logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 10.02.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.02.2015 - 10.02.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3544
3.Louda Jan1999 USK Plzeň3184
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2848
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2744
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2200
8.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2176
9.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1960
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1936
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1928
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1909
13.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1836
14.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1696
16.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1576
17.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1366
18.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1272
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1216
20.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton1101
22.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1093
23.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1067
24.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1048
25.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
26.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.926
27.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.924
28.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
31.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.911
32.Repiar Samuel1994 Super Stars Most784
33.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň757
34.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem745
35.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.726
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové700
37.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha698
38.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška690
39.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.649
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška639
41.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice637
42.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
43.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr616
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha590
45.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové584
46.Schmied Martin1982 TJ Chropyně560
47.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.556
48.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem552
49.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 528
50.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.510
51.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.504
52.Kural Martin1999 USK Plzeň497
53.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.482
54.Pistulka Radek1997 USK Plzeň472
55.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.471
56.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.467
57.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové464
58.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov460
59.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
60.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.440
61.Helar Ondřej1995 Start Jihlava437
62.Slabý Otto1984 USK Plzeň434
63.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže411
64.Port Jan1972 TJ Proboštov398
65.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov394
66.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno392
67.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
68.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno374
69.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.366
70.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice364
71.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.362
72.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně361
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška356
74.Šot Michal1988 SK BC Premiera340
75.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
76.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
78.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.322
80.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň320
83.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 318
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 318
85.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera306
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha306
87.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.304
88.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov302
89.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
90.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 282
91.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
93.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA278
94.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton272
95.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.271
96.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
97.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno260
98.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
99.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
100.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
101.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha232
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha232
103.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka230
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc222
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové222
106.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic215
107.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
108.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
109.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.206
110.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň198
112.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.196
113.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava192
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
115.Drudík Ota1992 USK Plzeň190
116.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň186
119.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka184
120.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň182
121.Kubík Jiří1977 SK Jupiter180
122.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň178
125.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
126.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc172
127.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.168
128.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice166
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice166
130.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.164
132.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška163
133.Konupka Jiří1965 BaC Kladno162
134.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně160
135.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera154
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 154
137.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka152
138.Čapek Jiří1975 Super Stars Most147
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
140.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
141.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha138
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
145.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter136
146.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha134
147.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška133
148.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most132
150.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
152.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice129
153.Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 127
154.Filz Jan1975 SK Prosek Praha126
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice126
157.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
161.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
162.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 123
163.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.122
164.Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
165.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice118
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
167.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.116
168.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 114
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
171.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem112
172.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
173.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
174.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice103
176.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou100
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové100
179.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.99
180.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
182.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
183.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
185.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
187.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň93
188.Horák Pavel1983 SK BC Premiera92
189.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.91
190.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
191.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha88
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
194.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
195.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
197.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany84
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton84
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr84
200.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
201.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
202.Šída Martin1993 BK TU v Liberci, z.s.80
203.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
204.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
210.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
211.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
212.Ondrášek David1996 Super Stars Most74
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka74
214.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň73
215.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
217.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice70
218.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
220.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
221.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
222.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov59
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
224.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.58
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc58
226.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
227.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.54
231.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 52
232.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
233.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Palán Václav2001 SK Prosek Praha46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Schick Jindřich1975 SK Podolí46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice46
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
243.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
244.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vild Petr1974 SK Jupiter42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
268.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
269.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.40
271.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
273.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno36
274.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
275.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Král Martin1994 BK TJ Baník Most32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
279.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka31
280.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
282.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
283.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka27
284.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice26
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice26
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
290.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha24
Novotný Robert1978 BaC Kladno24
292.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška22
293.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha20
297.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
298.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc18
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže18
301.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
304.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň14
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
309.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary13
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany13
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
318.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.12
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Konečný Jiří1977 SK Jupiter12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně12
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
334.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
338.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
343.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka7
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava7
346.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
349.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň3
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4016
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4016
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3960
4.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3752
5.Louda Jan1999 USK Plzeň3392
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3296
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3152
9.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2864
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2824
11.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
12.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2448
13.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2400
14.Segeč Jan1978 USK Plzeň2384
15.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
16.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2264
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2264
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2264
20.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.2240
21.Louda Jiří1995 USK Plzeň2200
22.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2176
23.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem2061
24.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1936
25.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
26.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1880
27.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1784
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1752
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.1752
30.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1702
31.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1672
32.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
33.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1557
34.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1541
35.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1444
36.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1293
37.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1272
38.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1271
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1237
40.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1235
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1184
42.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1143
43.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1133
44.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1131
45.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1128
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1090
47.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1081
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1081
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1054
50.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1031
51.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.1018
52.Šot Michal1988 SK BC Premiera998
53.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.934
54.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.920
56.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
57.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové872
58.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha842
59.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha805
60.Pistulka Radek1997 USK Plzeň736
61.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.728
62.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná710
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové710
64.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
65.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.688
67.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové658
68.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.652
69.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.640
70.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov632
71.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov622
72.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr608
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr608
74.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno604
75.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.593
76.Helar Ondřej1995 Start Jihlava592
77.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice569
78.Repiar Samuel1994 Super Stars Most564
79.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.562
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov554
81.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.542
82.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice541
83.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.536
85.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška534
86.Helar Jakub1992 Start Jihlava532
87.Kural Martin1999 USK Plzeň528
88.Port Jan1972 TJ Proboštov506
89.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha501
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
91.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.495
92.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 494
93.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera490
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha490
95.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.486
96.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň481
97.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.470
98.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.468
99.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.454
100.Konupka Jiří1965 BaC Kladno452
101.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
102.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové448
103.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže431
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc428
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 428
106.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 424
107.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
108.Schmied Martin1982 TJ Chropyně412
109.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň409
110.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.405
111.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
112.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.396
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná396
114.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně394
115.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást390
116.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice389
117.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
118.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň367
119.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
121.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter362
122.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice359
123.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava356
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 356
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 356
126.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany350
127.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.346
128.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 342
129.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
130.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška322
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň322
132.Kubík Jiří1977 SK Jupiter318
133.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava316
134.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže315
135.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
136.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha310
137.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové307
138.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška280
141.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha278
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.278
Filz Jan1975 SK Prosek Praha278
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter278
145.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
146.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.270
147.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 264
148.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
149.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice256
150.Drudík Ota1992 USK Plzeň252
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
152.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže248
153.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 244
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška244
155.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové242
158.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno239
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice239
161.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice237
162.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
163.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice234
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
166.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice230
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 230
168.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.226
169.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně224
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter224
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
172.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.222
173.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic220
174.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno210
175.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň208
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera208
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka208
178.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
180.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr203
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
182.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
184.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou200
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice200
187.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.196
189.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
190.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
192.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
193.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha174
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha174
195.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň170
196.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
197.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
198.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 164
201.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
203.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
204.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton156
205.Horák Pavel1983 SK BC Premiera154
206.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.152
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno152
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
209.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.146
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové146
211.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
213.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc130
214.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
216.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.125
217.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška124
221.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.120
226.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.114
237.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
240.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
241.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
245.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
246.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy94
247.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
248.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice88
249.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
263.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 84
265.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
266.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Belhárek Petr1980 TJ Chropyně78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vild Petr1974 SK Jupiter78
293.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
294.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
296.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy66
297.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany64
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany64
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka64
300.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice60
303.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany56
304.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
306.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany48
307.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice46
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Palán Václav2001 SK Prosek Praha46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice46
325.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Konečný Jiří1977 SK Jupiter42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
344.Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
346.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
347.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany32
348.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice30
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže30
350.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
352.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
354.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň22
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
358.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka20
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka20
360.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
364.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
368.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
369.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4864
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4512
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3304
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2656
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2640
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2536
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2416
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2320
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2288
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2208
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1936
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
13.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1696
Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1696
15.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1616
16.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1544
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1416
18.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1384
19.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1212
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1158
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1032
22.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1011
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1011
24.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.971
25.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha938
26.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
27.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice792
28.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
29.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
30.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha736
31.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
32.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška699
33.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov676
34.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha670
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha666
36.Slabý Otto1984 USK Plzeň641
37.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA640
38.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
39.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.634
40.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.563
41.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.513
42.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem509
43.Helar Ondřej1995 Start Jihlava490
44.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
45.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 464
46.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter462
47.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.461
48.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera458
49.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice456
50.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava454
Poříz Leoš1974 Start Jihlava454
52.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr444
53.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.436
54.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň429
55.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
56.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové424
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška424
58.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
59.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové414
60.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 406
61.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
62.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton389
63.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně373
64.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka360
65.Pistulka Radek1997 USK Plzeň359
66.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 339
67.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice334
68.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové320
69.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
70.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
71.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže302
72.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.288
73.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter282
74.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
76.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava278
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.274
78.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.272
79.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka266
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno250
83.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha244
84.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.238
85.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
86.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha232
87.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná230
88.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
89.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.206
90.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov203
92.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.200
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr200
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno200
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
97.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně190
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
100.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 188
101.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové184
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
103.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
105.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň164
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 164
107.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška160
108.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
112.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
113.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
115.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic142
116.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
117.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
118.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 133
119.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany128
Port Jan1972 TJ Proboštov128
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou128
124.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 126
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice126
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Jirásek Jan1972 BaC Kladno125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
132.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
133.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
134.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
135.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.114
139.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
143.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
144.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
145.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
147.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň92
149.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň88
150.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže86
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka86
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
154.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
156.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
159.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice78
172.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
173.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
174.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín46
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha46
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice46
183.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
185.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
205.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže38
206.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
210.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
211.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
217.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
222.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
223.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
226.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
227.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
228.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 12
229.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.10
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3160
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2896
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2584
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2528
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2384
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2360
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2264
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2261
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2224
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2128
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
14.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
15.Panochová Jana1997 Super Stars Most1568
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
17.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1256
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1216
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1211
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1080
24.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
25.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1035
26.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1022
27.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha865
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most848
30.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška832
31.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem800
32.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov728
33.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava718
34.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most709
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí706
36.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška666
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň653
38.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
39.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka584
40.Vítková Adéla1992 Start Jihlava582
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň575
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice574
43.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
44.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice531
45.Janošová Petra2000 BaC Kladno530
46.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
47.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 496
48.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov445
49.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton438
50.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška437
51.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň430
53.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno428
54.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
55.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most393
56.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň390
57.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice386
58.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.384
59.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
Paurová Lucie1999 Super Stars Most373
62.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.364
63.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka361
64.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava349
65.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha345
66.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice341
67.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
68.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.336
69.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 335
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
71.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně333
72.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 326
73.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
74.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
75.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.310
76.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.306
77.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 304
78.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno301
79.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov299
80.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
81.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
82.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
83.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
84.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná274
85.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná270
86.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha264
87.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr254
88.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice236
89.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
90.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška228
91.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
92.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera220
93.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
94.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže202
95.Dufková Monika1999 BaC Kladno198
96.Srbová Adéla2000 BaC Kladno170
97.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.160
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
99.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín158
100.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
101.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
102.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice150
103.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany148
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
105.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
106.Hašková Jana1999 BaC Kladno126
107.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
108.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška124
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
111.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most118
112.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň116
113.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
119.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
120.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín110
121.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 98
122.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
123.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
124.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice86
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
131.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka82
132.Polívková Eliška1998 USK Plzeň80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
134.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
154.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
155.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
156.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
157.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc46
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc46
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
162.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
169.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
171.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
175.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
179.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
183.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.22
187.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4432
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.4432
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3824
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3538
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3258
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
8.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3080
9.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2944
10.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2656
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2656
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2608
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2536
14.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2488
15.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2480
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2480
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2416
18.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2242
19.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2184
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2046
21.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1896
24.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1832
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1808
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1808
Panochová Jana1997 Super Stars Most1808
28.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1744
29.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1568
30.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1504
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
32.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1384
33.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1360
34.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1280
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
37.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1198
38.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1174
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1172
40.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
41.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA972
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice961
43.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.954
44.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.913
45.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno911
46.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava906
47.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
48.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň824
50.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov789
51.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
52.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
53.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 675
Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 675
55.Erbenová Monika1986 BaC Kladno670
56.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška665
57.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 660
58.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha656
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava653
60.Vítková Adéla1992 Start Jihlava642
61.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
62.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera605
63.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno604
64.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.592
65.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.582
66.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
67.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.560
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
69.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr543
70.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice532
71.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
72.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 518
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha518
74.Paurová Lucie1999 Super Stars Most517
75.Janošová Petra2000 BaC Kladno511
76.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí508
77.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná501
79.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava483
80.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice440
81.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter438
82.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín434
83.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 430
84.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 424
85.Srbová Adéla2000 BaC Kladno397
86.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
87.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
88.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice358
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
90.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
91.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná351
92.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha346
93.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
95.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most341
96.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha338
97.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka330
98.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
99.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška308
100.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
102.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
103.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
104.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
105.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň284
106.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
107.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.273
108.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
109.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška252
110.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
111.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
112.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most237
113.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
114.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
115.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
116.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
117.Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic212
118.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
120.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
122.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
124.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
126.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
127.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
128.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
129.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha157
130.Hašková Jana1999 BaC Kladno156
131.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
132.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
133.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
135.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
136.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
137.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice138
147.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka126
148.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška125
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
151.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň124
152.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
154.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
165.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
173.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
174.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc86
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
179.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
192.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
194.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
195.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy64
196.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
197.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany46
198.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
200.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
205.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.22
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4512
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4104
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3176
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3120
5.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov2920
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2640
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2416
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2320
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1696
13.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1666
14.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1581
15.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1280
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1280
17.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1208
18.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1192
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
20.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1176
21.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1160
22.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1136
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1107
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1011
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice984
26.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška935
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
28.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov848
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most830
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most805
31.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška804
32.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň800
33.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera730
34.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava718
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška699
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most664
37.Erbenová Monika1986 BaC Kladno638
38.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
41.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice562
42.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.550
43.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha522
44.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
45.Vítková Adéla1992 Start Jihlava486
46.Pořízová Radka1977 Start Jihlava454
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice453
48.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice440
49.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.436
50.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka429
51.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové418
52.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno416
53.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň414
54.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška410
55.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha408
56.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA400
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.400
Vocelková Anna1994 USK Plzeň400
59.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno398
60.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň374
61.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
62.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr362
63.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 358
64.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 356
65.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň348
66.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
67.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
68.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
69.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
70.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
71.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice308
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
73.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín302
74.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 296
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí296
76.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter294
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.294
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava294
79.Janošová Petra2000 BaC Kladno293
80.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 285
81.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
84.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov278
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
87.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most274
88.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera272
89.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň266
90.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná254
91.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
93.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 241
94.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná238
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
96.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice234
98.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
100.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
101.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
102.Srbová Adéla2000 BaC Kladno212
103.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
104.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň192
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška192
107.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha188
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice188
109.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
110.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha182
111.Tröstlová Daniela1988 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic168
112.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton167
113.Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr164
114.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka162
115.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
116.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň160
Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
119.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most157
120.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
121.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
122.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha146
123.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
124.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
125.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
126.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
127.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
130.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
131.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany120
133.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
137.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
143.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha110
144.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň96
146.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška88
147.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
151.Dufková Monika1999 BaC Kladno84
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
153.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
156.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
174.Panochová Jana1997 Super Stars Most74
175.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
176.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc46
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice46
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice46
182.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
184.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
200.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice38
201.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany36
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
203.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
204.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
207.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
208.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
212.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.18
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
216.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany14
217.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
218.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
219.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPB Pohár Akademie - MostB15.02.2015
2GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
3VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
4GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
5GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
6GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
7GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
8GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
9GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
10GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
11GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
12GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
13GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
14Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
15GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
16GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
17GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
18GPB Most - MostB31.05.2015
19GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
2020. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
21GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
22Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
23GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
24GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
25GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
26GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
27GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
28GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
29GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
30GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
31GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
32GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
33GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
34GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
35Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
36GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
37GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
38GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
39GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
40GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
41GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
42Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
43OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
44GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
45OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
46OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
47OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
48OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
49OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
50OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
51MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading