logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - redukovaný stav k 01.01.2016

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 01.01.2016
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2798
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1645
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1416
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1072
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.989
6.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové861
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně835
8.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou791
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín763
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice738
11.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.723
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně673
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.497
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice469
15.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most428
16.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.414
17.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.412
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
19.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci403
20.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most400
21.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha389
22.Palán Václav2001 SK Prosek Praha359
23.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most324
25.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha320
26.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
27.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno310
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.304
29.Herzán David2002 Slavoj Podivín300
30.Morávek Michal2002 BaC Kladno295
31.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín290
32.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.276
33.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň259
34.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín252
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
36.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.229
37.Marek Filip2001 BK TU v Liberci221
38.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice210
40.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci208
41.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc199
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.199
43.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy191
44.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš190
46.Hájek David2000 Super Stars Most189
47.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka188
48.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice179
49.Seifert David2000 BK TJ Baník Most176
50.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
51.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem166
52.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš164
54.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice155
55.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
57.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
58.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně146
59.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov139
60.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň132
61.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava128
63.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov125
64.Cach Jakub2001 Super Stars Most124
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
67.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most122
68.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.119
69.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
70.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice110
71.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
72.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
74.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
76.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc88
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
78.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš87
79.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice86
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
85.Ziman Jan2000 BKV Plzeň84
86.Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
87.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
88.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.75
89.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
91.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.72
92.Cach David2002 Super Stars Most67
93.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
94.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha62
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.62
96.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín58
97.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice55
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín55
100.Straka Jakub2000 Super Stars Most54
101.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
102.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub46
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc46
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.46
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.46
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 46
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice46
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.46
122.Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
129.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, o.s.34
130.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 33
131.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka30
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice30
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, o.s.30
135.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín26
136.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín25
137.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.23
138.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.22
139.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA20
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice20
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 20
143.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
147.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně13
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně13
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná13
156.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci12
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary12
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.12
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
161.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.10
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška10
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice10
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 10
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most10
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha10
168.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2136
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2136
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1974
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1928
5.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1416
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1373
7.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1160
8.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1136
9.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1051
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1006
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice984
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.801
Palán Václav2001 SK Prosek Praha801
14.Herzán David2002 Slavoj Podivín778
15.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.776
16.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín767
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou767
18.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.662
19.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín626
20.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha585
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice578
22.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.568
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.568
24.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.552
25.Marek Filip2001 BK TU v Liberci488
26.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most479
27.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.477
28.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most475
29.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most467
30.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice453
31.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.443
32.Seifert David2000 BK TJ Baník Most428
33.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.424
34.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.407
35.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.403
36.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň390
37.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno382
38.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci364
40.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy362
41.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci356
42.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice328
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem328
44.Morávek Michal2002 BaC Kladno304
45.Hájek David2000 Super Stars Most300
46.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
47.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
48.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
49.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš266
50.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc244
51.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš239
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava239
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka239
54.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
55.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha224
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha224
57.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
58.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
59.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín210
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice210
61.Cach Jakub2001 Super Stars Most203
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.203
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš203
64.Cach David2002 Super Stars Most202
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice202
66.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
68.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
69.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.178
70.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
71.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín171
72.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
73.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
74.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín164
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín164
78.Soukup Václav2001 BKV Plzeň156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
80.Linda Martin2000 TJ Dobřany152
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov152
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
83.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most146
84.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně132
85.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
90.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice124
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín124
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc124
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
95.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
97.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
98.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně86
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 86
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.86
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové86
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
118.Straka Jakub2000 Super Stars Most84
119.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany78
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
128.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.50
130.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA46
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná46
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně46
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.46
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.46
147.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
154.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2264
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1238
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1149
4.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1026
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně970
6.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka931
7.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín920
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.864
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín579
12.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most540
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.540
14.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou532
15.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.473
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
17.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.400
18.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most392
19.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
20.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.367
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.367
22.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno356
23.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.331
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most324
25.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně316
26.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.289
27.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci287
28.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín266
29.Hájek David2000 Super Stars Most264
30.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka263
31.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha256
32.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice250
33.Marek Filip2001 BK TU v Liberci248
Seifert David2000 BK TJ Baník Most248
35.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most244
36.Morávek Michal2002 BaC Kladno242
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň242
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc232
39.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň228
40.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
41.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín214
42.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem212
43.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
44.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice204
45.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.200
46.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
47.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
48.Herzán David2002 Slavoj Podivín174
49.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci172
50.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
51.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
52.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš160
53.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov152
54.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
55.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov139
57.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice134
58.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
59.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice128
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín128
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava128
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš128
63.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
64.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice125
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov125
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava125
68.Cach Jakub2001 Super Stars Most124
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín124
70.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka114
71.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
72.Cach David2002 Super Stars Most102
73.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
74.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice94
75.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
76.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
78.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
83.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
88.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.66
89.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most58
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.58
91.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA55
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc55
94.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška46
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové46
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most46
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno, z.s.46
111.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
122.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.25
123.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.23
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.23
125.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
126.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub13
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně13
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 13
131.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1544
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1360
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1261
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1206
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1201
7.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1179
8.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže933
9.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.824
10.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň789
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.763
12.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín749
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové625
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.529
16.Janošová Petra2000 BaC Kladno527
17.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.516
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice476
19.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.460
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.433
21.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice388
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha388
23.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň367
24.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
25.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha346
26.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice329
27.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most328
28.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
29.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava312
30.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.305
31.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
32.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.288
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
34.Srbová Adéla2000 BaC Kladno280
35.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr268
36.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
37.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov251
38.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň250
39.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
40.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha239
41.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš227
42.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most224
43.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava218
44.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.212
45.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most209
46.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 206
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice206
48.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
49.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice188
50.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.185
51.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most184
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov184
53.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
54.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
56.Sejková Patricie2001 SK Podolí164
57.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA155
58.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice152
59.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.147
60.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov139
61.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.132
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci129
63.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov128
Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
65.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most126
66.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
67.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
68.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice117
69.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš114
70.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně112
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice112
72.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice111
73.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.101
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové101
75.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň99
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš99
79.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA96
80.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice88
81.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.86
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
85.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice73
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
87.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most59
88.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci54
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka54
90.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.46
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.46
98.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
104.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci34
105.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha33
108.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha30
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň30
110.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci26
111.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.25
112.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
113.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
114.Dítětová Eliška2000 SK Děčín18
115.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně13
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně13
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov13
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně13
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA13
121.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci12
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
123.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA10
126.Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3800
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2400
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1784
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1709
5.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1640
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1621
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1621
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1437
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1405
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1277
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.1277
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1203
13.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1159
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1159
15.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín941
16.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice931
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň916
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice865
19.Janošová Petra2000 BaC Kladno790
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.776
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň776
22.Srbová Adéla2000 BaC Kladno555
23.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice529
24.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most490
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most490
26.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.478
27.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška450
28.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice443
29.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.441
30.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha440
31.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.431
32.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha430
33.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
34.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr414
35.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most400
36.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice392
37.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.381
38.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
39.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš341
40.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most328
41.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice325
42.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci323
43.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.295
44.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most292
45.Sejková Patricie2001 SK Podolí290
46.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava289
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava289
48.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice286
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice286
50.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov263
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš263
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov263
53.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA250
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
57.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 242
58.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.232
59.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha230
60.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov228
61.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice225
62.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň224
63.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
64.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice203
Zachová Adéla2001 Start Jihlava203
66.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice164
67.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci156
68.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně152
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně152
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně125
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně125
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče125
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
80.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně114
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka114
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
84.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.86
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most86
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov86
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.86
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.86
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA86
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha86
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA86
97.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most84
98.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice83
99.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice78
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice78
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš78
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
108.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
109.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dítětová Eliška2000 SK Děčín46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně46
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
116.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
119.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Přenosilová Nikola2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
121.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci25
122.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci23
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2264
2.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1666
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1536
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1400
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1205
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1198
7.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1026
8.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.920
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice883
10.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice832
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.803
12.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice768
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.750
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.713
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.639
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice635
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň509
18.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.503
19.Janošová Petra2000 BaC Kladno476
20.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice456
21.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava400
22.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice385
24.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice365
25.Srbová Adéla2000 BaC Kladno328
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň320
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
28.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice318
29.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
30.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška288
31.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš278
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 266
33.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov264
34.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most263
35.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.256
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha256
37.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.250
39.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha248
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most248
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.242
42.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most214
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava214
44.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice210
45.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
46.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
48.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov203
49.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice196
50.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most187
51.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov184
52.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
53.Sejková Patricie2001 SK Podolí160
54.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov152
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně152
56.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.149
57.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.140
58.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most138
59.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA134
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice134
61.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice128
Zachová Adéla2001 Start Jihlava128
63.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice125
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice125
65.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš124
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
67.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
68.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka114
69.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA113
70.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice112
71.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci96
72.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno, z.s.92
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň92
74.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice88
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice88
76.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
83.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci84
84.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
87.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava58
88.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno, z.s.46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice46
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov46
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně46
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.46
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA46
103.Grézlová Šárka2003 TJ Chropyně42
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha42
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice42
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
111.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
112.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.25
113.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
114.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně13
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně13
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA13
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha13
121.Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading