logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 31.12.2015

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 31.12.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3565
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2360
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1846
4.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1781
5.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1416
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1373
7.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1136
8.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1070
9.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava949
10.Janošov Radek2003 BaC Kladno918
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.874
12.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov763
13.Psota Ondřej2003 Super Stars Most704
14.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.678
15.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava615
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava609
17.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice561
18.Altera Jan2004 BaC Kladno560
19.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín545
20.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.523
21.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.480
22.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
23.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci440
24.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš432
25.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov430
26.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
27.Rieger Karel2003 TJ Proboštov417
28.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice416
29.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha402
30.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha379
31.Port Jan2003 TJ Proboštov370
32.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
33.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.342
34.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm336
35.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava316
36.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice312
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín312
38.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha307
39.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov305
40.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha302
41.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.300
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha300
43.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem288
44.Buček Jan2003 BK Kopřivnice276
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín276
46.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci260
47.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov250
48.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš232
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš232
51.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
52.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.224
53.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
55.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže211
56.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
57.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka205
58.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
59.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka203
60.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka198
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha198
62.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most196
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš196
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha196
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
66.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže195
67.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
68.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
69.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka191
70.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice188
72.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
73.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice179
74.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
75.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.173
76.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
77.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice165
78.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem164
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 164
80.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha163
81.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže162
82.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most156
83.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice154
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav154
86.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno152
87.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín148
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha148
89.Seidl Michal2004 Super Stars Most144
90.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.142
91.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.141
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.141
93.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.140
94.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov139
95.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most138
96.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
97.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary134
98.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary132
99.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha131
100.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
101.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton129
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
103.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov122
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci122
105.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci120
106.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno119
107.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.118
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka118
110.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň116
111.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
112.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.113
113.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary112
114.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.109
115.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka108
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.108
118.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany106
119.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
120.Hora Aleš2003 Super Stars Most98
121.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.96
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 96
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava96
124.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.94
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice94
126.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha91
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA91
128.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík90
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice90
130.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most88
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové88
136.Kundrát David2006 Badminton VK Aš86
137.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany84
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.84
139.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice82
140.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.79
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
142.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
145.Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou77
146.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná76
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.76
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
149.Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou73
150.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice72
151.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín70
152.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov69
153.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov68
154.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
155.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA65
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice65
157.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové64
158.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany60
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava60
160.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 59
161.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem58
162.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.57
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
164.Beran František2004 BK TU v Liberci56
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice56
166.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice55
167.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice54
168.Brůžek Jan2003 SK Prosek Praha53
169.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice51
170.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.49
171.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice48
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.48
173.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.47
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná47
175.Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.46
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice46
178.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany44
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha44
180.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci43
181.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most41
182.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most40
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky40
184.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.38
185.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha37
186.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
187.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm35
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice35
189.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice33
191.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
193.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha31
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže31
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha31
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA31
197.Hauptman Matěj2003 TJ Sokol Doubravka30
198.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.29
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové29
200.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha28
201.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany27
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava27
203.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
207.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany25
208.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
210.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice23
211.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové22
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha22
213.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice21
Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton21
215.Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.20
216.Kincl Jan2003 Badminton School Brno, z.s.19
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové19
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 19
219.Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka18
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.18
Jelínek Ondřej2005 Badminton School Brno, z.s.18
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav18
Kšír Matyáš2004 Badminton School Brno, z.s.18
Málek Vojtěch2003 SK Hamr, z.s. 18
Podlešák Jakub2003 Badminton VK Aš18
226.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem17
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha17
228.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA16
Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.16
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš16
Kučera Filip2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
232.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 15
233.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany14
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
238.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín13
Češner Adam2003 SK Prosek Praha13
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha13
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice13
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
248.Ferus Jakub2003 Zbrklý úder - Badminton Klatovy12
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
253.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 11
254.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže10
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš10
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha10
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže10
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov10
Pekař Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
Stejskal Václav2003 Super Stars Most10
Vondra Filip2003 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
266.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most9
Mařan Ondřej2003 SK Děčín9
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Najman Patrik2003 SK Hamr, z.s. 9
275.Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr8
276.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha7
Dallal Mike2003 TJ Spoje Praha7
Dvořák Václav2003 TJ Spoje Praha7
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA7
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha7
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha7
284.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha6
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice6
Neuwerth Jáchym2003 SK Hamr, z.s. 6
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov6
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr6
290.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha5
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.5
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr5
294.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr4
Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže4
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš4
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš4
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub4
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Kotaška Matěj2003 TJ Sokol Štěpánovice4
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš4
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.4
Müller Mikuláš2005 Badminton School Brno, z.s.4
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha4
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha4
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice4
311.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha3
Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice3
315.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice2
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín2
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice2
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha2
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice2
323.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.1
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice1
Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3565
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2408
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2158
4.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava1615
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1613
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1603
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1593
8.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1480
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1480
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1437
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1435
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1429
13.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1277
14.Janošov Radek2003 BaC Kladno1256
15.Altera Jan2004 BaC Kladno1141
16.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš1104
17.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1025
18.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1012
19.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1000
20.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín940
21.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.835
22.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.789
23.Psota Ondřej2003 Super Stars Most767
24.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.750
25.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava713
26.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha691
27.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
28.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most661
29.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
31.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.608
32.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava596
33.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm572
34.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice550
35.Port Jan2003 TJ Proboštov503
Rieger Karel2003 TJ Proboštov503
37.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov489
38.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci488
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci488
40.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.486
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.486
42.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš476
43.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš468
44.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem403
45.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
46.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.389
47.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
48.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.381
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.381
50.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.374
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
53.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem364
54.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha360
55.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci356
56.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
57.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka331
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka331
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.328
60.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice327
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže327
62.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary316
63.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav310
64.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín305
65.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš304
66.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice300
67.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže296
68.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
70.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem288
71.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha285
72.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.284
74.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.281
75.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš280
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš280
77.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice278
78.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton259
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton259
80.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže256
81.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka254
82.Buček Jan2003 BK Kopřivnice253
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.252
84.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná250
85.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.248
86.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha245
87.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary244
88.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha242
89.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice239
90.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš238
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice238
94.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín236
95.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice232
96.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most228
97.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
98.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.216
99.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha214
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.214
101.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.212
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice212
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice212
104.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
105.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice208
106.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem204
107.Seidl Michal2004 Super Stars Most202
108.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.198
109.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
110.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.192
111.Hora Aleš2003 Super Stars Most186
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.186
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.186
114.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
116.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka178
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice178
118.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 176
119.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.174
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA174
121.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.170
122.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.166
123.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
126.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci162
127.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
129.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice152
130.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most150
131.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov140
132.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.134
133.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem132
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
135.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná128
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové128
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
140.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík126
141.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
142.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná124
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.124
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
145.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany118
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most118
147.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha115
148.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka114
Hauptman Matěj2003 TJ Sokol Doubravka114
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
153.Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
155.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice108
156.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem106
157.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš102
158.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany98
Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov98
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov98
161.Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.96
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov96
163.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.94
164.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm92
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.92
167.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové88
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
172.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice86
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
175.Vlasák David2004 Super Stars Most84
176.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha83
177.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany80
178.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kundrát David2006 Badminton VK Aš78
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže78
186.Beran František2004 BK TU v Liberci76
187.Stejskal Václav2003 Super Stars Most74
188.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
190.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most70
191.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice66
192.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
193.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 58
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava58
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava58
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha58
197.Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.56
Kincl Jan2003 Badminton School Brno, z.s.56
199.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.52
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most52
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice52
202.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.50
203.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany48
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany48
Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.48
206.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 46
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 46
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
222.Čáp Adam2003 SK Podolí42
Jelínek Ondřej2005 Badminton School Brno, z.s.42
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 42
Kšír Matyáš2004 Badminton School Brno, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové42
231.Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
232.Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže38
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Müller Mikuláš2005 Badminton School Brno, z.s.38
236.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky28
237.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže26
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice26
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže26
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice26
246.Brož Vojtěch2003 TJ Sokol Vodňany22
247.Hulc Aram2003 Sokol Židlochovice14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice14
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice14
253.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA13
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Brůžek Jan2003 SK Prosek Praha13
Dallal Mike2003 TJ Spoje Praha13
Dvořák Václav2003 TJ Spoje Praha13
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA13
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha13
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA13
266.Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Krahula Jan2005 SK Podolí12
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3349
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2696
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2086
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1608
5.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava1565
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1243
7.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1149
8.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1056
9.Psota Ondřej2003 Super Stars Most955
10.Janošov Radek2003 BaC Kladno833
11.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.776
12.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov751
13.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.712
14.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm673
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha624
16.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava591
17.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov574
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.553
19.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci513
20.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
21.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice476
22.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
23.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš419
24.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha396
25.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice385
26.Altera Jan2004 BaC Kladno379
27.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava374
28.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.358
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.352
30.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.342
31.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.341
32.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš320
33.Rieger Karel2003 TJ Proboštov288
34.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
35.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
36.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha275
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.274
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov274
39.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem272
40.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most269
41.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
42.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice259
43.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha258
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice256
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton256
46.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín253
47.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci252
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže252
50.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha250
51.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš244
52.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.216
53.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň214
Port Jan2003 TJ Proboštov214
55.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha213
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava213
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
58.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary208
59.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
60.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci196
61.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
62.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš186
63.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.180
64.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín174
66.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
67.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka171
68.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha170
69.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
70.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov166
71.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
72.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
73.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka148
74.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš145
75.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha141
76.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
77.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice136
78.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice132
79.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice130
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
81.Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.128
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín128
83.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka124
84.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka120
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.120
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary120
87.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci114
88.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš113
89.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno112
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice112
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha112
92.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš109
93.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže106
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice106
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice106
96.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.102
97.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
98.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.96
99.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice92
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže92
101.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.91
102.Buček Jan2003 BK Kopřivnice88
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno, z.s.88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 88
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
108.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice86
Kavalík Tomáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
113.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice81
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice81
115.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
116.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most77
117.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.76
118.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
119.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA71
120.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany68
121.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary67
122.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.64
123.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci60
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.60
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
127.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm59
128.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha58
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav58
130.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.56
131.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Seidl Michal2004 Super Stars Most55
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.55
135.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín54
136.Beran František2004 BK TU v Liberci52
137.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.50
138.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná46
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc46
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná46
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.46
155.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha45
156.Hora Aleš2003 Super Stars Most44
157.Čáp Adam2003 SK Podolí42
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kundrát David2006 Badminton VK Aš42
Vlasák David2004 Super Stars Most42
167.Voříšek Lukáš2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
168.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany38
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
171.Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.26
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany26
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci26
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
180.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
182.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
184.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Borovka Jan2003 TJ Sokol Křemže14
Kotaška Matěj2003 TJ Sokol Štěpánovice14
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky14
Németh Miroslav2003 TJ Sokol České Budějovice14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice14
191.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA13
196.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 12
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Šimek David2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně3197
2.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1936
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1896
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1896
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1448
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1414
7.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1250
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1219
9.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1045
10.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov920
11.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov859
12.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče764
13.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice751
14.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice723
15.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most689
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem689
17.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň570
18.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.558
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín536
20.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.524
21.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
22.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
23.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka481
24.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
25.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem401
26.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.380
27.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha373
28.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
29.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín364
30.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice363
31.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.351
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.351
33.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha343
34.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice338
35.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň334
36.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice329
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 320
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava320
40.Königová Nicola2004 TJ Proboštov316
41.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.301
42.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice292
43.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice285
44.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci277
45.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice274
46.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov271
47.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice262
48.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice259
49.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka256
50.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha254
51.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov238
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.238
53.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci224
54.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín217
55.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary216
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
57.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov212
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš212
59.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
60.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci207
61.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha206
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci206
63.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary204
64.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou203
65.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.199
66.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha192
67.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.190
68.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha188
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš188
70.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.187
71.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice176
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky176
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
74.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.168
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice168
76.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové164
78.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže163
79.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
80.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha151
81.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.149
82.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň144
83.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň142
84.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové140
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
86.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
87.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.136
88.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci132
89.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice131
90.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.129
91.Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava124
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín124
93.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš122
94.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA120
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka120
96.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň118
97.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
98.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
99.Nová Adéla2004 TJ Dobřany105
100.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.104
101.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.103
102.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
103.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most101
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.101
105.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
106.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most96
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
108.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.94
109.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň93
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 93
111.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.92
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš92
113.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
114.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA87
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice87
116.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice86
117.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.84
118.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky82
119.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov80
120.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice79
121.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice77
122.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice76
123.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava75
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín75
125.Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr73
126.Gross Sára2003 Badminton VK Aš72
Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.72
128.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov69
129.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov64
Trnková Andrea2003 Sokol Králův Dvůr64
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky64
132.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
133.Harázková Sofie2003 SK Podolí60
134.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha59
135.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm58
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.58
137.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš56
138.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň55
140.Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc54
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
142.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha53
143.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 52
144.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha51
145.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Mrózek Aneta2003 TJ Slavoj Český Těšín46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
150.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr45
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov45
152.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice44
153.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.42
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
161.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr41
162.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš40
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most40
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
165.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci39
166.Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně37
167.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.36
168.Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
169.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.33
170.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice32
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže32
172.Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany30
174.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.27
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.27
177.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav26
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
181.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.24
182.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha23
183.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
184.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka18
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš18
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, o.s.18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš18
190.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA17
191.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA16
192.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice14
193.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha13
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava13
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Weberová Vendula2003 TJ Slavoj Český Těšín13
202.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice12
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav12
205.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha11
206.Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže10
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš10
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava10
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
213.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 9
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany9
Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc9
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka9
Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou9
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha9
Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou9
Voráčková Julie2004 BK 93 Hořovice9
222.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha8
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr8
224.Trnková Valerie2005 Sokol Králův Dvůr7
225.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
226.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou5
227.Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice4
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka4
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha4
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice4
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš4
234.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice3
236.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.2
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Kunátová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha2
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2
243.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice1
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha1
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha1
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha1
1.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2893
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2696
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2504
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2472
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice2472
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2264
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2024
8.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1832
9.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1717
10.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1688
11.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1333
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1333
13.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1250
14.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1132
15.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1052
16.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1045
17.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1040
18.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.797
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.797
20.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice777
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice777
22.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.766
23.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice740
24.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.739
25.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice712
26.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem689
27.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.688
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 657
29.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov632
30.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 629
31.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice568
32.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň474
33.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.469
34.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka468
35.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem467
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.467
37.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš465
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš465
39.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.454
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.454
41.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci450
42.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava443
43.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice442
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín442
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci442
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice442
47.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha431
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha431
49.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov427
50.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice426
51.Königová Nicola2004 TJ Proboštov419
52.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín403
53.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem382
54.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary380
55.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice362
56.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton328
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci328
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín328
59.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš320
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
61.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
62.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci296
63.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha289
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha289
65.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže279
66.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš278
67.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
68.Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava263
69.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton260
70.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci252
71.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.249
72.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha246
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.246
74.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov242
75.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové241
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové241
77.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň240
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice228
81.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
82.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka216
83.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
85.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
86.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.210
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín210
88.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.208
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.208
90.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.203
91.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha202
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky202
93.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
94.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice196
95.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most192
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov192
97.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou190
98.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
100.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice176
101.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA174
102.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov170
103.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň166
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň166
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.166
106.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně164
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín164
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň164
111.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice160
113.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš156
114.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice154
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice154
116.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
117.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka150
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice150
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
120.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky142
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky142
122.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
123.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.132
124.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.128
125.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň124
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 124
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.124
130.Gross Sára2003 Badminton VK Aš120
Nová Adéla2004 TJ Dobřany120
132.Harázková Sofie2003 SK Podolí116
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most116
134.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
135.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov112
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr112
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice112
Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr112
139.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice110
140.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov104
141.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
142.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Mrózek Aneta2003 TJ Slavoj Český Těšín86
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha86
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha86
Weberová Vendula2003 TJ Slavoj Český Těšín86
149.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci80
150.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
158.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže76
159.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
160.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most52
161.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava46
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA46
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava46
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
177.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany42
Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany42
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
187.Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2696
2.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2264
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2150
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1688
5.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1608
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1485
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1245
8.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1149
9.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr1117
10.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most919
11.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most819
12.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov751
13.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice739
14.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.652
15.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka650
16.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.625
17.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče603
18.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín527
19.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín485
22.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
23.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň431
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice427
25.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice404
26.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci385
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice385
28.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.376
29.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice371
30.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice367
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
32.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci364
33.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
34.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň359
35.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.342
36.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov337
37.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha330
38.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka328
39.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem327
40.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci324
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava324
42.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha321
43.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem308
44.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
45.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky284
46.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš280
47.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš271
48.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton256
49.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice255
50.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice252
51.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice248
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš248
53.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Königová Nicola2004 TJ Proboštov244
55.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov242
56.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice228
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň228
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
59.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov220
60.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.216
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci216
62.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha213
63.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže212
64.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.210
65.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice192
66.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
67.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha177
68.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín176
69.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha174
70.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.172
71.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary166
72.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
74.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
75.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice152
76.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
77.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.146
78.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary145
79.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice144
80.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov140
81.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.138
82.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
83.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň133
84.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň130
85.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové128
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice128
89.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň124
90.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.120
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov120
92.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
93.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice114
94.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha113
95.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci112
96.Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava111
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín111
98.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš109
99.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
100.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.102
101.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.100
102.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov98
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.98
105.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
106.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice95
107.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín88
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 88
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové88
110.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice86
Suchánková Martina2003 Sokol Králův Dvůr86
Weberová Vendula2003 TJ Slavoj Český Těšín86
113.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany84
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš84
115.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most80
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.80
117.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
118.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice77
119.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.72
121.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA71
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.71
123.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky70
124.Harázková Sofie2003 SK Podolí68
125.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.67
126.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most60
127.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.59
128.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 55
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha55
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
132.Gross Sára2003 Badminton VK Aš54
Nová Adéla2004 TJ Dobřany54
134.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže52
135.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov46
Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice46
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha46
Mrzenová Eliška2003 SK Badminton Tábor, o.s.46
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava46
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
150.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice44
151.Drozdová Nela2003 BK Kopřivnice42
Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany42
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš42
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
159.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most40
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky40
162.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci38
163.Šídlová Viktorie2003 TJ Sokol Vodňany34
164.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice28
165.Bažantová Lenka2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.26
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
169.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 25
171.Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže14
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav14
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most14
174.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.13
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA13
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
181.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou12
ČísloTurnajGPDatum
1Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
23. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
33. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
4GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
53. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
63. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
7GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
83. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
93. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
103. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
113. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
123. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
133. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
14GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
153. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
163. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
17OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
18GPD U13 - Kralupy nad VltavouD21.03.2015
19GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
20GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
21OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
22GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
234. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
24GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
25OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
26KP U13 - LiberecD29.03.2015
27OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
28OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
29OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
305. GPD U13 - TáborD18.04.2015
31OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
32OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
33MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
34KP U13 - MostD16.05.2015
35GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.06.2015
36GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
37GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
38GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
39GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
402. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
41GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
42GPC U13 otevřený - České BudějoviceC03.10.2015
43GPC U13 - Podolí u BrnaC04.10.2015
44GPE50 Hamr Open - PrahaE5004.10.2015
45GPC Hamr Open - PrahaC04.10.2015
46Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
47GPC U13 otevřený - ProboštovC11.10.2015
48GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD17.10.2015
49GPC U13 otevřené - AšC17.10.2015
50GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5017.10.2015
51GPD U13 - České BudějoviceD18.10.2015
52OP U13 - KladnoSKP24.10.2015
53Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2015
54OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
55OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
56GPD U13 - PodivínD07.11.2015
57GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
58OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
59KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
60GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
61OP U13 - JihlavaSKP21.11.2015
62OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
63OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
64MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
65GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
66GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading