logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 11.01.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
12.01.2015 - 11.01.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4384
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3200
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2880
4.Louda Jan1999 USK Plzeň2840
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2744
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2272
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2224
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň2144
9.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2005
10.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1960
11.Koreny Maxmilian1991 SKB Český Krumlov1840
12.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1836
13.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci1800
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1744
15.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1709
16.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1568
17.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1390
18.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1368
19.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1270
20.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1168
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1150
23.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti1104
24.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1054
25.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1048
26.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1011
27.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
28.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.992
29.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem941
30.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.934
31.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha912
Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
33.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice848
34.Repiar Samuel1994 Super Stars Most784
35.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.770
36.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň757
37.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha751
38.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.726
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem700
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška690
41.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové680
42.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové626
43.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci610
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha603
45.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton600
46.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 594
47.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.564
48.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška554
49.Pistulka Radek1997 USK Plzeň542
50.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov499
51.Schmied Martin1982 TJ Chropyně494
52.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.490
53.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice482
54.Slabý Otto1984 USK Plzeň473
55.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.471
56.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr462
57.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové450
58.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.440
59.Kural Martin1999 USK Plzeň418
60.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno413
61.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci405
62.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha399
63.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov398
64.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno392
65.Helar Ondřej1995 Start Jihlava390
66.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
67.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka382
68.Port Jan1972 TJ Proboštov366
69.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.360
70.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška352
71.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně348
72.Šot Michal1988 SK BC Premiera346
73.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov336
74.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.328
75.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter326
76.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
77.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 322
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.322
79.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 318
80.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci316
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice316
82.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň306
83.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.304
84.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov302
85.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice294
86.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže289
87.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 286
88.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
92.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
93.Drudík Ota1992 USK Plzeň270
94.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera266
95.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.263
96.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň260
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno260
98.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
99.Konupka Jiří1965 BaC Kladno248
100.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice246
101.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA244
102.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň238
103.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
104.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha232
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
106.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice230
107.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň226
108.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc222
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové222
110.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně218
111.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava210
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
113.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
114.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
115.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
116.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň188
117.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.184
118.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha182
119.Kubík Jiří1977 SK Jupiter180
120.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
121.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic175
122.Čapek Jiří1975 Super Stars Most171
123.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.168
124.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice164
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.164
126.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci163
127.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
129.Helar Jakub1992 Start Jihlava156
130.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 154
131.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 147
132.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava146
133.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka144
134.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany143
135.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
136.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice140
137.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice138
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha138
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
142.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter136
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton136
144.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha134
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice134
146.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most132
148.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr130
149.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice128
150.Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 127
151.Filz Jan1975 SK Prosek Praha126
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc126
153.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
154.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice124
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně124
157.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice123
158.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka120
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška120
161.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška117
162.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice116
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.116
164.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně114
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 114
167.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice113
168.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem112
169.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice110
170.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera108
171.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň106
172.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA105
173.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.104
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže104
175.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.99
176.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice98
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná98
178.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice96
180.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice94
182.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň93
183.Horák Pavel1983 SK BC Premiera92
184.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové90
186.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha88
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
189.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov86
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
195.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter85
196.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 84
Konečný Jiří1977 SK Jupiter84
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton84
199.Šída Martin1993 BK TU v Liberci80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín80
202.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška78
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice78
209.Parkos David1974 SKB Český Krumlov76
210.Ondrášek David1996 Super Stars Most74
211.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
215.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně70
216.Látal Petr1975 TJ Proboštov68
217.Čerkl Jan1977 TJ Sokol Křemže59
218.Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 58
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
221.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín56
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice56
223.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
224.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.54
230.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany51
231.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha48
232.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most46
Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Motejl Jakub1995 Super Stars Most46
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha46
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
238.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy45
239.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
240.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vild Petr1974 SK Jupiter42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
261.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice41
262.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
266.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň39
267.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno36
268.Kollar Radim1969 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov33
270.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
274.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň31
275.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže30
278.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka27
279.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice26
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka26
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice26
Schröfel Erik1972 SK Jupiter26
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice26
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
286.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha24
Novotný Robert1978 BaC Kladno24
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice24
289.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně22
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha22
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 22
293.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Sedláček Kamil1973 SK Podolí20
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha20
296.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc18
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže18
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice18
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka18
302.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
306.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň14
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
311.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany13
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha13
Štěpka Zdeněk1982 SK Hamr, z.s. 13
314.David Tomáš1990 BK Kopřivnice12
Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
325.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera10
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
330.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně9
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
337.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka7
338.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
342.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň3
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň3
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4304
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4304
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3384
4.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3176
5.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.3040
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2720
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2568
8.Louda Jan1999 USK Plzeň2560
9.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2552
10.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2549
11.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2520
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2488
13.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2464
Ptáček David1993 BK Kopřivnice2464
15.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2448
16.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2432
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2416
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň2384
19.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.2240
20.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2152
21.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2104
22.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2066
23.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2056
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2040
25.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2000
26.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1984
27.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1917
28.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1872
29.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1832
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1808
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1808
32.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1758
33.Koreny Maxmilian1991 SKB Český Krumlov1670
34.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1514
35.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1485
36.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1444
37.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1312
38.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1271
39.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1240
40.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1224
41.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1208
42.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
Šot Michal1988 SK BC Premiera1198
44.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
45.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1114
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1103
47.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1040
48.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.1031
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1031
50.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1025
51.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka980
52.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.971
53.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci920
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha842
56.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov832
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice832
58.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.800
59.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha792
60.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.788
61.Pistulka Radek1997 USK Plzeň736
62.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové710
63.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
64.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
66.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov671
67.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci652
68.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové650
69.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.641
70.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci640
71.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná614
72.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno604
73.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov595
74.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.593
75.Helar Ondřej1995 Start Jihlava592
76.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.582
77.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera569
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha569
79.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov554
81.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.542
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr542
83.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška534
84.Helar Jakub1992 Start Jihlava532
85.Port Jan1972 TJ Proboštov506
86.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
87.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 494
88.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha488
89.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.486
90.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
91.Kural Martin1999 USK Plzeň462
92.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr456
93.Poříz Leoš1974 Start Jihlava454
94.Konupka Jiří1965 BaC Kladno452
Schmied Martin1982 TJ Chropyně452
96.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice448
97.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň442
98.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci432
99.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.430
100.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice429
101.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc428
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 428
103.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 424
104.Drudík Ota1992 USK Plzeň395
105.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
106.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň374
107.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice370
108.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
109.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové362
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter362
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže362
112.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
113.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 356
114.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice355
115.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.350
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany350
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 350
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást350
119.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.346
120.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 342
121.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
122.Rubáš Josef1982 USK Plzeň336
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň336
124.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
125.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň322
126.Kubík Jiří1977 SK Jupiter318
127.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava316
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 316
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň316
130.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha310
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná310
132.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.308
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně308
134.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň294
135.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice288
136.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín280
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín280
140.Filz Jan1975 SK Prosek Praha278
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter278
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha278
143.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška276
144.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava270
145.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
146.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže248
147.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 244
148.Čapek Jiří1975 Super Stars Most238
149.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
150.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška234
152.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter230
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 230
155.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně228
156.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
158.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno210
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice210
160.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
162.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
163.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně202
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka202
165.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno200
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice200
167.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem198
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška198
169.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
171.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha192
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
174.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice190
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže190
176.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice188
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice188
178.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové182
179.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
180.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha174
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha174
182.Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 170
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň170
184.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka168
185.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.166
186.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň165
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
188.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr164
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice164
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 164
192.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera162
193.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice160
194.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
195.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton156
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové156
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška156
199.Horák Pavel1983 SK BC Premiera154
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice154
201.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.152
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha152
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
204.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.146
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové146
206.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně138
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
208.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
209.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti128
210.Dupák Jan1993 SK BC Premiera125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice125
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr125
214.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně124
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha124
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 124
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
218.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice120
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.120
224.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice114
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně114
239.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice112
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
243.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň110
244.Vild Petr1974 SK Jupiter108
245.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy106
246.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň104
247.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
251.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
252.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha88
Látal Petr1975 TJ Proboštov88
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
255.Dvořák Martin1987 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr86
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Týc Filip1971 BaC Kladno86
262.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc84
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
264.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci80
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice80
266.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr78
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc78
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové78
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice78
Strnad Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 78
292.Konečný Jiří1977 SK Jupiter76
293.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
294.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany68
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
297.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany64
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany64
299.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice60
302.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany56
303.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany48
304.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most46
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha46
Motejl Jakub1995 Super Stars Most46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
308.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
328.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
331.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
Schröfel Erik1972 SK Jupiter34
333.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany32
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
335.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka30
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice30
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže30
339.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
341.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
343.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
347.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka20
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka20
349.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka18
354.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
358.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4160
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4120
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3592
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2944
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2640
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2640
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2288
8.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2208
9.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2192
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2064
11.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1960
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
13.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1864
14.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1696
15.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1600
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1600
17.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1436
18.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1352
19.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1208
20.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1197
21.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1158
23.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1016
24.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška984
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň966
26.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové944
27.Ptáček David1993 BK Kopřivnice942
28.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha938
29.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha774
30.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
31.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška688
32.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha662
33.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha656
34.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice640
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA640
36.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.613
38.Slabý Otto1984 USK Plzeň601
39.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov541
40.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci533
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka525
42.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera524
43.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov511
44.Poříz Leoš1974 Start Jihlava494
45.Helar Ondřej1995 Start Jihlava486
46.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.482
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice482
48.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
49.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter462
50.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.461
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha461
52.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 460
53.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice442
54.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové424
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem424
56.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové414
57.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava408
58.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 406
59.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr398
60.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.396
61.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.374
62.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
63.Pistulka Radek1997 USK Plzeň359
64.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.341
65.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška338
66.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice336
67.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
68.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
69.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň304
70.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
71.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice288
72.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci280
73.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže275
74.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.274
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást274
76.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr266
77.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton264
78.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 260
79.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
80.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha244
81.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.242
82.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.239
83.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.238
84.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno236
85.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná230
87.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter222
88.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 206
89.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice203
90.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
91.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava192
92.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 190
95.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 188
96.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
97.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka180
98.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov174
99.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha166
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.166
101.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň164
102.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice162
103.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
104.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
107.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov152
108.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice146
110.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 144
111.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany142
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic142
113.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň138
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň138
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže138
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně138
118.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter132
119.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 130
120.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr128
121.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Port Jan1972 TJ Proboštov126
123.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno125
Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha125
128.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
130.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
131.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice114
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň114
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.114
140.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně112
145.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
146.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice104
147.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem96
150.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
151.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice88
152.Drudík Ota1992 USK Plzeň86
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Motejl Jakub1995 Super Stars Most86
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov86
Parkos David1974 SKB Český Krumlov86
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
159.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
161.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
162.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kural Martin1999 USK Plzeň78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
175.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
176.Filz Jan1975 SK Prosek Praha54
177.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.52
178.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most46
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera46
Štěpka Zdeněk1982 SK Hamr, z.s. 46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
184.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
186.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška42
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
206.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice40
207.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka38
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže38
209.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
213.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
214.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
220.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín26
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
226.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
227.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.18
230.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice16
231.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
232.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 12
233.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3272
3.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3160
4.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2896
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2672
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2472
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2296
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2264
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2021
11.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1992
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1840
13.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1808
15.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1704
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most1512
17.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1256
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1229
20.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1221
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1136
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1069
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
26.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1022
27.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1016
28.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
29.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov904
30.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most894
31.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí858
32.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha852
33.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava814
34.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška790
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most736
36.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška666
37.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka648
38.Vítková Adéla1992 Start Jihlava643
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň642
40.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
41.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
42.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice531
43.Vocelková Anna1994 USK Plzeň530
44.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň525
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.525
46.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 496
47.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera470
48.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno462
49.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice454
50.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton438
51.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
52.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 429
53.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice400
54.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň390
55.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně384
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.384
57.Janošová Petra2000 BaC Kladno378
58.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha377
59.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice364
60.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 362
61.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha358
62.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška352
63.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha350
64.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov322
65.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
66.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.306
67.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice300
68.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
69.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 286
71.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
72.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
73.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most268
74.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice264
75.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice250
76.Polívková Eliška1998 USK Plzeň245
77.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice236
78.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže234
79.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška228
80.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná224
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava224
82.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera220
83.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
84.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně208
85.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
86.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň202
87.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice200
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.200
89.Dufková Monika1999 BaC Kladno198
Paurová Lucie1999 Super Stars Most198
91.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice196
92.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
93.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
94.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná188
95.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno176
96.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr168
97.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
98.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci160
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
100.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín158
101.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov152
102.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany148
103.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
104.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
105.Hašková Jana1999 BaC Kladno126
106.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
108.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
109.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most118
110.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 114
115.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín112
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
117.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín110
118.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka100
119.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
120.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov86
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka86
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most86
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno86
126.Srbová Adéla2000 BaC Kladno84
127.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka82
128.Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
129.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně78
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
149.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
150.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže56
151.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
152.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže50
153.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
154.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov46
Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 46
Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně46
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.46
159.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
167.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
170.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
175.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
Kedlesová Erika1996 SK Děčín30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
180.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
184.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice22
Srbová Karolína1998 SK Děčín22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
189.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň12
190.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4280
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4144
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.4144
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4024
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3824
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
7.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2992
8.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2962
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2912
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2912
11.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2776
12.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2720
13.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2682
14.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2440
15.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2416
16.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2320
17.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2224
18.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2192
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2192
20.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1936
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1904
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
25.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1896
26.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1864
27.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1832
28.Panochová Jana1997 Super Stars Most1808
29.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1744
30.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1710
31.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1696
32.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1568
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
35.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1256
37.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1242
38.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1200
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1198
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1174
41.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1048
42.Erbenová Monika1986 BaC Kladno1006
43.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA972
44.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.954
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice948
46.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň919
47.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno911
48.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň824
50.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha808
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice788
52.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
53.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.757
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 675
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 675
56.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha670
57.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí660
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 660
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava653
Vítková Adéla1992 Start Jihlava653
61.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška652
62.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera632
63.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
64.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno564
65.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci560
66.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 549
67.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice532
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice520
70.Paurová Lucie1999 Super Stars Most517
71.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 510
72.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
73.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice496
74.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter438
75.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín434
76.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha432
77.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton388
78.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha384
79.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr378
80.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná376
81.Janošová Petra2000 BaC Kladno372
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice368
83.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
84.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice358
85.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže352
86.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 344
87.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava331
88.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň330
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka330
90.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice315
91.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
92.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
93.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
94.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
95.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
96.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice274
97.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
98.Srbová Adéla2000 BaC Kladno258
99.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška252
100.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
102.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice243
103.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
104.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná226
105.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice224
106.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most216
107.Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
108.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov210
109.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně208
112.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
114.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr197
115.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha196
116.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
118.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno190
120.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice187
121.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha184
122.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška183
123.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň170
124.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže165
125.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
126.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
127.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
128.Hašková Jana1999 BaC Kladno156
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha156
130.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
131.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov152
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
133.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
134.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
135.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
142.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
147.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
149.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha118
150.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
163.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most112
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice112
171.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
172.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy90
173.Polívková Eliška1998 USK Plzeň86
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most86
175.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
188.Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.76
190.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
192.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
193.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže68
194.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka50
196.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany46
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže46
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov46
199.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
202.Kedlesová Erika1996 SK Děčín38
Srbová Karolína1998 SK Děčín38
204.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
210.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4024
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3632
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3096
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2944
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2640
Koldová Veronika1994 Super Stars Most2640
8.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2600
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2416
10.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
11.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2152
12.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1712
14.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1376
15.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1341
Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1341
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1261
18.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1197
19.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
20.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1165
21.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1157
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1092
23.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1040
24.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1029
25.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1028
26.Erbenová Monika1986 BaC Kladno974
27.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most824
28.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava814
29.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most750
30.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň734
31.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha733
32.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera730
33.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most726
34.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška714
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška688
36.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice648
37.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
38.Vítková Adéla1992 Start Jihlava596
39.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
40.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.550
41.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha494
Pořízová Radka1977 Start Jihlava494
43.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno493
44.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.486
45.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň460
46.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice453
47.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.446
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň445
49.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha436
50.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové418
51.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov416
52.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň414
53.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice410
54.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA400
55.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka390
56.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí382
57.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice376
58.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška364
59.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 358
60.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 352
61.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 342
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
63.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň334
64.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
65.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice320
67.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice308
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
69.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha307
70.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín302
71.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 298
72.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno296
73.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice288
74.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 284
75.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
78.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr276
79.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera272
80.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň266
81.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha262
82.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov249
83.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice248
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava248
85.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter246
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
87.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
88.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
89.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň218
90.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
91.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná208
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň206
93.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice203
94.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
95.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha192
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška192
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška192
100.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha188
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice188
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most188
103.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže176
105.Janošová Petra2000 BaC Kladno168
Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic168
107.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha166
108.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 162
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice162
110.Panochová Jana1997 Super Stars Most160
111.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha156
113.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov152
Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov152
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná152
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně152
117.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice146
118.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
119.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně138
121.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň134
122.Srbová Adéla2000 BaC Kladno126
123.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice125
Hasoňová Markéta1986 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže125
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
128.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany120
130.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
134.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně112
139.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň96
141.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice88
142.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov86
Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.86
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 86
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka86
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.86
147.Dufková Monika1999 BaC Kladno84
148.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
150.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně78
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
168.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka76
169.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter74
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno74
171.Haškovcová Eliška1976 SK Hamr, z.s. 46
Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně46
Paurová Lucie1999 Super Stars Most46
Polívková Eliška1998 USK Plzeň46
Pospíšilová Kamila1973 SK BC Premiera46
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most46
177.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
179.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Strnadová Iveta2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
197.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
198.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice38
Srbová Karolína1998 SK Děčín38
200.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany36
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže36
203.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
204.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
209.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter26
Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kedlesová Erika1996 SK Děčín26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
217.Toušková Jana1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
218.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.18
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
222.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany14
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany14
224.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
225.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1OP dospělých - ProboštovSKP17.01.2015
2OP dospělých - České BudějoviceSKP17.01.2015
3OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP17.01.2015
4OP dospělých - PrahaSKP17.01.2015
5OP dospělých - PlzeňSKP17.01.2015
6OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2015
7GPD dospělých - PlzeňD31.01.2015
8MČR jednotlivců - KarvináMČR01.02.2015
9GPD dospělých - ProboštovD07.02.2015
10GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
11GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
12VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
13GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
14GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
15GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
16GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
17GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
18GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
19GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
20GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
21GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
22GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
23Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
24GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
25GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
26GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
27GPB Most - MostB31.05.2015
28GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
2920. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
30GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
31Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
32GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
33GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
34GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
35GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
36GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
37GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
38GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
39GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
40GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
41GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
42GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
43GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
44Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
45GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
46GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
47GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
48GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
49GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
50GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
51Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading