logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - redukovaný stav k 01.01.2016

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2015 - 01.01.2016
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2400
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2280
3.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2181
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2008
5.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1384
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1248
7.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1219
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1117
9.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1002
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.874
12.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
13.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.629
14.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín627
15.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.624
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně603
17.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice600
18.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.583
19.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.576
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha561
21.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.485
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
23.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem452
24.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.446
25.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové440
26.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.427
27.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
28.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň393
29.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška378
30.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice369
31.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně323
32.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most322
33.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.318
34.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice314
35.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň282
36.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha274
37.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín264
38.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové263
39.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové248
40.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové246
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně246
42.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
43.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha241
44.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava236
45.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr235
46.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice228
47.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most222
48.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.219
49.Hájek David2000 Super Stars Most206
50.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem202
51.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.186
52.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň177
53.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most173
54.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice171
55.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice170
56.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 164
57.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice163
58.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka162
59.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 160
60.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci159
61.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
62.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
63.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno139
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
65.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
66.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most137
Seifert David2000 BK TJ Baník Most137
68.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice132
69.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
70.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
71.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně110
72.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 104
73.Cach Jakub2001 Super Stars Most96
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci96
75.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice93
76.Marek Filip2001 BK TU v Liberci92
77.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice86
78.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice78
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice78
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice78
81.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA77
82.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy73
83.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA68
84.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.62
85.Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 55
86.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice51
Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 51
88.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
91.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice42
Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci42
Palán Václav2001 SK Prosek Praha42
96.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
97.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci34
98.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.33
Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 33
100.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.30
101.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci22
102.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 18
103.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice10
104.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha9
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 9
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3032
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2496
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2160
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2024
5.Louda Jan1999 USK Plzeň1989
6.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1810
7.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1784
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1784
9.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1408
10.Kural Martin1999 USK Plzeň1376
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1295
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1295
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1162
14.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1147
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1147
16.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1125
17.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.994
18.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín914
19.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.864
20.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.826
21.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.728
22.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka723
23.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.714
25.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně699
26.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most637
27.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem628
28.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem592
29.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
30.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice550
31.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice540
32.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
33.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška506
34.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové501
35.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice490
36.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice484
37.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
38.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně440
39.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové429
40.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr419
41.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka411
42.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.372
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.372
44.Hájek David2000 Super Stars Most367
45.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň349
46.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.329
47.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové302
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové302
49.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha293
50.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice289
51.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně286
52.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice282
53.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice276
54.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava263
55.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně262
56.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 253
57.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most239
58.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň237
59.Seifert David2000 BK TJ Baník Most224
60.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice211
61.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most203
62.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice198
63.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 167
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 167
65.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
66.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA164
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA164
68.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice152
71.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy139
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci139
73.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 128
Marek Filip2001 BK TU v Liberci128
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 128
76.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně125
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.125
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín125
81.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice124
82.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice114
Palán Václav2001 SK Prosek Praha114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
88.Cach Jakub2001 Super Stars Most112
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň112
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
91.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 88
92.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 86
93.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci75
94.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
96.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Folta Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 42
99.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci38
100.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín32
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice32
102.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci25
103.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci23
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2936
2.Kural Martin1999 USK Plzeň1768
3.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
4.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1216
5.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1149
6.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1045
7.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1021
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha960
9.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.714
10.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem656
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.656
12.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most626
13.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín613
14.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno597
15.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.596
16.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice550
17.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice517
18.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov501
19.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha488
20.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.483
21.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.460
22.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.440
23.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
24.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice410
25.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha398
26.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška378
27.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem370
28.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.332
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most331
30.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.328
31.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové325
32.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.318
33.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně307
34.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín277
35.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.263
36.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice244
37.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň243
38.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice224
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně224
40.Seifert David2000 BK TJ Baník Most203
41.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice200
42.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně196
43.Hájek David2000 Super Stars Most166
44.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most164
46.Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice158
48.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
49.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
50.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno139
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice139
Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr139
53.Palán Václav2001 SK Prosek Praha138
54.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA128
Marek Filip2001 BK TU v Liberci128
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.128
57.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice125
58.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
61.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové112
62.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové96
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov96
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň96
65.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice92
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci92
67.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci88
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most88
69.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně86
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice86
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice86
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava86
73.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice84
74.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
75.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
76.Cach Jakub2001 Super Stars Most72
77.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka69
78.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 46
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha46
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 46
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 46
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
86.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha42
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
88.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
91.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci26
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice26
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3101
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2248
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.2173
5.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1853
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1768
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1528
8.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1336
9.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1269
10.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1082
11.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1072
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1064
13.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1006
14.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí989
15.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most988
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice826
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha789
18.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.661
19.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most624
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice613
21.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška551
22.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha492
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice455
24.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice417
25.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.413
26.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc366
27.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.365
28.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka339
29.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka333
30.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice326
31.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice300
32.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná296
33.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice265
34.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové262
36.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.257
37.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice254
Psotová Barbora1999 Super Stars Most254
39.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov248
40.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín238
41.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci225
42.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice217
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška198
44.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most192
45.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.171
46.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
47.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most164
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
51.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc160
52.Dufková Monika1999 BaC Kladno159
53.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha158
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha158
55.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
56.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
57.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov139
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno139
59.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most137
60.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.127
61.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice124
62.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA116
63.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr112
Srbová Adéla2000 BaC Kladno112
65.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně99
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
67.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most88
68.Hašková Jana1999 BaC Kladno86
Janošová Petra2000 BaC Kladno86
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
75.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha78
79.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton73
80.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice71
81.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci60
82.Michalová Adriana1998 Super Stars Most59
83.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.50
84.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
91.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci42
92.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
94.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice26
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2893
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2824
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2648
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.2376
5.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2312
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2248
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2248
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1933
9.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1531
10.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1491
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1480
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1104
13.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1094
14.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1091
15.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1048
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1035
17.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most936
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice867
19.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice844
20.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha794
21.Janošová Petra2000 BaC Kladno763
22.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice706
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov706
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov706
25.Psotová Barbora1999 Super Stars Most668
26.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.651
27.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka648
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka648
29.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška575
30.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha572
31.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.562
32.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.512
33.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.501
34.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno488
35.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice467
36.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most461
37.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most432
38.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc420
39.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.373
40.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
41.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice323
42.Dufková Monika1999 BaC Kladno304
43.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín277
45.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška251
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná250
47.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha230
50.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice227
51.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
52.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
53.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most200
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
55.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
56.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc194
57.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most188
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most188
59.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha172
60.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.165
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr165
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
63.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci160
64.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně152
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové152
67.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice145
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice145
69.Srbová Adéla2000 BaC Kladno139
70.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice132
71.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná125
Hašková Jana1999 BaC Kladno125
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA125
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc125
76.Michalová Adriana1998 Super Stars Most124
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice124
78.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha114
80.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
83.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
88.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
90.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže76
91.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice75
92.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice46
93.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.25
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
95.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci23
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci23
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2936
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2400
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1757
4.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1546
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1480
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1160
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice960
8.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška918
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most856
10.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most794
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice794
12.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most770
13.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka717
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň702
15.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most677
16.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.666
17.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice662
18.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.651
19.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha608
20.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí573
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice553
22.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
23.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice511
24.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice450
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha450
26.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.436
27.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha416
28.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška407
29.Paurová Lucie1999 Super Stars Most398
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.350
31.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka339
32.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice317
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.317
34.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha280
35.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín277
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc270
37.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
38.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno261
39.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice260
40.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice253
41.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
42.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná246
43.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci224
45.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov221
46.Psotová Barbora1999 Super Stars Most214
47.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc203
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most203
49.Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
51.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most196
52.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže165
53.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most164
55.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
56.Janošová Petra2000 BaC Kladno139
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr139
58.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
59.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA128
60.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.125
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov125
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
64.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha124
65.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
68.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
69.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
70.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha92
71.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most88
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
73.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice86
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
78.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice84
79.Polívková Eliška1998 USK Plzeň83
80.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška78
81.Michalová Adriana1998 Super Stars Most72
82.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci64
83.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most46
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice46
90.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha42
92.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice38
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci38
95.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading