logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - redukovaný stav k 01.01.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 01.01.2016
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1136
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.678
3.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava615
4.Altera Jan2004 BaC Kladno560
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.480
6.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
7.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci440
8.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov430
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice416
10.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
11.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm336
12.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava316
13.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín312
14.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha302
15.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci260
16.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov250
17.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.224
18.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
20.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
21.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka205
22.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
23.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka198
24.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš196
25.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže195
26.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
27.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice188
29.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
30.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice179
31.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
32.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice165
34.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 164
35.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha163
36.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most156
37.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice154
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav154
39.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno152
40.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín148
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha148
42.Seidl Michal2004 Super Stars Most144
43.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.141
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.141
45.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov139
46.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary134
47.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
48.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
49.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci122
50.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno119
51.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
52.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň116
53.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
54.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary112
55.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
56.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 96
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava96
58.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.94
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice94
60.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha91
61.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice90
62.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most88
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové88
65.Kundrát David2006 Badminton VK Aš86
66.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany84
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.84
68.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
69.Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou77
70.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.76
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
72.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice72
73.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín70
74.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov69
75.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov68
76.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš66
77.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice65
78.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové64
79.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava60
80.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem58
81.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.57
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha57
83.Beran František2004 BK TU v Liberci56
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice56
85.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice54
86.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice48
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.48
88.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.46
89.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha44
90.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci43
91.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most41
92.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most40
93.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.38
94.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice35
95.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice33
97.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
98.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha31
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže31
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA31
101.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové29
102.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha28
103.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany27
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava27
105.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
109.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice24
Vlasák David2004 Super Stars Most24
111.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice23
112.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové22
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha22
114.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice21
115.Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové19
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 19
117.Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka18
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.18
Jelínek Ondřej2005 Badminton School Brno, z.s.18
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav18
Kšír Matyáš2004 Badminton School Brno, z.s.18
122.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA16
Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.16
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš16
125.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
129.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín13
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha13
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
136.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
139.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 11
140.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže10
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš10
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha10
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže10
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
149.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
155.Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr8
156.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha7
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha7
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha7
161.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov6
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr6
163.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha5
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.5
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr5
167.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr4
Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš4
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš4
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub4
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš4
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.4
Müller Mikuláš2005 Badminton School Brno, z.s.4
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha4
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha4
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice4
182.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice3
185.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice2
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín2
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice2
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha2
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice2
193.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha1
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.1
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice1
Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1613
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1593
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1437
4.Altera Jan2004 BaC Kladno1141
5.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1025
6.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1012
7.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1000
8.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.750
9.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava713
10.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.686
11.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.652
12.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava596
13.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm572
14.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci488
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci488
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
17.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.381
18.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.374
19.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice370
21.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem364
22.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.328
23.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice327
24.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary316
25.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav310
26.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš304
27.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice300
28.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
29.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.281
30.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš280
31.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice278
32.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton259
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton259
34.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže256
35.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha242
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš238
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice238
40.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín236
41.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice232
42.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
43.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha214
44.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice212
45.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
46.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice208
47.Seidl Michal2004 Super Stars Most202
48.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.198
49.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
50.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.192
51.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka178
53.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 176
54.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.166
55.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
56.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci162
57.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary156
59.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice152
60.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most150
61.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem132
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
63.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové128
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové128
65.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
66.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most118
67.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha115
68.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
70.Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
71.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice108
72.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš102
73.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov98
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov98
75.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov96
76.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.94
77.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.92
79.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové88
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
84.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
85.Vlasák David2004 Super Stars Most84
86.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany80
87.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kundrát David2006 Badminton VK Aš78
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže78
94.Beran František2004 BK TU v Liberci76
95.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha72
96.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most70
97.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice66
98.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
99.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 58
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava58
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava58
102.Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.56
103.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.52
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice52
105.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.50
106.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 46
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
118.Jelínek Ondřej2005 Badminton School Brno, z.s.42
Kšír Matyáš2004 Badminton School Brno, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové42
124.Herzán Jakub2005 Badminton School Brno, z.s.38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Müller Mikuláš2005 Badminton School Brno, z.s.38
127.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže26
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice26
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže26
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice26
136.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice14
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice14
139.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA13
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha13
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha13
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA13
147.Krahula Jan2005 SK Podolí12
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha12
1.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.712
2.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm673
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha624
4.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov574
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.553
6.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci513
7.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice385
9.Altera Jan2004 BaC Kladno379
10.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava374
11.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.341
12.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
13.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.274
14.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
15.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice259
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha258
17.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice256
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton256
19.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci252
20.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.216
21.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň214
22.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava213
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton210
24.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
25.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš186
26.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín174
28.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
29.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka171
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha170
31.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
32.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov166
33.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
34.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice136
35.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice130
36.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.120
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary120
38.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci114
39.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš113
40.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno112
41.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš109
42.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže106
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice106
44.Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.102
45.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
46.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice92
47.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.91
48.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové88
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 88
51.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice86
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové86
54.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice81
55.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
56.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most77
57.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.76
58.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
59.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary67
60.Huslík Martin2004 Badminton School Brno, z.s.64
61.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci60
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most60
63.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha58
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav58
65.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.56
66.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Seidl Michal2004 Super Stars Most55
69.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín54
70.Beran František2004 BK TU v Liberci52
71.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.50
72.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice46
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.46
82.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kundrát David2006 Badminton VK Aš42
Vlasák David2004 Super Stars Most42
90.Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
92.Bauer Vojtěch2004 Badminton School Brno, z.s.26
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
98.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
99.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice14
102.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA13
105.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 12
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1219
2.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče764
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice723
4.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most689
5.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín536
6.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
7.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
9.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice363
11.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.351
12.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha343
13.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš320
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 320
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava320
16.Königová Nicola2004 TJ Proboštov316
17.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice274
18.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice262
19.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha254
20.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.238
21.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci224
22.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín217
23.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary216
24.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov212
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš212
26.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
27.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci207
28.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha206
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary204
30.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou203
31.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha192
32.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.190
33.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha188
34.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice176
35.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
36.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.168
37.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové164
38.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže163
39.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
40.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.149
41.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň142
42.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem140
43.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
44.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.136
45.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci132
46.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.129
47.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín124
48.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš122
49.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka120
50.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň118
51.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
52.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton110
53.Nová Adéla2004 TJ Dobřany105
54.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.103
55.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice102
56.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most101
57.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
58.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
59.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.94
60.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.92
61.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
62.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice87
63.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice86
64.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.84
65.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov80
66.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice79
67.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice77
68.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice76
69.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava75
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín75
71.Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.72
72.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov69
73.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov64
74.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
75.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha59
76.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm58
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.58
78.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš56
79.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
80.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice54
81.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha53
82.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 52
83.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha51
84.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
88.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr45
89.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice44
90.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
94.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr41
95.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš40
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
97.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci39
98.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.36
99.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice32
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže32
101.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 27
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.27
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.27
104.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav26
105.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.24
106.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha23
107.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka18
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, o.s.18
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš18
111.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA17
112.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA16
113.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice14
114.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha13
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava13
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha13
121.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha12
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav12
123.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha11
124.Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže10
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš10
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava10
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
131.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 9
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany9
Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc9
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka9
Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou9
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha9
Voráčková Julie2004 BK 93 Hořovice9
139.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha8
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr8
141.Trnková Valerie2005 Sokol Králův Dvůr7
142.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
143.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou5
144.Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice4
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka4
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha4
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice4
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš4
151.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice3
153.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.2
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Kunátová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha2
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha2
160.Adámková Eliška2004 BK TJ Baník Most1
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice1
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha1
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha1
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1333
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1333
3.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1132
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1045
5.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1040
6.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.797
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.739
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 657
9.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice568
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš465
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš465
12.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.454
13.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava443
14.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice442
15.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha431
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha431
17.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov427
18.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice426
19.Königová Nicola2004 TJ Proboštov419
20.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín403
21.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem382
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary380
23.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci328
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín328
25.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš320
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
27.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary302
28.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci296
29.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha289
30.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže279
31.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.274
32.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci252
33.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha246
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.246
35.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové241
36.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice228
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice228
39.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
40.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka216
41.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
43.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
44.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.210
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín210
46.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.208
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.208
48.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha202
49.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most192
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov192
51.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou190
52.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
54.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice176
55.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov170
56.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň166
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň166
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.166
59.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín164
62.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice160
64.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice154
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice154
66.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
67.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka150
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice150
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
70.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
71.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.132
72.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.128
73.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 124
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.124
76.Nová Adéla2004 TJ Dobřany120
77.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
78.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov112
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr112
80.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice110
81.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
82.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín86
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha86
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha86
87.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci80
88.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
92.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže76
93.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
94.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava46
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA46
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava46
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
106.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
112.Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most919
2.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most819
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice739
4.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.625
5.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče603
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
7.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín485
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci385
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice385
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
12.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.363
13.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha330
14.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava324
15.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha321
16.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš280
17.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice248
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš248
19.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Königová Nicola2004 TJ Proboštov244
21.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice228
22.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov220
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.216
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci216
25.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže212
26.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice192
27.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha185
28.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha177
29.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín176
30.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha174
31.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary166
32.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
33.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
34.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
35.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.146
36.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary145
37.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
38.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň133
39.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň130
40.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha128
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice128
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, o.s.120
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov120
45.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
46.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice114
47.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha113
48.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci112
49.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín111
50.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš109
51.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
52.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.102
53.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, o.s.100
54.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov98
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.98
57.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
58.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice95
59.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín88
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 88
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové88
62.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice86
63.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany84
64.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most80
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno, z.s.80
66.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
67.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice77
68.Veselá Barbora2005 Badminton School Brno, z.s.72
69.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.71
70.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.67
71.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.59
72.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
74.Nová Adéla2004 TJ Dobřany54
75.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže52
76.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov46
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice46
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava46
Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Knaislová Ela2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha46
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava46
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
88.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice44
89.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš42
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
94.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
95.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci38
96.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice28
97.Konečná Eliška2004 Badminton School Brno, z.s.26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
99.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 25
100.Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže14
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav14
102.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.13
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
107.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5003.01.2015
23. GPD U13 - České BudějoviceD10.01.2015
33. GPD U13 - LiberecD17.01.2015
4GPC U13 - Velké PavloviceC17.01.2015
53. GPD U13 - Ústí nad LabemD18.01.2015
63. GPC U13 - OsíkC24.01.2015
7GPC U13 - Radbuza Cup - DobřanyC24.01.2015
83. GPC U13 - TepliceC31.01.2015
93. GPC U13 - České BudějoviceC08.02.2015
103. GPC U13 - Brno - JehniceC14.02.2015
113. GPC U13 - Hranice na MoravěC14.02.2015
123. GPC U13 - PrahaC14.02.2015
133. GPC U13 - PlzeňC14.02.2015
14GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - VesecC14.02.2015
153. GPC U13 - KladnoC14.02.2015
163. GPA U13 - Podolí u BrnaA01.03.2015
17OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
18GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
19GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
20OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
21GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
224. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
23GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
24OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
25KP U13 - LiberecD29.03.2015
26OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
27OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
28OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
295. GPD U13 - TáborD18.04.2015
30OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
31OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
32MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
33KP U13 - MostD16.05.2015
34GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
35GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
36GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
37GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
382. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
39GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
40GPC U13 otevřený - České BudějoviceC03.10.2015
41GPC U13 - Podolí u BrnaC04.10.2015
42GPE50 Hamr Open - PrahaE5004.10.2015
43GPC Hamr Open - PrahaC04.10.2015
44Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
45GPC U13 otevřený - ProboštovC11.10.2015
46GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD17.10.2015
47GPC U13 otevřené - AšC17.10.2015
48GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5017.10.2015
49GPD U13 - České BudějoviceD18.10.2015
50OP U13 - KladnoSKP24.10.2015
51Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2015
52OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
53OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
54GPD U13 - PodivínD07.11.2015
55GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
56OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
57KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
58GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
59OP U13 - JihlavaSKP21.11.2015
60OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
61OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
62MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
63GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
64GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading