logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 07.03.2016

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
30.03.2015 - 07.03.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2024
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1960
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1728
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1629
5.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1469
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1146
7.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1095
8.Palán Václav2001 SK Prosek Praha945
9.Štětina Martin2000 BaC Kladno933
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín893
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka888
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně835
13.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov795
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice695
15.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.691
16.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
17.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.657
18.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno656
19.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most558
20.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
21.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha485
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
23.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš454
24.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň446
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most430
26.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.416
27.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín382
28.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš380
29.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.376
30.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most364
31.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha356
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška356
33.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.354
34.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.351
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.348
36.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
37.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
38.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.325
39.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc318
40.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.293
41.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov290
42.Morávek Michal2002 BaC Kladno283
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň283
44.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.280
45.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
46.Herzán David2002 Slavoj Podivín276
47.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov265
48.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc264
49.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.246
50.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.244
51.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice224
52.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
53.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš219
54.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.218
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
56.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
57.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
58.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná202
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
60.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka200
63.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín198
64.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy191
65.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně188
66.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
67.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.163
68.Hájek David2000 Super Stars Most159
69.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava156
70.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
71.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary144
72.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha142
73.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.140
74.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc139
75.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice134
76.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín133
77.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem130
78.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha128
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava128
80.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.127
81.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most124
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.124
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice124
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín124
86.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš120
Seifert David2000 BK TJ Baník Most120
89.Straka Jakub2000 Super Stars Most118
90.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most116
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice116
92.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice112
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.112
95.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton109
96.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
97.Cach David2002 Super Stars Most105
98.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha104
99.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov102
100.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná100
101.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
103.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.97
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně97
105.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
106.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
108.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
110.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava86
112.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka84
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most84
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
115.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
117.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub76
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.76
120.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
122.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín68
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most68
124.Altera Jan2004 BaC Kladno66
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.66
126.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.64
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška64
128.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.62
129.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice60
Řepa Václav2001 Super Stars Most60
131.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice59
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice59
133.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice58
134.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
136.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 51
137.Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice50
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
139.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 46
147.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany42
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
173.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA38
174.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.34
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice34
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.34
177.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm31
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.31
180.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka30
Janošov Radek2003 BaC Kladno30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.30
186.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA27
187.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín26
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.26
190.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
192.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.22
193.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice21
194.Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 20
196.Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha19
197.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Psota Ondřej2003 Super Stars Most18
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr18
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA18
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most18
207.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně13
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín13
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná13
211.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.12
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice12
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Rigl Tomáš2001 SK Podolí12
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.12
220.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most10
Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 10
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most10
226.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice9
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA9
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2616
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2616
3.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1813
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1744
5.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1446
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1411
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1411
8.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1403
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1400
10.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1374
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1374
12.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1277
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1245
14.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1146
15.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1062
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň934
17.Herzán David2002 Slavoj Podivín920
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín918
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
20.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most909
21.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.834
22.Štětina Martin2000 BaC Kladno803
23.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most795
24.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice732
25.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
26.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most694
28.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno680
29.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín653
30.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
31.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška635
32.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.594
33.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha533
34.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš530
35.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška504
36.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.488
37.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
38.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš467
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.467
40.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš455
41.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.449
42.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.439
43.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.417
44.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most403
45.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.392
46.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň390
47.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc372
48.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
49.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
Seifert David2000 BK TJ Baník Most364
51.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
52.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.341
53.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha338
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha338
55.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
56.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
57.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně324
58.Hájek David2000 Super Stars Most322
59.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
60.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary306
61.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy302
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín302
63.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.292
65.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
66.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc280
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně278
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
70.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín270
71.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
Morávek Michal2002 BaC Kladno268
73.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
74.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice250
75.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
76.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice242
77.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice239
78.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice237
79.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
80.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice228
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava228
82.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
83.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš216
85.Cach David2002 Super Stars Most210
86.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka203
88.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most202
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
90.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Straka Jakub2000 Super Stars Most200
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín200
93.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka192
94.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.178
95.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín171
96.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
97.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.164
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha164
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice164
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.164
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.164
103.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany156
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
106.Linda Martin2000 TJ Dobřany152
107.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov150
108.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
110.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná130
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná130
112.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice128
113.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
117.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.124
120.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice120
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub120
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.120
124.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most116
Řepa Václav2001 Super Stars Most116
126.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice114
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
132.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.92
133.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA88
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha88
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice88
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha88
139.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
150.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
151.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka78
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc78
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most78
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice78
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha78
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové78
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
180.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
181.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně46
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.46
192.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
215.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
219.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Psota Ondřej2003 Super Stars Most26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most26
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2664
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1757
3.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1421
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1413
5.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1275
6.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1270
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně970
8.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.921
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín920
10.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.870
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka709
13.Štětina Martin2000 BaC Kladno698
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.694
15.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně684
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice647
17.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín615
18.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno594
19.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.576
20.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.569
21.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.522
22.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.463
23.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň446
24.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.441
25.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most440
26.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.433
27.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most358
29.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš356
30.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.344
31.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc340
32.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.331
33.Hájek David2000 Super Stars Most328
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha328
35.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška322
36.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice304
37.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov290
38.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most288
39.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc286
40.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš280
41.Morávek Michal2002 BaC Kladno278
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň278
43.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš270
44.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
45.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice263
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka263
47.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.246
48.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha244
49.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava239
50.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín230
51.Seifert David2000 BK TJ Baník Most212
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem212
53.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.208
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most208
55.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
56.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
57.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.186
58.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most182
59.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov181
60.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
61.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc175
62.Herzán David2002 Slavoj Podivín174
63.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín172
64.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.168
65.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
67.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary162
68.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
70.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
71.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava138
72.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA133
73.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
74.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha130
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně130
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
78.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně127
79.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
81.Cach David2002 Super Stars Most114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
84.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
85.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
86.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.103
87.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice100
88.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
89.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice92
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
91.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška88
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice88
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
94.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín86
Musil David2000 SK Badminton Boreček Opava86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
100.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most84
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
102.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice80
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.80
104.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice78
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
120.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most68
121.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
122.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most54
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice54
124.Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
125.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
136.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.42
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc42
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš42
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
164.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
166.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
170.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.23
171.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub13
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 13
175.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA12
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.2184
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1721
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1648
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1625
6.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1413
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1360
8.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
9.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1031
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice948
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín933
12.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice764
14.Janošová Petra2000 BaC Kladno719
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň680
16.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně670
17.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.544
18.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.529
19.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.528
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
21.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.507
22.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice501
23.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice460
24.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha448
25.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň444
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
27.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
28.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.408
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha406
30.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most390
31.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava360
32.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška356
33.Srbová Adéla2000 BaC Kladno352
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
35.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně328
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr328
37.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
38.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče304
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice304
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice296
41.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.293
42.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most288
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška284
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 284
45.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.268
46.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov265
47.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
48.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš257
49.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most252
50.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.251
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov251
52.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.246
53.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
54.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice242
55.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.233
56.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov230
57.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně218
58.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň213
59.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
60.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.195
61.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.191
62.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.184
63.Zachová Adéla2001 Start Jihlava170
64.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
66.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA155
67.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most143
68.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice139
69.Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov138
71.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka132
72.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most130
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
74.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.129
75.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.124
77.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice122
78.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most118
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice118
80.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice117
81.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.116
82.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice114
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
85.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
86.Pálková Tereza2002 Super Stars Most108
87.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov102
88.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice100
89.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
91.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.96
93.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most92
94.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně91
95.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže90
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr90
97.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.88
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
99.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha87
100.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice, z.s.86
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava86
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.86
Sejková Patricie2001 SK Podolí86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
106.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most80
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky80
108.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka78
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš78
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
116.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
117.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most72
118.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně67
119.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA66
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice66
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
122.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most59
123.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.55
124.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.54
125.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
129.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA43
130.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava42
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice42
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
147.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA40
148.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
149.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice33
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš33
152.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc30
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.30
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA30
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň30
160.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.26
162.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
163.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
164.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice22
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice22
166.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
167.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
168.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně13
170.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
172.Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3720
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2400
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2285
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2184
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1976
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1976
7.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1838
8.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1701
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1700
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1645
11.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1411
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1277
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.1277
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1160
15.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1159
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1159
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně972
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.956
19.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.920
20.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň918
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň916
22.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice911
23.Janošová Petra2000 BaC Kladno790
24.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice789
25.Srbová Adéla2000 BaC Kladno732
26.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most684
27.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most630
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň618
29.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.613
30.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně546
31.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha512
32.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice506
33.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
34.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most490
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha490
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha482
37.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
38.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.452
39.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
40.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice432
41.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov430
42.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava427
43.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš419
44.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška409
45.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška406
46.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr402
47.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice368
48.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice364
49.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 356
50.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava349
51.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most328
52.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice325
53.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.323
54.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.320
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
56.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.317
Zachová Adéla2001 Start Jihlava317
58.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.282
59.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně281
60.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most278
61.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.275
62.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně274
63.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.263
64.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice253
65.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice251
66.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice250
68.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice242
70.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče239
71.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka228
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov228
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň224
74.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov213
75.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice209
76.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně203
77.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA200
80.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.194
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.194
82.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA172
83.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most164
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha164
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha164
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA164
88.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně160
89.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
90.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
Sejková Patricie2001 SK Podolí152
92.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov150
95.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice138
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
98.Pálková Tereza2002 Super Stars Most128
99.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr126
100.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice, z.s.125
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
106.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most120
107.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most116
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.116
110.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA114
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
115.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice102
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice102
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
119.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
123.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka78
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA78
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice78
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš78
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš78
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
149.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
150.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice46
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice46
157.Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
159.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice38
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.38
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2664
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1600
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1560
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1536
5.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1421
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1413
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1392
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1325
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1132
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1120
11.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1008
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže946
13.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.752
14.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.705
15.Janošová Petra2000 BaC Kladno684
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně684
17.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.663
18.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
19.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice647
20.Srbová Adéla2000 BaC Kladno622
21.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
22.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most518
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň509
24.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice492
25.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava478
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice457
27.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň430
28.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
29.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most401
30.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
31.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice365
32.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 344
33.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha340
34.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha328
35.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.322
36.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš320
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
38.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
39.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava310
40.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov302
41.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most292
42.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň286
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška284
44.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice281
45.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
46.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov264
47.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha248
48.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.244
49.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.239
50.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
51.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice226
52.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
53.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice203
54.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně202
55.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
56.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.186
57.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice174
58.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška172
59.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Zachová Adéla2001 Start Jihlava170
62.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most166
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně166
64.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.164
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most164
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň164
67.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.160
68.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka156
69.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA149
70.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice146
71.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most141
72.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov138
74.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.132
75.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice130
76.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
78.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most124
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
80.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.122
81.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
82.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.118
83.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov114
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice114
85.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA92
86.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně91
87.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice88
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky88
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
92.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice, z.s.86
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
97.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.84
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
99.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice78
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice78
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice78
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr78
Štěříková Natálie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
114.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most68
Pálková Tereza2002 Super Stars Most68
116.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně55
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA55
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha55
119.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava46
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.46
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice46
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně46
Sejková Patricie2001 SK Podolí46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
130.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc42
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň42
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové42
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka42
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.42
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš42
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most42
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
154.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most38
158.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
161.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
162.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
163.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
166.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA12
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading