logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 16.02.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
16.02.2015 - 16.02.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3544
3.Louda Jan1999 USK Plzeň3184
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2816
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2744
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2200
8.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2176
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2048
10.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1960
11.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1936
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1909
13.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1836
14.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
15.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1720
16.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1576
17.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1272
18.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1270
19.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1152
21.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton1101
22.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1093
23.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 1048
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
25.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.926
26.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
29.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.911
30.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.875
31.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.796
32.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.745
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem745
34.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr744
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové734
36.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.726
37.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň725
38.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha698
39.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška690
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška639
41.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice637
42.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
43.Repiar Samuel1994 Super Stars Most618
44.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže603
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha590
46.Kural Martin1999 USK Plzeň569
47.Schmied Martin1982 TJ Chropyně560
48.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.556
49.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem552
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
51.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.510
52.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.504
53.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.482
54.Pistulka Radek1997 USK Plzeň472
55.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové464
56.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 448
57.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
58.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov444
59.Helar Ondřej1995 Start Jihlava437
60.Slabý Otto1984 USK Plzeň434
61.Port Jan1972 TJ Proboštov432
62.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.399
63.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov394
64.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno392
65.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
66.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno374
67.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.366
68.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice364
69.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.362
70.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně361
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška356
72.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.352
73.Šot Michal1988 SK BC Premiera340
74.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.328
75.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
77.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.322
79.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň320
82.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 318
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 318
84.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera306
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha306
86.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov302
87.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové296
88.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 282
89.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha280
Poříz Leoš1974 Start Jihlava280
92.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA278
93.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton272
94.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.271
95.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
96.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic261
97.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
98.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
99.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
100.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
101.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha232
102.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka230
103.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň228
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno228
105.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.222
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc222
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové222
108.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň220
109.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
110.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
111.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové208
112.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň198
114.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava192
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
117.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.190
118.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň186
120.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka184
121.Kubík Jiří1977 SK Jupiter180
122.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
124.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
125.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc172
126.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
127.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka168
128.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice166
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice166
130.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.164
132.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška163
133.Konupka Jiří1965 BaC Kladno162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
135.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně160
136.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera154
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha154
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 154
139.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
140.Čapek Jiří1975 Super Stars Most147
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
142.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
143.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice138
146.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha134
147.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška133
148.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most132
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové132
151.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
153.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice129
154.Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 127
155.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice126
157.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
161.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
162.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 123
163.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.122
164.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha120
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
166.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice118
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
168.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.116
169.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 114
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
172.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem112
173.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
174.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha110
Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
176.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
177.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter104
178.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice103
180.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou100
181.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.99
182.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
184.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
185.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
187.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most94
189.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň93
190.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha92
Horák Pavel1983 SK BC Premiera92
192.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.91
193.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
194.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
196.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
197.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
199.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany84
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton84
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr84
202.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
203.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
204.Šída Martin1993 BK TU v Liberci, z.s.80
205.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
206.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška78
Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
213.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
214.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
215.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka74
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.74
217.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň73
218.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
220.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice70
221.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
223.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
224.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
225.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov59
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
227.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Ondrášek David1996 Super Stars Most58
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.58
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc58
231.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
232.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.54
236.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 52
237.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
238.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Palán Václav2001 SK Prosek Praha46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Schick Jindřich1975 SK Podolí46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice46
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr46
248.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
249.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vild Petr1974 SK Jupiter42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
271.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
272.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.40
275.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
277.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno36
278.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka35
279.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
280.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
284.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka31
285.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
287.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
288.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice26
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
296.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně25
297.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha24
Novotný Robert1978 BaC Kladno24
299.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška22
300.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha20
304.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
305.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc18
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.18
308.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most16
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže16
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
315.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
Schröfel Erik1972 SK Jupiter14
320.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary13
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany13
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
329.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.12
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 12
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice12
Konečný Jiří1977 SK Jupiter12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA12
344.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
347.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
351.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka7
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň7
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava7
355.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
358.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
360.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice4016
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4016
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3960
4.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3656
5.Louda Jan1999 USK Plzeň3392
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3176
8.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3152
9.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2864
10.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2824
11.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
12.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2400
13.Segeč Jan1978 USK Plzeň2384
14.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
15.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
16.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2288
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2264
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2264
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.2240
20.Louda Jiří1995 USK Plzeň2200
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2200
22.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2176
23.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem2061
24.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1936
25.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1880
27.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1814
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1752
29.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1702
30.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1672
31.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
32.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1606
33.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1557
34.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1541
35.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.1448
36.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1368
37.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1354
38.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1293
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1237
40.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1235
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1184
42.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1143
43.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1133
44.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1131
45.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1128
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1090
47.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1081
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1081
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1054
50.Šot Michal1988 SK BC Premiera998
51.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr935
52.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.934
53.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.920
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha912
56.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.890
57.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň832
59.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha805
60.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže767
61.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové760
62.Kural Martin1999 USK Plzeň736
63.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.728
64.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná710
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové710
66.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
67.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové684
68.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.652
69.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr642
70.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov622
71.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže616
72.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr608
73.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno604
74.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.593
75.Helar Ondřej1995 Start Jihlava592
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.592
77.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice569
78.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.562
79.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.558
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov554
81.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.550
82.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.542
83.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice541
84.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.536
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.536
86.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška534
87.Helar Jakub1992 Start Jihlava532
Repiar Samuel1994 Super Stars Most532
89.Port Jan1972 TJ Proboštov506
90.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov502
91.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha501
92.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
93.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.495
94.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 494
95.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera490
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha490
97.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha486
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.486
99.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň481
100.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.468
101.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.454
102.Konupka Jiří1965 BaC Kladno452
103.Poříz Leoš1974 Start Jihlava450
104.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové448
105.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.432
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc428
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 428
108.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 424
109.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
110.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň413
111.Schmied Martin1982 TJ Chropyně412
112.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň409
113.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.405
114.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
115.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.396
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná396
117.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně394
118.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást390
119.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice389
120.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
121.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
123.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter362
124.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice359
125.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava356
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 356
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 356
128.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.350
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany350
130.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 342
131.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
132.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška322
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň322
134.Kubík Jiří1977 SK Jupiter318
135.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava316
136.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže315
137.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
138.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.310
139.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové307
140.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter298
141.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška280
144.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
145.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové274
146.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.270
147.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 264
148.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
149.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň258
150.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice256
151.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
152.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic246
153.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 244
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška244
155.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter242
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
158.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno239
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice239
161.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice237
162.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
163.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice234
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
166.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice230
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 230
169.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.226
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most226
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.226
172.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně224
173.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.222
174.Drudík Ota1992 USK Plzeň220
175.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno210
176.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera208
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň208
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka208
179.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
181.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr203
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
183.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
185.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou200
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice200
188.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha198
190.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
191.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
193.Ondrášek David1996 Super Stars Most190
194.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
195.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha174
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha174
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 174
198.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
199.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
200.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
204.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
206.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
207.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton156
208.Horák Pavel1983 SK BC Premiera154
209.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.152
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno152
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
212.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
213.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.146
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové146
215.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA138
217.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc130
218.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
220.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.125
221.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška124
225.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.120
230.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
239.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most112
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
244.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
245.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
249.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
250.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy94
251.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
252.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice88
253.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
267.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 84
269.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
270.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Belhárek Petr1980 TJ Chropyně78
Blažek Marian1977 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc78
Ježík Miroslav1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vild Petr1974 SK Jupiter78
297.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
298.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
299.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
301.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 64
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany64
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany64
304.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice60
308.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany56
309.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
311.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany48
312.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice46
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Palán Václav2001 SK Prosek Praha46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice46
328.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Konečný Jiří1977 SK Jupiter42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
346.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň40
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.40
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň40
Paleček Tomáš1980 USK Plzeň40
Popilka Pavel1977 USK Plzeň40
351.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
352.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
353.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové32
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany32
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně32
356.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice30
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže30
358.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
360.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
361.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
364.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka20
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka20
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
367.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
Schröfel Erik1972 SK Jupiter18
372.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
377.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
378.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4864
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4512
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3304
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2656
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2640
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2536
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2416
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2288
9.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2232
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2208
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1952
12.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1936
13.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1696
14.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1616
15.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1557
16.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1544
17.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1384
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1262
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1254
20.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1212
21.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1032
22.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1011
23.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.971
24.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr953
25.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha938
26.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
27.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.881
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha830
29.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové824
30.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice792
31.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
32.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most742
33.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
34.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška699
35.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov676
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha666
37.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA640
38.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem639
39.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha636
Šot Michal1988 SK BC Premiera636
41.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.634
42.Slabý Otto1984 USK Plzeň625
43.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.563
44.Helar Ondřej1995 Start Jihlava490
45.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr478
46.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 464
47.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter462
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.461
49.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera458
50.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice456
51.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava454
Poříz Leoš1974 Start Jihlava454
53.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.436
54.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň429
55.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
56.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška424
57.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
58.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové414
59.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 406
60.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.398
61.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
62.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton389
63.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně373
64.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka360
65.Pistulka Radek1997 USK Plzeň359
66.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice334
67.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové320
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno320
69.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
70.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
71.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 307
72.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.306
73.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže302
74.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže294
75.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter282
76.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov280
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
78.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava278
79.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka266
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
82.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.240
Port Jan1972 TJ Proboštov240
84.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
85.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha232
86.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná230
87.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
88.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň214
89.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.206
90.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov203
92.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.200
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr200
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno200
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
97.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně190
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
100.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 188
101.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové184
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
103.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.182
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
105.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic168
106.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 164
107.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.160
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška160
109.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.156
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
113.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
114.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
116.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
117.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
118.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 133
119.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha132
120.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň130
121.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany128
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou128
125.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 126
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice126
128.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Jirásek Jan1972 BaC Kladno125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
133.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
134.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
135.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka118
136.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
137.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň114
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.114
142.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
146.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
Ondrášek David1996 Super Stars Most110
148.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha104
149.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
150.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
152.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
153.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
155.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
157.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
162.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice78
174.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka70
175.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
176.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Segeč Jan1978 USK Plzeň64
178.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
179.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín46
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha46
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice46
188.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže44
190.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Míča Tomáš1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň42
Ostrý Lukáš1992 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
210.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.40
211.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
215.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
216.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most32
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
222.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
226.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
228.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy23
229.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
232.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Helar Jakub1992 Start Jihlava14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
237.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
238.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 12
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3160
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2896
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2584
5.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2504
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2384
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2360
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2296
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2261
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň2224
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2008
14.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
15.Panochová Jana1997 Super Stars Most1480
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
17.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1272
19.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1256
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1211
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1131
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1080
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
26.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1022
27.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
28.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí914
29.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha865
30.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška832
31.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem800
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most736
33.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov728
34.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava718
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška666
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň653
37.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most613
38.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
39.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka584
40.Vítková Adéla1992 Start Jihlava582
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň575
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice574
43.Janošová Petra2000 BaC Kladno562
44.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
45.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice531
46.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
47.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka473
48.Paurová Lucie1999 Super Stars Most453
49.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov445
50.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton438
51.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška437
52.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň430
54.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno428
55.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 422
56.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most393
57.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň390
58.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice386
59.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
60.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
61.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.364
62.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava349
63.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha345
64.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice341
65.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
66.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.336
67.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 335
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
69.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně333
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 326
71.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
72.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
73.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.310
74.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 304
75.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov299
76.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
77.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
78.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
79.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
80.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
81.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná274
82.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná270
83.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno269
84.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr254
85.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice236
86.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
87.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
88.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška228
89.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
90.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera220
91.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
92.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže202
Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
94.Dufková Monika1999 BaC Kladno198
95.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.194
96.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.160
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
98.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín158
99.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
100.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
101.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice150
102.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany148
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
104.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
105.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň142
106.Hašková Jana1999 BaC Kladno126
107.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
108.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška124
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
111.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most118
112.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
118.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 112
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
121.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín110
122.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka96
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
124.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
126.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice86
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
133.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Polívková Eliška1998 USK Plzeň80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
136.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
156.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
157.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
158.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
159.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
160.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka48
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice48
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
163.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc46
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc46
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
168.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany44
169.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
174.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
177.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
179.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
184.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
187.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
192.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4432
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.4432
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3824
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3538
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3258
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
8.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3080
9.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2944
10.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2672
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2600
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2592
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2592
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2536
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2488
16.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2480
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2440
18.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
19.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2242
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2046
21.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
23.Panochová Jana1997 Super Stars Most1904
24.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1808
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1808
26.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1736
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1736
28.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1720
29.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1568
30.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1480
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
32.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1384
33.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1360
34.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1280
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1256
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1256
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1172
40.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1146
41.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
42.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA972
43.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice961
44.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.913
45.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno911
46.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava906
47.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň790
49.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov789
50.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
51.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
52.Paurová Lucie1999 Super Stars Most709
53.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 686
54.Erbenová Monika1986 BaC Kladno670
55.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška665
56.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha656
57.Pořízová Radka1977 Start Jihlava653
58.Vítková Adéla1992 Start Jihlava642
59.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
60.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí620
61.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera605
62.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno604
63.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.582
64.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 581
65.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
67.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.560
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
69.Janošová Petra2000 BaC Kladno545
70.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr543
71.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice532
72.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.520
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
74.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 518
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha518
76.Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
77.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná501
79.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava483
80.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 450
81.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice440
82.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter438
83.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín434
84.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 424
85.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
86.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera366
87.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice358
88.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
89.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
90.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka352
91.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná351
92.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha346
93.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
95.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most341
96.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka334
97.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
98.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška308
99.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
101.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
102.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
103.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
104.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
105.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň284
106.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
107.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.273
108.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
109.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška252
110.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
111.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava242
113.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
114.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
115.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha226
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
117.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
118.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
120.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
122.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
124.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
126.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
127.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň174
128.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
129.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
130.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha157
131.Hašková Jana1999 BaC Kladno156
132.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
133.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
134.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
136.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
137.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
138.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín138
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice138
148.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška125
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
152.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
154.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
165.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
177.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
178.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany88
179.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc86
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 86
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
185.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
196.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
198.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
199.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
201.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
203.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
205.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň30
206.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4512
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4104
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3176
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3120
5.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov2920
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2640
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2416
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2064
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1760
13.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1666
14.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1581
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1432
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1416
17.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1408
18.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1280
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1224
20.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1176
21.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1160
22.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1136
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1107
24.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1024
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice984
26.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr953
27.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška935
28.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
29.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov848
30.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška804
31.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera730
32.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava718
33.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most709
34.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha700
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška699
36.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most664
37.Erbenová Monika1986 BaC Kladno638
38.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
39.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most606
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
41.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice562
42.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha522
43.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
44.Vítková Adéla1992 Start Jihlava486
45.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr474
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň470
47.Janošová Petra2000 BaC Kladno459
48.Pořízová Radka1977 Start Jihlava454
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.454
50.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice453
51.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice440
52.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.436
53.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka429
54.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové418
55.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno416
56.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň414
57.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška410
58.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA400
59.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno398
60.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha376
61.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
62.Vocelková Anna1994 USK Plzeň359
63.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 358
64.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň348
65.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton342
66.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí328
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
68.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
69.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
70.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
71.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice308
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
73.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín302
74.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 296
75.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter294
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.294
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava294
78.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 290
79.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
80.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 286
81.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka280
84.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov278
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
87.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most274
88.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera272
89.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň266
90.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná254
91.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
94.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná238
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
96.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice234
98.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
100.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
101.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
102.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 209
103.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
104.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň198
105.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka194
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno194
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava194
108.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň192
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška192
110.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha188
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice188
112.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
113.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha182
114.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton167
115.Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr164
116.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
117.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter160
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
119.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
120.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
121.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha146
122.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
123.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
124.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
125.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
126.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
130.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
131.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany120
133.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most118
134.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
137.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
142.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha110
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
144.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
145.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška88
146.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
149.Dufková Monika1999 BaC Kladno84
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
151.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
155.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín78
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
173.Panochová Jana1997 Super Stars Most74
174.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
175.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka70
176.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
177.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc46
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice46
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice46
183.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
185.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
200.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany36
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
202.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
203.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy33
204.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
211.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany28
212.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
217.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
218.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
221.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň14
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 14
224.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
225.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
226.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Hradec KrálovéC28.02.2015
2VC města Plzně - Plzeň - BoryA08.03.2015
3GPC dospělých - Brno - Pisárky - KuklenskáC08.03.2015
4GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
5GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
6GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
7GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
8GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
9GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
10GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
11GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
12GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
13Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
14GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
15GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
16GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
17GPB Most - MostB31.05.2015
18GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
1920. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
20GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
21Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
22GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
23GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
24GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
25GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
26GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
27GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
28GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
29GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
30GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
31GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
32GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
33GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
34Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
35GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
36GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
37GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
38GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
39GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
40GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
41GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
42Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
43OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
44GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
45OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
46OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
47OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
48OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
49OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
50OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
51GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
52MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
53GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading