logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 23.03.2016

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.03.2015 - 23.03.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2824
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2413
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1456
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1160
5.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1146
6.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1113
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice989
8.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov929
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.896
Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice896
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno884
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.740
13.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava734
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně730
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš730
16.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava712
17.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
18.Herzán David2002 Slavoj Podivín511
19.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most504
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.504
21.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice502
22.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
23.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha488
24.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov459
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice452
26.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc450
27.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov447
28.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš432
29.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice418
30.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA414
31.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice402
32.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.390
33.Altera Jan2004 BaC Kladno376
34.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava374
35.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha369
36.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno359
38.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
39.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha348
40.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha340
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.340
42.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.326
43.Janošov Radek2003 BaC Kladno307
44.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha288
45.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
46.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov285
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice276
49.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš256
50.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice245
51.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov244
52.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha240
53.Cach David2002 Super Stars Most236
54.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
55.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha224
56.Rieger Karel2003 TJ Proboštov222
57.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
58.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
59.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
60.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná193
61.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
62.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice190
63.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.178
64.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.174
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava174
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice174
67.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha170
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.170
69.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
70.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
71.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.154
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.154
73.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton153
74.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
75.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice150
Port Jan2003 TJ Proboštov150
77.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice149
78.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
79.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha146
80.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem144
81.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice139
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín139
83.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.134
84.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně133
85.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem132
86.Psota Ondřej2003 Super Stars Most130
87.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.121
88.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
89.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.116
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha116
91.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš114
92.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov113
93.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem112
94.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
95.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.108
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka108
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš108
98.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.103
99.Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.102
100.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.100
101.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton99
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.99
103.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav98
104.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná97
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná97
106.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.96
108.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava90
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
110.Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
111.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.87
112.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav84
115.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most82
116.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
121.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
122.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA74
123.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm73
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.73
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.73
126.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov72
128.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav66
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
130.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha64
132.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš63
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice63
134.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
135.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka60
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.56
139.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.55
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška55
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc55
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 55
143.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice54
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov54
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice54
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška54
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka54
151.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.52
152.Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav51
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice51
154.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
155.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.48
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka48
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice48
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka48
160.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové46
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice46
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
163.Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná43
164.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice42
171.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.41
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.41
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.41
174.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.40
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most40
176.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.39
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka39
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka39
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 39
180.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
183.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.37
184.Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton33
185.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
186.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov30
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany30
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.30
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš30
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš30
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky30
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice30
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.30
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice30
Vyšín Vojtěch2002 TJ Spoje Praha30
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice30
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš30
198.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha29
199.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
200.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
201.Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava26
204.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.25
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná25
206.Škoda Filip2002 TJ Proboštov24
207.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.23
208.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA22
209.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
210.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
211.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice18
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha18
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže18
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
218.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem16
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem16
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA16
221.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA15
222.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice14
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most14
Hora Aleš2003 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Stejskal Václav2003 Super Stars Most14
227.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 13
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
231.Hronek Jan2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kundrát David2006 Badminton VK Aš12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc12
236.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA10
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.10
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most10
240.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno9
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže9
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka9
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 9
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka9
Trča Jonáš2003 SKB Český Krumlov9
254.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 7
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha7
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha7
258.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA6
Janáček David2004 BK ARION PRAHA6
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice6
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA6
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
266.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice4
267.Griger Samuel2003 SK Podolí3
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Krahula Jan2005 SK Podolí3
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most3
Mařan Ondřej2003 SK Děčín3
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Vlasák David2004 Super Stars Most3
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2989
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2989
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1736
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1698
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1614
6.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1405
7.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1366
8.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1353
9.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava1312
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1268
11.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1246
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1246
13.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1229
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1229
15.Herzán David2002 Slavoj Podivín1219
16.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1160
17.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
18.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.980
19.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš974
20.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně968
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava968
22.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice942
23.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice882
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno873
25.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov832
26.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov776
27.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.733
28.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno683
29.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš670
30.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.654
31.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most628
32.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.586
33.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.574
34.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA566
35.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha560
36.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov559
37.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha542
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc516
39.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha513
40.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.492
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.492
42.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice490
43.Janošov Radek2003 BaC Kladno476
44.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice466
45.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha464
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha464
47.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha462
48.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.461
49.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš450
50.Altera Jan2004 BaC Kladno440
51.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice436
52.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha429
53.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava426
54.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.404
55.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.398
56.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice388
57.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha346
58.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov331
59.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem328
60.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
61.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha318
62.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
63.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice304
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice304
65.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov302
66.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
67.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem292
68.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice291
69.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
70.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín284
72.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha281
73.Cach David2002 Super Stars Most272
Port Jan2003 TJ Proboštov272
75.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš268
76.Rieger Karel2003 TJ Proboštov262
77.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
79.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.242
Psota Ondřej2003 Super Stars Most242
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.242
82.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.234
83.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.232
84.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín228
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most228
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín228
87.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha216
89.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
91.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
92.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
93.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
94.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
96.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
97.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.184
98.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA183
99.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice179
100.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.172
101.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.170
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.170
103.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš168
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav168
105.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná166
107.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice164
108.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav162
109.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice156
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava156
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
115.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška154
116.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha150
117.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš144
118.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.140
119.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 134
120.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm132
121.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná130
122.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.128
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha128
124.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
127.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice125
128.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc124
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
130.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka120
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka120
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.120
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav120
135.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice114
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška114
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice114
140.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.110
141.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka108
142.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov104
143.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
144.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.101
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.101
146.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
147.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.98
148.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem94
149.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA88
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně88
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná88
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA88
157.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA86
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové86
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové86
161.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA84
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.84
Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná84
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav84
166.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice78
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš78
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice78
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice78
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš78
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka78
190.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.76
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
192.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
193.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA67
194.Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka66
195.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Škoda Filip2002 TJ Proboštov64
197.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 58
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha58
199.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 55
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
201.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
202.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
203.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most50
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava50
206.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice46
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
210.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka42
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže42
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže42
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná42
230.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
231.Griger Samuel2003 SK Podolí38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
237.Čáp Adam2003 SK Podolí26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Krahula Jan2005 SK Podolí26
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
247.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 25
248.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most14
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Stejskal Václav2003 Super Stars Most14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
253.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
255.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Janáček David2004 BK ARION PRAHA12
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3416
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2621
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1636
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1142
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1059
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice976
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně960
8.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.948
9.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava931
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.909
11.Morávek Michal2002 BaC Kladno884
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.790
13.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš774
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice750
15.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
16.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov663
17.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava654
18.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA646
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.640
20.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.622
21.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov539
22.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha515
23.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.512
24.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.505
25.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc456
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.456
27.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha442
28.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš438
29.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.430
30.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha400
31.Janošov Radek2003 BaC Kladno392
32.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice371
33.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov369
34.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.367
35.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno358
36.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha354
37.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice297
38.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.286
39.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
40.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
41.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
42.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.274
43.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.270
Rieger Karel2003 TJ Proboštov270
45.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice260
46.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.256
47.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha255
48.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice254
49.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha244
50.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most240
51.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha230
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.230
53.Altera Jan2004 BaC Kladno222
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
55.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
Psota Ondřej2003 Super Stars Most216
57.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš214
58.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava208
60.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
61.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice201
62.Herzán David2002 Slavoj Podivín186
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.186
64.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem182
65.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov180
66.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha176
67.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.174
68.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.169
71.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov164
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice164
73.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
74.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice158
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.158
76.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
78.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.146
79.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov144
80.Port Jan2003 TJ Proboštov142
81.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
83.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice136
84.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.134
85.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš126
86.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Cach David2002 Super Stars Most120
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
90.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most114
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
92.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.110
93.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš100
96.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha88
98.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška86
99.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.84
101.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha80
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA80
105.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže78
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín78
112.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha70
113.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice68
114.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton67
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
116.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
118.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.63
119.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm59
120.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA58
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
123.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.56
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov56
125.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná55
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
129.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
130.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.52
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
132.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.51
133.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most50
134.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA46
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice46
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice46
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
139.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava42
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 42
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
162.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
164.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky38
165.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
166.Škoda Filip2002 TJ Proboštov28
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most28
168.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
175.Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
177.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
181.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha13
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně13
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha13
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA13
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
189.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3224
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2696
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2184
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2062
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1664
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1158
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1158
8.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1156
9.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1070
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 948
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.944
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.884
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most696
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.696
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
16.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín668
17.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov625
18.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče594
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice524
20.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně514
21.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně500
22.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice496
23.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov481
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most474
25.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.454
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
27.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče409
28.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr396
29.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
31.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň368
32.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně348
33.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice343
34.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.336
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice332
36.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.324
37.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.320
38.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka316
39.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton304
40.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.299
41.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš296
42.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín288
43.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava280
44.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice272
45.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice266
46.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov252
47.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
48.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
49.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha240
50.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most238
51.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice236
52.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice232
53.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš231
54.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha223
55.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice217
56.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice211
57.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha206
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
59.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.204
60.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice201
61.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín194
62.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem188
Pálková Tereza2002 Super Stars Most188
64.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice183
65.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha182
66.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice180
67.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 174
68.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.173
69.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň172
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.170
71.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže169
72.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava166
74.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice165
75.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka164
76.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.163
77.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 162
79.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.158
80.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš148
81.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton146
82.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka145
83.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice140
84.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
85.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice134
86.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
87.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha130
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
89.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
90.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice126
91.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice124
92.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice123
93.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha120
95.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.118
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
97.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky116
98.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice109
99.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.108
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha108
101.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA104
102.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.103
103.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov99
104.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.98
106.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.94
107.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany92
108.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm91
109.Königová Nicola2004 TJ Proboštov88
110.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
112.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most85
113.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.82
114.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha80
115.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
118.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice76
120.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov72
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín72
122.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
123.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
124.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou66
126.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
129.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov59
130.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.56
131.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.54
134.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha52
135.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové46
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava46
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové46
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové46
139.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.44
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.44
141.Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
149.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA39
150.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 38
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky38
152.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.34
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.34
154.Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany33
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov33
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha33
157.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
158.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš30
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka30
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most30
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka30
162.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.28
163.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
167.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha25
168.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.22
169.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov18
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha18
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
175.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most17
176.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most14
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov14
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky14
181.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně13
183.Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 10
184.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA9
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav9
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3512
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3512
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2608
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2096
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1982
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1885
7.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1701
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1677
9.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1597
10.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.1464
11.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1411
12.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1376
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1368
14.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1320
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1280
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1220
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1220
18.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1188
19.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.790
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.790
21.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka788
22.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
23.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče764
24.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče740
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín682
26.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.669
27.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice658
28.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most657
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.646
30.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava633
31.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka632
32.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.609
33.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most582
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň562
35.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně551
36.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně525
37.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně516
38.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr514
39.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice489
40.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice467
41.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš466
42.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice455
43.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš438
44.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha425
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.421
46.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton403
47.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.395
48.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
50.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice380
51.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.366
52.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha365
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice363
54.Pálková Tereza2002 Super Stars Most362
55.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice359
56.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže357
57.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice348
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice348
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice348
60.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice336
61.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha334
62.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.328
63.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice317
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice317
65.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
66.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.302
67.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha296
68.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice288
69.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha286
70.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava280
71.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 274
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.274
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 274
74.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice270
75.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka266
76.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most260
77.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.252
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton252
80.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín248
82.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice244
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
85.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
86.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava239
87.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha234
88.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice232
89.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín230
90.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice224
91.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.216
92.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
93.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha198
94.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov196
95.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.194
96.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice192
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
99.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
100.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.174
101.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.170
102.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.166
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
104.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
105.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov150
106.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.146
107.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha138
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
109.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš134
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA134
111.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.128
112.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
115.Černá Tereza2002 TJ Dobřany125
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov125
117.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov124
Königová Nicola2004 TJ Proboštov124
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
124.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
126.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice114
128.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové112
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové112
130.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.104
131.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
133.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most92
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín92
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky92
136.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 88
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA88
138.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice86
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov86
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany86
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov86
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové86
143.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš78
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka78
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha78
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka78
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha78
158.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
159.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov64
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
161.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most52
162.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 46
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha46
166.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
172.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
179.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
181.Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov26
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2669
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2600
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2206
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1798
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1124
6.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1119
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1095
8.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1072
9.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče992
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.950
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha931
12.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.790
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most780
14.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka710
15.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň693
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 681
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice678
18.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.669
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most606
20.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava558
21.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice546
22.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov539
23.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně536
24.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně525
25.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.505
26.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň432
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka432
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
29.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.420
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín394
31.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice376
32.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov369
33.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton367
34.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.363
35.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.360
36.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice359
37.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha354
38.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava336
39.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně328
40.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.324
41.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice320
42.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha300
43.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice278
44.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice270
45.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr248
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče248
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice248
49.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem232
51.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov230
52.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš216
53.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň214
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
55.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice206
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice206
57.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
58.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha190
59.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha189
60.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice182
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš182
62.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.181
63.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín176
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton176
65.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.170
66.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha168
67.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
68.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
69.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.161
70.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš158
71.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky152
72.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice150
73.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.147
74.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton146
Pálková Tereza2002 Super Stars Most146
76.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice139
77.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
79.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha136
80.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka130
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha130
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže130
83.Königová Nicola2004 TJ Proboštov128
84.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice126
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.126
86.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov125
87.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
88.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice122
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.122
90.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice120
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
95.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou114
97.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 113
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.113
99.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.112
100.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem110
101.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most108
102.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice106
103.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha105
104.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most104
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA104
106.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton93
107.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice90
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín90
109.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov88
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava88
111.Černá Tereza2002 TJ Dobřany86
112.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice84
115.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton82
116.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice78
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš78
119.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.76
120.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 70
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.70
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.70
124.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.68
125.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA67
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha67
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.67
128.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.56
129.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
132.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
133.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
134.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov46
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany46
Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov46
137.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš42
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Granátová Denisa2003 ČaPoZ Olomouc42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.42
149.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.38
152.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most28
153.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most26
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín26
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
163.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 25
164.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.24
165.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.14
168.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice13
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně13
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 13
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha13
172.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha12
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U15 - PardubiceSKP22.03.2015
2OP U15 - PrahaSKP29.03.2015
3OP U15 - Brno - JehniceSKP11.04.2015
4OP U15 - České BudějoviceSKP11.04.2015
5OP U15 - DobřanySKP11.04.2015
6OP U15 - Liberec - VesecSKP11.04.2015
7OP U15 - PřerovSKP18.04.2015
8OP U15 - KladnoSKP18.04.2015
9MČR jednotlivců - PardubiceMČR26.04.2015
10GPC U15 - otevřený - Hradec KrálovéC30.08.2015
112. GPB U15 - MostB13.09.2015
12GPC U15 - České BudějoviceC19.09.2015
13GPC U15 otevřený - AšC26.09.2015
14GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC03.10.2015
15GPC U15 - BřeclavC10.10.2015
16Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
17GPC U15 otevřený - LiberecC18.10.2015
18GPC U15 otevřený - Praha - ZMC24.10.2015
19GPC U15 otevřený - Praha - VinořC24.10.2015
20GPD U15 otevřený - Ústí nad LabemD07.11.2015
21OP U15 - Hradec KrálovéSKP07.11.2015
22OP U15 - Benátky nad JizerouSKP07.11.2015
23OP U15 - České BudějoviceSKP08.11.2015
24KP U15 - LiberecD08.11.2015
25OP U15 - TepliceSKP14.11.2015
26OP U15 - PrahaSKP21.11.2015
27GPC U15 otevřený - MostC21.11.2015
28GPC Kladno Open - KladnoC22.11.2015
29GPD U15 - TáborD22.11.2015
30GPD U15 - Brno - KuklenskáD28.11.2015
31GPC U15 - kvalifikace na MČR - PlzeňC29.11.2015
32OP U15 - PřerovSKP12.12.2015
33GPD U15 - České BudějoviceD12.12.2015
34OP U15 - BrnoSKP13.12.2015
35MČR jednotlivců - LiberecMČR20.12.2015
361. GPD U15 - ProboštovD09.01.2016
37GPC U15 - JihlavaC09.01.2016
381. GPD U15 - Liberec - VesecD09.01.2016
39VT a KP ČOS - KlimkoviceC10.01.2016
401. GPC U15 - Orlová - LutyněC16.01.2016
411. GPC U15 - Benátky nad JizerouC17.01.2016
421. GPC U15 - PrahaC24.01.2016
431. GPC U15 - LiberecC24.01.2016
441. GPC U15 - OsíkC30.01.2016
451. GPC U15 - České BudějoviceC30.01.2016
461. GPC U15 - AšC30.01.2016
471. GPC U15 - BrnoC31.01.2016
481. GPA U15 - Orlová - LutyněA14.02.2016
49GPC U15 - Kladno Open - KladnoC05.03.2016
50Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC13.03.2016
51GPC U15 Open - IvančiceC13.03.2016
521. GPB U15 - PardubiceB20.03.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading