logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - redukovaný stav k 01.01.2016

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 01.01.2016
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2424
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1693
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice848
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín790
6.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov751
7.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš600
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň478
9.Herzán David2002 Slavoj Podivín449
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov449
11.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.440
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha440
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno433
14.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava430
15.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice406
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
17.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.392
18.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc390
19.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
20.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš372
21.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
22.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov340
23.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava328
24.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.326
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice326
26.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky314
27.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA296
28.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.284
29.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha280
30.Cach David2002 Super Stars Most274
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.267
33.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně264
34.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha263
35.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.260
36.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
37.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov241
38.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha220
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš220
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
42.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov212
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha212
44.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
45.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno204
46.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.199
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice199
48.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
49.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice185
50.Janošov Radek2003 BaC Kladno181
51.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava174
52.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov167
53.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.162
54.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš156
55.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most150
56.Rieger Karel2003 TJ Proboštov142
57.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha140
58.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha138
59.Altera Jan2004 BaC Kladno124
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem124
61.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice122
62.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
63.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
64.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice112
65.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.110
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci110
67.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
Port Jan2003 TJ Proboštov108
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
70.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem102
71.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
72.Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka96
73.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha92
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
76.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
77.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
78.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice86
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
81.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem84
82.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.81
83.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton75
84.Psota Ondřej2003 Super Stars Most74
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA74
86.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice73
87.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci72
88.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.66
89.Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
91.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
92.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice60
93.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška55
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
96.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
98.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.52
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
101.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice51
102.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most48
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav48
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka48
105.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov46
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové46
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha46
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
111.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm44
112.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
119.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
120.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka39
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 39
122.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha38
123.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton36
124.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
125.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice33
126.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín31
128.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice30
Beran František2004 BK TU v Liberci30
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci30
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš30
133.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha29
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav29
135.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
136.Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava26
139.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA25
140.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
141.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.23
142.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.22
144.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná19
Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA19
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná19
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně19
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.19
150.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš18
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha18
155.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.14
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.14
160.Buček Jan2003 BK Kopřivnice13
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc13
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov13
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové13
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná13
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov13
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná13
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov13
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná13
169.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava12
170.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA10
Škoda Filip2002 TJ Proboštov10
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most10
175.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš9
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA9
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka9
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka9
185.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 7
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 7
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 7
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 7
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha7
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 7
193.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.6
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice6
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.6
197.Griger Samuel2003 SK Podolí3
Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.3
Krahula Jan2005 SK Podolí3
Oberajtr Adam2002 Badminton School Brno, z.s.3
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.3
202.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem2
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2269
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2269
3.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1645
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1128
5.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1070
6.Herzán David2002 Slavoj Podivín989
7.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov974
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice844
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš844
10.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov807
11.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice764
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava764
13.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.731
14.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.727
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha727
16.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.693
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně641
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice611
19.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov596
20.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.572
21.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.533
22.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.506
23.Morávek Michal2002 BaC Kladno505
24.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc490
25.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA482
26.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš468
27.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov465
28.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha464
30.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.451
31.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha442
32.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
33.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno417
34.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov416
35.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.392
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš392
37.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky388
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.388
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
40.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
41.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice377
42.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice369
43.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov367
44.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha364
45.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
46.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice354
47.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice328
48.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha323
49.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
50.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
51.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava300
52.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most294
53.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.278
54.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava276
55.Cach David2002 Super Stars Most274
56.Janošov Radek2003 BaC Kladno268
57.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha252
58.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
60.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš246
61.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
62.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha239
63.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka234
64.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem220
65.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
66.Port Jan2003 TJ Proboštov208
67.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice207
68.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice203
69.Altera Jan2004 BaC Kladno190
Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice190
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
72.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA183
73.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm174
75.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
76.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
77.Rieger Karel2003 TJ Proboštov166
78.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice165
79.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci162
80.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most160
81.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka156
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka156
84.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška154
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton154
86.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
87.Psota Ondřej2003 Super Stars Most142
88.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci136
89.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 134
91.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
93.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA128
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín128
96.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
97.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
99.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.118
100.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka108
101.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.102
102.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice101
103.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.100
104.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA97
105.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha91
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha91
107.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná88
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
113.Buček Jan2003 BK Kopřivnice86
Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov86
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové86
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice86
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové86
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha86
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov86
123.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem82
124.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice78
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
135.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
136.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka66
137.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci64
138.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně58
139.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.56
140.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
141.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava50
143.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA46
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc46
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 46
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov46
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná46
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most46
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov46
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
157.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
169.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
170.Beran František2004 BK TU v Liberci38
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci38
Griger Samuel2003 SK Podolí38
Škoda Filip2002 TJ Proboštov38
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
175.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Čáp Adam2003 SK Podolí26
Krahula Jan2005 SK Podolí26
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.26
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.26
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
184.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.23
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.23
186.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
189.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 13
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2696
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2461
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň832
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice821
6.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš774
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice541
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno524
9.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov487
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.470
11.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc454
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.446
13.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov421
14.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.401
15.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha400
16.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha395
17.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice392
18.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha386
19.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
20.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín379
21.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA364
22.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.357
23.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš356
24.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně336
25.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov331
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.331
27.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava328
28.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava327
29.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice299
30.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most282
31.Janošov Radek2003 BaC Kladno278
32.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.274
33.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
34.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha255
35.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
37.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov242
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice224
39.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
40.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš211
41.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
Herzán David2002 Slavoj Podivín210
43.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš204
44.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky196
45.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha183
46.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov180
47.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha178
48.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice175
49.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
51.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.172
52.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov170
53.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava162
54.Psota Ondřej2003 Super Stars Most154
55.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem152
56.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.148
57.Cach David2002 Super Stars Most146
58.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton141
59.Rieger Karel2003 TJ Proboštov138
60.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka132
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno132
62.Altera Jan2004 BaC Kladno128
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
65.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
66.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
67.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci118
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem118
69.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice116
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha116
71.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci112
73.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem108
74.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA100
75.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.99
76.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
77.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
78.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice90
79.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA88
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
83.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice86
85.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.84
88.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice80
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
90.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice78
91.Port Jan2003 TJ Proboštov72
92.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm71
93.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
95.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice60
96.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha58
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice58
98.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most56
99.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
100.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
101.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.51
102.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
107.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš42
Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, o.s.42
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
121.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
122.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
123.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
124.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Beran František2004 BK TU v Liberci26
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice26
130.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně25
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
133.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.14
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.14
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.14
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.14
Škoda Filip2002 TJ Proboštov14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
143.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Buček Jan2003 BK Kopřivnice13
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc13
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín13
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha13
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
156.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3144
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2456
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1784
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1622
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1424
6.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň775
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha740
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov740
9.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice667
10.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov543
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 527
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most494
13.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.474
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.437
16.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice379
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.364
18.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka362
19.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.346
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov346
21.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče340
22.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.328
23.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš320
24.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně312
25.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most292
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí292
27.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci284
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice284
29.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně276
30.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň275
31.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín261
32.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
33.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha252
34.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice242
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr242
36.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice225
37.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně222
38.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice207
39.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov201
40.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže193
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava190
42.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.185
43.Pálková Tereza2002 Super Stars Most184
44.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš179
45.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče177
46.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov176
47.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
48.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice167
49.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice163
50.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava154
51.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.148
52.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
53.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka145
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem144
55.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice134
56.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň132
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín132
58.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.131
59.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice128
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
61.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
62.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice124
63.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha121
64.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci118
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice111
66.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm109
67.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm103
68.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka102
69.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
70.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha98
71.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.94
72.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice93
73.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA92
74.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice91
75.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most90
76.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov89
77.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
79.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
82.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.84
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci84
84.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton82
85.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice80
86.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
87.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
90.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
92.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou73
93.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
94.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton67
95.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.65
96.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci64
97.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha63
98.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
99.Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.60
100.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice58
101.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice55
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně55
103.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov54
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš54
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice54
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most54
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
108.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci52
109.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín50
110.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové46
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové46
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové46
117.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.43
118.Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
120.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA39
121.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha38
122.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.36
123.Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov33
125.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice30
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka30
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka30
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha30
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
132.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
133.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
135.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
136.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
137.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 20
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov20
139.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov18
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci18
142.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha16
143.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.14
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.14
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov14
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky14
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
148.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
149.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov12
150.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha10
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 10
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 10
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
155.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav9
158.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most3
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3272
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3272
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2208
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1734
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1612
6.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1320
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1277
8.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1221
9.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1158
10.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1109
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1017
12.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.951
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most944
14.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.942
15.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov789
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 744
17.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče616
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň576
19.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha563
20.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.543
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.543
22.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče538
23.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice488
24.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.463
25.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš440
26.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně427
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí427
28.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice420
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr420
30.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň418
31.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže417
32.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš404
33.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci395
34.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.384
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín376
36.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most375
37.Pálková Tereza2002 Super Stars Most362
38.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně349
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice337
40.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha331
41.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice328
42.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice317
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice317
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice317
45.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem292
47.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice291
48.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice288
49.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně282
50.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka266
51.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha253
52.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
53.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci248
54.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice245
55.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava239
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava239
57.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most220
58.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň216
59.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice210
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice210
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice210
63.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov203
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice203
65.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
67.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice188
68.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.174
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.174
71.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava172
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
73.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha170
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov164
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov164
77.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.162
78.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most156
79.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
80.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA134
81.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha128
83.Černá Tereza2002 TJ Dobřany125
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.125
86.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice124
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA124
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.124
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha124
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci124
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha124
95.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
97.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové112
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.112
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové112
100.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín92
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
103.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice88
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně88
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
109.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice86
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice86
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov86
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové86
117.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka78
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka78
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov78
130.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci76
131.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov52
132.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín50
133.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 46
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha46
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 46
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
137.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
141.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci38
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.38
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
145.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.34
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, o.s.34
147.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.26
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
153.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2429
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2120
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1966
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1226
5.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most832
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha801
7.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka710
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha653
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov653
10.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.613
11.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň503
12.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.494
13.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov487
14.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.476
16.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.451
17.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 431
18.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň408
19.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.401
20.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci367
21.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně336
22.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov331
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí331
24.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče310
25.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně291
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.288
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice288
28.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
29.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice274
30.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most260
31.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha252
32.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr248
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín246
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice246
36.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice242
37.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně226
38.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov214
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
40.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň198
41.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem192
42.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
43.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice176
44.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
45.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš168
46.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice167
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov167
48.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš166
49.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava145
50.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha140
51.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš138
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci138
53.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm136
54.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka130
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
56.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice128
Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava128
59.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče124
60.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
61.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
62.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most110
63.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton104
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA104
65.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci96
66.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice92
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín92
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice92
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
70.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha91
71.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava88
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže88
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
74.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou86
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
78.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice84
79.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice80
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.80
81.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov78
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
84.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.76
85.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice71
86.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA67
88.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci64
89.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
90.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha58
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice58
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha58
93.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha55
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice55
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně55
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
99.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton52
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci52
102.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.51
103.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha46
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov46
107.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov42
118.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
119.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha31
120.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov28
121.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.27
122.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín26
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.26
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky26
128.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice25
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha25
130.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.14
Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.14
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
135.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 13
Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 13
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 13
139.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice12
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice12
ČísloTurnajGPDatum
13. GPD U15 - Liberec - VesecD10.01.2015
23. GPD U15 - TepliceD10.01.2015
33. GPC U15 - OsíkC17.01.2015
43. GPC U15 - Český KrumlovC18.01.2015
53. GPC U15 - MostC25.01.2015
63. GPC U15 - IvančiceC31.01.2015
73. GPC U15 - OlomoucC07.02.2015
83. GPC U15 - AšC07.02.2015
93. GPC U15 - PrahaC08.02.2015
103. GPC U15 - Benátky nad JizerouC08.02.2015
113. GPA U15 - Orlová - LutyněA22.02.2015
12GPC U15 - Witte Cup - NejdekC07.03.2015
13GPC U15 - Purkmistr - DobřanyC14.03.2015
14KP U15 - LiberecD14.03.2015
15KP U15 - MostD14.03.2015
16GPC U15 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC21.03.2015
17OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
18OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
19OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
20OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
21OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
22OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
23OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
24OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
25MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
26GPC U15 - otevřený - Hradec KrálovéC30.08.2015
272. GPB U15 - MostB13.09.2015
28GPC U15 - České BudějoviceC19.09.2015
29GPC U15 otevřený - AšC26.09.2015
30GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC03.10.2015
31GPC U15 - BřeclavC10.10.2015
32Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
33GPC U15 otevřený - LiberecC18.10.2015
34GPC U15 otevřený - Praha - ZMC24.10.2015
35GPC U15 otevřený - Praha - VinořC24.10.2015
36GPD U15 otevřený - Ústí nad LabemD07.11.2015
37OP U15 - Hradec KrálovéSKP07.11.2015
38OP U15 - Benátky nad JizerouSKP07.11.2015
39OP U15 - České BudějoviceSKP08.11.2015
40KP U15 - LiberecD08.11.2015
41OP U15 - TepliceSKP14.11.2015
42OP U15 - PrahaSKP21.11.2015
43GPC U15 otevřený - MostC21.11.2015
44GPC Kladno Open - KladnoC22.11.2015
45GPD U15 - TáborD22.11.2015
46GPD U15 - Brno - KuklenskáD28.11.2015
47GPC U15 - kvalifikace na MČR - PlzeňC29.11.2015
48OP U15 - PřerovSKP12.12.2015
49GPD U15 - České BudějoviceD12.12.2015
50OP U15 - BrnoSKP13.12.2015
51MČR jednotlivců - LiberecMČR20.12.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading