logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 26.03.2016

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
26.03.2015 - 26.03.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2069
2.Kural Martin1999 USK Plzeň2016
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1832
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1384
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1303
6.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1288
7.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1272
8.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1248
9.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
10.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1182
11.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1104
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1071
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
14.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha856
16.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.816
17.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka798
18.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most724
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové715
20.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem714
21.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín694
22.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín672
23.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.653
24.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně629
25.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.576
26.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.568
27.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice565
28.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most544
29.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno501
30.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.500
31.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň464
32.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.448
33.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně443
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.443
35.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška404
36.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice401
37.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
38.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice378
39.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně366
40.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové362
41.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň360
42.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
43.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.297
44.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno285
45.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka276
46.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové254
Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem254
48.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most251
49.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
50.Hájek David2000 Super Stars Most238
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 238
52.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice236
54.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
55.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha230
56.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice212
57.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice190
58.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 182
59.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most169
60.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha168
61.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín166
62.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.160
63.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.158
64.Palán Václav2001 SK Prosek Praha156
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň156
66.Seifert David2000 BK TJ Baník Most155
67.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.152
69.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava150
71.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice146
72.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 143
73.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
75.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice137
76.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška136
77.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.134
78.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha123
79.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA119
80.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
83.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.113
84.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně110
85.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
86.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.107
87.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
88.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice86
89.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
90.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice, z.s.78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
99.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA77
100.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice75
101.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.72
102.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
104.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 51
105.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.42
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
111.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.40
112.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
116.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 33
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice33
118.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
120.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 27
121.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 18
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha18
123.Mišner Jiří1998 SK Hamr, z.s. 9
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice9
Řepa Václav2001 Super Stars Most9
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 9
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 9
1.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2368
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2368
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2157
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2157
5.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2024
6.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2016
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1832
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1798
9.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1752
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1752
11.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1672
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1588
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1570
14.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1440
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1432
16.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1248
17.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
18.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1128
19.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1122
20.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1118
21.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1112
22.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1104
23.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.941
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most925
25.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice894
26.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice886
27.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.864
28.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem858
29.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka837
30.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně821
31.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.751
32.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně673
33.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem656
34.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín645
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.640
36.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 549
37.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice542
38.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice536
39.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně528
40.Hájek David2000 Super Stars Most525
41.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.507
42.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška506
43.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové501
44.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
46.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.477
47.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice452
48.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
49.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr430
50.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most411
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka411
52.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno390
53.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň375
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň375
55.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most346
56.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška338
57.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most317
58.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín312
59.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice310
60.Seifert David2000 BK TJ Baník Most302
61.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.280
62.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.275
63.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové264
64.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
65.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně262
66.Palán Václav2001 SK Prosek Praha252
67.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice250
68.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 245
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 245
70.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA242
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.242
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA242
73.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice236
74.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice198
75.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.197
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín197
77.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
78.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha168
79.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
80.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice164
81.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice152
82.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
83.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.138
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava138
86.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.128
87.Morávek Michal2002 BaC Kladno126
88.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
89.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 120
90.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
91.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.114
Janák Samuel1998 BK Kopřivnice, z.s.114
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice, z.s.114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
99.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
100.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 88
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
103.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 86
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice86
105.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň78
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
110.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
114.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Folta Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 42
122.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.38
1.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2352
Kural Martin1999 USK Plzeň2352
3.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2024
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1920
5.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
6.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1480
7.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1264
8.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1210
9.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1041
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1030
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most919
12.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha836
13.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem734
14.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.723
15.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.714
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín707
17.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.686
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka638
19.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
20.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.615
21.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice584
22.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.556
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.526
24.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.523
25.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most520
26.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice506
27.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.483
28.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně469
29.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice406
30.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem404
31.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most397
32.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice392
33.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně390
34.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň381
35.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.377
36.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška368
37.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
38.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno336
39.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně300
40.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice270
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška268
42.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
43.Seifert David2000 BK TJ Baník Most245
44.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice244
45.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.230
46.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most206
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.206
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.206
49.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín205
50.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice200
51.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové198
52.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové190
53.Palán Václav2001 SK Prosek Praha180
54.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA170
55.Hájek David2000 Super Stars Most162
56.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
57.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most154
58.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
59.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Morávek Michal2002 BaC Kladno138
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové138
62.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice125
63.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice124
64.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
65.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice118
66.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.114
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary114
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
72.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 112
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
74.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
75.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
76.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové96
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň96
78.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most88
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA88
80.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.86
81.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
82.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
88.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka69
89.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
90.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.58
91.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
92.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
93.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.46
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice46
95.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha42
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
100.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
102.Řepa Václav2001 Super Stars Most12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2832
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2144
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2024
4.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1968
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1389
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1384
7.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1382
8.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1325
9.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1280
10.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1264
11.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1224
12.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1192
14.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1136
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1126
16.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1008
17.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most988
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.931
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.842
20.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.783
21.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha696
22.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí680
23.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most676
24.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.670
25.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice533
26.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.510
27.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.487
28.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka471
29.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice413
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.391
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc390
32.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín352
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná336
34.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice331
35.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice330
36.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.329
37.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška312
38.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška308
39.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice296
40.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové282
41.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most276
43.Srbová Adéla2000 BaC Kladno266
44.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.262
45.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice254
46.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
47.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most215
48.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc214
49.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.213
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.213
51.Janošová Petra2000 BaC Kladno196
52.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most188
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha188
54.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha179
55.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.177
56.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
57.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.168
Psotová Barbora1999 Super Stars Most168
59.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška164
60.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice154
63.Dufková Monika1999 BaC Kladno151
64.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.150
65.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most146
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA146
68.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
69.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice132
70.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.128
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice128
72.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice126
73.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.124
74.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc118
75.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA116
76.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
81.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most106
82.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně99
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha99
84.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.84
85.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže80
86.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
93.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice75
94.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín66
95.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
97.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
99.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
101.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava36
102.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.35
103.Michalová Adriana1998 Super Stars Most33
104.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA30
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3024
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2960
3.Paurová Lucie1999 Super Stars Most2832
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2517
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.2040
6.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1888
7.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1872
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1856
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1624
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1624
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1550
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1464
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1459
14.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1430
15.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1411
16.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most1248
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1235
18.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1224
19.Janošová Petra2000 BaC Kladno1181
20.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1078
21.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1072
22.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1064
23.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka1003
24.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha991
25.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
26.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.861
27.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice835
28.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice797
29.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.790
30.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka779
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice728
32.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.694
34.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most687
35.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.676
36.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice659
37.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín582
Psotová Barbora1999 Super Stars Most582
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno557
40.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
41.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška510
42.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška477
43.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové474
45.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc471
46.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most460
47.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.430
48.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.427
49.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice398
50.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most396
51.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha340
52.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc314
53.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.312
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška312
55.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná291
56.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most278
57.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.276
59.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice270
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice270
61.Dufková Monika1999 BaC Kladno266
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most266
63.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
64.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc237
65.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice227
66.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
67.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA203
68.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton194
69.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
70.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.179
71.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA164
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice164
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice164
75.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně152
76.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín150
77.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most138
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
80.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno114
84.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.103
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.103
86.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Michalová Adriana1998 Super Stars Most86
88.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
95.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.75
96.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
97.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice69
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice69
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice69
102.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.65
103.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava54
104.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.42
1.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most2352
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2024
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1592
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1584
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1416
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1411
7.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1288
8.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1246
9.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1204
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice963
12.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka950
13.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most949
14.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.924
15.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.910
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice859
17.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha856
18.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most713
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice707
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.680
22.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha670
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
24.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí592
25.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.565
26.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
27.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most520
28.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže488
29.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice482
30.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka477
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc446
32.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.378
33.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň366
34.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
35.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most315
36.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.312
Paurová Lucie1999 Super Stars Most312
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška308
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná304
40.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
41.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.288
42.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
43.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín277
Janošová Petra2000 BaC Kladno277
45.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.272
46.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton263
47.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc257
48.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice256
49.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.252
50.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové250
51.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice234
52.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška232
53.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most206
54.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
55.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha194
56.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
57.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
58.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA170
59.Psotová Barbora1999 Super Stars Most168
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška168
61.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
62.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha154
63.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most152
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
65.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice138
66.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice132
67.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most130
68.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most120
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava120
70.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc118
71.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Srbová Adéla2000 BaC Kladno114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
80.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
81.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice88
83.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
84.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.80
85.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
91.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.58
92.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín54
94.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.50
95.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc46
Michalová Adriana1998 Super Stars Most46
97.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
103.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
104.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading