1734
9.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec1645
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1612
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1405
12.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1344
13.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1320
14.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1277
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1277
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1221
17.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1158
18.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1109
19.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1017
20.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.951
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most944
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most944
23.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.942
24.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.861
25.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most808
26.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most807
27.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov789
28.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň777
29.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov764
30.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.754
31.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka750
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 744
33.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.660
34.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče616
35.Zachová Adéla2001 Start Jihlava602
36.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň576
37.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha563
38.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.543
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.543
40.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče538
41.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.490
42.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice488
43.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice473
44.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec463
45.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš440
46.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně427
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí427
48.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice420
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr420
50.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň418
51.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže417
52.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš404
53.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most401
54.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci395
55.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.384
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín376
57.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most375
58.Pálková Tereza2002 Super Stars Most362
59.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně349
60.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
61.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha331
62.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice329
63.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice328
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most328
65.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.325
66.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice317
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice317
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice317
69.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci316
70.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice315
71.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice314
72.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
73.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem292
75.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice291
76.Jeřábková Petra2001 SK Podolí289
77.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha288
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most288
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha288
81.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně282
82.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
83.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka266
84.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha253
85.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec252
86.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci248
87.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice246
88.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice245
89.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava239
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava239
91.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most220
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most220
93.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň216
94.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec214
95.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
96.Vališová Barbora2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
97.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice210
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice210
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice210
100.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem204
101.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov203
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice203
103.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
105.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov200
106.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice188
107.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci176
108.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice174
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně174
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.174
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA174
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.174
114.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava172
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
116.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA170
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha170
118.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm167
119.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov164
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov164
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov164
123.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec162
124.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most156
125.Sejková Patricie2001 SK Podolí152
126.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
127.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA134
128.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice128
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha128
131.Černá Tereza2002 TJ Dobřany125
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
134.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice124
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA124
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci124
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně124
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha124
144.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
146.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové112
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.112
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové112
149.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci98
150.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín92
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
153.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice88
Berková Lucie2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice88
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně88
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Šubrtová Adéla2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
161.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín86
Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice86
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové86
Horká Anežka2001 TJ Montas Hradec Králové86
Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Jeřábková Nela2001 BaC Kladno86
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice86
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové86
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany86
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov86
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové86
176.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov78
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka78
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Rubriciusová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka78
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka78
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov78
191.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci76
192.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov52
193.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec50
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín50
195.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc46
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 46
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha46
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA46
Mičková Kateřina2001 ČaPoZ Olomouc46
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 46
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
202.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
207.Dragounová Lenka2001 TJ Proboštov38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci38
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
212.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, o.s.34
214.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.26
Kopencová Natálie2001 SKB Český Krumlov26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.26
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov26
Sovová Karolína2001 Badminton School Brno, z.s.26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
Votíková Sára2001 TJ Proboštov26
225.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2429
2.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2392
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2136
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2120
5.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2002
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1966
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1798
8.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1226
9.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1040
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice989
11.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň960
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most832
13.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha801
14.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
15.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka710
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha653
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov653
18.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.613
19.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň609
20.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most533
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec527
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň503
23.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most498
24.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.494
25.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most489
26.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov487
27.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.477
29.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.476
30.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.451
31.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.450
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 431
33.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň408
34.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.401
35.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci367
36.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.348
37.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně336
38.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov331
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí331
40.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče310
41.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice296
42.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně291
43.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec288
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice288
45.Zachová Adéla2001 Start Jihlava284
46.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
47.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice274
48.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka268
49.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most260
50.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov252
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha252
52.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
54.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec248
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr248
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice246
58.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice242
59.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně226
60.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most216
62.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov214
63.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci212
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
65.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec201
66.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň198
67.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem192
68.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most184
69.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
70.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice176
71.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
72.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most172
73.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš168
75.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice167
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov167
77.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš166
78.Houdová Adéla2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem164
80.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice149
81.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci148
82.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava145
83.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha140
84.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš138
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci138
86.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm136
87.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice134
88.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka130
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec130
91.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice128
Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava128
94.Sejková Patricie2001 SK Podolí125
95.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče124
96.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov120
97.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
99.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha113
100.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most112
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové112
103.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most110
104.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha109
105.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
Jeřábková Petra2001 SK Podolí104
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA104
108.Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA101
109.Vališová Barbora2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.99
110.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci96
111.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice92
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín92
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
115.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha91
116.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava88
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže88
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
119.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové86
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
124.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice84
125.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice80
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.80
127.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov78
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
130.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.76
131.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně71
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice71
133.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA67
135.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci64
136.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice60
137.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
138.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha58
Berková Lucie2001 Sokol Radotín Meteor Praha58
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice58
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha58
142.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha55
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice55
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně55
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov55
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
150.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec52
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton52
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci52
153.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.51
154.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc46
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha46
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov46
Kopencová Natálie2001 SKB Český Krumlov46
Polívková Andrea2001 Keramika Chlumčany46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov46
161.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Grambalová Hana2001 ČaPoZ Olomouc42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Rubriciusová Kateřina2001 TJ Sokol Doubravka42
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
176.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci40
177.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
178.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice38
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec38
180.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha31
181.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov28
182.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.27
183.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín26
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
Sochůrková Veronika2001 TJ Slovan Vesec26
Steinsdörferová Lenka2001 TJ Proboštov26
191.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice25
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha25
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně25
Šubrtová Adéla2001 Sokol Radotín Meteor Praha25
195.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.14
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.14
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Skálová Tereza2001 TJ Proboštov14
Sovová Karolína2001 Badminton School Brno, z.s.14
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
202.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 13
Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA13
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 13
Mičková Kateřina2001 ČaPoZ Olomouc13
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 13
Topičová Veronika2001 TJ Spoje Praha13
209.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně12
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice12
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice12
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub12
217.Votíková Sára2001 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
13. GPD U15 - Liberec - VesecD10.01.2015
23. GPD U15 - TepliceD10.01.2015
33. GPC U15 - OsíkC17.01.2015
43. GPC U15 - Český KrumlovC18.01.2015
53. GPC U15 - MostC25.01.2015
63. GPC U15 - IvančiceC31.01.2015
73. GPC U15 - OlomoucC07.02.2015
83. GPC U15 - AšC07.02.2015
93. GPC U15 - PrahaC08.02.2015
103. GPC U15 - Benátky nad JizerouC08.02.2015
113. GPA U15 - Orlová - LutyněA22.02.2015
12GPC U15 - Witte Cup - NejdekC07.03.2015
13GPC U15 - Purkmistr - DobřanyC14.03.2015
14KP U15 - LiberecD14.03.2015
15KP U15 - MostD14.03.2015
16GPC U15 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC21.03.2015
17OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
18OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
19OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
20OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
21OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
22OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
23OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
24OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
25MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
26GPC U15 - otevřený - Hradec KrálovéC30.08.2015
272. GPB U15 - MostB13.09.2015
28GPC U15 - České BudějoviceC19.09.2015
29GPC U15 otevřený - AšC26.09.2015
30GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC03.10.2015
31GPC U15 - BřeclavC10.10.2015
32Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
33GPC U15 otevřený - LiberecC18.10.2015
34GPC U15 otevřený - Praha - ZMC24.10.2015
35GPC U15 otevřený - Praha - VinořC24.10.2015
36GPD U15 otevřený - Ústí nad LabemD07.11.2015
37OP U15 - Hradec KrálovéSKP07.11.2015
38OP U15 - Benátky nad JizerouSKP07.11.2015
39OP U15 - České BudějoviceSKP08.11.2015
40KP U15 - LiberecD08.11.2015
41OP U15 - TepliceSKP14.11.2015
42OP U15 - PrahaSKP21.11.2015
43GPC U15 otevřený - MostC21.11.2015
44GPC Kladno Open - KladnoC22.11.2015
45GPD U15 - TáborD22.11.2015
46GPD U15 - Brno - KuklenskáD28.11.2015
47GPC U15 - kvalifikace na MČR - PlzeňC29.11.2015
48OP U15 - PřerovSKP12.12.2015
49GPD U15 - České BudějoviceD12.12.2015
50OP U15 - BrnoSKP13.12.2015
51MČR jednotlivců - LiberecMČR20.12.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading