logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 03.04.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
06.04.2015 - 03.04.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1984
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1346
3.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1262
4.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1110
5.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice1012
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice956
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.936
8.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.923
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.918
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.898
11.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov889
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.848
13.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem776
14.Altera Jan2004 BaC Kladno728
15.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov725
16.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton704
17.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha628
18.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava469
19.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.465
20.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka460
21.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most448
22.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.422
23.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc420
24.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
25.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice382
26.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton374
27.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
28.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha346
30.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.336
31.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha320
32.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha292
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice277
34.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary260
35.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov257
36.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.244
38.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.232
39.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice228
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
41.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno221
42.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.218
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
44.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice212
45.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary210
46.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín208
Seidl Michal2004 Super Stars Most208
48.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.194
50.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš192
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava192
53.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín190
54.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.188
55.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže187
56.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
57.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové182
58.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice180
59.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava178
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary178
61.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 176
62.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 168
64.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
65.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.163
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava163
67.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov159
68.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
69.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice156
71.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno152
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha152
73.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.148
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice148
75.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA147
76.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové142
77.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav140
78.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg138
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.138
80.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 132
81.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice130
82.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most128
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.128
84.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš126
85.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem124
86.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.123
87.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice117
88.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice115
89.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš114
90.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš112
91.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové107
92.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.105
93.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.102
94.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice101
95.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
96.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.99
97.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton96
98.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice94
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice94
Vlasák David2004 Super Stars Most94
101.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.93
102.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice89
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.89
104.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
105.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
106.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha86
107.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany84
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg84
109.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice82
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice82
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice82
112.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg78
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Superata Viktor2005 ČaPoZ Olomouc78
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most78
116.Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové73
Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou73
118.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín72
119.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha70
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg70
121.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.69
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg69
123.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII68
124.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže64
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most64
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice64
127.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.63
128.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.62
129.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha60
130.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš58
132.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.56
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha56
134.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.55
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.55
136.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary54
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň54
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.54
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
141.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové52
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov52
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
144.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.51
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm51
147.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov49
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže49
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.49
150.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.48
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
152.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha47
153.Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub46
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže46
155.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha45
156.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
157.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
161.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice40
163.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha39
164.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov38
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice38
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA38
168.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice37
169.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany36
170.Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.35
171.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem31
173.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
178.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm27
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.27
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice27
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav27
182.Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
183.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice25
185.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII24
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha24
187.Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
188.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
189.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha20
190.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA19
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha19
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.19
193.Foltin Jakub2004 Super Stars Most18
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka18
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav18
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice18
197.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice16
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš16
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most16
200.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha15
Frýdek Jan2006 ČaPoZ Olomouc15
202.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany14
Janáček David2004 BK ARION PRAHA14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
206.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
210.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Solar Jan2005 SK Prosek Praha12
212.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 11
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha11
214.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha10
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA10
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
222.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice9
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha9
Russina Jan2005 Kabal team Karviná9
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha9
232.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha7
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha7
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha7
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha7
238.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha6
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 6
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 6
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov6
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice6
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín6
247.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha5
248.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr4
Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš4
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš4
Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr4
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha4
Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr4
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr4
259.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Kučera Jakub2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.3
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha3
265.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice2
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín2
267.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2285
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2093
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1759
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1674
5.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1647
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1647
7.Altera Jan2004 BaC Kladno1496
8.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1428
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1428
10.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1386
11.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1176
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1144
13.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.976
14.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.972
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.972
16.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton955
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton955
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha922
19.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem860
20.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most848
21.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
23.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava765
24.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 740
25.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice656
26.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.631
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.631
28.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha630
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary620
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary620
31.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.590
32.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka586
33.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 546
34.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.528
35.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.496
36.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem494
37.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice488
38.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice478
39.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
40.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem418
41.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha406
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
43.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice398
44.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most378
45.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.362
46.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín356
47.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
48.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.324
49.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.320
50.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.316
51.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 314
52.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha304
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav304
54.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.294
55.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice291
56.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš290
57.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice284
58.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.282
59.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice280
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš280
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
62.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
64.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.264
65.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže256
66.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.253
67.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha252
68.Kundrát David2006 Badminton VK Aš248
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Seidl Michal2004 Super Stars Most248
71.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc240
72.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov236
73.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
74.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov224
75.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice222
76.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice220
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš220
78.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.217
79.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové206
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové206
81.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové202
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava202
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové202
85.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice194
86.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov192
87.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice188
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice188
89.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice184
90.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín182
91.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš180
92.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice176
93.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.170
94.Vlasák David2004 Super Stars Most168
95.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.166
96.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.164
98.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
99.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže156
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.156
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.156
102.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most148
103.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice146
104.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
105.Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava138
106.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.132
107.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice130
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice130
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice130
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice130
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže130
113.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha129
114.Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice128
115.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA127
116.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary126
117.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava124
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
119.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.122
120.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg120
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Superata Viktor2005 ČaPoZ Olomouc120
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové120
126.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg114
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín114
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg114
133.Maršík Jan2004 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most112
135.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
136.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.106
137.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže104
139.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.92
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.92
141.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha91
142.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice90
143.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
146.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
148.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII80
149.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Hasch Vítězslav2004 TJ Sokol Doubravka78
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.78
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg78
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
164.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.69
165.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany64
166.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
168.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
169.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov50
170.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 46
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
176.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Frýdek Jan2006 ČaPoZ Olomouc42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav42
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA42
194.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
195.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha38
198.Foltin Jakub2004 Super Stars Most34
199.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov28
200.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
213.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov14
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha14
222.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA13
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha13
226.Krahula Jan2005 SK Podolí12
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1638
2.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1558
3.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1385
4.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1138
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.973
6.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava944
7.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.911
8.Altera Jan2004 BaC Kladno867
9.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín860
10.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice819
11.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha762
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov762
13.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.611
14.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice552
15.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov548
16.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton524
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha522
18.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton486
19.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most444
20.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice425
21.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary420
22.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka419
23.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
24.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice394
25.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 386
26.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice382
27.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.358
28.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.344
29.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.310
30.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
31.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc280
32.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice266
33.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha242
34.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha234
35.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš216
36.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice212
37.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.211
38.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov210
39.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.208
40.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
41.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice202
43.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
44.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha196
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary196
46.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem192
47.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové180
48.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš178
49.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice175
50.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava167
51.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové166
52.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
53.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
54.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.144
55.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
56.Kundrát David2006 Badminton VK Aš136
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice136
58.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 134
59.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.132
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most132
61.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem130
62.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.128
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice128
64.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň126
65.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice124
66.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice120
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš120
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
71.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice118
72.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš116
73.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.114
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.114
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA114
77.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno112
78.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem110
79.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže106
80.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.104
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most104
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice104
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov104
84.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.102
85.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha99
86.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.96
87.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
88.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.88
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno86
92.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.84
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín84
Vlasák David2004 Super Stars Most84
95.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.82
96.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov80
97.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice78
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš78
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
101.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice72
102.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 70
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha70
104.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže68
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice68
106.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.60
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice60
108.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
109.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem56
110.Seidl Michal2004 Super Stars Most55
111.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
112.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Níšev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
114.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha46
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava46
117.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice42
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
140.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most39
141.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice38
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
148.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany28
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže28
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav28
151.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA26
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most26
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže26
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava26
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha26
161.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha25
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA25
163.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
164.Hort Vojtěch2005 TJ Sokol Vodňany22
165.Foltin Jakub2004 Super Stars Most18
166.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice14
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice14
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 14
Janáček David2004 BK ARION PRAHA14
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
177.Pravda Jindřich2004 TJ Spoje Praha13
178.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha12
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
183.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
184.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov4
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 4
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2080
2.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1531
3.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1411
4.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1396
5.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava958
6.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha956
7.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín944
8.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice928
9.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.899
10.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 888
11.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.886
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.861
13.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.751
14.Königová Nicola2004 TJ Proboštov706
15.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.592
16.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš544
17.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka526
18.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka460
20.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice448
21.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha430
22.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.425
23.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice421
24.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov388
25.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice372
26.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.368
27.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha358
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary358
29.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
30.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice322
31.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.311
32.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha310
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové310
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha288
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.288
36.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín284
37.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice275
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary272
39.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.261
40.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha234
41.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice228
42.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice223
43.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín215
44.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.211
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.208
47.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.206
48.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava205
49.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
50.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.203
51.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice192
52.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice188
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.188
54.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov184
55.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.183
56.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice176
57.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš174
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha174
59.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.171
60.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha170
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.170
62.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
63.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.164
64.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže163
65.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha157
66.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov156
67.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha153
68.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.145
69.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc144
70.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most143
71.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm142
72.Benediktová Klára2005 USK Plzeň138
Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka138
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.138
76.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou137
77.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš134
78.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň132
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.132
80.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.128
81.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem126
82.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice122
83.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice120
84.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha118
85.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň114
Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice114
87.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.113
88.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice102
90.Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka100
91.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.98
92.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
93.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže91
94.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha90
96.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín88
97.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 87
98.Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
99.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice74
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice74
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš74
102.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.72
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice72
104.Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.71
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha71
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha71
107.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.70
108.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka69
109.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
110.Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha67
111.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.65
112.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže64
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most64
116.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha62
117.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha61
118.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka60
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš60
120.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.57
121.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava55
123.Javorská Anna2004 USK Plzeň54
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka54
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.54
127.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice52
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš52
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš52
130.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice49
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš49
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha49
133.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.48
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA48
135.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
137.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.45
138.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
139.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem43
140.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
144.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín39
145.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr38
Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr38
147.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany36
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice36
149.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha34
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
151.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany32
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže32
153.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice30
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice30
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš30
157.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou27
158.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
159.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice24
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha24
161.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov22
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem22
163.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Kalkušová Karolína2007 BK Junior Benátky nad Jizerou20
165.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš19
166.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha18
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 18
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.18
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary18
173.Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
174.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA15
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA15
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha15
177.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice14
178.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš13
181.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
182.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov10
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže10
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha10
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
189.Voráčková Julie2004 BK 93 Hořovice9
190.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha8
Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava8
192.Bálintová Michaela2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.7
Trnková Valerie2005 Sokol Králův Dvůr7
194.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany6
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov6
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou6
200.Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr5
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha5
202.Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice4
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha4
205.Daňhelová Tereza2004 TJ Spoje Praha3
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov3
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 3
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov3
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA3
214.Kunátová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha2
Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
217.Straková Aneta2006 SK Prosek Praha1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2168
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2168
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1846
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1800
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1742
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1360
7.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1339
8.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1222
9.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1209
10.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1199
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1192
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1085
13.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha1030
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1030
15.Königová Nicola2004 TJ Proboštov958
16.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov933
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín900
18.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.872
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka848
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.829
21.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha764
22.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice763
23.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary680
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary680
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš646
26.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice628
27.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice620
28.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem512
29.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka508
30.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice478
31.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš452
32.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.448
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.448
34.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
36.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín431
37.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice420
38.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.416
39.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.408
40.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov404
41.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.392
44.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.384
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.384
46.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 382
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice382
48.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice378
49.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice372
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov372
51.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha362
52.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice356
53.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice352
54.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.341
55.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš326
56.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín324
57.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha323
58.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.308
59.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most306
60.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.304
61.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice280
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem280
64.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže279
65.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha278
66.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice275
67.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.252
68.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
69.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
70.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem234
71.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka228
72.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.210
73.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.204
74.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
75.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín200
76.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka198
77.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha196
78.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc192
80.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice182
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice182
82.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň180
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň180
84.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
85.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.170
86.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha164
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha164
88.Benediktová Klára2005 USK Plzeň162
Javorská Anna2004 USK Plzeň162
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.162
91.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava160
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava160
93.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.156
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš156
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš156
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín156
97.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice154
98.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže152
99.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.129
100.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.128
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže128
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
105.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha124
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
107.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem120
110.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA118
111.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha116
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha116
113.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 114
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
115.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr112
116.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice104
117.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice96
118.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.93
119.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice92
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
121.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
122.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice78
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice78
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
133.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže76
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou76
135.Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.72
136.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
137.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany52
138.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha46
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
144.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš42
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš42
153.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
155.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 38
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
157.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem34
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
159.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA30
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
164.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov26
172.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.23
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.23
174.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov14
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany14
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1396
2.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1385
3.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1352
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1325
5.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1214
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1138
7.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava944
8.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice879
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.827
10.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.790
11.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín749
12.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.703
13.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha684
14.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.635
15.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov616
16.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.592
17.Königová Nicola2004 TJ Proboštov586
18.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha569
19.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.546
20.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.499
21.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary420
22.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice384
23.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice380
24.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka374
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš362
26.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 358
27.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
28.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice320
29.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín316
30.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice314
31.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha282
32.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov280
33.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín279
34.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary274
35.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha266
36.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice262
37.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha254
38.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.252
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha244
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice244
41.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.240
42.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem238
43.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
44.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
45.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice208
47.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice207
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
49.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže200
50.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.186
51.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové182
52.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.179
53.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš178
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš178
55.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
56.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.169
57.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc168
58.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem166
59.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 165
60.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.164
61.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice162
62.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.156
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice156
64.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
65.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov148
66.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.146
67.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice140
68.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.131
69.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha129
70.Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha128
71.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
72.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice124
73.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most122
74.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš120
75.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice114
76.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
77.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem102
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
79.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka100
81.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha99
82.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.98
83.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže96
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.96
87.Benediktová Klára2005 USK Plzeň92
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem92
89.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava88
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha88
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
93.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.84
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš84
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín84
97.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže80
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.80
99.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
103.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
104.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice70
105.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
106.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha58
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava58
108.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.56
111.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA51
112.Hnízdilová Adéla2004 Sokol Králův Dvůr46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
114.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 42
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice42
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň42
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice42
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka42
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vinterová Tereza2005 SK Podolí42
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš42
134.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže40
136.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
140.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
141.Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice30
142.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany28
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice28
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice28
145.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
152.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
153.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
155.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže14
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Javorská Anna2004 USK Plzeň14
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 14
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha14
164.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
165.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
166.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
167.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice4
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov4
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - Orlová - LutyněSKP11.04.2015
2OP U13 - Kralupy nad VltavouSKP11.04.2015
35. GPD U13 - TáborD18.04.2015
4OP U13 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
5OP U13 - LiberecSKP19.04.2015
6MČR jednotlivců - Orlová - LutyněMČR03.05.2015
7KP U13 - MostD16.05.2015
8GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
9GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
10GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
11GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
122. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
13GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
14GPC U13 otevřený - České BudějoviceC03.10.2015
15GPC U13 - Podolí u BrnaC04.10.2015
16GPE50 Hamr Open - PrahaE5004.10.2015
17GPC Hamr Open - PrahaC04.10.2015
18Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
19GPC U13 otevřený - ProboštovC11.10.2015
20GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD17.10.2015
21GPC U13 otevřené - AšC17.10.2015
22GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5017.10.2015
23GPD U13 - České BudějoviceD18.10.2015
24OP U13 - KladnoSKP24.10.2015
25Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2015
26OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
27OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
28GPD U13 - PodivínD07.11.2015
29GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
30OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
31KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
32GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
33OP U13 - JihlavaSKP21.11.2015
34OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
35OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
36MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
37GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
38GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
39VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
401. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
41VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
42Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
43GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
441. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
451. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
461. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
471. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
481. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
49GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
50GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
511. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
521. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
531. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
541. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
551. GPC U13 - AšC20.02.2016
561. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
571. GPA U13 - AšA28.02.2016
58GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
59GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
60Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
61Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
622. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
631. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading