logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 02.03.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
02.03.2015 - 02.03.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1984
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1346
3.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1250
4.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1114
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
6.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.923
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.906
8.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.898
9.Altera Jan2004 BaC Kladno728
10.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice708
11.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice668
12.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov620
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.594
14.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov576
15.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton574
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha498
17.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava469
18.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem468
19.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
20.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka410
21.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most386
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.347
23.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
24.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.304
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice304
26.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
27.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice277
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.274
29.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary260
30.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha252
32.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov245
33.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.240
34.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice228
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha228
36.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc223
37.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš222
38.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno221
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice212
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem212
42.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary210
43.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Seidl Michal2004 Super Stars Most208
45.Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava192
46.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav190
47.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže187
48.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín184
49.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 176
50.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary172
51.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha171
52.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice170
53.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.168
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
55.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové166
57.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice164
Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice164
60.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov159
61.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.158
62.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
64.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno152
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha152
66.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.151
67.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín148
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.148
69.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA147
70.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové142
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
73.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 132
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava132
75.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš130
76.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 128
77.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.126
78.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most122
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.122
80.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.118
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
82.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice115
83.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš114
84.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš112
85.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové107
86.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
87.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice101
88.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.99
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice99
90.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.98
91.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton96
93.Vlasák David2004 Super Stars Most94
94.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.93
95.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice90
96.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.89
97.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
100.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany84
Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg84
102.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice82
103.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.81
104.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most78
106.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice76
107.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.75
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava75
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice75
110.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň74
111.Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové73
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou73
113.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice72
114.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.70
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha70
116.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII68
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov68
118.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice67
119.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
120.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice64
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most64
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice64
124.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg60
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
126.Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš58
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg58
128.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.55
129.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary54
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.54
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg54
134.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.53
135.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové52
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov52
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
138.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.51
141.Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.49
142.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.48
143.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha47
144.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže46
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub46
146.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha45
147.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
148.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.43
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže43
150.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
154.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice40
156.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha39
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov39
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže39
159.Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA38
161.Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.35
162.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice33
163.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem31
165.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové30
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
171.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice29
172.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.27
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav27
174.Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
175.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín25
176.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany24
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII24
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha24
179.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.21
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
182.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha20
183.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA19
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha19
185.Foltin Jakub2004 Super Stars Most18
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka18
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav18
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice18
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice18
Superata Viktor2005 ČaPoZ Olomouc18
191.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš16
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most16
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín16
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice16
195.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha15
Frýdek Jan2006 ČaPoZ Olomouc15
197.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Janáček David2004 BK ARION PRAHA14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice14
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha14
203.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
206.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Solar Jan2005 SK Prosek Praha12
209.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 11
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha11
211.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha10
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha10
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice10
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA10
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
221.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice9
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha9
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha9
231.Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr8
232.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha7
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha7
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha7
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha7
238.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany6
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 6
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 6
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov6
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr6
245.Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm5
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr5
247.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr4
Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš4
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš4
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha4
Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
255.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice3
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov3
Kučera Jakub2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.3
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr3
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha3
264.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice2
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín2
Russina Jan2005 Kabal team Karviná2
267.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Křeska Lukáš2004 SK Badminton Boreček Opava1
Liška Tomáš2005 SK Badminton Boreček Opava1
Machyán Tomáš2004 SK Prosek Praha1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2285
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2093
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1759
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1674
5.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1647
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1647
7.Altera Jan2004 BaC Kladno1496
8.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1428
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1428
10.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1386
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1144
12.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.960
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.960
14.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.906
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha896
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha870
17.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava765
18.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most762
19.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem738
20.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton669
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton669
22.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
24.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice630
25.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary586
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary586
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.561
28.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.542
29.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka518
30.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice488
31.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 482
32.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.480
33.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
34.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem364
35.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín356
36.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.340
37.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice336
38.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš334
39.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.332
40.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav330
41.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.324
42.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice316
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.316
44.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš304
45.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.303
46.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.296
47.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice291
48.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice284
49.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice280
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
51.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
52.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.262
53.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže256
54.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem252
55.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
57.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
58.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
59.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš234
60.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
61.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha226
62.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov224
63.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.221
64.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice220
65.Kundrát David2006 Badminton VK Aš216
66.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov212
67.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha210
68.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové206
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové206
70.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 202
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové202
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava202
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové202
75.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice198
76.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice196
77.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.190
78.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most188
79.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice184
80.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš180
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha180
82.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov178
83.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.170
85.Vlasák David2004 Super Stars Most168
86.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.166
87.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
88.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.162
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc162
90.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice160
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
92.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.156
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.156
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice156
96.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most148
97.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 140
99.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava138
101.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.136
102.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice134
103.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže130
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice130
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže130
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice130
108.Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice128
109.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA127
110.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary126
111.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava124
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
114.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.122
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.122
116.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg120
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové120
120.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín116
121.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg114
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín114
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg114
128.Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most112
130.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.106
131.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice104
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice104
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice104
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín104
136.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov96
137.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice92
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.92
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.92
140.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha91
141.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
144.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň86
145.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
146.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII80
147.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka78
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
160.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.69
161.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice68
162.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
163.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
165.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
166.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha51
167.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 46
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
174.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Frýdek Jan2006 ČaPoZ Olomouc42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav42
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Superata Viktor2005 ČaPoZ Olomouc42
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA42
193.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha38
197.Foltin Jakub2004 Super Stars Most34
198.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
211.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 14
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha14
222.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA13
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha13
226.Krahula Jan2005 SK Podolí12
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1638
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1546
3.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1385
4.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1138
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.949
6.Altera Jan2004 BaC Kladno867
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice827
8.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov776
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha762
10.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava658
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.655
12.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín642
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha522
14.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.483
15.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov482
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice482
17.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most444
18.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka419
19.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice394
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton394
21.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.358
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 358
23.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice351
24.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary350
26.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton324
27.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice316
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.310
29.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš270
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice250
31.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc244
32.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín242
33.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava213
34.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.211
35.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
36.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice202
37.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha196
38.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary193
39.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
40.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.190
41.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice188
42.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice184
43.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš175
44.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.174
45.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň172
46.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové166
47.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové164
48.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.157
49.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov152
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
51.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
52.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.136
53.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.133
54.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most132
55.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.130
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
57.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice128
58.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.126
59.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
61.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice120
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš120
Kundrát David2006 Badminton VK Aš120
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
67.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.114
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA114
72.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš113
73.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno112
74.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most104
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.104
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice104
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov104
78.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže92
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice92
80.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha88
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.88
84.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
85.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.84
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín84
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
Vlasák David2004 Super Stars Most84
89.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov80
90.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice78
Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
96.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice72
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.72
98.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže68
99.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha67
100.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.64
101.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.60
102.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
103.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.56
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem56
105.Seidl Michal2004 Super Stars Most55
106.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 54
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 54
110.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
112.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice46
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava46
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov46
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
118.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice42
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
141.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most39
142.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice38
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
149.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav28
150.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA26
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most26
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava26
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha26
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice26
160.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha25
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA25
162.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
163.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
164.Foltin Jakub2004 Super Stars Most18
165.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany14
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice14
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 14
Janáček David2004 BK ARION PRAHA14
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže14
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
177.Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
178.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha12
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
183.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
184.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov4
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 4
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2080
2.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1531
3.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1411
4.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1396
5.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava958
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice916
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 888
8.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.886
9.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín690
10.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha681
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.671
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.659
13.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.657
14.Königová Nicola2004 TJ Proboštov646
15.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka526
16.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.496
17.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice448
18.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš422
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka390
20.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice368
21.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha360
22.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice334
23.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice328
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.324
25.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice322
Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov322
27.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.316
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.316
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice311
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary292
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.291
32.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary280
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.280
34.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové278
35.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha276
36.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín265
37.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
38.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha228
39.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín215
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
41.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
42.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov195
43.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice192
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
45.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.189
46.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš188
47.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.180
48.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň178
49.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov170
50.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš168
51.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice164
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.164
53.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže163
54.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň160
55.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.159
56.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.158
57.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice155
58.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm154
59.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava153
60.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha151
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice151
62.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.149
63.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice144
64.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most143
65.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.142
66.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou140
67.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka138
69.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha137
70.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.136
71.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 134
72.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.132
73.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha130
74.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.129
75.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
77.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
78.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
79.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.117
80.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.113
81.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.112
82.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice111
83.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha97
84.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc95
85.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
86.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha90
88.Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka89
89.Benediktová Klára2005 USK Plzeň88
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice88
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín88
92.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 87
93.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov86
94.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha85
95.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice84
96.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže81
97.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
99.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš74
100.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice72
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice72
102.Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.71
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha71
104.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.70
105.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka69
106.Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha67
107.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most64
110.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice62
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha62
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka60
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš60
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
115.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín55
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava55
118.Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.54
120.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš52
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš52
122.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha50
123.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha49
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš49
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha49
126.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA48
127.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.47
128.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
130.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr45
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.45
132.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice44
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice44
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
135.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem43
136.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
141.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr41
142.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.39
143.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice36
Javorská Anna2004 USK Plzeň36
145.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha34
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
147.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice30
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice30
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš30
151.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou27
152.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav26
Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
154.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha24
155.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže22
157.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Kalkušová Karolína2007 BK Junior Benátky nad Jizerou20
159.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš19
160.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha18
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 18
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.18
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary18
167.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA16
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
169.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA15
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha15
171.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš13
176.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.12
179.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov10
Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže10
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha10
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany10
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava10
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
188.Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha9
Voráčková Julie2004 BK 93 Hořovice9
190.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha8
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr8
192.Bálintová Michaela2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.7
Trnková Valerie2005 Sokol Králův Dvůr7
194.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany6
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany6
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov6
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou6
201.Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice4
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha4
204.Daňhelová Tereza2004 TJ Spoje Praha3
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov3
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 3
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov3
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA3
214.Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha2
Kunátová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha2
Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
218.Straková Aneta2006 SK Prosek Praha1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2168
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2168
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1846
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1800
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1742
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1360
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1339
8.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1199
9.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.963
10.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.960
11.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha947
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha947
13.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov933
Königová Nicola2004 TJ Proboštov933
15.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.919
16.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové911
17.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.829
18.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha690
19.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice680
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
21.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš657
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary654
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary654
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka622
25.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice594
26.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice554
27.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice478
28.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín470
29.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš465
30.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín439
31.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice438
32.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice420
33.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.408
34.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.388
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.388
36.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.384
37.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem382
38.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš380
39.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice356
40.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
41.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.324
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín324
43.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.316
44.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice312
45.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.309
46.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.308
47.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most306
48.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.304
49.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice298
50.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov296
51.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha282
52.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
53.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže279
54.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha278
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha278
56.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice268
57.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.252
58.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov242
59.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.238
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 238
61.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha230
62.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka228
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice228
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.228
66.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň226
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň226
68.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
70.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha211
71.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.210
72.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka204
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.204
74.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
76.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín200
77.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka198
78.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.194
79.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc192
80.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
81.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín164
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha164
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha164
84.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava160
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava160
86.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.156
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš156
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš156
89.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov138
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
91.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.131
92.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
93.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
98.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha124
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
101.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
105.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA118
107.Benediktová Klára2005 USK Plzeň116
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha116
Javorská Anna2004 USK Plzeň116
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha116
111.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 114
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže114
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
114.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr112
115.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice104
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice104
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice104
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice104
119.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice92
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
121.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
122.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice78
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
132.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou76
133.Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.72
134.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
135.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice52
136.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.51
137.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha46
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
145.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš42
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš42
154.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 38
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže38
157.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
159.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA30
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
164.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany26
Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov26
170.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.23
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.23
172.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov14
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany14
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany14
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1396
2.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1385
3.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1352
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1325
5.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1214
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1138
7.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice879
8.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.827
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.720
10.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha684
11.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava658
12.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín627
13.Königová Nicola2004 TJ Proboštov586
14.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha569
15.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov550
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.526
17.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.517
18.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.421
19.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice384
20.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka374
21.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš362
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 358
23.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary354
24.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.333
25.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice320
26.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice300
27.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín284
28.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín279
29.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary271
30.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice266
31.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
32.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
33.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš248
35.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice244
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice244
37.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha242
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
39.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha238
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem232
41.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
42.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
43.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže200
44.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.199
45.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton196
46.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov194
47.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice188
48.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice179
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.179
50.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov176
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.176
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.176
53.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš175
54.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha170
55.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc168
56.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové166
57.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice164
59.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
60.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.146
61.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.144
62.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice140
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.140
64.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.137
65.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.132
67.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha128
69.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice126
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
71.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice124
72.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most122
73.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš120
74.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.112
75.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
76.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
77.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
78.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha97
79.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
80.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
81.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.91
82.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň88
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava88
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha88
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín88
88.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.84
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš84
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka84
92.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže82
93.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.80
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.80
95.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
98.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
99.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov72
100.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice68
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
102.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 67
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha67
104.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže66
105.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha58
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava58
107.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.56
110.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň55
111.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.54
112.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA51
113.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
115.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice44
116.Benediktová Klára2005 USK Plzeň42
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 42
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice42
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka42
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš42
136.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
139.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
140.Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice30
141.Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
147.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
148.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
150.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany14
Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Čerklová Zuzana2007 TJ Sokol Křemže14
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice14
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav14
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 14
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany14
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže14
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha14
163.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.13
165.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
166.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
167.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice4
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov4
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - PardubiceSKP21.03.2015
2GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.03.2015
3GPE50 U11 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceE5021.03.2015
4OP U13 - PodivínSKP21.03.2015
5GPD U13 - Brno - KuklenskáD21.03.2015
64. GPD U13 - České BudějoviceD22.03.2015
7GPC U13 - Přebor Klimkovic - KlimkoviceC22.03.2015
8OP U13 - Karlovy VarySKP28.03.2015
9KP U13 - LiberecD29.03.2015
10OP U13 - Český KrumlovSKP29.03.2015
11OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
12OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
135. GPD U13 - TáborD18.04.2015
14OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
15OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
16MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
17KP U13 - MostD16.05.2015
18GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
19GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
20GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
21GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
222. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
23GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
24GPC U13 otevřený - České BudějoviceC03.10.2015
25GPC U13 - Podolí u BrnaC04.10.2015
26GPE50 Hamr Open - PrahaE5004.10.2015
27GPC Hamr Open - PrahaC04.10.2015
28Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
29GPC U13 otevřený - ProboštovC11.10.2015
30GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD17.10.2015
31GPC U13 otevřené - AšC17.10.2015
32GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5017.10.2015
33GPD U13 - České BudějoviceD18.10.2015
34OP U13 - KladnoSKP24.10.2015
35Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2015
36OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
37OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
38GPD U13 - PodivínD07.11.2015
39GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
40OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
41KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
42GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
43OP U13 - JihlavaSKP21.11.2015
44OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
45OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
46MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
47GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
48GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
49VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
501. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
51VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
52Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
53GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
541. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
551. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
561. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
571. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
581. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
59GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
60GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
611. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
621. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
631. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
641. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
651. GPC U13 - AšC20.02.2016
661. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
671. GPA U13 - AšA28.02.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading