logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 14.03.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
14.03.2015 - 14.03.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3544
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2816
4.Louda Jan1999 USK Plzeň2704
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2504
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2440
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2264
9.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2048
10.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1960
11.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1936
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1816
13.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1669
15.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1648
16.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
17.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1596
18.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1341
19.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1272
20.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton1101
22.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1086
23.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1043
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
25.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.996
26.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
27.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
30.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.911
31.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.892
32.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr786
33.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.745
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem745
35.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové734
36.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.726
37.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň725
38.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha698
39.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice677
40.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže663
41.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 642
42.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška639
43.Repiar Samuel1994 Super Stars Most618
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška618
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha590
46.Schmied Martin1982 TJ Chropyně560
47.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.556
48.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.552
49.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
50.Kural Martin1999 USK Plzeň529
51.Pistulka Radek1997 USK Plzeň496
52.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 494
53.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.482
54.Helar Ondřej1995 Start Jihlava473
55.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem472
56.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
57.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov444
58.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.439
59.Slabý Otto1984 USK Plzeň434
60.Port Jan1972 TJ Proboštov432
61.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
62.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně428
63.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov394
64.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
65.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové382
66.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno374
67.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.366
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice366
69.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice364
70.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.362
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška356
72.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.352
73.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.328
74.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
76.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.322
78.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň320
80.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 318
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 318
82.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka310
83.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha306
85.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov302
86.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 282
87.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
88.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno278
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
Šot Michal1988 SK BC Premiera278
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA278
92.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.271
93.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic261
94.Poříz Leoš1974 Start Jihlava256
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
96.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové254
97.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
98.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
99.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň228
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové228
101.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.222
102.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň220
103.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.214
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
105.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
106.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové208
107.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.206
108.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera204
109.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha200
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
111.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška198
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň198
113.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava192
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
116.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň186
118.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka184
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 184
120.Kubík Jiří1977 SK Jupiter180
121.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
122.Konupka Jiří1965 BaC Kladno174
123.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
125.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka168
126.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
127.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška163
128.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
130.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně160
Palán Václav2001 SK Prosek Praha160
132.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
133.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha152
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc151
135.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
136.Čapek Jiří1975 Super Stars Most147
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
138.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
139.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
140.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha134
141.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň133
142.Král Jiří1968 BK TJ Baník Most132
143.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 130
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc130
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany130
146.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice129
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 129
148.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice126
149.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
153.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
154.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška121
155.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
157.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
158.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.116
159.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška114
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 114
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
162.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem112
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera112
Štětina Martin2000 BaC Kladno112
166.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
167.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.110
Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
169.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
170.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter104
171.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice103
173.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
174.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.99
Domin Václav1990 SKB Český Krumlov99
176.Drudík Ota1992 USK Plzeň98
Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
179.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
180.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
182.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most94
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 94
185.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha92
Horák Pavel1983 SK BC Premiera92
187.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.91
188.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
189.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
192.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
193.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
195.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany84
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr84
199.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
200.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy82
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
202.Šída Martin1993 BK TU v Liberci, z.s.80
203.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
204.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška78
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
211.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
212.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
213.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka74
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.74
215.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň73
216.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
218.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka71
219.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice70
220.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
222.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
223.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
224.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
225.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
Ondrášek David1996 Super Stars Most58
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.58
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
231.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
232.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 54
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.54
237.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.52
238.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno48
239.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
240.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Schick Jindřich1975 SK Podolí46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice46
247.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
248.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vild Petr1974 SK Jupiter42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
267.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
268.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha40
273.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
275.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka35
276.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
277.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
281.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
283.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
284.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice26
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
291.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně25
292.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotný Robert1978 BaC Kladno24
294.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.22
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška22
296.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
299.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton19
300.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha18
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc18
303.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most16
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže16
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
310.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
Schröfel Erik1972 SK Jupiter14
315.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary13
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany13
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
324.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně12
Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Konečný Jiří1977 SK Jupiter12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
337.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
339.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Tuhý Marek1993 SK Děčín9
343.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka7
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň7
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava7
347.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
353.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
355.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4016
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3872
4.Louda Jan1999 USK Plzeň3392
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3296
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
7.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3016
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2984
9.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2952
10.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2864
11.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2776
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2440
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2440
14.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně2312
15.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
16.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2264
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2264
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.2240
20.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2176
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2120
22.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2094
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1992
24.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1976
25.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1936
26.Segeč Jan1978 USK Plzeň1904
27.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1814
28.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1808
29.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1744
30.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1688
31.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1672
32.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
33.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1653
34.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1608
35.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1541
36.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1496
37.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1390
38.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1383
39.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1299
40.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1265
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1265
42.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1250
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1184
44.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.1168
45.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1133
46.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1128
47.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1090
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1067
49.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1054
50.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1007
51.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.920
53.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha912
54.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže896
55.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA880
56.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.853
57.Pistulka Radek1997 USK Plzeň832
58.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha805
59.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.796
60.Šot Michal1988 SK BC Premiera794
61.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr767
62.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
63.Kural Martin1999 USK Plzeň736
64.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.728
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové708
66.Slabý Otto1984 USK Plzeň699
67.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.690
68.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové656
69.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.652
70.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr644
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr644
72.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.630
73.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov622
74.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno604
75.Konupka Jiří1965 BaC Kladno602
76.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.593
77.Helar Ondřej1995 Start Jihlava592
78.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.590
79.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha564
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov554
81.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.550
82.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.546
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.542
84.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice541
85.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.536
86.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška534
87.Helar Jakub1992 Start Jihlava532
Repiar Samuel1994 Super Stars Most532
89.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.524
90.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.520
91.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň511
92.Port Jan1972 TJ Proboštov506
93.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov502
94.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha501
95.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
96.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.495
97.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 494
98.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně474
99.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.468
100.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.454
101.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice451
102.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň449
103.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň447
104.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha442
105.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 434
106.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 428
107.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 424
108.Schmied Martin1982 TJ Chropyně412
109.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.405
110.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň402
111.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
112.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc396
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná396
114.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.390
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást390
116.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera372
117.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové370
118.Poříz Leoš1974 Start Jihlava368
Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška368
120.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
122.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter362
123.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice359
124.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava356
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 356
126.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany350
127.Kubík Jiří1977 SK Jupiter318
128.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava316
129.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
130.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.310
131.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
132.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov301
133.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.300
Drudík Ota1992 USK Plzeň300
135.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter298
136.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 290
137.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
138.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
139.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
143.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
144.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice275
146.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.270
147.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most266
148.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 264
149.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic262
150.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň258
151.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice256
152.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno252
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most252
154.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.244
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška244
157.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter242
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka242
Štětina Martin2000 BaC Kladno242
161.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno239
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
163.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice237
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové237
165.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
166.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice234
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
169.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové232
170.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
171.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.226
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.226
173.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně224
174.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera208
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň208
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka208
177.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
179.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr203
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
181.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
184.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice200
186.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha198
188.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
189.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
191.Ondrášek David1996 Super Stars Most190
192.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové188
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 188
194.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
195.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška166
196.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
197.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
200.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
202.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
203.Horák Pavel1983 SK BC Premiera154
204.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.152
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno152
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
207.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice150
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
209.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.146
210.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 144
211.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 140
212.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
213.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha132
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
215.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
216.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.125
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice125
218.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška124
221.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.120
227.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška114
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
236.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most112
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
241.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 110
242.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
243.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
247.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
248.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy94
249.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
250.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc88
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice88
253.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
266.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 84
268.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
270.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Belhárek Petr1980 TJ Chropyně78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Tuhý Marek1993 SK Děčín78
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vild Petr1974 SK Jupiter78
292.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 76
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
294.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
295.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany64
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany64
297.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice60
302.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.58
Palán Václav2001 SK Prosek Praha58
304.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany56
305.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
307.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.52
308.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany48
309.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice46
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice46
324.Bílek Stanislav1993 Super Stars Most42
Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Konečný Jiří1977 SK Jupiter42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
343.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň40
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň40
345.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
346.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
347.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové32
Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.32
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany32
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně32
351.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice30
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže30
353.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
355.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
356.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
359.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka20
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka20
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
362.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
Schröfel Erik1972 SK Jupiter18
366.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
371.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
372.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4864
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4112
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3224
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2896
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2776
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2656
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2640
8.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2416
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2288
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1968
11.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1912
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1712
13.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1616
14.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1584
15.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1544
16.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1416
17.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1384
Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1384
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1381
20.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1380
21.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1141
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1120
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1083
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha950
25.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
26.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem839
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň832
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha830
29.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové824
30.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice792
31.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
32.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.771
33.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
34.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška699
35.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov676
36.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha666
37.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most662
38.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha634
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.634
40.Slabý Otto1984 USK Plzeň625
41.Šot Michal1988 SK BC Premiera590
42.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA580
43.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže574
44.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.555
45.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 498
46.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové492
47.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr478
48.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň477
49.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 464
50.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter462
51.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.461
52.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice456
53.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava454
54.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 421
55.Helar Ondřej1995 Start Jihlava418
56.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.417
57.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera412
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň407
59.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.398
60.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.388
61.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.386
62.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně373
63.Poříz Leoš1974 Start Jihlava358
64.Dvořák Radim1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
65.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška346
66.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
67.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha326
68.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové320
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno320
70.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
71.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže302
72.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter282
73.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
74.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava278
75.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton269
76.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.268
77.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka266
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
79.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.260
80.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr242
81.Port Jan1972 TJ Proboštov240
82.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná230
83.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
84.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň214
85.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.206
86.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov203
88.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.200
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr200
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
92.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.198
93.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň194
94.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně190
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha190
97.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové184
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice184
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
100.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic180
101.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 175
102.Štětina Martin2000 BaC Kladno170
103.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška160
104.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
107.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha152
108.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice150
109.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 146
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
112.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
113.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
114.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň130
115.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc128
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
118.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 126
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice126
121.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Jirásek Jan1972 BaC Kladno125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
126.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
128.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka118
129.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
130.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera114
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.114
134.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
140.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka110
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
Ondrášek David1996 Super Stars Most110
143.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha104
144.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
145.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
147.Čapek Jiří1975 Super Stars Most92
148.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno86
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 86
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
152.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
154.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
161.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice78
172.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
174.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Segeč Jan1978 USK Plzeň64
176.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
177.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín46
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice46
185.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže44
187.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň42
Palán Václav2001 SK Prosek Praha42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 42
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice42
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
204.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.40
205.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
209.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
210.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most32
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
216.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
220.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
222.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy23
223.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
226.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Helar Jakub1992 Start Jihlava14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
231.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
232.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3101
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2680
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2584
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2536
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2488
8.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2328
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2264
10.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov2160
11.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2120
12.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1648
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1496
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most1480
17.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1440
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
20.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
21.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1272
22.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1131
24.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
26.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA1022
27.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha865
29.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.800
30.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška796
31.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí776
32.Paurová Lucie1999 Super Stars Most733
33.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most696
34.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška664
35.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň653
36.Janošová Petra2000 BaC Kladno644
37.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava638
38.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most613
39.Vocelková Anna1994 USK Plzeň575
40.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice574
41.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
42.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice531
43.Vítková Adéla1992 Start Jihlava522
44.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
45.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka473
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera473
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň470
48.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov445
49.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 442
50.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška437
51.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 419
52.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
53.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most393
54.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň390
55.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka384
56.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
58.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.364
59.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
60.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno356
61.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava349
62.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha345
63.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice341
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
65.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.336
66.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
67.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně333
68.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 326
69.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
70.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
71.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.310
72.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov299
73.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
74.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
75.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
76.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 284
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
78.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem280
79.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
80.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná274
81.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná270
82.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno269
83.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr254
84.Dufková Monika1999 BaC Kladno240
85.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice236
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice236
87.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
88.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
89.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
90.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
91.Hašková Jana1999 BaC Kladno204
92.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže202
Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
94.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.194
95.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 190
96.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera178
97.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.160
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
99.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín158
100.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
101.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
102.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice150
103.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany148
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
105.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
106.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň142
107.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
108.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška124
110.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
111.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most118
112.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
118.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
120.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín110
121.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
122.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
123.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice86
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
130.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
132.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
149.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
150.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka56
152.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
153.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
154.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka48
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice48
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
157.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc46
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc46
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
163.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany44
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
168.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
171.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
173.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
178.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
181.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter26
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
186.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4272
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.4272
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
5.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3258
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3258
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3224
8.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3000
9.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2944
10.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov2840
11.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2816
12.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2672
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2600
15.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2528
16.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2488
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
18.Panochová Jana1997 Super Stars Most2144
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2112
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2112
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2056
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
23.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1736
24.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1722
25.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1720
26.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
27.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1666
28.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1664
29.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
30.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1549
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1480
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1384
34.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1360
35.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1256
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1256
38.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1229
39.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1213
40.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1172
41.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
42.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
44.Vocelková Anna1994 USK Plzeň992
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice961
46.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.913
47.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno911
48.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA908
49.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
50.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška807
51.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno772
52.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha770
53.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
54.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
55.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr693
56.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 686
57.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
58.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava626
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava617
60.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
61.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera603
62.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.582
63.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
65.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 562
66.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.560
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
68.Janošová Petra2000 BaC Kladno545
69.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí542
70.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice532
71.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
72.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha518
73.Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
74.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná501
76.Vítková Adéla1992 Start Jihlava492
77.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava483
78.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 482
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 482
80.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter438
81.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín434
82.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
83.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
84.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice358
85.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
86.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná351
87.Dufková Monika1999 BaC Kladno348
88.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha346
89.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
91.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most341
92.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka334
93.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
94.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška308
95.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
97.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice302
99.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
100.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň298
101.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
102.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň284
103.Polívková Eliška1998 USK Plzeň280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
105.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.273
106.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha264
107.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
108.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha250
109.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava242
111.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
112.Hašková Jana1999 BaC Kladno234
113.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
114.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter228
115.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha226
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
117.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
118.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha208
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
120.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
121.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
123.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
125.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
126.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň174
127.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
128.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
129.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha157
130.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
131.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice152
132.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
134.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
135.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
136.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice138
145.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška125
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
149.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
151.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška114
160.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
171.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
172.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany88
173.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc86
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 86
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice86
180.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
192.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka72
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
195.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
196.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
198.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
200.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
202.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň30
203.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4112
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4104
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3392
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2896
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2640
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2416
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
10.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov1920
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
12.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1688
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1648
14.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1600
15.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1400
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
17.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1224
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1176
19.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1160
20.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1146
21.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1136
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1107
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1083
24.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice984
25.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška975
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most877
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
28.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň824
29.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška804
30.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem760
31.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.734
32.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera730
33.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška699
34.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha698
35.Janošová Petra2000 BaC Kladno697
36.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov648
37.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.636
38.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška610
40.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most606
41.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha600
42.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most584
43.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha566
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice562
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň518
46.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr516
47.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
48.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň492
49.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka477
50.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno464
51.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 454
52.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice453
53.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava438
54.Vítková Adéla1992 Start Jihlava414
55.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 410
56.Vocelková Anna1994 USK Plzeň407
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha376
58.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava362
60.Erbenová Monika1986 BaC Kladno358
61.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň348
62.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
63.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
64.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
65.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
66.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice308
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno308
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
69.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín302
70.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter294
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.294
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava294
73.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 290
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice290
75.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
76.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí286
77.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
79.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov278
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
82.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most274
83.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň266
84.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton264
85.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná254
86.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 251
87.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA250
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 250
89.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
90.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
92.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter240
93.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná238
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
95.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
96.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
97.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha230
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera230
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
100.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
101.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
102.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
103.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň198
104.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka194
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno194
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava194
107.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň192
108.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice188
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha188
110.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
111.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha182
112.Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr164
113.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
114.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
115.Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice156
117.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
118.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha146
119.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
120.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
121.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
122.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
123.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
128.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
129.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany120
131.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most118
132.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Ježková Lucie1992 BK TU v Liberci, z.s.114
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
136.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha112
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
141.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
142.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
143.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň94
144.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška88
145.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc86
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
148.Dufková Monika1999 BaC Kladno84
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
150.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
152.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice78
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
167.Panochová Jana1997 Super Stars Most74
168.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
169.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka70
170.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
171.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc46
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice46
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice46
177.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice44
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
179.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šabršulová Anna1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
192.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
193.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany36
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
195.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
196.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy33
197.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most32
Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
204.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany28
205.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha26
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
211.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
212.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
215.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
216.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
217.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
219.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OstrovC14.03.2015
2GPC dospělých - OlomoucC21.03.2015
3GPC dospělých - Liberec - VesecC22.03.2015
4GPB Jouda Cup - Praha - ZMB29.03.2015
5GPC dospělých - PlzeňC04.04.2015
6GPD dospělých - PlzeňD04.04.2015
7GPC dospělých - DobruškaC04.04.2015
8GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
9GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
10Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
11GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
12GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
13GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
14GPB Most - MostB31.05.2015
15GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
1620. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
17GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
18Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
19GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
20GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
21GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
22GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
23GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
24GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
25GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
26GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
27GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
28GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
29GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
30GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
31Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
32GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
33GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
34GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
35GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
36GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
37GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
38GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
39Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
40OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
41GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
42OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
43OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
44OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
45OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
46OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
47OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
48GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
49MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
50GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
51GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
52VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading