logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 21.02.2016

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
21.02.2015 - 21.02.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2069
2.Kural Martin1999 USK Plzeň2016
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1832
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1384
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1303
6.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1272
7.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1248
8.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
9.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1122
10.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1104
11.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1071
12.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
13.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1028
14.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha856
16.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.818
17.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem714
18.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín694
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín672
20.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.653
21.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.576
22.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.568
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most564
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně517
25.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno501
26.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.500
27.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové465
28.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň464
29.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.448
30.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka430
31.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most414
32.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
33.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice401
34.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice378
36.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška370
37.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové362
38.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň360
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice357
40.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
41.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně331
42.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.297
43.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka276
44.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem254
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně254
46.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
47.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most251
48.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
49.Hájek David2000 Super Stars Most238
50.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice236
51.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
52.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha230
53.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové216
54.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice212
55.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 206
56.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 182
57.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha168
58.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
59.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové160
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.160
61.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.158
62.Palán Václav2001 SK Prosek Praha156
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň156
64.Seifert David2000 BK TJ Baník Most155
65.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.154
66.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.152
68.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava150
70.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 143
71.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.138
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
73.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice137
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most137
75.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.134
76.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
77.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha123
78.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA119
79.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice114
83.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.113
84.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně110
85.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška104
86.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
87.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice86
88.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
89.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice, z.s.78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
98.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA77
99.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice75
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.75
101.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.72
102.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
104.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 51
105.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
111.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.40
112.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
116.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 33
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice33
118.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
120.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 27
121.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 18
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
123.Mišner Jiří1998 SK Hamr, z.s. 9
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice9
Řepa Václav2001 Super Stars Most9
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 9
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 9
1.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2368
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2157
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2157
5.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2024
6.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2016
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1832
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1798
9.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1672
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1588
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1570
12.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1517
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1517
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1432
15.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1280
16.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1248
17.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
18.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1122
19.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1104
20.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.974
21.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.941
22.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka910
23.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice894
24.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.882
25.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.864
26.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem858
27.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka837
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most831
29.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem656
30.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín645
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.640
32.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.639
33.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně613
34.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
35.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice542
36.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice536
37.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška508
38.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové501
39.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
41.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně465
42.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice452
43.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
44.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.443
45.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr430
46.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka411
47.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň375
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň375
49.Hájek David2000 Super Stars Most359
50.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně320
51.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most317
52.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
53.Seifert David2000 BK TJ Baník Most302
54.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové290
55.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.280
56.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno278
57.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.275
58.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
59.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně262
60.Palán Václav2001 SK Prosek Praha252
61.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 245
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 245
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 245
64.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA242
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.242
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA242
67.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice236
68.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška226
69.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most203
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.203
71.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice198
72.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.197
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín197
74.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha168
75.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
76.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice164
77.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice152
78.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové150
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
81.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most138
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava138
86.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.128
87.Morávek Michal2002 BaC Kladno126
88.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
89.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 120
90.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
91.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice, z.s.114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice, z.s.114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
99.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 88
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
102.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 86
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice86
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice86
105.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň78
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
111.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
115.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Folta Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 42
123.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.38
1.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2352
Kural Martin1999 USK Plzeň2352
3.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2024
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1920
5.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
6.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
7.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1264
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1030
9.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha924
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most919
11.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice737
12.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem734
13.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.714
14.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín707
15.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha644
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
17.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.615
18.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice584
19.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.556
20.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.526
21.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most520
22.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice506
23.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.483
24.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.433
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka430
26.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.428
27.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.411
28.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice406
29.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem404
30.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most397
31.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice392
32.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň381
33.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
34.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno336
35.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška334
36.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně278
37.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice270
39.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně268
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně261
41.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
42.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové252
43.Seifert David2000 BK TJ Baník Most245
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška236
45.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.230
46.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice212
47.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most206
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.206
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.206
51.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín205
52.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové200
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice200
54.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové190
55.Palán Václav2001 SK Prosek Praha180
56.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA170
57.Hájek David2000 Super Stars Most162
58.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
59.Kozel Václav2001 Badminton School Brno, z.s.138
Morávek Michal2002 BaC Kladno138
61.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice125
62.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice124
63.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
64.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.114
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary114
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
70.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
71.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové96
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň96
73.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most88
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA88
75.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice86
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.86
77.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
78.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
84.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka69
85.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
86.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.58
87.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
88.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
89.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.46
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice46
92.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha42
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
98.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
100.Řepa Václav2001 Super Stars Most12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2832
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2144
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2024
4.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1968
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1384
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1325
7.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1280
8.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1224
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1192
11.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1171
12.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1153
13.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1136
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1008
15.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most988
16.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška960
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.931
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
19.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha696
20.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most676
21.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.670
22.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.655
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.634
24.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí568
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice533
26.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka471
27.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška426
28.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice413
29.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové400
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc390
31.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín352
32.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice331
33.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.306
34.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná304
35.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
36.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.297
37.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice296
38.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.279
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
40.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška276
41.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
42.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice254
43.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice218
44.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most215
45.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc214
46.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.213
47.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
48.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most188
49.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.181
50.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha179
51.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.177
52.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
53.Psotová Barbora1999 Super Stars Most168
54.Janošová Petra2000 BaC Kladno164
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most164
57.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha156
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
59.Srbová Adéla2000 BaC Kladno154
60.Dufková Monika1999 BaC Kladno151
61.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.150
62.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA146
63.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
64.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška132
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice132
66.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice128
68.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice126
69.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
72.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice122
73.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA116
74.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most114
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
80.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most106
81.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně99
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha99
83.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
84.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.84
85.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže80
86.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
93.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice75
94.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín66
95.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
97.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
99.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
101.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava36
102.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.35
103.Michalová Adriana1998 Super Stars Most33
104.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA30
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3024
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2960
3.Paurová Lucie1999 Super Stars Most2832
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2517
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.2040
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1872
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1856
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1624
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1624
10.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1584
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1550
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1459
13.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1430
14.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1411
15.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1224
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1202
17.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1190
18.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1078
19.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1072
20.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka1003
21.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha991
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice985
23.Janošová Petra2000 BaC Kladno877
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.835
25.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice797
26.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže760
27.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.756
28.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.728
29.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka667
30.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice659
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice595
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.582
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín582
Psotová Barbora1999 Super Stars Most582
36.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most575
37.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
38.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.520
39.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc471
40.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most460
41.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška450
42.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.430
43.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.426
44.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška365
45.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
46.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc314
47.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.308
48.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška302
49.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most278
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
51.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice270
52.Dufková Monika1999 BaC Kladno266
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most266
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové266
56.Srbová Adéla2000 BaC Kladno253
57.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
58.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha228
59.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice227
60.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
61.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA203
62.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton194
63.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
64.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
65.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most188
66.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná179
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.179
68.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA164
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice164
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice164
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice158
74.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně152
75.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín150
76.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most138
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
79.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc125
80.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno114
84.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.103
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.103
86.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Michalová Adriana1998 Super Stars Most86
88.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
95.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.75
96.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
97.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice69
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice69
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice69
102.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.65
103.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava54
104.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
1.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most2352
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2024
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1592
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1584
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1416
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1411
7.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1288
8.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1204
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1028
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
12.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most949
13.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.910
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha856
15.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka811
16.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most713
17.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha670
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice633
19.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
20.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.620
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice595
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.595
23.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí592
24.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.565
25.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most520
27.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice482
28.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka477
29.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
30.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň366
31.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.346
32.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
33.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
34.Paurová Lucie1999 Super Stars Most312
35.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
36.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška282
37.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže280
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
40.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín277
Janošová Petra2000 BaC Kladno277
42.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška276
43.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc274
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná272
45.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton263
46.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc257
47.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice256
48.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.252
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové252
50.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice234
51.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most206
53.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most203
54.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha194
55.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
56.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA170
57.Psotová Barbora1999 Super Stars Most168
58.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.166
59.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
60.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most152
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
62.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
63.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most130
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška120
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava120
66.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Srbová Adéla2000 BaC Kladno114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
75.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice100
76.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
77.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most88
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice88
80.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
82.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.80
84.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
89.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.58
90.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín54
92.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.50
93.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Michalová Adriana1998 Super Stars Most46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
96.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha42
103.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
104.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading