logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 16.02.2016

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
24.02.2015 - 16.02.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2824
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2413
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1160
5.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1089
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice989
7.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky896
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.894
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň860
10.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov737
11.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš730
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno707
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně670
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.616
15.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava590
16.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most530
17.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.504
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha488
20.Herzán David2002 Slavoj Podivín485
21.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava466
22.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc450
23.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov447
24.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice442
25.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
26.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš432
27.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice418
28.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice402
29.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov401
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA380
31.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
32.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.356
33.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha340
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.340
35.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.337
36.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.326
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno323
38.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha299
39.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
40.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava282
41.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.280
43.Janošov Radek2003 BaC Kladno277
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov277
45.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice276
47.Cach David2002 Super Stars Most274
48.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
49.Altera Jan2004 BaC Kladno262
50.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.258
51.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha256
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš256
53.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice245
54.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov244
55.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
56.Rieger Karel2003 TJ Proboštov206
57.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice200
58.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
59.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha180
60.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
61.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.162
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.162
63.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš156
64.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton153
65.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice151
66.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice150
67.Psota Ondřej2003 Super Stars Most148
68.Port Jan2003 TJ Proboštov146
69.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem144
70.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
71.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.138
72.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.134
73.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně133
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
75.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem132
76.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
77.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
78.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
79.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha125
80.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava120
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
84.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha116
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha116
86.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov113
87.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
89.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
90.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.108
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš108
92.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice103
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná103
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.103
95.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton99
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.99
97.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná97
98.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka96
100.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
101.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav89
102.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
104.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
105.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín85
106.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.84
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav84
110.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.82
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most82
112.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
118.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
119.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.74
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA74
121.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm73
122.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov72
124.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná67
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.67
126.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
127.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.64
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha64
130.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš63
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice63
132.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
133.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
135.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav57
136.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice56
138.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška55
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.55
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.55
141.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice54
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov54
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice54
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška54
148.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.52
150.Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav51
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice51
152.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
153.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka48
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice48
157.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové46
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
159.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice42
165.Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.41
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.41
167.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most40
168.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.39
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka39
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 39
171.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
174.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.37
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.37
176.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
177.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
178.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov30
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka30
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany30
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.30
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka30
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš30
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš30
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky30
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.30
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice30
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš30
190.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha29
191.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
192.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
193.Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava26
197.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc25
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 25
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.25
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná25
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná25
202.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice24
Škoda Filip2002 TJ Proboštov24
204.Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.23
205.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA22
206.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
207.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice18
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha18
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže18
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
214.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem16
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha16
217.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA15
218.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice14
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most14
Hora Aleš2003 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Stejskal Václav2003 Super Stars Most14
223.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 13
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
227.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Hronek Jan2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.12
Kundrát David2006 Badminton VK Aš12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc12
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice12
235.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA10
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.10
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most10
239.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Kincl Jan2003 Badminton School Brno, z.s.9
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže9
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka9
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 9
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka9
Trča Jonáš2003 SKB Český Krumlov9
252.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 7
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha7
256.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA6
Janáček David2004 BK ARION PRAHA6
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.6
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice6
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA6
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.6
264.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice4
265.Griger Samuel2003 SK Podolí3
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Krahula Jan2005 SK Podolí3
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most3
Mařan Ondřej2003 SK Děčín3
Oberajtr Adam2002 Badminton School Brno, z.s.3
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.3
Vlasák David2004 Super Stars Most3
273.Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem2
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2989
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2989
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1736
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1710
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1614
6.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1405
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1366
8.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1268
9.Herzán David2002 Slavoj Podivín1219
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1171
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1171
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1161
13.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava1158
14.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
15.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1104
16.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1003
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1003
18.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš974
19.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky882
20.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.858
21.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov832
22.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice776
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov776
24.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.733
25.Morávek Michal2002 BaC Kladno707
26.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava706
28.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně693
29.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno683
30.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš670
31.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most628
32.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.622
33.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA542
34.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc516
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha516
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.492
37.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice490
38.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš452
39.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha436
40.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha430
41.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice429
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov429
43.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha428
44.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.427
45.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.416
46.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
47.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava400
48.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice388
49.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha383
50.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
51.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha364
Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.364
53.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice354
54.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov331
55.Altera Jan2004 BaC Kladno328
Janošov Radek2003 BaC Kladno328
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem328
58.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
59.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha317
60.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
61.Cach David2002 Super Stars Most310
62.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice304
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice304
64.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov302
65.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem292
66.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice291
67.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín284
69.Port Jan2003 TJ Proboštov272
70.Psota Ondřej2003 Super Stars Most268
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
72.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.248
73.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš246
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.246
75.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
76.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.242
77.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka234
78.Rieger Karel2003 TJ Proboštov230
79.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín228
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most228
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín228
82.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha216
84.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
85.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.210
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
87.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.208
88.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
89.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.202
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
92.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.200
94.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton196
95.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.184
96.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA183
97.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice179
98.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.170
99.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha169
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha169
101.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná166
102.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice164
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
104.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice156
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava156
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka156
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš156
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka156
111.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška154
112.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice151
113.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš144
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.144
115.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 134
116.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm132
117.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná130
118.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.128
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha128
120.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav126
125.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc124
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
128.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka120
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav120
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka120
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav120
134.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice114
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška114
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice114
139.Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.110
140.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka108
141.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov104
142.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
143.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.101
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.101
145.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
146.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.98
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
148.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem94
149.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA88
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně88
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná88
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
158.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA86
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové86
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové86
162.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA84
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.84
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná84
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav84
167.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice78
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš78
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš78
189.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.76
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
191.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
192.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA67
193.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka66
194.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.64
Škoda Filip2002 TJ Proboštov64
197.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 58
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha58
199.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 55
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
201.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
202.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
203.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava50
206.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice46
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
209.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka42
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA42
Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.42
Kincl Jan2003 Badminton School Brno, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže42
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže42
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná42
230.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
231.Griger Samuel2003 SK Podolí38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
237.Čáp Adam2003 SK Podolí26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Krahula Jan2005 SK Podolí26
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.26
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.26
Valouch Ondřej2006 Badminton School Brno, z.s.26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
247.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 25
248.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Stejskal Václav2003 Super Stars Most14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
254.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
256.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Janáček David2004 BK ARION PRAHA12
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3416
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2621
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1636
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1214
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1059
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice976
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně960
8.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.909
9.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava801
10.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš774
11.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.708
12.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
13.Morávek Michal2002 BaC Kladno692
14.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.658
15.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava654
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.640
17.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA594
18.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov523
19.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha515
20.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.469
21.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc456
22.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.452
23.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov445
24.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha442
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice428
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
27.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš406
28.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha400
29.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.390
30.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.382
31.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice371
32.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov369
33.Prek Šimon2002 Badminton School Brno, z.s.331
34.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno326
35.Janošov Radek2003 BaC Kladno314
36.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
37.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
38.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most278
39.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice277
40.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
41.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice260
42.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.256
43.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha255
44.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky254
45.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha244
46.Psota Ondřej2003 Super Stars Most242
47.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.238
Rieger Karel2003 TJ Proboštov238
49.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha219
51.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
52.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha214
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.214
54.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš211
55.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava208
56.Altera Jan2004 BaC Kladno206
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
58.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš204
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
60.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
61.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.184
62.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice182
63.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov180
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
65.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
66.Uher Alexandr2002 Badminton School Brno, z.s.174
67.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
68.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.170
69.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.169
70.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov164
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice164
72.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
73.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice158
74.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
75.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.153
76.Cach David2002 Super Stars Most146
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín144
78.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha142
79.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.138
82.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.134
83.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka132
84.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
85.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov128
86.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
89.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
92.Port Jan2003 TJ Proboštov110
93.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha88
96.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
97.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.84
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš84
100.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha80
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
104.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže78
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín78
111.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha70
112.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno, z.s.68
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice68
114.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
115.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
117.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno, z.s.63
118.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm59
119.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA58
121.Juřica Patrik2004 Badminton School Brno, z.s.56
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov56
123.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná55
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
128.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
129.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
132.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most50
133.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA46
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice46
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
138.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava42
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
162.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
164.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
165.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky38
166.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
167.Škoda Filip2002 TJ Proboštov28
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most28
169.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
175.Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
177.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton School Brno, z.s.14
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šebesta Martin2005 Badminton School Brno, z.s.14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
181.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně13
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha13
Turek Oliver2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
189.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Číp Dominik2002 Badminton School Brno, z.s.12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Marinov Martin2003 Badminton School Brno, z.s.12
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2696
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2184
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2062
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1664
6.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1156
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1146
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1146
9.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice905
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 718
11.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.707
12.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most696
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.696
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.647
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.630
16.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín589
17.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov531
18.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice524
19.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov465
20.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně464
21.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče446
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice422
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.418
24.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
25.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně380
26.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče369
27.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň368
28.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně348
29.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice343
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.336
31.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr326
32.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.320
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš320
34.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most312
35.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
36.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka300
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice296
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava288
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín288
40.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.280
41.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton268
42.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice266
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.266
44.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
45.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice236
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov236
47.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš227
48.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha224
49.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha223
50.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice217
51.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice212
52.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice211
53.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most206
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
55.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.204
56.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice201
57.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava196
58.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
59.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Pálková Tereza2002 Super Stars Most188
61.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice183
62.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.180
63.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
64.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.173
65.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže169
66.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice166
68.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice165
69.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka164
70.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
71.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
72.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň156
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.156
74.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín152
75.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka145
76.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.144
77.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 142
78.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
79.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš132
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
82.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 130
83.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice125
84.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice124
86.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice123
87.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
88.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.118
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
90.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky116
92.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
93.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice109
94.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice108
96.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA104
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha104
98.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov99
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton99
100.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
101.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.94
102.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany92
103.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm91
104.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Königová Nicola2004 TJ Proboštov88
106.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most86
Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
109.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice84
110.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha80
111.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
114.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice76
116.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.73
117.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov72
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
119.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
120.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
121.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.66
Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou66
124.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
126.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov59
127.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.56
128.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.54
131.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha52
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha52
133.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové46
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava46
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové46
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové46
137.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.44
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.44
139.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
149.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
150.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA39
151.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 38
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky38
153.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.34
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.34
155.Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov33
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha33
158.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
159.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš30
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka30
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka30
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha30
163.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
164.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
169.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha25
170.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.22
171.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov18
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha18
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
177.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most17
178.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most14
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov14
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky14
183.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně13
185.Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 10
186.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA9
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav9
Sovová Markéta2004 Badminton School Brno, z.s.9
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3512
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3512
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2608
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2096
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1982
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1885
7.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1701
8.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1597
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1459
10.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1411
11.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1320
12.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.1312
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1312
14.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1264
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1126
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice958
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice958
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha958
19.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka788
20.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče740
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.721
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.721
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň706
24.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče680
25.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.669
26.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.658
27.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín656
28.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava633
29.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice630
30.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně551
31.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka520
32.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně499
33.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.487
34.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr480
35.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň466
36.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně450
37.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš440
38.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most439
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice433
40.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice419
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice419
42.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš404
43.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton403
44.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.395
45.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice380
46.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice363
47.Pálková Tereza2002 Super Stars Most362
48.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice359
49.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže357
50.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
52.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha355
53.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice348
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice348
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice348
56.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.340
57.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice317
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice317
59.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha302
60.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha296
61.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice288
62.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava280
63.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most278
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň276
65.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.275
66.Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.268
67.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka266
68.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most260
69.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha254
70.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha253
71.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.252
73.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.250
74.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
75.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.244
76.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 242
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 242
78.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava239
79.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice238
80.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
81.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice224
82.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.216
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
84.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
85.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha202
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
87.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice200
88.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.194
89.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice192
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice192
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
93.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
94.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.174
95.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín170
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.170
97.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice166
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.166
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
100.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov164
101.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
102.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín152
103.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov150
104.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.146
105.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
107.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA134
108.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.128
110.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
112.Černá Tereza2002 TJ Dobřany125
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov125
114.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov124
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha124
Königová Nicola2004 TJ Proboštov124
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
122.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
124.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most118
125.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice114
127.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové112
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové112
129.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.104
130.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš102
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
133.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem94
134.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín92
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky92
136.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 88
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA88
138.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice86
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov86
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové86
143.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka78
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha78
158.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
159.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov64
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
161.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most52
162.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 46
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha46
167.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Sovová Markéta2004 Badminton School Brno, z.s.42
174.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
181.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
183.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov26
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2669
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2600
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2206
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1798
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1124
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1095
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1095
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha931
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
10.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče816
11.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most780
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.732
13.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka710
14.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.696
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň693
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 681
17.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.653
18.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava558
19.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně536
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov523
21.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.471
22.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň432
23.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice418
24.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.386
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.386
26.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice376
27.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov369
28.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.367
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton367
30.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně363
31.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín362
32.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice356
33.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most348
34.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava336
35.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně328
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.324
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice323
38.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka320
39.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha300
40.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice278
41.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice251
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
43.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr248
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
45.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče244
46.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem232
47.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice218
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha218
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
50.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov214
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
52.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice206
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice206
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
55.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
56.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň198
57.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.181
58.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.180
59.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
60.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
61.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš168
62.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice166
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš166
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
65.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
66.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha157
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most156
68.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky152
69.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton146
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín146
71.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno, z.s.141
72.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.140
73.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice139
74.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
76.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha136
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice134
78.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka130
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže130
80.Königová Nicola2004 TJ Proboštov128
81.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice126
82.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov125
83.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice122
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.122
86.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
91.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most118
92.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno, z.s.117
93.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou114
95.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA104
96.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.101
97.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 97
98.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.96
99.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem94
100.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most92
101.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice90
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
103.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov88
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha88
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava88
106.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
107.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice84
110.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton82
111.Nováková Michaela2002 Badminton School Brno, z.s.80
112.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice78
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš78
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín78
116.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.76
117.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha73
118.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.70
120.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.68
121.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA67
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha67
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.67
124.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha58
125.Kulhavá Veronika2004 Badminton School Brno, z.s.56
126.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
129.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 54
131.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
132.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
133.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov46
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov46
137.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Mühlheimová Miriam2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha42
151.Komárková Sabina2003 Badminton School Brno, z.s.38
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.38
154.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most28
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most28
156.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most26
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín26
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
166.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 25
167.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.24
168.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.14
170.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně13
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 13
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha13
174.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha12
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Sovová Markéta2004 Badminton School Brno, z.s.12
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - Witte Cup - NejdekC07.03.2015
2GPC U15 - Purkmistr - DobřanyC14.03.2015
3KP U15 - LiberecD14.03.2015
4KP U15 - MostD14.03.2015
5GPC U15 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC21.03.2015
6OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
7OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
8OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
9OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
10OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
11OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
12OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
13OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
14MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
15GPC U15 - otevřený - Hradec KrálovéC30.08.2015
162. GPB U15 - MostB13.09.2015
17GPC U15 - České BudějoviceC19.09.2015
18GPC U15 otevřený - AšC26.09.2015
19GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC03.10.2015
20GPC U15 - BřeclavC10.10.2015
21Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
22GPC U15 otevřený - LiberecC18.10.2015
23GPC U15 otevřený - Praha - ZMC24.10.2015
24GPC U15 otevřený - Praha - VinořC24.10.2015
25GPD U15 otevřený - Ústí nad LabemD07.11.2015
26OP U15 - Hradec KrálovéSKP07.11.2015
27OP U15 - Benátky nad JizerouSKP07.11.2015
28OP U15 - České BudějoviceSKP08.11.2015
29KP U15 - LiberecD08.11.2015
30OP U15 - TepliceSKP14.11.2015
31OP U15 - PrahaSKP21.11.2015
32GPC U15 otevřený - MostC21.11.2015
33GPC Kladno Open - KladnoC22.11.2015
34GPD U15 - TáborD22.11.2015
35GPD U15 - Brno - KuklenskáD28.11.2015
36GPC U15 - kvalifikace na MČR - PlzeňC29.11.2015
37OP U15 - PřerovSKP12.12.2015
38GPD U15 - České BudějoviceD12.12.2015
39OP U15 - BrnoSKP13.12.2015
40MČR jednotlivců - LiberecMČR20.12.2015
411. GPD U15 - ProboštovD09.01.2016
42GPC U15 - JihlavaC09.01.2016
431. GPD U15 - Liberec - VesecD09.01.2016
44VT a KP ČOS - KlimkoviceC10.01.2016
451. GPC U15 - Orlová - LutyněC16.01.2016
461. GPC U15 - Benátky nad JizerouC17.01.2016
471. GPC U15 - PrahaC24.01.2016
481. GPC U15 - LiberecC24.01.2016
491. GPC U15 - OsíkC30.01.2016
501. GPC U15 - České BudějoviceC30.01.2016
511. GPC U15 - AšC30.01.2016
521. GPC U15 - BrnoC31.01.2016
531. GPA U15 - Orlová - LutyněA14.02.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading