logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 31.12.2015

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 31.12.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2400
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2280
3.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2181
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2008
5.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1469
6.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1384
7.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1379
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1248
9.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1219
10.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1144
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1128
12.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1125
13.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1117
14.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1056
15.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1002
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň989
17.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.874
19.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
20.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.629
21.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín627
22.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.624
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně603
24.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice600
25.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.583
26.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.576
27.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha561
28.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
29.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové484
30.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
31.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem452
32.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.446
33.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové440
34.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.427
35.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
36.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň393
37.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška378
38.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice369
39.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně323
40.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most322
41.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.318
42.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice314
43.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň282
44.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
45.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín264
46.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové263
47.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové248
48.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové246
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně246
50.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška242
52.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha241
53.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava236
54.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr235
55.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice228
56.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most222
57.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.219
58.Hájek David2000 Super Stars Most206
59.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem202
60.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava198
61.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.186
62.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň177
63.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most173
64.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice171
65.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice170
66.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 164
67.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice163
68.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka162
69.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 160
70.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci159
71.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
72.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
73.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno139
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
75.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
76.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most137
Seifert David2000 BK TJ Baník Most137
78.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice132
79.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice124
81.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
82.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně110
83.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 104
84.Cach Jakub2001 Super Stars Most96
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci96
86.Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 95
87.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice93
88.Marek Filip2001 BK TU v Liberci92
89.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice86
90.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice78
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice78
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové78
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice78
94.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA77
95.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy73
96.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA68
97.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.62
98.Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 55
99.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice51
Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 51
101.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
104.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice42
Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci42
Palán Václav2001 SK Prosek Praha42
109.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
110.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci34
111.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice33
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 33
114.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
115.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci22
116.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 18
117.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice10
118.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha9
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 9
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3320
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3032
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2496
4.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2221
5.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2160
6.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2024
7.Louda Jan1999 USK Plzeň1989
8.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1810
9.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1784
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1784
11.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1661
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1634
13.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1584
14.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1460
15.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1408
16.Kural Martin1999 USK Plzeň1376
17.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1295
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1295
19.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1162
20.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1160
21.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1147
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1147
23.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1125
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1125
25.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.994
26.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín914
27.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.864
28.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.826
29.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.728
30.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka723
31.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
33.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně699
34.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most637
35.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem628
36.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem592
37.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
38.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice550
39.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice540
40.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
41.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška506
42.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové501
43.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice490
44.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice484
45.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška477
46.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
47.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně440
48.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové429
49.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr419
50.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka411
51.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.372
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.372
53.Hájek David2000 Super Stars Most367
54.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň349
55.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.329
56.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové302
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové302
58.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha293
59.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice289
60.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně286
61.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice282
62.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice276
63.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava263
64.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně262
65.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 253
66.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most239
67.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň237
68.Seifert David2000 BK TJ Baník Most224
69.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava211
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice211
71.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most203
72.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice198
73.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 167
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 167
75.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
76.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA164
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA164
78.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice152
81.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy139
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci139
83.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 128
Marek Filip2001 BK TU v Liberci128
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 128
86.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně125
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.125
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín125
91.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice124
92.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice114
Palán Václav2001 SK Prosek Praha114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
98.Cach Jakub2001 Super Stars Most112
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
101.Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 88
Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 88
103.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice86
Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 86
105.Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice78
106.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci75
107.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
109.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Folta Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 42
112.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci38
113.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín32
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice32
115.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci25
116.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci23
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3160
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2936
3.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2248
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1768
5.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
6.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1400
7.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1216
8.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1149
9.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1112
10.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1085
11.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1045
12.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1032
13.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1022
14.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1021
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha960
16.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.714
17.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem656
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.656
19.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most626
20.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín613
21.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno597
22.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.596
23.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice550
24.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice517
25.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov501
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha488
27.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.483
28.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.460
29.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.440
30.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
31.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice410
32.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha398
33.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška378
34.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem370
35.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.332
36.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most331
37.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.328
38.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové325
39.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně307
41.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín277
42.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.263
43.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha261
44.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice244
45.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň243
46.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice224
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně224
48.Seifert David2000 BK TJ Baník Most203
49.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice200
50.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně196
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška196
52.Hájek David2000 Super Stars Most166
53.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most164
55.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice158
57.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
58.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
59.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno139
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr139
62.Palán Václav2001 SK Prosek Praha138
63.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA128
Marek Filip2001 BK TU v Liberci128
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.128
66.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice125
67.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
70.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové112
71.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové96
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov96
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň96
74.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice92
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci92
76.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci88
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most88
78.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně86
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice86
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice86
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava86
82.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice84
83.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
84.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
85.Cach Jakub2001 Super Stars Most72
86.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka69
87.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice46
Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 46
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha46
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 46
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 46
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 46
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
97.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha42
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
99.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
102.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci26
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice26
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3101
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2248
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.2173
5.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1853
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1768
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1528
8.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1480
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1456
10.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1336
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1269
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1248
13.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1082
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1072
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1064
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1006
17.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí989
18.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most988
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
20.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha789
21.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.661
22.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most624
23.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice613
24.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška551
25.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha492
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice455
27.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.440
28.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice417
29.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc366
31.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.365
32.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka339
33.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice337
34.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka333
35.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno331
36.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice326
37.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice300
38.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná296
39.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice265
40.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí263
41.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové262
43.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.257
44.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice254
Psotová Barbora1999 Super Stars Most254
46.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov248
47.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín238
48.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci225
49.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice217
50.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška198
51.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most192
52.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.171
53.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
54.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most164
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
58.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc160
59.Dufková Monika1999 BaC Kladno159
60.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha158
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha158
62.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
63.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
64.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov139
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice139
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno139
67.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most137
68.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.127
69.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice124
70.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA116
71.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr112
Srbová Adéla2000 BaC Kladno112
73.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně99
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
75.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most88
76.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín86
Hašková Jana1999 BaC Kladno86
Janošová Petra2000 BaC Kladno86
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
86.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha78
90.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
91.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice71
92.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci60
93.Michalová Adriana1998 Super Stars Most59
94.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.50
95.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
102.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci42
103.Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha33
104.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
106.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice26
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2893
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2824
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2776
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2648
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2400
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2400
7.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.2376
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2312
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2248
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2248
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1933
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most1672
13.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1531
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1491
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1480
16.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice1179
17.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1112
18.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
19.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1094
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1091
21.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1048
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1035
23.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most936
24.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice867
25.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice844
26.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha794
27.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice789
28.Janošová Petra2000 BaC Kladno763
29.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice706
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov706
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov706
32.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.703
33.Psotová Barbora1999 Super Stars Most668
34.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.651
35.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka648
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka648
37.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška575
38.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha572
39.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.562
40.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.512
41.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.501
42.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno488
43.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice467
44.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most461
45.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most432
46.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc420
47.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.373
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
49.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice323
50.Dufková Monika1999 BaC Kladno304
51.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
52.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín277
53.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška251
54.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná250
55.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha230
58.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice227
59.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
60.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
61.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most200
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
63.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
64.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc194
65.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most188
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most188
67.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha172
68.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.165
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr165
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
71.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci160
72.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně152
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové152
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov152
76.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice145
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice145
78.Srbová Adéla2000 BaC Kladno139
79.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice132
80.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Hašková Jana1999 BaC Kladno125
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA125
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí125
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc125
87.Michalová Adriana1998 Super Stars Most124
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice124
89.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha114
91.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
94.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha86
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
101.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
103.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže76
104.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice75
105.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice46
106.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
108.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci23
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci23
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2936
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1757
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1720
5.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1546
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1536
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1480
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1286
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1160
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1104
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice960
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška918
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most856
14.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most794
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice794
16.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most770
17.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka717
18.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň702
19.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most677
20.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.666
21.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice662
22.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.651
23.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha608
24.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí573
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice553
26.Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
27.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice542
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
29.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice511
30.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.457
31.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice450
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha450
33.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.436
34.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha416
35.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška407
36.Paurová Lucie1999 Super Stars Most398
37.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.350
38.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka339
39.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice317
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.317
41.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha280
42.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín277
43.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc270
44.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
45.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno261
46.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice260
47.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice253
48.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
49.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná246
50.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí224
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci224
53.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov221
54.Psotová Barbora1999 Super Stars Most214
55.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno208
56.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc203
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most203
58.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
60.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most196
61.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
62.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most164
64.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
65.Janošová Petra2000 BaC Kladno139
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr139
67.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
68.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA128
69.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.125
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov125
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov125
74.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha124
75.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
78.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
79.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
80.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha92
81.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most88
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
83.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín86
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice86
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice86
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
91.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice84
92.Polívková Eliška1998 USK Plzeň83
93.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
94.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
95.Michalová Adriana1998 Super Stars Most72
96.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci64
97.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most46
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha46
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice46
105.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha42
107.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice38
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci38
110.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading