logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 14.04.2016

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
14.04.2015 - 14.04.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2024
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1960
3.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1728
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1629
5.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1469
6.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1146
7.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1119
8.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1070
9.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1003
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín989
Štětina Martin2000 BaC Kladno989
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.963
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha945
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice861
15.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.764
16.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka736
17.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno682
18.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.657
19.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most656
20.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.640
21.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.541
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín494
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most490
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš490
26.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha485
27.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň446
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.429
29.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.428
30.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most412
31.Morávek Michal2002 BaC Kladno397
32.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha390
33.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.382
34.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš372
35.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc366
36.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most364
37.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška356
39.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.354
40.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.351
41.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.348
42.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.345
43.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.325
44.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.316
45.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov290
46.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice278
47.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc276
Herzán David2002 Slavoj Podivín276
49.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná268
50.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov265
51.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice248
53.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.246
54.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
55.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice224
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň224
57.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.220
58.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
59.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
60.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
61.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.208
62.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
63.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
65.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš198
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín198
67.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně196
68.Hájek David2000 Super Stars Most189
69.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně187
70.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary186
71.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha170
72.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice166
73.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš162
74.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem159
75.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most158
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice158
77.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava156
78.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.154
79.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
81.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice148
82.Straka Jakub2000 Super Stars Most144
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
84.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha142
85.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.140
86.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc139
87.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy132
88.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava128
89.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.127
90.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.124
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
92.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most120
Seifert David2000 BK TJ Baník Most120
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín120
96.Řepa Václav2001 Super Stars Most118
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
98.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka114
99.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice112
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.112
102.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín109
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná109
104.Cach David2002 Super Stars Most105
105.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha104
106.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov102
107.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
108.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov99
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
110.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.97
111.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice96
112.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub94
113.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice93
114.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
115.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem90
118.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.88
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
121.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
122.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka84
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
126.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most80
127.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
130.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.76
133.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most74
134.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov73
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov73
136.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice72
Janošov Radek2003 BaC Kladno72
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.72
139.Altera Jan2004 BaC Kladno66
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.66
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno66
142.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.64
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška64
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
145.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm61
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.61
147.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice59
148.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice58
149.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
151.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 51
152.Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice50
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
154.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm49
155.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most48
156.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 46
164.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany42
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
185.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice39
186.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA38
187.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.34
188.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka30
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.30
195.Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
196.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice27
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc27
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA27
199.Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
202.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
204.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná22
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.22
207.Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.20
Hora Aleš2003 Super Stars Most20
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most20
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 20
211.Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha19
212.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most18
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové18
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA18
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
222.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín13
224.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Rigl Tomáš2001 SK Podolí12
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš12
231.Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 10
Seidl Michal2004 Super Stars Most10
235.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA9
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná9
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2616
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2616
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1744
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1648
5.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1624
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1624
7.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1480
8.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1446
9.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1411
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1411
11.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1403
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1400
13.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1366
14.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1230
15.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1146
16.Herzán David2002 Slavoj Podivín976
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín976
18.Štětina Martin2000 BaC Kladno957
19.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice950
20.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň934
21.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most933
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most933
23.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
24.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno872
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.834
26.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice832
27.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most764
29.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.752
30.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha751
31.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška669
32.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.658
33.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín653
34.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.650
35.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.586
36.Hájek David2000 Super Stars Most562
37.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.529
38.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška504
39.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš492
40.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most491
41.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš478
42.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.477
43.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
44.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš454
45.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.449
46.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice444
47.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.439
48.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň416
49.Morávek Michal2002 BaC Kladno406
50.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary384
51.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc372
52.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
53.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
Seifert David2000 BK TJ Baník Most364
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem364
56.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
57.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.341
58.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha338
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha338
60.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
61.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
62.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
63.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
64.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.286
65.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc280
67.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně278
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně278
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
70.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
71.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
72.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš258
73.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.256
74.Řepa Václav2001 Super Stars Most244
Straka Jakub2000 Super Stars Most244
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
77.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice242
79.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most240
80.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice239
81.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice237
82.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice236
83.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most230
84.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice228
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava228
86.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín224
88.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.220
89.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy216
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
92.Cach David2002 Super Stars Most210
93.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice206
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.206
95.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.203
96.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
97.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
98.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka192
99.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem178
100.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice166
101.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
102.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.164
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.164
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.164
106.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany156
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno156
111.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov150
112.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
114.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.134
115.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná130
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná130
117.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov125
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín125
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice125
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov125
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov125
122.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.124
125.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.122
126.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice120
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub120
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice120
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.120
131.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most118
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.118
133.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice114
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
140.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA88
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha88
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha88
145.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.86
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
156.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr84
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
160.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka78
Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc78
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most78
Janošov Radek2003 BaC Kladno78
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice78
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha78
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka78
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové78
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
187.Psota Ondřej2003 Super Stars Most76
188.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
189.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
190.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most52
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most52
192.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
193.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.46
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.46
201.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA42
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš42
221.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
226.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2664
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1757
3.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1421
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1413
5.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1275
6.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1270
7.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně970
8.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně955
9.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.921
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín920
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
12.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice876
13.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.870
14.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.795
15.Štětina Martin2000 BaC Kladno792
16.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most788
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
18.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno716
19.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín647
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.598
21.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most584
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.576
23.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka544
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.522
25.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň480
26.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.473
27.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.463
28.Hájek David2000 Super Stars Most452
29.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.433
30.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
31.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
Morávek Michal2002 BaC Kladno416
33.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha398
34.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška392
35.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš382
36.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš348
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš348
38.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc340
39.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.331
40.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most324
41.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.316
42.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov290
43.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc286
44.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem284
45.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
46.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice263
47.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.246
48.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice244
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha244
50.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava239
51.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
52.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň224
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.216
54.Seifert David2000 BK TJ Baník Most212
55.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most208
56.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.206
57.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary204
58.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
59.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most182
60.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov181
61.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
62.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc175
63.Herzán David2002 Slavoj Podivín174
64.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín172
65.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.168
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
67.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
69.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.158
70.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka156
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
72.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
73.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
74.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava138
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
76.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA133
77.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
78.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha130
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně130
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.130
82.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně127
83.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
85.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice122
86.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš120
Řepa Václav2001 Super Stars Most120
88.Cach David2002 Super Stars Most114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
91.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice112
92.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
93.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice104
94.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.103
95.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.100
96.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
97.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most88
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška88
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice88
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
101.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov86
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín86
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov86
106.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
109.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice78
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
125.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most68
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem68
128.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
129.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most54
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice54
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
132.Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
Seidl Michal2004 Super Stars Most50
Straka Jakub2000 Super Stars Most50
135.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Procházka Roman2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná46
146.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA42
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Janošov Radek2003 BaC Kladno42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc42
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice42
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
172.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
174.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
179.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.23
180.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
182.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub13
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 13
186.Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA12
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2304
2.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.2184
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1732
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1648
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1625
6.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1413
7.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1360
8.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1177
10.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1031
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň974
12.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice901
13.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně878
14.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín864
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
16.Janošová Petra2000 BaC Kladno788
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.756
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň600
20.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.544
21.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
22.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha538
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.529
24.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha491
25.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice486
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň478
27.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most476
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha476
29.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně466
30.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most428
31.Srbová Adéla2000 BaC Kladno420
32.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.414
33.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.408
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice406
35.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava404
36.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most356
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška356
38.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice354
39.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr328
40.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
41.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně308
42.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.305
43.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče304
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice304
45.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.293
46.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška284
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 284
48.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.268
49.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov265
50.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.261
51.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
52.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov251
53.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.246
54.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most244
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
56.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice242
58.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš240
59.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov230
60.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
61.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most221
62.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
63.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky196
64.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš192
65.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.191
66.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most184
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.184
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice178
69.Zachová Adéla2001 Start Jihlava170
70.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
73.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
74.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
75.Pálková Tereza2002 Super Stars Most158
76.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně157
77.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most156
78.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA155
79.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice154
80.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice139
81.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín138
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov138
83.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka132
84.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
85.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice126
86.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.124
88.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
89.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice118
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most118
91.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice117
92.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň114
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
95.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.112
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
97.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.106
98.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov102
99.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice100
100.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov99
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov99
102.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.96
104.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže90
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr90
107.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice88
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
109.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha87
110.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.86
Sejková Patricie2001 SK Podolí86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
114.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice84
115.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most80
116.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně79
117.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka78
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
124.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice75
125.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice73
126.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
127.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně67
128.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA66
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice66
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
131.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most59
132.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.55
133.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
136.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
139.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA43
140.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava42
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice42
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice42
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
154.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA40
155.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
156.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc30
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň30
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.30
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA30
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň30
165.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.26
166.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
167.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
168.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice22
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice22
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
172.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
173.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most18
174.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
175.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
177.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
178.Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.3720
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2400
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2285
4.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2184
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1976
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1976
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1838
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1645
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1549
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1480
12.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1411
13.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.1277
14.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1222
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1172
16.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1160
17.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1159
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1159
19.Janošová Petra2000 BaC Kladno944
20.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.920
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň916
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň916
23.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice911
24.Srbová Adéla2000 BaC Kladno886
25.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most874
26.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice789
27.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha768
28.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně754
29.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most732
30.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most682
31.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha648
32.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň644
33.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
34.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.597
35.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.563
36.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
37.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha554
38.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška536
39.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.502
40.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most452
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.452
42.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
43.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.448
44.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov430
45.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.429
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most426
47.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška409
48.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš406
49.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr402
50.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.395
51.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.390
52.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně386
53.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice368
54.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 356
55.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most348
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
57.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most328
58.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice325
59.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.318
60.Zachová Adéla2001 Start Jihlava317
61.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most316
62.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava302
63.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně281
64.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice278
65.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.275
66.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.272
67.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.263
68.Pálková Tereza2002 Super Stars Most256
69.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice253
70.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.252
71.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice251
72.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň250
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA250
74.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice242
76.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče239
77.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka228
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov228
79.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava224
80.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov213
81.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice209
82.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně203
83.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.200
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA200
86.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.181
87.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA172
88.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha164
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha164
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice164
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA164
93.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most162
94.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně160
95.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš156
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš156
98.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky154
99.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov152
Sejková Patricie2001 SK Podolí152
101.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov150
104.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.149
105.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice138
107.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
108.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr126
109.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.125
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice125
113.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice124
114.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
115.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA114
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice114
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
120.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice102
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice102
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
124.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.86
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice86
128.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň78
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín78
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové78
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka78
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA78
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice78
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice78
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice78
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové78
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
154.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice46
159.Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
161.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.38
166.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
168.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2664
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1600
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1560
4.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1536
5.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1421
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1413
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1326
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1325
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1132
10.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1120
11.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1008
12.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně970
13.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže946
14.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice876
15.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most788
16.Janošová Petra2000 BaC Kladno778
17.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.752
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.733
19.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.730
20.Srbová Adéla2000 BaC Kladno716
21.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice648
22.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha598
23.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice596
24.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice574
25.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most493
26.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice492
27.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice483
28.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň464
29.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň456
30.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha442
31.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.424
32.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice414
33.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha398
34.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice365
35.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most364
36.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.354
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška354
38.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava353
39.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 344
40.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most324
41.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
42.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most316
43.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov302
44.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice281
45.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš276
47.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň272
48.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov264
49.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.252
50.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
51.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.244
52.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.239
53.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně234
54.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice226
55.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava224
56.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most219
57.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky216
58.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.206
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
60.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.204
61.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice203
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
63.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška172
65.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Zachová Adéla2001 Start Jihlava170
68.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.168
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně166
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most166
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
72.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.164
73.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.160
74.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka156
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
76.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most152
77.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA149
78.Pálková Tereza2002 Super Stars Most148
79.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov138
81.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice130
82.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice128
84.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.124
85.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
87.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov114
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice114
89.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.110
90.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
91.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice100
92.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA92
93.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně91
94.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice88
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice88
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
99.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov86
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice86
103.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
104.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice80
105.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň78
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice78
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice78
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr78
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov78
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš78
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
122.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most76
123.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most68
124.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
125.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně55
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA55
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha55
128.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.46
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice46
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně46
Sejková Patricie2001 SK Podolí46
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
136.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc42
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň42
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín42
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové42
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka42
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.42
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
158.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
159.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.32
160.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
164.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
165.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
166.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
168.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
171.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA12
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U17 - Český KrumlovSKP18.04.2015
2OP U17 - MostSKP18.04.2015
3OP U17 - Benátky nad JizerouSKP19.04.2015
4OP U17 - Praha - ZMSKP19.04.2015
5OP U17 - IvančiceSKP19.04.2015
6MČR jednotlivců - Hradec KrálovéMČR10.05.2015
7GPC Hamr Open - PrahaC20.09.2015
8GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC20.09.2015
92. GPB U17 - Praha - ZMB04.10.2015
10GPC U17 otevřený - LiberecC11.10.2015
11GPD U17 - TaborD18.10.2015
12OP U17 - MostSKP24.10.2015
13OP U17 - KladnoSKP24.10.2015
14OP U17 - BrnoSKP25.10.2015
15OP U17 - Český KrumlovSKP31.10.2015
16GPC Kladno Open - KladnoC01.11.2015
17OP U17 - Orlová - LutyněSKP07.11.2015
18GPC U17 - kvalifikace na MČR - PlzeňC08.11.2015
19OP U17 - Praha - ZMSKP14.11.2015
20OP U17 - Hradec KrálovéSKP22.11.2015
21MČR jednotlivců - OstravaMČR29.11.2015
22GPC U17 otevřený - TepliceC05.12.2015
23VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
241. GPC U17 - KladnoC09.01.2016
251. GPD U17 - TepliceD16.01.2016
261. GPD U17 - LiberecD17.01.2016
271. GPC U17 - Praha - VinořC17.01.2016
281. GPC U17 - BrnoC23.01.2016
291. GPC U17 - PřerovC30.01.2016
30GPC U17 - Witte Cup - NejdekC06.02.2016
311. GPC U17 - MostC06.02.2016
321. GPC U17 - Hradec KrálovéC06.02.2016
331. GPC U17 - Český KrumlovC06.02.2016
341. GPC U17 - PlzeňC20.02.2016
351. GPA U17 - HustopečeA06.03.2016
36GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC12.03.2016
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
382. GPD U17 - MostD13.03.2016
392. GPD U17 - Liberec - VesecD13.03.2016
40GPC U17 - Kladno Open - KladnoC20.03.2016
412. GPC U17 - LiberecC03.04.2016
421. GPB U17 - MostB10.04.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading