logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 03.04.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
06.04.2015 - 03.04.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3424
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2912
4.Louda Jan1999 USK Plzeň2704
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2504
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Louda Jiří1995 USK Plzeň2416
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2328
9.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2048
10.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1960
11.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1936
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1816
13.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1669
15.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
16.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1608
17.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1509
18.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1341
19.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1272
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1222
21.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1182
23.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton1101
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
25.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.996
26.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.981
27.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
28.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
31.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.892
32.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr786
33.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň757
34.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.745
35.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem743
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové736
37.Repiar Samuel1994 Super Stars Most726
38.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice711
39.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže695
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 666
41.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška630
42.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice616
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška601
44.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha568
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha564
46.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.556
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.556
48.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.552
49.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
50.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 528
51.Schmied Martin1982 TJ Chropyně482
52.Helar Ondřej1995 Start Jihlava473
53.Port Jan1972 TJ Proboštov468
54.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
55.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem440
56.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.439
57.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň434
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
60.Kural Martin1999 USK Plzeň431
61.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
62.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně428
63.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem416
64.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov408
65.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové406
66.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.398
67.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška392
68.Šot Michal1988 SK BC Premiera386
69.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
70.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno374
71.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.366
72.Slabý Otto1984 USK Plzeň362
73.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno356
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.356
75.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov338
76.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové332
77.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice328
78.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
80.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
81.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň320
82.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov312
83.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 308
84.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha306
86.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové302
87.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň286
88.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 282
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 282
90.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
91.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter278
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA278
93.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.271
94.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr266
Poříz Leoš1974 Start Jihlava266
96.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic261
97.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.256
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
99.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
100.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
101.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
102.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha232
103.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
104.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň228
105.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha224
106.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava222
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška222
108.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň218
109.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 214
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
111.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.212
113.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most208
114.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice204
115.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně202
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice202
117.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
118.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
Palán Václav2001 SK Prosek Praha192
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
122.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.188
123.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové186
125.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 184
126.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
127.Ondrášek David1996 Super Stars Most178
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
129.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
130.Konupka Jiří1965 BaC Kladno174
131.Kubík Jiří1977 SK Jupiter171
132.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň170
133.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka168
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
136.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka160
137.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
138.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera154
139.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
140.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc148
141.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
142.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.146
143.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka142
144.Čapek Jiří1975 Super Stars Most141
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice141
146.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
147.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
149.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 130
150.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.128
Štětina Martin2000 BaC Kladno128
152.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
153.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
157.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc124
158.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice121
159.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
160.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.116
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
162.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
163.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 114
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň114
165.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 111
167.Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
168.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška109
170.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha108
171.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň103
173.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
174.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.99
175.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
177.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
178.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
180.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha94
183.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha92
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
185.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
186.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
190.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
191.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka86
193.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška85
194.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany84
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr84
199.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
200.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň82
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
202.Horák Pavel1983 SK BC Premiera80
Šída Martin1993 BK TU v Liberci, z.s.80
204.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
205.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové78
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
213.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
214.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška76
216.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
218.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice70
219.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
221.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter68
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka68
223.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
224.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno64
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
226.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín62
227.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton60
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
229.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
230.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
233.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
234.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Podolí55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
237.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
241.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.52
242.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
243.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
244.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
245.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
250.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
251.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vild Petr1974 SK Jupiter42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.42
265.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
266.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha40
271.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
273.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka35
274.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
275.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
280.Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice30
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
283.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
284.Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 27
285.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice26
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
293.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary25
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně25
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice25
296.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Novotný Robert1978 BaC Kladno24
298.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
300.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň19
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
302.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha18
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
306.Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže16
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
312.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
Schröfel Erik1972 SK Jupiter14
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka14
318.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany13
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
324.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Konečný Jiří1977 SK Jupiter12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
336.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
337.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
342.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka7
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
344.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany6
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
352.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
354.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4016
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3960
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3872
4.Louda Jan1999 USK Plzeň3392
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3296
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
7.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3016
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2984
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2984
10.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2864
11.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2776
12.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2440
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň2416
14.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně2312
15.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
16.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2264
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2264
19.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2176
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.2176
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2120
22.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2094
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1992
24.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1976
25.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1936
26.Segeč Jan1978 USK Plzeň1928
27.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1744
28.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1712
29.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1688
30.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1672
31.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
32.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1642
33.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1608
34.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1606
35.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1541
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1541
37.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1496
38.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1414
39.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1383
40.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1225
41.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
42.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1211
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1211
44.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1188
45.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1184
46.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.1168
47.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1126
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1067
49.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1043
50.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha982
51.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha962
52.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška926
53.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.920
55.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha899
56.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA868
57.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.853
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň830
59.Šot Michal1988 SK BC Premiera794
60.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.764
61.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.740
62.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové734
63.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.728
64.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové708
65.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice691
66.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr644
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr644
68.Slabý Otto1984 USK Plzeň641
69.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.630
70.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.628
71.Kural Martin1999 USK Plzeň622
72.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno604
73.Konupka Jiří1965 BaC Kladno602
74.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha600
75.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.598
76.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.593
77.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov586
78.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.578
79.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 576
80.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr575
81.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.569
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň569
83.Port Jan1972 TJ Proboštov566
84.Helar Ondřej1995 Start Jihlava558
85.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.546
86.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň535
87.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška534
88.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.524
89.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov518
90.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.512
91.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.510
92.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň509
93.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.506
94.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha501
95.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr498
Helar Jakub1992 Start Jihlava498
Repiar Samuel1994 Super Stars Most498
98.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 496
99.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové484
100.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně474
101.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.468
102.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov466
103.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice464
104.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice463
105.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton458
106.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.444
107.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 426
108.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera418
109.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most416
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.416
111.Poříz Leoš1974 Start Jihlava414
112.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
113.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha410
114.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.405
115.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno389
116.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové387
117.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.382
118.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.376
119.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
121.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň362
122.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc360
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná360
124.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást358
125.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava356
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 356
127.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
129.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice353
130.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava352
131.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.350
132.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 342
133.Schmied Martin1982 TJ Chropyně334
134.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter330
135.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany318
136.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
137.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
138.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně302
139.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.300
140.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter298
141.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera286
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
143.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno284
144.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice281
145.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
150.Kubík Jiří1977 SK Jupiter278
151.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice276
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
153.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice275
155.Štětina Martin2000 BaC Kladno274
156.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
157.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.268
Ondrášek David1996 Super Stars Most268
159.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 264
160.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic262
161.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň258
162.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice256
163.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
165.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
167.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice237
168.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
169.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 234
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
171.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové232
172.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
174.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.226
175.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
177.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška208
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň208
179.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
181.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr203
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
183.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
187.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice200
189.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
190.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
191.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most190
192.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové188
193.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice184
194.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
195.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc172
196.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
197.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška166
199.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
200.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
204.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice162
205.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
206.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka158
207.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.152
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno152
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
211.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice150
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
213.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové146
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.146
215.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
216.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter142
217.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 140
218.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha132
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
220.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera128
221.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
225.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.120
230.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň118
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň118
232.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
Trinh Tung Hai1982 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
242.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Horák Pavel1983 SK BC Premiera112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
245.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
246.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 102
Štursa Martin1983 SK Podolí102
Svoboda Petr1976 SK Podolí102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
250.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
251.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
252.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.90
Palán Václav2001 SK Prosek Praha90
254.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 88
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc88
257.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
268.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 84
270.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci, z.s.80
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy80
275.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Bathory Michal1992 SK Prosek Praha78
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Vild Petr1974 SK Jupiter78
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.78
296.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 76
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
298.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
299.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany64
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany64
301.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice60
306.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany56
307.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
309.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.52
310.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany48
311.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
321.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Konečný Jiří1977 SK Jupiter42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Podolí42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
346.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
347.Barták Jiří1953 Start Jihlava34
348.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně32
349.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice30
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže30
351.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
353.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
354.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
357.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka20
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka20
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
360.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany18
Schröfel Erik1972 SK Jupiter18
365.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
370.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
371.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
372.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4864
2.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno4112
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3224
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2896
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2776
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2656
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2640
8.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2416
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2352
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1968
11.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1869
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1712
13.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1616
14.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1544
15.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1416
16.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1384
17.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1376
18.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1342
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1323
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1166
21.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1141
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1120
23.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1083
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha962
25.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.923
26.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
27.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem839
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň832
29.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha830
30.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové824
31.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice792
32.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
33.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha762
34.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.740
35.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha730
36.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška699
38.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov676
39.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň667
40.Šot Michal1988 SK BC Premiera636
41.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 617
42.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže606
43.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most584
44.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA522
45.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 498
46.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 496
47.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.493
48.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice488
49.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr478
50.Port Jan1972 TJ Proboštov474
51.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.468
52.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter462
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň453
54.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera428
55.Helar Ondřej1995 Start Jihlava418
56.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže414
57.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava394
58.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně373
59.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava362
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.362
61.Poříz Leoš1974 Start Jihlava358
62.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr348
63.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.347
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton347
65.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové342
66.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
67.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové334
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice334
69.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha326
70.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové320
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno320
72.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást316
73.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
74.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška310
75.Pistulka Radek1997 USK Plzeň301
76.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.280
77.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.279
78.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.272
79.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
80.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.242
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr242
83.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška238
84.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter228
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
87.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
89.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.222
90.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 217
91.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň214
92.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
93.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr200
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
95.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.198
96.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň194
97.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
98.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
99.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic180
100.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice178
101.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
Štětina Martin2000 BaC Kladno170
103.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice168
105.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
106.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka162
107.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
108.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň152
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná152
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha152
111.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
112.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
114.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.134
115.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
117.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera126
119.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Jirásek Jan1972 BaC Kladno125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
125.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
127.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
129.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka118
130.Horák Pavel1983 SK BC Premiera116
131.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
134.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
140.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most110
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
Ondrášek David1996 Super Stars Most110
143.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha104
144.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
145.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
146.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
148.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
149.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
150.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
152.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
159.Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Marek Tomáš1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice78
173.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň76
174.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter72
175.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
179.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Segeč Jan1978 USK Plzeň64
181.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
182.Palán Václav2001 SK Prosek Praha58
183.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
188.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže44
190.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
207.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.40
208.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
212.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
213.Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
220.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
223.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
225.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy23
226.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
229.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Helar Jakub1992 Start Jihlava14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
234.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
235.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
1.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3101
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2680
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2584
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2536
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2488
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2352
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2296
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2120
11.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
12.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov1760
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1648
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1592
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most1480
17.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1440
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1424
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
20.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
21.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1272
22.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1073
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
26.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
27.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí888
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha865
29.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov845
30.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška820
31.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
32.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.800
33.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA760
34.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice716
35.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most663
36.Janošová Petra2000 BaC Kladno644
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň617
38.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška594
39.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
40.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.544
41.Vítková Adéla1992 Start Jihlava522
42.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice520
43.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška511
44.Vocelková Anna1994 USK Plzeň509
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň504
46.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most488
47.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka473
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava473
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice455
50.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 442
51.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera439
52.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice423
53.Pořízová Radka1977 Start Jihlava406
54.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 395
55.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno394
56.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice386
57.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno381
58.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
59.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná362
61.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
62.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka352
63.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most351
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
65.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
66.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně333
67.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 316
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
69.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
70.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha313
71.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná312
72.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
73.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
74.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
75.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava280
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem280
77.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
78.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr254
79.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň252
80.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
81.Dufková Monika1999 BaC Kladno240
82.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
83.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
84.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže234
85.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
86.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov221
87.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc214
88.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most208
89.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
90.Hašková Jana1999 BaC Kladno204
91.Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška202
93.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice200
94.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
95.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
96.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín190
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 190
98.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera178
99.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice164
101.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.160
102.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 156
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
105.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
106.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
107.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice150
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
109.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany148
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
111.Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.146
112.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice144
113.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň142
114.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice140
115.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
116.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
117.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
118.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
125.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
127.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
128.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most90
129.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc88
131.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
134.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
Uhríková Kristýna1992 TJ Sokol Plesná80
137.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
153.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
154.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
155.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.66
156.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice64
157.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka56
159.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
160.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
161.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
162.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice48
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
164.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
167.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany44
168.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
172.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
175.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
177.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
181.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
186.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
190.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4272
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.4272
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
5.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3258
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3258
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3224
8.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3000
9.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2944
10.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov2840
11.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška2816
12.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2672
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2600
15.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2488
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2320
18.Panochová Jana1997 Super Stars Most2144
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2112
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2112
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2056
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
23.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
24.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.1856
25.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1736
26.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1722
27.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1720
28.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1664
30.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1480
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
33.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1450
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1384
35.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1360
36.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1256
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1256
39.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1213
40.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1102
42.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1034
43.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice974
46.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno911
47.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.901
49.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí804
50.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška783
51.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno772
52.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha770
53.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
54.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
55.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr693
56.Janošová Petra2000 BaC Kladno675
57.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA646
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná639
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava617
60.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava606
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
62.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera603
63.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
65.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice568
66.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 562
67.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.560
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
69.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
70.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha518
71.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.510
72.Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
73.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
74.Vítková Adéla1992 Start Jihlava492
75.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice490
76.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice472
77.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 466
78.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice452
79.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná429
80.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 422
81.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
82.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 390
83.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.385
84.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
85.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
86.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka366
87.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
88.Dufková Monika1999 BaC Kladno348
89.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
91.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška332
92.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín318
93.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
94.Polívková Eliška1998 USK Plzeň312
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
96.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže310
97.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
100.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
101.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
103.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha264
104.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most262
105.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice252
107.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava242
109.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
111.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška239
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.239
114.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter238
115.Hašková Jana1999 BaC Kladno234
116.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice230
117.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha226
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
119.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
120.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
122.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
124.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
125.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
126.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň174
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň168
128.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc164
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc164
131.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň160
132.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
133.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.150
137.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic144
138.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
139.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha138
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most138
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň138
149.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
152.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň124
153.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice114
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
165.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
174.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
175.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
176.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany88
177.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 86
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
179.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter80
180.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice78
190.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka72
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
193.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
194.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
196.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
198.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Jakubová Martina1976 SK Podolí42
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
Nečasová Jitka1984 SK Podolí42
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
205.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4112
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4104
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3640
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3392
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2896
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2656
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2640
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2416
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1688
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1648
13.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov1520
14.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1496
15.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1480
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1376
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1328
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1176
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1165
20.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1160
21.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1146
22.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1136
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1083
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most999
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice984
26.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška975
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
28.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň824
29.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem760
30.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera758
31.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška724
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška699
33.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha698
34.Janošová Petra2000 BaC Kladno697
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška692
36.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.670
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha662
38.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov648
39.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
40.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
41.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec, z.s.616
42.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 606
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most606
44.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha600
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň598
46.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most584
47.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr516
48.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
49.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka498
50.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava490
51.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno464
52.Vocelková Anna1994 USK Plzeň463
53.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 454
54.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice440
55.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
56.Vítková Adéla1992 Start Jihlava414
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha376
58.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně373
59.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka363
60.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín362
Pořízová Radka1977 Start Jihlava362
62.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice361
63.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná358
64.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno354
65.Zelenková Adéla1987 USK Plzeň342
66.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
67.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
68.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
69.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
70.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
71.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň306
72.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí302
73.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 290
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná280
Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
77.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
78.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice275
79.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice272
80.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton264
81.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice260
82.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter254
83.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
84.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
86.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
87.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
88.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
90.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera230
91.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže224
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
93.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
94.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
95.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
96.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 209
97.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
98.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
99.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov200
100.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha198
101.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň196
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most196
103.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno194
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava194
105.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter184
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
107.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha182
108.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice168
109.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška166
110.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr164
112.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
113.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice156
117.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
118.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.150
120.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 147
121.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
123.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
124.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc130
125.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc128
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
127.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
131.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
133.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany120
134.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
139.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
141.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
142.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic96
143.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň94
144.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň88
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice88
146.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
147.Dufková Monika1999 BaC Kladno84
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.84
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
150.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava80
Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA80
153.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice78
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
169.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
170.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
171.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.58
172.Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
174.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice44
175.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
190.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
191.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany36
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
193.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
194.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy33
195.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Panochová Jana1997 Super Stars Most32
Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
206.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany28
207.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha26
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
214.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
215.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
218.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
219.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
220.Jakubová Martina1976 SK Podolí12
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Nečasová Jitka1984 SK Podolí12
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice12
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
227.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - JihlavaC18.04.2015
2GPD dospělých - JihlavaD18.04.2015
3Memoriál P. Sima - LiberecA26.04.2015
4GPC dospělých - Thun Cup - NejdekC26.04.2015
5GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
6GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
7GPB Most - MostB31.05.2015
8GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
920. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
10GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
11Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
12GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
13GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
14GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
15GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
16GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
17GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
18GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
19GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
20GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
21GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
22GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
23GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
24Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
25GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
26GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
27GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
28GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
29GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
30GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
31GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
32Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
33OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
34GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
35OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
36OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
37OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
38OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
39OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
40OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
41GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
42MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
43GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
44GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
45VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
46GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
47GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
48GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
49GPC dospělých - MostC20.03.2016
50GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
51GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading