logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 31.12.2015

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 31.12.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2798
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2688
3.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2565
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2296
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1880
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1864
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1645
8.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1416
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1405
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1072
11.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.989
12.Louda Jan1999 USK Plzeň912
13.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.879
14.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové861
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně835
16.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.803
17.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou791
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín763
19.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice738
20.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.723
21.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně673
22.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka638
23.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.558
24.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně540
25.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.497
26.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové484
27.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
28.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most428
29.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
30.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.414
31.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.412
32.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
33.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci403
34.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most400
35.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha389
36.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň382
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha378
38.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice362
39.Palán Václav2001 SK Prosek Praha359
40.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
41.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most324
42.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha320
43.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně316
44.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
45.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice312
46.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno310
47.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.304
48.Herzán David2002 Slavoj Podivín300
49.Morávek Michal2002 BaC Kladno295
50.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín290
51.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 287
52.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.276
53.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň259
54.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín252
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
56.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.229
57.Marek Filip2001 BK TU v Liberci221
58.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy215
59.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice210
61.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci208
62.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc199
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.199
64.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy191
65.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš190
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice190
68.Hájek David2000 Super Stars Most189
69.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka188
70.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most184
71.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice179
72.Seifert David2000 BK TJ Baník Most176
73.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
74.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem166
75.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš164
77.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr162
78.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice155
79.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
81.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
82.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem147
83.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně146
84.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov139
85.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň132
86.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava128
88.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA127
89.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov125
90.Cach Jakub2001 Super Stars Most124
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
93.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most122
94.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.119
95.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
96.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš111
97.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice110
98.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA108
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
100.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov99
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
103.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
105.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc88
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
108.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš87
109.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice86
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
115.Ziman Jan2000 BKV Plzeň84
116.Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
118.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
119.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.75
120.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
122.Češka David1999 TJ Sokol Plesná72
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.72
124.Cach David2002 Super Stars Most67
125.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
126.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha62
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.62
128.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín58
129.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice55
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín55
132.Straka Jakub2000 Super Stars Most54
133.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
134.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub46
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc46
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.46
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 46
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice46
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.46
155.Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
163.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, o.s.34
164.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 33
165.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka30
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany30
Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky30
Rod Lukáš1999 ČaPoZ Olomouc30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, o.s.30
172.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín26
173.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice25
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín25
175.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.23
176.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.22
177.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA20
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice20
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 20
181.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
185.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně13
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně13
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci13
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná13
196.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci12
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary12
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.12
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
201.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.10
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška10
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice10
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 10
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most10
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha10
208.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Králík David1999 BK ARION PRAHA9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov3373
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3373
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most3032
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2872
5.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.2608
6.Kural Martin1999 USK Plzeň2456
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2136
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2136
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1974
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1928
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1434
12.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1416
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1373
14.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
15.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
16.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1136
17.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1135
18.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové1093
19.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1085
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1051
21.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1006
22.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice984
23.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín981
24.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka863
25.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.801
Palán Václav2001 SK Prosek Praha801
27.Herzán David2002 Slavoj Podivín778
28.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.776
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně776
30.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín767
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou767
32.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.751
33.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.662
34.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín626
35.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň592
36.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha585
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice578
38.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.568
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.568
40.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
41.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice526
42.Marek Filip2001 BK TU v Liberci488
43.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most479
44.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.477
45.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most475
46.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most467
47.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice453
48.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.443
49.Seifert David2000 BK TJ Baník Most428
50.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.424
51.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.407
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha404
53.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.403
54.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň390
55.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno382
56.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci364
58.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy362
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy362
60.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci356
61.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem352
62.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice328
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem328
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA328
65.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice325
66.Morávek Michal2002 BaC Kladno304
67.Hájek David2000 Super Stars Most300
68.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
69.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 289
70.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
71.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
72.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš266
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
74.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA250
75.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc244
76.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš239
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava239
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka239
79.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
80.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha224
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha224
82.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
83.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
84.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín210
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice210
86.Cach Jakub2001 Super Stars Most203
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš203
89.Cach David2002 Super Stars Most202
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice202
91.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
93.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
94.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr180
95.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.178
96.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
97.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín171
98.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
99.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
100.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš164
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín164
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín164
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice164
106.Soukup Václav2001 BKV Plzeň156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
108.Linda Martin2000 TJ Dobřany152
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov152
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
111.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most150
112.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most146
113.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně132
114.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
120.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice124
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc124
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
125.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
128.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
129.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice88
130.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně86
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 86
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové86
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most86
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 86
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
153.Straka Jakub2000 Super Stars Most84
154.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany78
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Králík David1999 BK ARION PRAHA78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
165.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
167.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA46
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně46
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.46
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.46
184.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci42
Češka David1999 TJ Sokol Plesná42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
192.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
195.Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2421
2.Kural Martin1999 USK Plzeň2408
3.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2365
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2264
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2056
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1672
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1238
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1149
9.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1046
10.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1026
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně970
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka931
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín920
14.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.915
15.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.864
16.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
17.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové790
18.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.763
19.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.636
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
21.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín579
22.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně555
23.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most540
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
25.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou532
26.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.473
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice473
28.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.448
29.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
30.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
31.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most392
32.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 391
33.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
34.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha378
35.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka377
36.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.367
38.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem363
39.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno356
40.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.331
41.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most324
42.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň322
43.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně316
44.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.289
45.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci287
46.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín266
47.Hájek David2000 Super Stars Most264
48.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka263
49.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha256
50.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice250
51.Marek Filip2001 BK TU v Liberci248
Seifert David2000 BK TJ Baník Most248
53.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most244
54.Morávek Michal2002 BaC Kladno242
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň242
56.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc232
57.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
58.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr222
59.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
60.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín214
61.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem212
62.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
63.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice204
64.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
65.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
66.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
67.Herzán David2002 Slavoj Podivín174
68.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci172
69.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
70.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
71.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš160
72.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
73.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
74.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA146
75.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov139
77.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA134
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice134
79.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
80.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín128
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava128
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně128
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš128
85.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
86.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov125
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava125
90.Cach Jakub2001 Super Stars Most124
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš124
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
95.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
Pleska Jakub1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
97.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
98.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice104
99.Cach David2002 Super Stars Most102
100.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
101.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice94
102.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
103.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
105.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc86
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
111.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
116.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
117.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most58
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.58
119.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA55
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc55
122.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška46
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové46
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most46
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most46
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.46
140.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci42
Češka David1999 TJ Sokol Plesná42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Králík David1999 BK ARION PRAHA42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
153.Lončák Lukáš1999 T-Club Berušky26
154.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.25
155.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.23
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.23
157.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
158.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub13
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně13
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 13
164.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky12
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2893
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2304
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1824
4.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1632
5.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1544
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1475
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1360
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1357
9.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1261
10.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1206
11.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1201
12.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1179
13.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1159
14.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most962
15.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže933
16.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.824
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň789
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.763
19.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín749
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška714
21.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
23.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové625
24.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
25.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň579
26.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.578
27.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.529
28.Janošová Petra2000 BaC Kladno527
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.516
30.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice476
31.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.460
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most453
33.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.433
34.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most406
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most395
36.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice388
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha388
38.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc368
39.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň367
40.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná364
41.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha346
43.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice329
44.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most328
45.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
46.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava312
47.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.305
48.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň303
49.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc300
50.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
51.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
52.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
53.Srbová Adéla2000 BaC Kladno280
54.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr268
55.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
56.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
57.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice252
58.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov251
59.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň250
60.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
61.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha239
62.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš227
63.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
64.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava218
65.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň217
66.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc212
68.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most209
69.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 206
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice206
71.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
72.Dufková Monika1999 BaC Kladno199
73.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice188
74.Hašková Jana1999 BaC Kladno187
75.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.185
76.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most184
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov184
78.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci176
79.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
80.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
81.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
83.Psotová Barbora1999 Super Stars Most164
Sejková Patricie2001 SK Podolí164
85.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha163
86.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA155
87.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice152
88.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
89.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice142
90.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov139
91.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.137
92.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.132
93.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci129
94.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov128
Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
96.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most126
97.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
98.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha120
100.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice117
101.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš114
102.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně112
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice112
104.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice111
105.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha101
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.101
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
108.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň99
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš99
112.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA96
113.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc88
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice88
115.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.86
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
119.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
120.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice73
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
122.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín64
123.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most59
124.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci54
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka54
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.54
128.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.46
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.46
136.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň42
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
144.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci34
145.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha33
Lányová Veronika1999 SK Hamr, z.s. 33
149.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha30
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň30
151.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
152.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.25
153.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
154.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
155.Dítětová Eliška2000 SK Děčín18
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice18
157.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně13
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně13
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov13
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně13
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA13
163.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci12
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
165.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA10
168.Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr9
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3800
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3181
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2749
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2749
5.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2504
6.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2400
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2016
8.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1784
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1784
10.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1709
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1640
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1621
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1621
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1613
15.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1437
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1405
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1277
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.1277
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1203
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1160
21.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1159
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1159
23.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1104
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
25.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1019
26.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín941
27.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice931
28.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most918
29.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň916
30.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice865
31.Janošová Petra2000 BaC Kladno790
32.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň789
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.776
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň776
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most758
36.Srbová Adéla2000 BaC Kladno555
37.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice529
38.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.525
39.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.516
40.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most490
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most490
42.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
43.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.478
44.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška450
45.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice443
46.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.441
47.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha440
48.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice439
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.431
50.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
51.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
52.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr414
53.Hašková Jana1999 BaC Kladno400
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.400
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most400
56.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc398
57.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
58.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.381
59.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň380
60.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc378
61.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci363
62.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most362
63.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
64.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň353
65.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc352
66.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš341
67.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most328
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha328
69.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice325
70.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci323
71.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
72.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most292
73.Sejková Patricie2001 SK Podolí290
74.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava289
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava289
76.Dufková Monika1999 BaC Kladno286
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice286
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice286
79.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov263
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš263
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov263
82.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA250
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
86.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 242
87.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha239
88.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.232
89.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha230
90.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov228
91.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
92.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň224
93.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
94.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice203
Psotová Barbora1999 Super Stars Most203
Zachová Adéla2001 Start Jihlava203
97.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná174
98.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha166
99.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc164
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
102.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci156
103.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně152
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně152
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
107.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice126
108.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně125
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně125
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
116.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín124
117.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
122.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.86
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most86
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov86
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.86
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.86
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA86
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha86
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA86
135.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most84
136.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice83
137.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice80
138.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice78
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice78
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
149.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
150.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dítětová Eliška2000 SK Děčín46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně46
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
157.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
161.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
164.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
165.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most2408
2.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2264
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2045
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1672
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1666
6.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1536
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1400
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
9.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1237
10.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1205
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1198
12.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1026
13.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška931
14.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.920
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice883
17.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice832
18.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.803
19.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice768
20.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.713
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.639
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
24.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most584
25.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
26.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň509
27.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.503
28.Janošová Petra2000 BaC Kladno476
29.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň474
30.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice456
31.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc449
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most416
33.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.404
34.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava400
35.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
36.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most387
37.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice385
38.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice365
39.Paurová Lucie1999 Super Stars Most343
40.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.340
41.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
42.Srbová Adéla2000 BaC Kladno328
43.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň320
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
45.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
46.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice314
47.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.308
48.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň305
49.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
50.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška288
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná285
52.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš278
53.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 266
54.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov264
55.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most263
56.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.256
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha256
58.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
60.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha248
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most248
62.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most242
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň242
65.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most214
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava214
67.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice210
68.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
69.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
71.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov203
72.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice196
73.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most187
74.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov184
75.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci176
76.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
77.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc172
78.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
Dufková Monika1999 BaC Kladno164
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
81.Sejková Patricie2001 SK Podolí160
82.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov152
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně152
84.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
85.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.140
86.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most138
87.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA134
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha134
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc134
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice134
91.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice128
Psotová Barbora1999 Super Stars Most128
Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha128
95.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice125
97.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš124
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
99.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
100.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka114
101.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA113
102.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice112
103.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha100
104.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci96
105.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.92
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň92
107.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice88
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice88
109.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
116.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice85
117.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci84
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
119.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
123.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava58
124.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc55
125.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
126.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín50
127.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně46
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.46
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA46
142.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha42
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice42
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
151.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice38
152.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
154.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.25
155.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
156.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně13
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně13
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA13
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha13
163.Mikulášková Veronika1999 Sokol Králův Dvůr12
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading